Продаж квартир: вулиця Хрещатик, 21, Київ

6 оголошень по 1 квартирі
16.2 млн грн
135 098 грн/м²

вулиця Хрещатик, 21

✅ АКТУАЛЬНО! ВИД НА ХРЕЩАТИК! РЕМОНТ! 3кімн=120м²! Хрещатик, 21! ✔ Пропозиція ВИДОВИХ апартаментів з ремонтом на Хрещатику. ✔ В квартирі виконано якісний авторський ремонт преміального класу, з повною заміною комунікацій. ✔ Ремонт з використанням ексклюзивних матеріалів. Паркетна дошка африканське дерево, міжкімнатні двері із цільного дерева, виробництво Італія. Італіська штукатурка, іспанська керамічна плитка. ✔ Меблі на замовлення, виробництво Італія, побутова техніка Bosch. Встановлено кондиціонери Hitachi, резервний проточний нагрівач Bosch. Зонований електричний нагрів підлоги. Броньовані двері, відеодомофон з прихованим відеоспостереженням. ✔ Функціональне двостороннє планування простора кухня столова, велика вітальня, дві спальні, великий сан.вузол, дві лоджії. ✔ Н=3,5 м, будинок з ліфтом, є свій закритий двір з домофоном та магнітним замком. ✔ Метро "Хрещатик", "Майдан Незалежності", "Театральна" піша доступність. ✔ Поряд Оперний театр, театр ім. І. Франка, театр ім.Л.Українки, Володимирська гірка, поряд історичні, туристичні, та архітектурні пам`ятки Києва. КЛЮЧІ НА РУКАХ, перегляди по домовленності. ТОРГ РЕАЛЬНОМУ КЛІЄНТУ!
3 кімнати
з ремонтом
120 / 69 / 20 м²
цегляна
поверх 7 з 7
1954 Рік будівництва