Продаж квартир: бульвар Лесі Українки, 36-Б, Київ
7 оголошень по 3 квартирах
$ 110 тис.
1 803 $/м²
бульвар Лесі Українки, 36-Б
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири - бульв. Лесі Українки, 36-Б
Площа: 60.6 м², 17 поверх. Цегляний будинок, спецпроєкт.
Двостороння квартира з роздільними кімнатами, високими стелями та великою кількістю світла.
Планування: 2 окремі кімнати, кухня 11 м², просторий коридор, роздільний санвузол, кладова, засклена лоджія.
Квартира з ремонтом, повністю мебльована та укомплектована технікою: кондиціонери, бойлер, пральна машина, холодильник.
Газова плита, наразі газ тимчасово відсутній.
З квартири відкривається панорамний вид на Печерськ.
Над квартирою технічний поверх - додаткова шумо- та теплоізоляція.
Охайний під’їзд, вантажний та пасажирський ліфти.
До метро Звіринецька - 5 хв пішки, до Печерська - 10 хв.
Чудовий варіант як для проживання, так і під інвестицію.
Торг.
2 кімнати
з ремонтом
61 / 30 / 11 м²
цегляна технологія
поверх 17 з 17
1974 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 125 тис.
1 621 $/м²
бульвар Лесі Українки, 36-Б
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Готові до БЕЗГОТІВКОВОГО РОЗРАХУНКУ!!!
Видова 3-кімнатна квартира на розкішній локації в Печерському районі!
Є ГАЗ!
Купуючи цю квартиру, Ви насамперед отримуєте шикарну локацію та чудовий краєвид. І ці фактори не змінити! На відміну від шпалер, які можна переклеїти. Квартира якраз і дає змогу втілити найсміливіші дизайнерські рішення.
При цьому вона повністю готова до проживання, що дозволяє просто переїхати й жити на найвищій точці міста.
Якщо Ви розглядаєте покупку для бізнесу, то в квартирі на даний момент живуть квартиранти, тож вона може відразу приносити пасивний дохід.
Вікна квартири виходять на 3 сторони та відкривають чудовий краєвид на Печерський район і памятник «Батьківщина-мати».
Квартира розташована на 14 поверсі. А завдяки великим вікнам дуже світла.
У підїзді є 2 ліфти. Найближчим часом буде встановлено новий ліфт і, можливо, підключено генератор.
Будинок є досить унікальним для Києва, оскільки побудований за сейсмостійкою технологією. Будинок побудовано за так званим «спеціальним проектом» для радянської «номенклатури». Свого часу саме такі будинки й започаткували поняття «елітної нерухомості».
Вони відрізнялися збільшеними розмірами житлових приміщень. У деяких будинках було збільшено висоту стель і вікон.
Найвідомішим із таких будинків якраз і є цей «совміновський» будинок, побудований для апарату Ради Міністрів УРСР, що знаходиться на розі бульвару Лесі Українки та бульвару Дружби Народів.
Будинок перебуває на балансі власного ОСББ. У підїзді — приємні та ввічливі сусіди. Двір закритий, з доступом для мешканців — є де припаркувати автомобіль. У дворі є підземний паркінг.
Планування:
Планування квартири включає 3 окремі спальні, кімнату – комору, просторий коридор, окрему кухню, суміщений санвузол з ванною, велику засклену лоджію.
Особливості інтерєру:
Повністю замінена вся проводка на мідну, всі лічильники та «автомати» нові, встановлені подвійні броньовані двері, стіни додатково утеплені, всі вікна – металопластикові.
Покриття підлоги – паркет та ковролін, у хорошому стані.
У всіх кімнатах встановлені кондиціонери.
Транспортна розвязка:
Чудова транспортна розвязка. За 3 хвилини ходьби станція метро Звіринецька (колишня Дружби Народів), за 5 хвилин ходьби станція метро Печерська.
Пряма дорога як до центру міста по бульвару Лесі Українки, на лівий берег через міст Патона, виїзд у бік Одеси по бульвару Міхновського (колишній Дружби народів) і Голосіївському проспекту, на Поділ по набережній і в напрямку Конча-Заспи/Обухова по Столичному шосе.
Біля будинку зупинки маршрутного транспорту в різних напрямках Києва – на лівий берег, до центру, до Голосіївського району.
Інфраструктура:
У безпосередній близькості ресторани, кафе, магазини, супермаркети, суботній ринок.
Готові працювати з державними програмами!
3 кімнати
з ремонтом
77.1 / 50 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 14 з 18
1974 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 90 тис.
2 308 $/м²
бульвар Лесі Українки, 36-Б
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира. Планування роздільне, санвузол суміжний. Квартира з сучасним ремонтом (євроремонт) та гармонійним інтерєром, що створює атмосферу затишку і комфорту. Всі меблі та побутова техніка залишаються, квартира готова для проживання або здачі в оренду.
Система опалення централізована. Електропостачання в будинку стабільне, без відключень світла. Встановлено лічильники.
Квартира продається з усіма меблями та побутовою технікою. Залишається все, що на фото. Є телевізор, Wi-Fi, кондиціонер, меблі на кухні, гардероб.
Розглядаються варіанти продажу як за готівку, так і за державними програмами (Постанова №280; Постанова №719; Сертифікат «Є-Відновлення»). Без комісії.
Будинок цегляний, спецпроєкту «Совмін», доглянутий, перебуває на балансі власного ОСББ. Встановлено два нові сучасні ліфти (вантажний ліфт також є). У підїзді приємні та ввічливі сусіди. Двір закритий, з доступом для мешканців, є своє паркомісце.
Розташована в одному з найкращих районів столиці – на Печерську, поруч зі станцією метро «Звіринецька» (5 хвилин пішки). Локація поєднує престиж Печерського району, близькість метро, розвинену інфраструктуру, зелені зони для відпочинку та зручне транспортне сполучення.
Квартира розташована на комфортному 10 поверсі. Особлива перевага – чудовий вид з вікон у зелений тихий двір, без шуму дороги. Квартира без балкону. Встановлено кондиціонер.
1 кімната
з ремонтом
39 / - / 10.6 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 17
1974 Рік будівництва
ЛУНПродаж квартир Київська областьКиївПечерський районбульвар Лесі Українки
бульвар Лесі Українки 36-Б