Продажа домов мкр. Теремки Киев
1 оголошення по 1 будинку
19.9 млн грн
66 357 грн/м²
улица Сергея Колоса
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку у тихому і гарному куточку Києва!
Будинок знаходиться за адресою м.Київ, вул. Сергія Колоса, Голосіївського району.
Ділянка 12 соток з автоматичним поливом газону та підсвіткою, ландшафтний дизайн, відкритий басейн на вулиці 10м на 5м.
Будинок 300 м2, два поверхи. чотири спальні, два санвузла, кухня-студія, окрема котельня. Ремонт робили для себе. Будинок частково мебльований.
Також на території є приміщення вільного призначення, баня та навіс для двох авто. Вода централізована, міська. Каналізація - септик з переливом 3 кільця. Електрика - з фази, 25 кВт, захист від перепадів напруги. Опалення - енергоефективний котел. Асфальтна дорога до будинку, до усієї інфраструктури пішки 10 хвилин.
Більше деталей при огляді будинку.
6 кімнат
з ремонтом
300 / 100 / 40 м²
12 сот
3 поверхи
2018 Рік будівництва