Продаж квартир в вул. Кошового, 2в
12 оголошень по 2 квартирах
2.8 млн грн
53 268 грн/м²
вул. Кошового, 2в
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира двокімнатна, світла, з ремонтом. Ремонт - євроремонт.
В квартирі індивідуальне газове опалення. Житлові тарифи.
Квартира продається з меблями.
Без комісії для покупця. Мінімальне оформлення. Оплата готівковий, безготівковий розрахунок, ваучер, сертифікат, єОселя, іпотека, розтермінування та ін. Юридичний супровід на всіх етапах угоди. Можливий значний торг для справжнього покупця.
Будинок цегляний, утеплений. Будинок зданий, заселений. У дворі дитячі майданчики, мангальна зона, супермаркет СІЛЬПО.
Зупинка на всі напрямки (Буча, Ірпінь, Київ).
2 кімнати
з ремонтом
52 / - / 18 м²
цегляна
поверх 2 з 4
2011 Рік будівництва
1.8 млн грн
43 950 грн/м²
вулиця Павла Глазового, 2-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується стильна та комфортна євро-двокімнатна квартира площею 42 м². Планування включає кухню-вітальню площею 13,2 м² та житлову кімнату площею 16 м². Квартира має повноцінні великі вікна, що забезпечують гарне природне освітлення. Стан ремонту - євроремонт.
Квартира має індивідуальне опалення, що забезпечує економію та комфорт.
Інформація про меблі та техніку відсутня.
Розглядається оплата сертифікатом. Мінімальне оформлення для швидкої угоди. Ідеально підходить як для проживання, так і під оренду.
Будинок акуратний, територія доглянута.
Поруч розташовані садочки, магазини, зупинки транспорту. Зручний швидкий виїзд на Житомирську трасу для поїздок до Києва. Район тихий та затишний.
Квартира має великі вікна з гарним природним освітленням.
1 кімната
з ремонтом
41 / 16 / 13.2 м²
цегляна
поверх 1 з 4
2011 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн