Квартира від забудовника без оздоблювальних робіт. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Система опалення індивідуальне газове. Наявні центральний водопровід, центральна каналізація, газ.
Продаж за переуступкою. Плановий ввод в експлуатацію - 4 квартал 2025 року.
Квартира розташована у новобудові житлового фонду від 2021 року. Будинок з цегли з залізобетонним перекриттям та утепленням. Висота стелі - 2.8 м. ЖК закритого типу з охороною та відеоспостереженням. На території є балкон/лоджія, пожежна сигналізація.
ЖК має гарну інфраструктуру на території та біля будинку. Поблизу є Фора, ТРЦ, озеро, зелена зона, садочки, школа та інші магазини для комфортного проживання. До м. Київ 15 км, поруч є зупинки маршрутних таксі.
Вид з вікон на зелену зону, північно-західна сторона.
Квартира з роздільним плануванням. Ремонт після будівельників. Планування дає змогу реалізувати будь-яку вашу ідею в ремонті.
Квартира готова до ваших унікальних дизайнерських ідей. Готові зробити ремонт.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років.
Розвинена інфраструктура: магазини, фітнес, салони краси, стоматологія, лабораторія, дитячі творчі студії, кафе, магазин для домашніх тварин, аптека, дитячі майданчики, альтанки BBQ, "Фора" та "Сільпо", пошта, державна школа та дитячий садок знаходяться в пішій доступності.
Квартира має балкон та лоджію.
Смарт-квартира з великими панорамними вікнами та балконом. Виконана лазерна стяжка підлоги та піщано-цементна штукатурка на несучих стінах. Встановлені якісні вікна Rehau та вхідні двері. Санвузол суміжний.
Підключено 5 кВт електроенергії. Квартира має електричне опалення та радіатори. Центральне водопостачання та водовідведення. Встановлені лічильники на воду та електроенергію.
Оформлення здійснюється через переуступку, що становить 1%% + нотаріус (приблизно 3500 грн).
ЖК City Lake — це житловий комплекс, що складається з кількох будинків. Два будинки вже здано, ще два планують завершити до кінця 2025 року. Будинок, де розташована квартира, на етапі будівництва, здача запланована на літо 2026 року. Після здачі буде впорядковано внутрішній двір. Будинок має один під’їзд і один ліфт, який спускається до цокольного поверху. Перший поверх займають комерційні приміщення.
Квартира ідеально підходить для інвестицій, оренди або першого житла.
Смарт-квартира з лазерною стяжкою підлоги та піщано-цементною штукатуркою на несучих стінах.
У квартирі заведено 5 кВт електроенергії. Центральне водопостачання та водовідведення.
ЖК City Lake закритого типу з усією необхідною інфраструктурою: магазини, кавярні, вихід до озера та парку, зупинка громадського транспорту. Є гостьовий паркінг, ліфт, охорона території та відеоспостереження. Будинок на етапі будівництва, здача запланована на літо 2026 року.
Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Наявні кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира від забудовника без оздоблювальних робіт. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Висота стелі - 2.8 м.
Будинок з цегли з бетонними перекриттями та утепленням. Система опалення - індивідуальне газове. Є центральний водопровід та каналізація, газ.
Продаж за переуступкою. Запланований ввід в експлуатацію - 4 кв. 2025 року.
ЖК закритого типу з охороною та відеоспостереженням.
Гарна інфраструктура на території та біля будинку. Є Фора, ТРЦ, озеро, зелена зона, садочки, школа та інші магазини для комфортного проживання. До м. Київ 15 км., поруч є зупинки маршрутних таксі.
Вид з вікон на зелену зону, північно-західна сторона.
Квартира на фінальній стадії будівництва. Є простора гардеробна, яку можна облаштувати під кабінет. Раціональне планування без зайвих коридорів. Висота стелі на другому поверсі 3,54, 5 м. Є можливість добудови мансарди або додаткового рівня.
Автономне газове опалення. Є можливість встановити сонячні панелі на даху.
Купуючи зараз, ви економите 12,5%%, оскільки після введення в експлуатацію доведеться платити додатковий податок. Ціна вигідніша, ніж у готовому будинку.
Будинок, де розташована квартира, вважається візитною карткою комплексу. Він відрізняється дорожчим рівнем будівництва та архітектури. Комплекс буде введено в експлуатацію на початку наступного року. Ліфт у будинку. Закрита територія без паркування у дворі.
Комплекс розташований поруч з озером та зеленою зоною. Є швидкий виїзд до Києва. На території комплексу є приватна школа і дитячий садок, магазин "Фора", кафе, ресторани, комерційні приміщення та зарядки для електромобілів.
Квартира світла, але без прямого сонця протягом усього дня, що забезпечує комфортну температуру влітку. Панорамні вікна з видом на комплекс та озеро. Є велика тераса площею 80 м², яку можна облаштувати зону відпочинку, встановити садові меблі та барбекю.
Квартира має затишне планування.
Опалення та гаряча вода забезпечуються газовим котлом. В коридорі та ванній кімнаті встановлено теплу підлогу.
Квартира продається з меблями та технікою, включаючи газову плиту, електродуховку, холодильник, пральну машину, інверторний кондиціонер.
Продаж від власника без комісії.
ЖК "Білий Шоколад "City Lake" - затишний заміський комплекс, оточений природою. Комплекс має охорону, огороджену територію та шлагбаум на вїзді. На території розташовані дитячі та спортивні майданчики, магазини, кавярні, аптека, стоматологія, перукарня, салони краси, приватна школа та невеличкий ТЦ з Форою, спортзалом та різними секціями для заняття спортом. Є багато зон для паркування та зарядні станції для електромобілів.
ЖК знаходиться на березі озера з власним пірсом, зонами для відпочинку та пікніку. Зупинка громадського транспорту розташована в 50 метрах, а до метро Житомирська можна доїхати за 15 хвилин.
Квартира дворівнева. На першому рівні розташована кухня-вітальня, на другому - велика спальня. Є два санвузли, по одному на кожному поверсі. Ремонт зроблений якісно для життя.
У квартирі залишається все, що на фото.
Документам більше трьох років.
ЖК Білий Шоколад Сіті Лейк. Є велика тераса.
Квартира повністю обжита. Є власне опалення.
Квартира має одне з найкращих планувань у ЖК. Всі кімнати окремі. Будинок зданий у 2023 році, активно ведуться ремонти.
У квартирі центральні комунікації (вода, електрика, газ), індивідуальне опалення (турбований котел). Встановлені панорамні енергоефективні вікна.
Квартира на документах.
ЖК City Lake розташований у 6 км від межі Києва. Територія закрита, знаходиться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням. Є зарядки для електромобілів. При вїзді в комплекс розташований невеликий ТЦ з супермаркетом "Фора" на першому поверсі та спортзалом на другому і третьому поверхах. На території є вихід до озера та власний пірс, просторі сучасні дитячі майданчики, зони для прогулянок на велосипеді та пішки, власна школа.
На території ЖК є кафе, ресторани, аптека, магазинчики та салони краси. Комерція активно розвивається, оскільки в кожному будинку є комерційні приміщення. Інфраструктура Білогородки також добре розвинена: є амбулаторія, державні школи, дитячі садки, спортивні зали, нові супермаркети "ФОРА", "Сільпо", "Варус", кафе, ресторани, озера, ліс для прогулянок. До Києва ходить маршрутне таксі, зупинка розташована прямо на заїзді в ЖК. Є дві окремі дороги до Києва, час в дорозі - 15-20 хвилин на авто.
Квартира має велику терасу площею 30,5 кв.м. З квартири відкривається вид на головну алею ЖК. Ідеальне планування для великої родини.
Квартира з роздільним плануванням. Простора кухня, суміжний санвузол. Є місце для гардеробу. Ремонт під чистову обробку.
Автономне опалення за рахунок двоконтурного газового котла. Є підігрів підлоги. Центральний водопровід. Газ, електрика, вивіз відходів.
Квартира без меблів.
ЖК "City Lake" розташований за 6 км від Києва. Це затишний та функціональний простір з власною набережною та пірсом над озером. На території є сквери, алеї, місця для грилю, дитячі майданчики, кавярні, крамниці, медичні та освітні заклади. Працює дитячий садочок з укриттям на час повітряної небезпеки. Територія закрита, з цілодобовою охороною. Будинок цегляний, побудований за сучасними технологіями енергозбереження. Є ліфт. Якісно оздоблене парадне.
Біля виїзду з ЖК розташовані супермаркет "Фора", спортивний клуб та зупинка громадського транспорту. Зручна дорога з якісним покриттям веде до самого ЖК.
Вікна виходять у тихий двір на північний захід. Квартира знаходиться на другій лінії від озера.
Квартира з євроремонтом. Є кухня-студія площею 28 кв.м.
Квартира розташована у ЖК "Білий Шоколад" у City Lake Білогородка. Будинок цегляний.
Квартира розташована у спальному районі. З вікон відкривається вид на озеро.