Продаж квартир вулиця Верхній Вал, Київ

9 оголошень по 4 квартирах
без комісії
$ 219 тис.
1 711 $/м²

вулиця Верхній Вал, 62

Пропонується до продажу простора квартира за адресою вул. Верхній Вал, 62 — у самому серці історичного Подолу. Загальна площа квартири — 128 м². Квартира розташована на 4 поверсі класичного «царського» будинку з автентичною архітектурою та особливою атмосферою старого Києва. Планування: 3 кімнати: спальня, дитяча кімната та простора кухня-вітальня open space кухня-вітальня із зоною відпочинку та диваном, що створює комфортний простір для щоденного життя та прийому гостей Основні переваги: - закритий внутрішній двір - 2 закріплених паркомісця - тиха та зручна локація у центрі міста - будинок з історичним характером Квартира ідеально підійде для тих, хто цінує простір, атмосферу Подолу та комфортне життя у престижній центральній частині Києва. Звертайтесь, щоб отримати більше інформації та домовитися про перегляд БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
з ремонтом
128 / 100 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 4
1907 Рік будівництва
без комісії
$ 112 тис.
2 240 $/м²

вулиця Верхній Вал, 44

Контрактова площа
Продаж однокімнатної квартири в самому серці Подолу — вул. Верхній Вал, 44 Локація, яка працює на вас! Будинок розташований за 2 хвилини від метро “Контрактова площа” — одна з найбільш динамічних і туристичних зон Києва. Перший поверх, вікна на фасад, постійний високий пішохідний трафік — ідеально для бізнесу, який потребує видимості. Про приміщення • Однокімнатна квартира, раніше переобладнана під офіс • Якісний ремонт — можна заходити та працювати одразу • Повне наповнення залишається майбутньому власнику • Всі комунікації та планування пристосовані для офісного використання Переваги локації • Історичний центр Києва, популярний серед туристів і киян • Поруч численні кафе, ресторани, офіси, сервісні заклади • Один із найкращих районів столиці для ведення бізнесу Ідеально підійде під: • офіс • шоурум • нотаріальну контору • бутик / магазин • beauty-сферу • інвестицію для оренди Вартість 112000 у.е без комісії
1 кімната
з ремонтом
50 / 30 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1957 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 80 тис.
2 581 $/м²

вулиця Верхній Вал, 40-В

Контрактова площа
Квартира двокімнатна з роздільним плануванням. Висота стелі - 3м. Помешкання з дизайнерським ремонтом, замінено залізобетонні перекриття та проводку. У коридорі, на кухні і у ванній тепла підлога. Система опалення централізована. В квартирі встановлено бойлер для підігріву води. Квартира укомплектована побутовою технікою та меблями. Наявні посудомийна машина, пральна машина автомат з сушкою, варильна поверхня. Вигідна інвестиція для орендного бізнесу. Будинок знаходиться у самому центрі історичного Подолу, у кварталі історичної забудови. Тип будинку: Будинок до 1917 року. Великий закритий двір 100 кв.м. з парканом. Паркомісце у закритому дворі будинку. Є підвал під будинком для зберігання власних речей, висота стелі 5 м. Вихід із квартири у власний двір! 500 метрів до метро Контрактова площа. Вікна виходять у тихий двір між будинком і школою. Без балкона.
2 кімнати
з ремонтом
31 / - / 10 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 3
1917 Рік будівництва
$ 103 тис.
1 907 $/м²

вулиця Верхній Вал, 50

Контрактова площа
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано у стилі євроремонту. У квартирі підключено газ. Система опалення централізована. Встановлено бойлер для підігріву води. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, зокрема холодильником, пральною та посудомийною машиною, а також двома кондиціонерами. Будинок розташований у дворі (друга лінія) з заїздом через шлагбаум. Висота стелі становить 3,15 м. За квартирою закріплене паркомісце у дворі. Тип будинку: Будинок до 1917 року. Квартира знаходиться біля станції метро Контрактова площа. Квартира має відкритий балкон, кухню та гардеробну кімнату (кладову). Встановлено теплу підлогу.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 8 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 4
1913 Рік будівництва