Продаж квартир: вулиця Генерала Шаповала, 20, Київ
27 оголошень по 5 квартирах
$ 119 тис.
2 017 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 20
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Генератор.
Пропонується до продажу стильна 2-кімнатна квартира з сучасним ремонтом та панорамним видом у якісному цегляному будинку.
✨ Планування:
---простора кухня-вітальня – 28,6 м²;
---Окрема спальня–10,5 м²;
---передпокій – 10,2 м²;
---сучасний санвузол;
---лоджія з панорамними вікнами та ----затишною зоною відпочинку.
Переваги квартири
--сучасний ремонт із використанням якісних матеріалів;
---повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою
--тепла підлога (в санвузлі)
---стильне освітлення;
---кондиціонер;
--простора кухня з обідньою зоною;
---сучасна ванна кімната з душовою кабіною;
---панорамний вид
Будинок розташований у тихому та зеленому районі, поруч із Соломянським ландшафтним парком, з чудовим панорамним видом. Розвинена інфраструктура та зручна транспортна розвязка, до станції метро «Вокзальна» — пішки. Ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
📞 Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд. Ця квартира варта вашої уваги!
2 кімнати
з ремонтом
59 / 29 / 12 м²
цегляна технологія
поверх 13 з 23
2016 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 108 тис.
2 290 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 20
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії!
Продаж 1-к квартири в ЖК «Solo Park», вул. Генерала Шаповала, 20
Будинок – 2016 року. Монолітно каркасна технологія будівництва. Стіни – керамічна цегла
Кухня - студія, спальня, відкритий балкон.
Площа 47 кв.м.
5 поверх з 23
Меблі та техніка залишаються.
Будинок має генератор на опалення, ліфти та воду, є охорона, підземний паркінг, гостьовий паркінг, дитячий майданчик та неймовірний соломянський парк через дорогу. Вся інфраструктура в пішій доступності.
Чудова інфраструктура: 15-20 хвилин пішкі від станції метро «Вокзальна».
1 кімната
з ремонтом
47 / 20 / 9.8 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 23
2016 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 120 тис.
2 592 $/м²
ЖК Solo Park
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2к квартиру з ремонтом ЖК Solo Park (Соло Парк). Закрита теріторія, сучасний ЖК з генератором. Квартира знаходиться на 12 поверсі 23-аоверхового будинку. Окрема спальня з балконом, кухня-вітальня, передпокій з гардеробною, сумісний санвузол та ванная кімната. В будинку є дворівневий підземний паркінг з wifi.
Квартира повністю обладнена сучасною новою битовою технікою: 2 кондіціонери з зволоженням повітря та wifi, вбудований холодильник, бойлер, посудомийна машина, пральна машина, вбудовані духова шафа та микрохвильова піч, сучасний відео-домофон, індукціонна плита, поли з підігрівом, квартира дуже тепла. Свіжий ремонт, квартира робилася для себе. Вигляд з вікон на Соломянський парк. Лічільники на світло, воду, опалення. Опалення централізоване.
Теріторія ЖК під цілодобовою охороною та відеоспостреженням, в парадному є консьєрж, гарний ремонт вхідної групи. На території ЖК є дитячий майданчик, є можливість орендувати паркомісце.
Поруч є вся інфраструктура - у пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, приватні медичні центри, лабораторії, та інше.
Поряд ЖК Династія, Адамант, Смарагдовий, Малахіт.
До центру Києва 15 хвилин. Метро Олімпійська, Палац Спорту , Вокзальна-15 хвилин громадським транспортом
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Планування: Студія. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Євроремонт. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Паркувальне місце, Охорона території, Грузовий ліфт, Душова кабіна, Сигналізація, Автономний електрогенератор, Гардероб, Балкон, лоджія, Консерж, Ліфт, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Меблі на кухні. Комунікації: Асфальтована дорога, Вивіз відходів
2 кімнати
з ремонтом
46.3 / - / 28.4 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 23
2016 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 116 тис.
2 468 $/м²
ЖК Solo Park
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири в сучасному закритому ЖК Соло Парк в Соломʼянському районі.
Є генератор на ліфти, опалення та воду. Квартира автономна, встановлений інвертор Вистачає на постійну роботу усіх приладів протягом 36 годин без світла, окрім пральної машини та духовки
Квартира 47 кВ м, кухня-вітальня, окрема спальня та гардероб у спальній, великий санвузол, балкон оснащений під зберігання дрібниць або ще один гардероб. Квартира обладнана всім необхідним для життя, знаходиться на 8 поверсі.
ЖК має презентабельний вигляд, територія під охороною, консьєрж, по території є камери відеоспостереження, дитячий майданчик, охайна територія, гостьова парковка, можливість взяти в аренду двохрівневий паркінг.
Квартира дуже світла та простора, оснащена всією технікою( 2 телевізори, пральна машина, бойлер, фільтри очищення води, інвертор, сигналізація, духова шафа, посудомийка, електронна плита, кондиціонер, антимоскітні сітки. Ремонту 6 років, в ідеалі стіни та двері потребують косметики
Чудова інфраструктура.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, приватні медичні центри, лабораторії, та інше.
Поряд ЖК Династія, Адамант, Смарагдовий, Малахіт.
Зручна транспортна розвязка – 15 хвилин до центру міста.
Метро Олімпійська, Палац Спорту , Вокзальна-15 хвилин громадським транспортом
Є відеогляд.
Додатково:
Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Грузовий ліфт, Сигналізація, Автономний електрогенератор, Гардероб, Балкон, лоджія, Ванна, Консерж, Ліфт, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Охорона території. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика
2 кімнати
з ремонтом
47 / - / 27 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 24
2016 Рік будівництва
$ 125 тис.
2 083 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 20
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуэмо на продаж чудову видову квартиру з ремонтом! Соломянський Парк!
Сучасний ЖК Solo Park!
Адреса: вул. Генерала Шаповала 20
Парадне презентабельне, підземний паркінг.
Планування двостороннє: простора зонована столова-вітальня, окрема спальня, ванна кімната (душова кабінка), засклена лоджія, хол. Краєвид з вікон на парк.
Сучасні якісні меблі та техніка (вбудована кухня, посудомийна машина, духова шафа, варильна поверхня, витяжка, холодильник, кондиціонер; диван, ліжко; встановлено якісне сан.технічне обладнання, лічильники на опалення/ воду/ світло)
Будинок розташований в тихому спокійному місті - навпроти Солом`янського ландшафтного парку - чудове місто для прогулянок, поруч є все необхідне: супермаркети, Ультрамарин, дит.садок, школа, зупинка міського транспорту, до центру 5 хв. на авто
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний. Ремонт: Євроремонт
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 10.8 м²
цегляна технологія
поверх 13 з 23
2016 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
263 оголошення по 74 квартирахбез комісії
можливий продаж по єОселя
$ 130 тис.
1 688 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2к квартири в престижному ЖК «Династія». Без комісії.
Адреса: м. Київ, Солом’янський район, вул. Василя Липківського, 37В Правий берег
РОЗГЛЯДАЄМО ДЕРЖПРОГРАМИ (БЕЗГОТІВКА)
Квартира розташована на 9 поверсі 16-поверхового монолітно-каркасного будинку бізнес-класу. (забудовник – Ковальська)
Площа квартири:
• Загальна – 77 м²
• Житлова – 35 м²
• Кухня – 12 м²
• Висота стель – 2.7 м
Планування квартири:
• Простора кухня з виходом на лоджію
• Дві окремі кімнати
• Роздільний санвузол
• Просторий коридор з можливістю облаштування гардеробу
• Дві великі лоджії (не засклені)
Квартира світла та простора, в житловому стані, з можливістю реалізувати індивідуальний дизайнерський проєкт.
Про ЖК «Династія»:
Сучасний житловий комплекс бізнес-класу, побудований у 2018 році. Закрита територія, цілодобова охорона, відеоспостереження, система контролю доступу, власна сервісна компанія. Є підземний паркінг, гостьові стоянки, дитячі та спортивні майданчики, зелені зони відпочинку.
На перших поверхах розташовані комерційні приміщення: продуктові магазини, аптеки, кав’ярні, салони краси, відділення банків.
Інфраструктура:
• 5 хв пішки до метро Вокзальна
• 10 хв до центру міста
• Поруч дитячі садки, школи, фітнес-клуби
• Зручна транспортна розв’язка
• Поблизу ТРЦ Ультрамарин, Планета Кіно, McDonald’s
Ціна: 129999 у.о.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок
1) Єоселя (Є-оселя), Євідновлення, Сертифікат
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 , 719, держмолодь кредит та інші )
2 кімнати
без ремонту
77 / 35 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 24
2018 Рік будівництва
без комісії
$ 220 тис.
1 691 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 33-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивний пентхаус: Двоlevel-а панорамна квартира (130,1 м²) в ЖК бізнес-класу «Adamant» + сімейне паркомісце.
Пропонується на продаж унікальна двоlevel-а квартира з видовими характеристиками, де ремонт виконано на 70-80% за авторським дизайн-проєктом. Усі найскладніші, капітальні та брудні роботи вже позаду.
Основні характеристики та інженерні рішення:
Панорамне скління та краєвид: Величезні вікна на повну висоту стіни з виходом на власну відкриту терасу/балкон. З 24-25 поверху відкривається захоплива кругова панорама Києва.
Преміальні матеріали підлоги: Весь перший рівень та сходи облицьовані розкішним широкоформатним керамогранітом з імітацією природного мармуру. Встановлено систему теплої підлоги.
Елітна кухня (Fenix): Повністю змонтований кухонний гарнітур преміум-класу з фасадами з нанотехнологічного матеріалу FENIX (стійкий до подряпин та відбитків пальців), стильною кам'яною стільницею та інтегрованою раковиною. Частина фасадів ще в захисній плівці.
Стильне оздоблення стін: Використано дизайнерські стінові панелі з натурального дерева (шпон), які ідеально гармонують з мармуровою підлогою та прихованими дверима.
Готова кліматична система: Вмонтовані сучасні щілинні дифузори кондиціонування та прихованого освітлення в стелі.
Функціональне планування:
1-й рівень (Денна зона):
Величезна вітальня-студія (Open Space): Простір, залитий сонячним світлом, об'єднує зону відпочинку біля ТВ-порталу та обідню зону.
Зона кухні: Повністю укомплектована меблями та виводами під усю необхідну техніку.
Господарський санвузол: Повністю в кахлі, змонтована прихована інженерна шафа, встановлено великий бойлер, готові полиці для зберігання та виводи для пральної/сушильної машин, підвісна тумба під раковини.
Дизайнерські маршеві сходи: Елегантна конструкція з підсвічуванням сходинок, що веде на другий поверх.
2-й рівень (Приватна зона):
3 кімнати вільного призначення (майстер-спальня, дитяча та кабінет).
Ванна кімната з ванною, підвісна тумба під раковини.
Додатково пропонується велике сімейне паркомісце в підземному паркінгу, яке вільно вміщує два автомобілі. Ліфт із житлових поверхів спускається прямо в паркінг — максимальний комфорт і безпека для вашої родини в будь-яку погоду.
Квартира продається в тому вигляді, як на фото. Всі дорогі матеріали вже закуплені та змонтовані. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче отримати дизайнерське житло без нервів та місяців очікування ремонту.
Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час. Повний відеоогляд квартири та паркомісця надсилаємо за запитом!
4 кімнати
без ремонту
130.1 / 60.7 / 14.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 25
2018 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 220 тис.
1 583 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуальна‼️ Продаж 3-кімнатної квартири 139 м² у ЖК «Смарагдовий» / «Изумрудний»
Адреса: Київ, Солом’янський район, вул. Шаповала, 2
22 поверх
Ціна: 220 000 $, без комісії
Опис об’єкта:
Простора та світла квартира з панорамними видами на Солом’янський парк. Загальна площа — 138,6 м². Квартира повністю готова до проживання, укомплектована меблями та технікою. Виконаний якісний ремонт, робилося для себе, без економії на матеріалах.
Планування:
– Хол із доступом до всіх кімнат.
– При вході облаштовані місткі шафи для верхнього одягу.
– Перший санвузол: душова кабіна, туалет, бойлер.
– Другий санвузол: ванна та туалет.
– Окрема кухня з виходом на балкон.
– Три повністю роздільні кімнати, кожна з власним балконом.
– Простора вітальня з великими панорамними вікнами.
Кімнати:
Спальня: велике двоспальне ліжко, шафи для зберігання, кондиціонер, телевізор, вихід на балкон.
Дитяча кімната: два ліжка, робоче місце, шафи, кондиціонер і телевізор, вид на Солом’янський парк.
Вітальня: панорамні вікна, кондиціонер, телевізор, вихід на балкон, краєвид на парк.
Кухня:
Повністю оснащена: посудомийна машина, велика техніка, вбудована мікрохвильова піч, духова шафа, варильна поверхня, холодильник Liebherr, кавомашина. Передбачена тепла підлога. Із кухні також відкривається краєвид на парк.
Переваги:
– Квартира у власності понад три роки, документи готові до угоди.
– Будинок із якісним обслуговуванням та зручною інфраструктурою.
– У кожній кімнаті встановлено кондиціонер і телевізор.
– Три окремі балкони.
– Заїхав і живеш.
Перегляд:
Зацікавленим покупцям організуємо перегляд у зручний час. Квартира доступна до продажу, без комісії.
3 кімнати
з ремонтом
139 / 60 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 22 з 25
2010 Рік будівництва
$ 335 тис.
1 948 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 4-кімнатної квартири 172 м² з ремонтом | ЖК «Смарагдовий»
Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира площею 172 м² у престижному житловому комплексі «Смарагдовий».
Квартира розташована на 18 поверсі та має функціональне планування, що ідеально підходить для комфортного проживання великої родини.
Планування:
️ Простора вітальня
️ 3 окремі спальні
️ Кухня – 18,4 м²
️ Великий хол – 39 м²
️ Гардеробна кімната
️ Просторий санвузол
️ Лоджія та балкон
Переваги:
• Дизайнерський ремонт із якісних матеріалів.
• Повністю готова до проживання.
• Великі панорамні вікна та гарний краєвид на місто.
• Паркомісце в підземному паркінгу продається окремо
• Закрита територія комплексу.
• Цілодобова охорона та відеоспостереження.
• Підземний паркінг і гостьова парковка.
• Власна інфраструктура комплексу.
ЖК «Смарагдовий» розташований у Солом’янському районі Києва поруч із Солом’янським ландшафтним парком. У пішій доступності супермаркети, ресторани, спортивні клуби, дитячі садки, школи та зручна транспортна розв’язка. До центру столиці — близько 10 хвилин автомобілем.
#A32750
4 кімнати
з ремонтом
172 / 87 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 19
2010 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 130 тис.
2 500 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 33-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Липківського митрополита (Урицького), 33а, Adamant.
Продаж однокімнатної квартири студії з дизайнерським ремонтом з меблями та усім необхідним для проживання та зручності.
У новому будинку, тихому районі поруч вся транспортна розв'язка та інфраструктура.
Правий берег.
Квартира світла та тепла, має балкон.
З вікон відкривається панорамний вид, є підземний паркінг/бомбосховище, прибудинкова територія під охороною.
Заїзджай та живи.
Інфраструктура: Магазини, 5 супермаркетів, бювет (артезіанська свердловина), аптеки, садочок, школа, церква, стадіон.
1 кімната
з ремонтом
52 / 17 / 26 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 25
2018 Рік будівництва
$ 127 тис.
2 082 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж функціональної 2к квартири з авторським ремонтом в ЖК Династія, вул. Липківського 37-Б.
В квартирі окрема спальня, простора кухня-вітальня, гардероб, санвузол.
Повністю укомплектована всіма необхідними для комфортного життя меблями та технікою.
Встановлені кондиціонери, тепла підлога.
В ремонті використовувались якісні та натуральні матеріали.
При відключеннях світла в будинку працює ліфт, є вода та тепло.
Закрита територія ЖК, поруч є вся необхідна інфраструктура, підземний паркінг.
Через дорогу Соломʼянський ландшафтний парк.
За запитом - є відеоогляд.
2 кімнати
з ремонтом
61 / 18 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 26 з 26
2018 Рік будівництва
без комісії
$ 155 тис.
2 541 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Смарагдовий
Адреса: вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), 2
Поверх: 12
Кількість спалень: 2
Простора та комфортна квартира у сучасному житловому комплексі з закритою територією, охороною та зручною локацією. Планування включає дві окремі спальні, функціональну кухню та затишну зону відпочинку.
Поруч супермаркети, кафе, спортклуби, зручна транспортна розв’язка та центр міста.
2 кімнати
з ремонтом
61 / 40 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 25
2010 Рік будівництва
без комісії
$ 224 тис.
2 358 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРЕМІАЛЬНІ АПАРТАМЕНТИ в ЖК «Смарагдовий». Складаються з просторої вітальні, кухні, двох окремих кімнат, ванної кімнати. Виконано дизайнерський ремонт із застосуванням екологічно чистих матеріалів. Кухня з побутовою технікою топових європейських брендів. Дорогі італійські меблі. Люксове освітлення. Будинок розташований у дворі закритого типу. Цілодобова охорона, контроль доступу. Видові на парк. До центру Києва 15 хвилин.
3 кімнати
з ремонтом
95 / 50 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 24
2010 Рік будівництва
$ 225 тис.
2 250 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж шикарної 3 кімнатної квартири в ЖК Династанія. Зроблений ремонт за авторським проектом. Всі три кімнати роздільні. Два санвузли. Підігрів підлоги. Дубовий паркет. Три балкони. Якісні зручні меблі. Фірмова побутова техніка.
В пішій доступності супермаркети, аптеки, школа, садочок, дитячі майданчики. Є паркінг.
Обираючи цю квартиру Ви обираєте нову якість життя
3 кімнати
з ремонтом
100 / 58 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 16
2018 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
генератор
$ 159 тис.
2 041 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК «Династія», вул. Митрополита Василя Липківського, 37-Б. ГЕНЕРАТОР
Продаж двокімнатної світлої та стильної квартири площею 78 кв.м, розташованої на 23 поверсі 25-поверхового будинку сучасного житлового комплексу.
Квартира має дуже раціональне планування:
• дві спальні кімнати
• кухня-вітальня
• два санвузли
• гардеробна кімната
• просторий хол
• засклена лоджія
Квартира світла та простора, виконаний якісний ремонт, повністю облаштована для комфортного проживання, є необхідні меблі та техніка.
У будинку встановлений генератор, тому під час відключень працюють ліфти, водопостачання, опалення та освітлення місць загального користування.
ЖК «Династія» — сучасний житловий комплекс із закритою територією, охороною, відеоспостереженням, доглянутою територією та дитячими майданчиками.
Чудова локація: поруч школи, дитячі садки, магазини, аптеки, зони відпочинку, Солом’янський ландшафтний парк. Зручна транспортна розв’язка, до центру Києва — близько 10 хвилин.
Без комісії для покупця.
Розглядаємо безготівковий розрахунок.
Ціна: 159 000 у.е.
2 кімнати
з ремонтом
77.9 / 43.9 / 13.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 25
2018 Рік будівництва
$ 44 тис.
1 375 $/м²
вулиця Братів Зерових, 2-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж затишної ,просторої однокімнатної квартири в житловому стані.Планування роздільне -окрема кімната ,кухня,санвузол суміщений в кафелі(душова кабінка),балкон засклений.Вікна металопластикові Продаж без меблів.Газ.Квартира знаходиться в середині будинку ,не кутова.Гарне розташування будинку- в тихому місці.
Поруч Соломянська площа, Соломянський парк.
З посередниками не працюю
1 кімната
без ремонту
32 / 17 / 6.5 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
1963 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 172 тис.
1 830 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається функціональна 2-к квартира в ЖК «Смарагдовий», за адресою: вул. Генерала Шаповала 2.
У квартирі окрема спальня, простора вітальня, окрема кухня, 2 санвузли, 2 засклені лоджії.
Виконано якісний ремонт.
Повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою.
Встановлено кондиціонери.
Квартира дуже тепла!
Приємний вид з вікон!
Комфортний, середній поверх!
В будинку підключено генератор, що забезпечує безперервну роботу ліфту, надходження води та тепла навіть при відключенні світла!
Територія ЖК закрита, обладнана дитячими майданчиками та місцями загального користування, є підземний паркінг.
Зручна транспортна розв'язка, до ст. Вокзальна 10 хвилин. У пішій доступності зупинки громадського транспорту. Поруч державні школи та дитячі садки, спортивний комплекс, супермаркети, відділення поштових служб, заклади громадського харчування.
2 кімнати
з ремонтом
94 / 49.3 / 15.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 25
2010 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 130 тис.
2 338 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в центрі з дизайнерським ремонтом 2025 року! Продається стильна не стандартна сучасна квартира в самому серці столиці — вулиця Липківського, 37в, Солом’янський район. Розташована на останньому поверсі 25-поверхового монолітно-каркасного будинку у сучасному ЖК «Династія» з закритою територією, власною інфраструктурою та охороною 24/7. Інфраструктура комплексу: кафе, кондитерські, продуктові магазини, дитячий садок, ресторан, салон краси, спортзал, підземний паркінг та гостьова паркова у дворі, двір зачинений і під охороною з системою контролю доступу. Обслуговування комплексу здійснюється на найвищому рівні: власна газова котельня, три ліфти на кожен під’їзд, генератор на випадок відключення електроенергії для живлення критичної інфраструктури, консьєрж, домофонія. Поруч — Солом’янський парк, школи, дитячі садочки, супермаркети «Ультрамаркет» «Новус» та інші. До станції метро «Вокзальна» — 15 хвилин пішки, зручна транспортна розв’язка.
Загальна площа 55,6 кв.м. Висота стель в квартирі 4м.!!! Кухня вітальня з диваном що розкладається. Спальня з двоспальним ліжком, мастер-ванною та гардеробною. Окремо санвузол з господарською зоною з прально сушильною машиною та душовою, великим бойлером з Wi-Fi. Всі меблі виготовлені на замовлення. Встановлена вбудована техніка «GORENJE»— варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, холодильник з морозильною камерою та прально-сушильна машина. Потужний кондиціонер «DAIKIN». Двері прихованого монтажу висотою 2,4 м. Підлога вітальні та санвузли оздоблені іспанською плиткою та мають електро підігрів, підлога спальні паркетна дошка. Передбачено встановлення приладу безперебійного живлення. Два балкони. Без комісії.
1 кімната
з ремонтом
55.6 / 30.6 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 25 з 25
2018 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
генератор
$ 190 тис.
1 965 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Якщо шукаєте просторе житло в прицентровій локації з уже виконаним ремонтом — цей варіант вартий уваги. Квартира підійде для комфортного проживання або як готове рішення без додаткових витрат часу.
Основне:
• Загальна площа — 96.7 м², кухня — 15.2 м²
• 7 поверх із 25
• Монолітно-каркасний будинок (цегляне наповнення), 2010 року
• Є підземний паркінг
Про квартиру:
Квартира з ремонтом, що дозволяє одразу заїхати та жити. Роздільне планування створює комфорт для сім’ї або роботи з дому. Просторі кімнати та функціональна кухня забезпечують зручність у повсякденному житті.
Що поруч:
Комплекс розташований у зручній прицентровій частині міста без надмірного шуму транспорту. У пішому доступі метро Вокзальна (1.9 км). Навпроти — Солом’янський ландшафтний парк, що додає простору для відпочинку. Закрита територія забезпечує додаткову приватність, а наявність генератора — стабільність у побуті.
Вартість: 190 000 $
Доступне придбання за державними програмами (єОселя (ВПО), єВідновлення, Держмолодьжитло, №280, №719, житловий ваучер). Супроводимо вас на кожному етапі угоди.
СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
2 кімнати
з ремонтом
96.7 / 49.8 / 15.2 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 25
2010 Рік будівництва
генератор
$ 140 тис.
2 800 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 33-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної квартири 50, 5 м² у ЖК «Адамант» | Метро Вокзальна
Пропонується до продажу простора та сучасна 1-кімнатна квартира загальною площею 50, 5 м², розташована на 11 поверсі 25-поверхового монолітно-цегляного будинку 2018 року побудови в житловому комплексі «Адамант».
Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень. Виконано якісний євроремонт, встановлені панорамні вікна, що забезпечують багато природного світла та гарний краєвид.
Планування:
- простора житлова кімната 26, 2 м²;
- кухня 11, 7 м²;
- суміжний санвузол;
- висота стелі 2, 8 м.
Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною технікою:
- вбудована кухня
- духова шафа
- електроплита
- посудомийна та пральна машини
- холодильник
- кондиціонер
- телевізор
- бойлер і містка шафа-гардероб
Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції з подальшою здачею в оренду.
Переваги ЖК «Адамант»:
- сучасний монолітно-цегляний будинок;
- закрита територія;
- консьєрж-сервіс;
- два швидкісні ліфти;
- генератор, що забезпечує роботу будинку під час відключень електроенергії;
- стабільний інтернет навіть під час блекаутів.
Комплекс розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч супермаркети, кафе, спортивні клуби, навчальні заклади, громадський транспорт та все необхідне для комфортного життя.
Телефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію та домовитися про перегляд. Квартира, в яку можна заїхати одразу після покупки.
1 кімната
з ремонтом
50 / 26 / 11 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 25
2018 Рік будівництва
без комісії
$ 220 тис.
2 200 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 кімнатну квартиру вул.
Митрополита Василя Липківського 37в з якісним ремонтом у ЖК "Династія"
вул.
Квартира розташована на 13 поверсі 16 поверхового будинку.
Загальна площа 100 кв.м, житлова 58 кв.м,
Планування тристороннє
Виконано якісний ремонт для себе.
Вбудована кухня із побутовою технікою.
Повністю мебльована.
2 саузли, 3 балкони (2 засклені), у всіх кімнатах кондиціонери, на підлозі дубова дошка.
Бойлер на 200 літрів, безліч шаф для зберігання, містка вбиральня., підігрів підлоги.
На поверсі лише 3 квартири.
Закрита територія комплексу з безліччю магазинів, кафе, ресторан Барсук, спортивний майданчик, 2 дитячі садки.
Поруч безліч шкіл, гімназія.
Ціна
220000 у.о. Без комісіі.
Продам 3 кімнатну з капітальним ремонтом
Митрополита Василя Липківського 37в
3 кімнати
з ремонтом
100 / 58 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 16
2018 Рік будівництва
$ 200 тис.
2 083 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Ізумрудний, Солом'янський район, вулиця Механізаторів (нова назва — Генерала Шаповала), 2А, престижний будинок бізнес-класу 2011 року, цегляний, закрита територія з підземним паркінгом, висота стелі 3 м, поруч Солом'янський ландшафтний парк, відмінна інфраструктура: магазини, ресторани, салони краси — усе є на території ЖК. Зручне транспортне сполучення: до центру 7 хвилин на авто, метро Вокзальна.
Квартира загальною площею 96 м² має дві просторі кімнати та велику кухню-вітальню 29 м², 2 санвузли, велику гардеробну, балкон. Ремонт виконаний у класичному стилі з якісних матеріалів для себе. Паркет, меблі та столярка з натурального дерева. Кондиціонери, підігрів підлоги, якісна сантехніка, 2 бойлери — усе у відмінному стані. Є можливість продажу гаражного боксу у підземному паркінгу за додаткову плату.
2 кімнати
з ремонтом
96 / 40 / 29 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 25
2011 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 225 тис.
1 500 $/м²
Соломʼянська вулиця, 15-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без % Продаж 4-кімнатної квартири з ремонтом, меблями, технікою! Навпроти Солом'янського парку. Солом'янська, 15-А. Площа 149/85,2/17 м², простора кухня-вітальня, 3 окремі спальні, 2 санвузли (душ, ванна), 2 балкони, гардеробна, вбудовані шафи, Н-3 метри. Поверх 22/27. Територія під охороною, дитячий майданчик, чудова інфраструктура. Ринок, маркети, поліклініка, садки, школа. М. Вокзальна, Протасів Яр, поруч ЖК «Пори року», «Династія», «Адамант», «Соло Парк», «Малахіт», Липківського, «Тайм», Кудряшова.
4 кімнати
з ремонтом
150 / 86 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 27
2010 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 125 тис.
2 349 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої 1-кімнатної квартири в ЖК «Династія».
ЖК розташоване поруч із Солом'янським ландшафтним парком, має закриту територію з двома пунктами пропуску. Знаходиться у дворі, подалі від шуму транспорту. Вікна квартири виходять у двір, на дитячий майданчик.
Квартира складається з кухні-вітальні та окремої спальні. У спальні є балкон, у студії — еркер та гардеробна. Суміщений санвузол з душем. Є велика шафа-купе у передпокої.
Меблі та техніка входять у вартість.
ЖК популярний серед орендарів, якщо ви хочете здавати її в оренду.
Телефонуйте.
1 кімната
з ремонтом
53 / 15 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 25
2018 Рік будівництва
генератор
$ 110 тис.
2 200 $/м²
вулиця Митрополита Василя Липківського, 33-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сучасна та затишна квартира-студія з продуманим плануванням — ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції під оренду. Розташована в зручному та розвиненому районі Києва.
Квартира повністю укомплектована якісною вбудованою побутовою технікою: холодильник, духова шафа, варильна поверхня, витяжка, пральна машина. Виконаний сучасний ремонт із використанням якісних матеріалів, інтер’єр у приємних тонах.
Основні переваги:
формат студії з раціональним зонуванням
сучасний ремонт
вбудована техніка
зручне розташування
розвинена інфраструктура
генератор на опалення, ліфт та воду
1 кімната
з ремонтом
50 / 20 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 25
2018 Рік будівництва
без комісії
$ 119 тис.
1 951 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Ізумрудний»
Загальна площа — 61 кв. м
Простора кухня — 18 кв. м
11-й поверх
Сучасний житловий комплекс бізнес-класу
Виконано якісний євроремонт
Суміщений санвузол
Квартира повністю укомплектована побутовою технікою:
холодильник
мікрохвильова піч
посудомийна машина
пральна машина
варильна поверхня
духова шафа
Світла та простора квартира з продуманим плануванням та сучасним ремонтом. Повністю готова до комфортного проживання — можна заїжджати одразу після покупки. Вдале поєднання простору, комфорту та престижної локації в житловому комплексі бізнес-класу.
2 кімнати
з ремонтом
61 / 26 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 25
2010 Рік будівництва
без комісії
$ 160 тис.
2 439 $/м²
вулиця Генерала Шаповала, 2-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири в ЖК «Смарагдовий» — бізнес-клас у престижній локації Києва
Пропонується до продажу стильна та повністю укомплектована квартира площею 65,6 м² у ЖК «Смарагдовий».
Планування
загальна площа — 65,6 м²;
простора кухня — 17 м²;
лоджія.
Оснащення
Квартира повністю готова до проживання та укомплектована якісними меблями й побутовою технікою:
2 телевізори;
холодильник;
посудомийна машина;
варильна поверхня;
духова шафа;
витяжка;
пральна машина;
бойлер на 100 л;
2 кондиціонери Mitsubishi.
У 2025 році для всіх вікон було проведено технічне обслуговування та додаткове утеплення, що забезпечує кращу тепло- та шумоізоляцію.
Переваги ЖК та локації
ЖК «Смарагдовий» — сучасний житловий комплекс бізнес-класу з однією з найкращих локацій у місті. Поруч є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя:
дитячі садки та школи;
медичні заклади;
парк для прогулянок і відпочинку;
ресторани та кав’ярні;
супермаркети;
відділення пошти;
зручне транспортне сполучення та швидкий доступ до центру міста.
Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції.
2 кімнати
з ремонтом
65.6 / 28.5 / 16.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 25
2010 Рік будівництва
ЛУНПродаж квартир Київська областьКиївСолом’янський районвулиця Генерала Шаповала
вулиця Генерала Шаповала 20