Продаж квартир: вулиця Кубанської України, 35/24, Київ
3 оголошення по 2 квартирах
1.8 млн грн
53 612 грн/м²
вулиця Кубанської України, 35/24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ. Є-ВІДНОВЛЕННЯ!
Деснянський р-н. Продається 1-кімнатна квартира ,
вул. Кубанської України 34\24 ( колишня м.Жукова). Загальна площа 33 кв.м площа кімнати 15 кв.метра, кухня 6,8. Великий балкон на кухню та кімнату. Квартира обладнана Газовою плитою, центральне опалення та горяча вода цієї зими не вимикалися. Квартира потребує ремонта.
Поруч з будинком розташовані ринок, магазини та супермаркети, школа та дитячий садок, зупинки автобусів, тролейбуса, та маршрутних таксі до метро "Лісова", "Чернігівська", "Дарниця" та на масив Троєщина. Квартира вільна, "чистий" продаж.Торг!
1 кімната
без ремонту
33 / 15 / 7 м²
панельна
поверх 2 з 9
1969 Рік будівництва
2.3 млн грн
49 056 грн/м²
вулиця Кубанської України, 35/24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат. Санвузол роздільний. Ремонт косметичний.
Система опалення централізована. В квартирі встановлені лічильники на воду та газ. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована. Є телевізор та Wi-Fi. На кухні є меблі.
Можливий торг. Продаж без комісії.
Будинок знаходиться на Лісовому масиві. Є ліфт.
Будинок розташований за 10 хвилин маршруткою до метро «Лісова». Зупинка маршрутки знаходиться під будинком. Поряд є багато магазинів та супермаркетів.
Квартира охайна, з чудовим видом на ліс. Має великий балкон та душову кабіну.
2 кімнати
з ремонтом
46 / - / 7 м²
панельна
поверх 6 з 9
1969 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн