Продам 2к квартиру з вільним плануванням. Ідеальний варіант під комерцію. 3 вікна на фасад і одне бокове. Сан-вузол роздільний. Поряд музикальне, художне, хореографічне училища також коледж індустріальний, посольство США.
Вікна всі виходять на вхід до посольства США.
До метро 10-15 хвилин пішки Берестейська та Дорогожичі.
Фото реальне.
Покази по домовленості.
Продам 1-кімн. квартиру, Киев Шевченковский район, Жабаева Жамбыла ул., 22, 6/9-поверх., 39/13/18, Зроблено сучасний ремонт, квартира укомплектована меблями та технікою: бойлер, пральна машина, вбудована кухня. Є металопластикові вікна, невеликий балкон із видом на тихе подвіря. Додаткова комора площею 4 кв.м на першому поверсі з освітленням і металевими дверима. Розвинена інфраструктура: школи, дитячі садки, супермаркети, банки, дитячі майданчики. У пішій доступності три парки з озерами. Чистий підїзд із кодовим замком і відеоспостереженням. Власна котельня в будинку. Поруч посольство США, станції метро "Сирець", "Берестейська" та "Дорогожичі" — 15-20 хвилин пішки Мисник Юрій
Квартира має компактні розміри, але максимально функціональне та зручне планування. Зроблений дизайнерський ремонт з євроремонтом, усе продумано до деталей. Створена атмосфера затишку та комфорту.
Квартира ідеально підходить для проживання або інвестицій під оренду.
Будинок сучасний.
У кроковій доступності є магазини, фітнес-студія та затишні кавярні. До метро "Сирець" можна дійти пішки за 12 хвилин.