Продаж квартир вулиця Ігоря Юхновського, Київ

12 оголошень по 7 квартирах
1.7 млн грн
69 781 грн/м²

вулиця Ігоря Юхновського, 8

Продаж 1к квартири (смарт), вул. Стальського Сулеймана, 8, Дніпровський район, поряд з Парком, 1 поверх, 25м2, новий ремонт із заміною всіх комунікацій, відремонтований підʼїзд. Зручна транспортна розвязка. Готові документи. Без комісійних!
1 кімната
з ремонтом
24.9 / 15 / 5 м²
панельна
поверх 1 з 5
2.6 млн грн
39 453 грн/м²

вулиця Ігоря Юхновського, 28-А

Продам 3к Стальського 28А 7/9 64,9/41/7,3 Нормальний житловий стан, склопакети Продаж з меблями, є кладовка, новий ліфт Будинок у дворі, поряд стадіон, магазин, школа, садок Епіцентр і гарна розвязка
3 кімнати
з ремонтом
65 / 41 / 7 м²
панельна
поверх 7 з 9
1981 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.9 млн грн
49 489 грн/м²

вулиця Ігоря Юхновського, 30

Без % Продається простора 1-но кімнатна квартира по вул. Стальського 30. Цегляний будинок. Охайний доглянутий підїзд. Тамбур на 4 квартири. Загальна площа 38 кв.м., кімната 19 , кухня 9. Є балкон. Санвузол суміжний. Стан квартири жилий - під ремонт.Можливо перепланування. Розвинута інфраструктура, поруч Епіцентр, зупинка транспорту, супермаркети, пошта, школа, дитячий садок. Документам більше 3років. Продаж лише за ГОТІВКУ. Держпрограми не розглядають!!!
1 кімната
з ремонтом
38 / 19 / 9 м²
цегляна
поверх 6 з 9
1982 Рік будівництва
1.7 млн грн
36 846 грн/м²

вулиця Ігоря Юхновського, 8

Продається 2-кім квартира на вул. Стальского, 8. Поруч з ТЦ "Квадрат" , авторинок. Загальна площа 46 м 5пов /5п В квартирі незакінчений ремонт, що є чудовою можливістю зробити свій власний дизайн. В квартирі уже зроблена найдорожча частина ремонту: поміняна сантехніка, частково заведена нова електрика, покладена плитка на полу та робоча поверхня в кухні, нові вхідні двері. Також залишаються сипучі будматеріали, гіпсокартон. Квартира кутова, утеплена. Зручна розташування: 15хв до метро Лівобережна/Дарниця, поруч зупинка транспорту, Епіцентр , школа, садочок, медзаклади, парк та озеро для прогулянок.
2 кімнати
без ремонту
46 / 28 / 6 м²
поверх 5 з 5
власник
643 тис. грн
21 421 грн/м²

вулиця Ігоря Юхновського, 26

Продам кімнату у чудовому стані в гуртожитку, за адресою вул. Стальського, 26, Дніпровського району. Кімната загальною площею - 30 м2 знаходиться на 9 поверсі 9 поверхового цегляного будинку. Житлова площа кімнати - 19 м2 укомплектована необхідними меблями для комфортного життя, є кухонна стінка та водопідводка для пральної машинки. Спільна кухня в нормальному стані зі своєю електро плитою, тумбою з навісними шафами. Санвузол в задовільному стані, балконний блок, на спільній кухні металопластик. Поруч з будинком знаходяться дитячі садочки, школи, будівельний комплекс «Епіцентр», ТМ «Сільпо» та «АТБ- Маркет», лісопарк "Берізка", парк "Аврора" та ТЦ «Квадрат». Відмінна інфраструктура та транспортна розвʼязка, до метро Чернігівська та Лівобережна 10-15 хвилин транспортом.
1 кімната
з ремонтом
30 / 19 / 2 м²
цегляна
поверх 9 з 9
1981 Рік будівництва
генератор
9 млн грн
65 175 грн/м²

вулиця Ігоря Юхновського, 16

Квартира з вільним плануванням без ремонту. На першому рівні розташована велика кухня-вітальня, санвузол і кабінет/спальня. Другий рівень включає три спальні, гардеробну та санвузол. Підведені комунікації: вода, опалення та електроенергія. Встановлено генератор для ліфта, води та опалення. Система опалення централізована. У будинку є чисті парадні з консьєржем. Закрита охоронювана територія. Є підземний та гостьовий паркінг. Поблизу розташовані школи, садочки, NOVUS, метро Звіринецька. З вікон відкривається панорамний краєвид на Печерськ і Дніпро.
5 кімнат
без ремонту
138 / - / 25 м²
цегляна
поверх 21 з 5
1960 Рік будівництва
3.6 млн грн
80 934 грн/м²

вулиця Ігоря Юхновського, 4

Квартира з хорошим ремонтом. Підлога залита, в кімнатах постелено ламінат, в коридорі та на кухні - плитку. Стелі натяжні. Вхідні двері посилені. Вікна металопластикові з решітками. Вікна виходять у двір. Цоколь високий, під вікнами широка клумба, люди не ходять. Планування роздільне. Санвузол суміжний з душовою кабіною. Квартира мебльована. Є холодильник Liebherr, нова сучасна посудомийна машина та пральна машина, витяжка, практично нові поверхня та духова шафа. Зареєстрована 1 доросла особа. Будинок 5-поверховий. Квартира розташована навпроти торгівельного центру "Квадрат". Поблизу знаходяться парки "Аврора" та "Перемога". З боку супермаркету "Епіцентр" є ліс для прогулянок та шашликів. Також поруч розташовані кінотеатр, фітнес-клуби, вся необхідна інфраструктура: поліклініка, бювет, нова пошта та Укрпошта, Розетка з пунктом незламності, школи у пішій доступності. Поблизу є зупинки трамвая, автобуса та тролейбуса, а також парковка, озеро, ринки та супермаркети. Вікна виходять на південь.
2 кімнати
з ремонтом
44 / - / 6 м²
цегляна
поверх 1 з 5
1963 Рік будівництва
Купити квартиру вулиця Ігоря Юхновського, Київ, продаж квартир