Продаж квартир Ювілейний провулок, Щасливе
3 оголошення по 3 квартирах
$ 117 тис.
975 $/м²
Ювілейний провулок, 2
Квартира дворівнева, загальною площею 120 м², має три кімнати. Ремонтні роботи завершено повністю, стан ремонту - авторський проект. Планування роздільне. На першому рівні розташовані спальня, санвузол, комора та простора вітальня-кухня. На другому рівні - дві кімнати, санвузол, гардеробна та додаткова комора. Високі стелі від 2,7 до 3,8 метра. Мансардні вікна наповнюють кімнати світлом.
Опалення індивідуальне газове, кожна квартира має газовий котел. Є газ. Є вода. Є опалення. Встановлені лічильники.
Сучасний кухонний гарнітур у світлих тонах, барна стійка, вбудована техніка хорошої якості. Великий деревяний стіл. Шафа із дзеркальними дверцятами. Є велике ліжко.
Квартира готова до заселення. Всі документи нотаріально перевірені та готові до оформлення.
ЖК «7Я» розташований за адресою провулок Ювілейний 2, село Щасливе. Будинок сучасний, з керамоблоку, утеплений мінватою. Є ліфт.
До метро «Бориспільська» - 12 хвилин на авто. Магазини, супермаркети «Фора» та «Сільпо», аптека - 2 хвилини пішки. Поруч спортивні майданчики, фітнес-студія, ліс і парк. Є чудова школа та дитячий садок у кроковій доступності.
Квартира дворівнева з високими стелями та мансардними вікнами. Є дві комори та гардеробна. Наявність другого санвузла на другому рівні забезпечує додатковий комфорт.
3 кімнати
з ремонтом
120 / - / 30 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 8
2018 Рік будівництва
без комісії
$ 103 тис.
789 $/м²
Ювілейний провулок, 2
Квартира має вільне планування з можливістю зонування під індивідуальний дизайн. Передбачено простору відкриту кухню з зоною для їдальні та кухонного острівця. Велика відкрита вітальня може бути поділена на дві окремі кімнати. Еркер з газовим котлом може бути облаштований під робочу або кабінетну зону. Є гостьовий санвузол площею 3 м² з можливістю установки душової кабіни. На другому поверсі площею 53 м² розташований відкритий простір біля сходів, який ідеально підходить для читальної зони, дитячої або кімнати відпочинку. Є простора кімната під подвійну гардеробну з додатковим приміщенням для бака з водою, акумуляторів автономного живлення та зберігання речей. Велика ванна кімната з вікном розділена на дві зони: перша частина для двох умивальників, унітазу та біде, друга частина з ванною та зоною для душової кабіни. Спальня має нішу під шафи. Вихід на відкрите мансардне приміщення через балконні двері створює простір для лаунж-зони. Виконані всі підготовчі роботи для чистової обробки.
Встановлені дизайнерські радіатори опалення. Система підігріву підлоги включає водяну у ванній та спальні, а також електричну на мансарді. Є підігрів підлоги у вітальні, коридорі при вході, частково їдальні та кухні. Встановлений газовий котел. Є можливість підключення автономного живлення завдяки акумуляторам.
Будинок має утеплену стелю, що гарантує збереження тепла та відсутність протікань. Є три великі мансардні вікна, що забезпечують світлий простір протягом дня.
Квартира має великі французькі вікна з орієнтацією на дві сторони будинку, що забезпечує природне освітлення та наскрізне провітрювання. Є вихід на відкрите мансардне приміщення через балконні двері.
3 кімнати
без ремонту
130.5 / 78.6 / 12.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 8
2018 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
31 оголошення по 20 квартирах$ 90 тис.
640 $/м²
провулок Надії, 3-A
Пропонуємо до вашої уваги простору дворівневу квартиру загальною площею 142 м², розташовану на п’ятому поверсі сучасного будинку. Доступ на поверх обмежений кодовим замком, встановлені надійні броньовані двері. Затишний і тихий двір дарує відчуття спокою та безпеки для всієї родини.
Перший рівень продуманий для щоденного комфортного життя: світла вітальня гармонійно поєднана з кухнею та обідньою зоною, окремо розташовані дві спальні. Уже облаштовано зону домашнього кінотеатру з проектором - ідеальне місце для сімейних вечорів.
Другий рівень - це простора та наповнена світлом мансарда площею близько 50 м² із власною ванною кімнатою та окремою гардеробною. Тут легко облаштувати головну спальню, дитячу ігрову кімнату або робочий кабінет - простір відкриває широкі можливості для втілення ваших ідей.
Меблі виконані з натурального дерева, серед них є дизайнерські авторські вироби ручної роботи. Кухня виготовлена на замовлення та оснащена якісною побутовою технікою. У спальнях встановлені великі ліжка з ортопедичними матрацами, що забезпечують здоровий та повноцінний відпочинок.
Ця квартира створена для родини, яка цінує простір, комфорт і спокій. Вона повністю готова до заселення та чекає на своїх нових господарів.
4 кімнати
з ремонтом
140.7 / 63.3 / 16.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 8
2019 Рік будівництва
$ 65 тис.
742 $/м²
ЖК 7'я
Продається дворівнева 2 кімнатна квартира з вільним плануванням. Квартира знаходиться у стані після будівельників. Планування включає дві роздільні кімнати, санвузол, балкон з панорамними вікнами, велику кухню-студію. На другому поверсі розташовані кабінет та вихід на власну терасу.
У квартирі є ввід електрики, водопроводу, каналізації та газопроводу. Опалення – автономне (двоконтурний котел). Встановлений рекуператор для індивідуального клімат-контролю. Є дві корзини для кондиціонерів. У квартирі передбачені спеціальні канали для відводу конденсату в каналізацію. Встановлені: газовий лічильник, двоконтурний котел, двозонний електричний лічильник, лічильник на воду.
Будинок цегляний, утеплений мінеральною ватою, вкритий фасадною силіконовою штукатуркою. Вікна квартири виходять на південно-західний бік. Встановлений ліфт. Біля будинку гарно озеленений двір. Є дитячі майданчики, місця для паркування авто.
Поряд дитячий садочок, магазини, перукарні, кав’ярні. У селі є «Фора», «АТБ», ресторани, салон краси, спортзали, і т.д. Все у пішій доступності. Зручна транспортна розв’язка як у Київ, так і у Бориспіль.
Квартира дворівнева, має балкон з панорамними вікнами та власну терасу на другому поверсі. Встановлено рекуператор для індивідуального клімат-контролю.
3 кімнати
без ремонту
87.6 / - / 27.5 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 8
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 99.5 тис.
1 382 $/м²
вулиця Лесі Українки
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за авторським проєктом, що свідчить про гарний вишуканий ремонт з використанням італійської кухні та скандинавської сантехніки.
Система опалення централізована. В квартирі є централізоване водопостачання, центральна каналізація, електрика та скважина. Також встановлені лічильники.
Квартира продається з меблями. Наявні італійська кухня, скандинавська сантехніка, кондиціонер з інверторним охолодженням, підігрів підлоги, меблі на кухні та гардероб.
Продаж квартири здійснюється без комісії. Можливий продаж за програмою "єОселя".
Житловий комплекс "Сіті Стейт" (індекс 08325) побудований у 2011-2020 роках. На території комплексу є продуктова крамниця, ресторан, тренажерний зал, дитячий садок та спортивні секції для дітей. Комплекс має свою зону паркування для авто та велосипедів, а також охорону території та відеоспостереження.
Поряд з будинком розташована паркова зона. Неподалік знаходяться ринок, багато кавярень, маркети, поліклініка.
Квартира двостороння, тиха та затишна. Встановлено інверторне кондиціонування та підігрів підлоги. Є відеоспостереження, пожежна сигналізація та броньовані двері.
2 кімнати
з ремонтом
72 / - / 25 м²
поверх 3 з 6
генератор
$ 49.9 тис.
998 $/м²
вулиця Лесі Українки
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнати та суміщений санвузол. Ремонт виконано за стандартом євроремонт. Всі стіни та стеля додатково утеплені мінеральною ватою 100 мм та обшиті гіпсокартоном.
В квартиру заведені всі комунікації: централізоване водопостачання та каналізація, електрика. Опалення індивідуальне електричне, встановлено електричний котел. Тепла підлога у санвузлі, є виводи на бойлер та пральну машину. Щиток на електропостачання зроблено на кожний вивід окремо. Біля входу в квартиру є окремий погріб.
Продаж квартири. Можливе використання як офіс завдяки окремому другому входу на вулицю.
Двоповерховий будинок. Біля входу в квартиру є окремий погріб. Є місце для паркування автомобіля та генератор.
Центр села, вся необхідна інфраструктура поруч. Розташування зручне, 5.5 км від Києва та Борисполя.
Квартира має окремий вихід на вулицю та вихід на задній двір. Встановлено металопластикові вікна та двері. Є можливість підключення швидкісного інтернету.
1 кімната
з ремонтом
50 / - / 16 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 2
генератор
$ 98 тис.
782 $/м²
ЖК 7'я
Продається дворівнева 4-кімнатна квартира з чотирма окремими спальнями. Планування багаторівневе. Ремонт - євроремонт.
Квартира має автономне опалення з індивідуальним газовим котлом. Є газ. Також встановлено підігрів підлоги та автономний електрогенератор. Комунікації: асфальтована дорога, електрика, газ.
Квартира мебльована. На кухні є меблі. В наявності телевізор, кабельне/цифрове ТБ та швидкісний інтернет. Є кондиціонер, ванна, душова кабіна, гардероб.
Розглядаються всі державні програми для купівлі квартири. Можливість придбати комору, яка може використовуватися як укриття.
Житловий комплекс «7я» розташований в с. Щасливе, найближчому передмісті Києва. Будинок з цокольним поверхом. На території ЖК є відеоспостереження, паркувальне місце, охорона території. Присутній консьєрж.
В 5 хвилинах пішки від будинку знаходяться 2 дитячі садки, школа, футбольний стадіон та парк. В 10 хвилинах пішки розташовані супермаркети Фора, Сільпо, АТБ, аптеки, ресторани, кафе та ін.
Квартира дворівнева, загальною площею 125.3 кв.м². Має балкон та лоджію. Встановлено пожежну сигналізацію.
4 кімнати
з ремонтом
125.3 / - / 19 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
без комісії
$ 69.9 тис.
1 709 $/м²
ЖК 7'я
Продається світла та затишна квартира в с. Щасливе, створена для власного проживання. Тут усе продумано для комфортного життя: від планування та систем зберігання до освітлення, інженерних рішень та якісної побутової техніки. Планування роздільне, санвузол суміжний. Ремонт - євроремонт.
Індивідуальне опалення від двоконтурного газового котла дозволяє самостійно керувати температурою та витратами на опалення. В квартирі встановлено бойлер на 50 л, систему очищення питної води Ecosoft, стабілізатор напруги Volter. Також є центральна каналізація та центральний водопровід.
Квартира продається повністю укомплектованою. У вартість входять усі меблі, побутова техніка, системи зберігання та все, що ви бачите на фото. Зокрема: окрема спальня з великою вбудованою шафою, повнорозмірне ліжко 180×200 см з ортопедичним матрацом ClimaCool NF, містка система зберігання під ліжком, простора кухня-вітальня з чітким зонуванням, великий розкладний диван із спальним місцем 140×200 см, окрема робоча зона (кабінет). На кухні встановлено холодильник Liebherr, посудомийна машина Electrolux, духова шафа Electrolux, мікрохвильова піч Electrolux, газова варильна поверхня Electrolux, витяжка Ferolli. Також є прально-сушильна машина Electrolux, відеодомофон ARNY та Wi-Fi роутер TP-Link.
Продаж від власника без додаткових комісій. Квартира готова до проживання, достатньо перевезти особисті речі. Можливий продаж за програмою "єОселя".
Будинок розташований у ЖК 7’Я". Навколо будинку облаштована просторна паркувальна зона. У дворі розташований дитячий майданчик, а в підїзді встановлений поштомат Нової пошти. Будинок введено в експлуатацію у 2011-2020 роках.
Щасливе вважається одним із найкомфортніших передмість Києва. У пішій доступності розташовані дитячий садок, школа, тренажерний зал, супермаркети, аптеки, відділення Нової пошти та Укрпошти, а також лісова зона для прогулянок та відпочинку. До метро Бориспільська або Вирлиця — близько 10 хвилин автомобілем.
Квартира світла та затишна, з кількома сценаріями освітлення в кожному приміщенні. Водяна тепла підлога по всій квартирі. Вікна орієнтовані на захід, що забезпечує комфортне природне освітлення без ранкового перегріву. Встановлено енергоефективні трикамерні вікна Viknaroff, німецький витяжний вентилятор Maico, зломостійкі вхідні двері 5 класу захисту та якісні міжкімнатні двері Rodos. По всій квартирі склошпалери. Є велика кількість розеток у потрібних місцях, широкі підвіконня, прохідні вимикачі у спальні та коридорі. Підготовлені магістралі під інверторні кондиціонери в обох кімнатах. Встановлені кронштейни для телевізорів.
1 кімната
з ремонтом
40.9 / - / 15.2 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 8
Обрати розташування квартири
$ 70 тис.
565 $/м²
ЖК 7'я
Квартира має 2 поверхи та вільне планування. Ремонт після будівельників.
Система опалення індивідуальна газова. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Меблювання відсутнє.
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Є ліфт, гостьовий паркінг.
Продаж великої просторої квартири. Другий поверх йде як бонусний з можливістю його законсервувати і не використовувати. Є гардероб. Асфальтована дорога.
3 кімнати
без ремонту
124 / - / 20 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 9
без комісії
$ 97 тис.
1 426 $/м²
вулиця Лесі Українки
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається двокімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира знаходиться у житловому стані, з гарним вишуканим ремонтом, німецькою сантехнікою та двома кондиціонерами.
Система опалення - власна котельня. В квартирі є електрика, центральна каналізація, свердловина та вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Квартира мебльована. Кухонна техніка від Gorenje. Є меблі на кухні.
Продаж без комісії від власника.
Житловий комплекс City State має приватну територію, власну котельню, свердловину, спортивні зали та надійне укриття. Будинок збудований у 2011-2020 роках. Є ліфт, паркувальне місце, охорона території.
Поруч є все для комфортного життя: школа, дитячий садок, спортивні майданчики і стадіони, Нова пошта, кафе, салони, аптеки, поліклініка, ринок, магазини Фора, АТБ, Фоззі, Сільпо. Від метро Бориспільська 10 км трасою Київ-Бориспіль.
Вікна виходять на південь. Висота стелі 3.06 м. Тихе та затишне місце. Є балкон/лоджія, ванна, гардероб. Мультимедіа включає кабельне/цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
68 / - / 12 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 6
$ 46 тис.
1 144 $/м²
ЖК Тріумф Софіївський
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату. Стан ремонту від забудовника, що передбачає вільне планування.
Будинок введено в експлуатацію.
Вікна квартири виходять на центр.
1 кімната
без ремонту
40.2 / - / 11.5 м²
поверх 5 з 7
$ 56 тис.
1 052 $/м²
ЖК 7'я
Квартира має вільне планування та суміжний санвузол. Ремонт відсутній, стан після будівельників.
Система опалення індивідуальна газова. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, каналізацію септик та скважину.
Меблювання відсутнє.
Будинок введений в експлуатацію, житловий фонд від 2021 року. Комфорт включає балкон, лоджію, ванну, ліфт та гостьовий паркінг. Є панорамні вікна.
1 кімната
без ремонту
53.21 / - / 5.5 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 8
$ 65 тис.
1 048 $/м²
ЖК 7'я
Квартира має вільне планування та роздільний санвузол. Ремонт відсутній, стан після будівельників.
Система опалення індивідуальна електрична. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Меблювання відсутнє.
Житловий фонд 2011-2020-і. Будинок зданий в експлуатацію. Передбачено ліфт та гостьовий паркінг.
2 кімнати
без ремонту
62 / - / 20 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 9
без комісії
$ 82 тис.
500 $/м²
ЖК 7'я
Квартира має вільне планування без міжкімнатних стін, що дозволяє створити 2 або 3 кімнати. Стан ремонту - після будівельників, без оздоблення.
В квартирі встановлено газовий котел для індивідуального опалення. Будинок заселений, ліфт працює. Підключені комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Меблювання відсутнє.
Продаж квартири.
Квартира розташована в житловому комплексі 7Я, побудованому у 2011-2020 роках. Будинок обладнаний ліфтом. Є панорамні вікна.
Розташована в с. Щасливе (Київська область), 9 км від метро Бориспільська.
Квартира двоповерхова, має терасу площею 69 кв.м. Є альтернативою приватному будинку.
3 кімнати
без ремонту
164 / - / 14 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 8
$ 57 тис.
1 000 $/м²
ЖК 7'я
Пропонується простора та світла двокімнатна квартира з роздільним плануванням. Ремонт після будівельників.
Система опалення індивідуальне газове. Централізоване водопостачання та каналізація. Є газ, електрика.
Меблювання відсутнє. Мультимедіа відсутнє.
Продаж квартири.
Квартира розташована в сучасному житловому комплексі «Сім’я», побудованому після 2021 року. Територія закрита, є відеоспостереження, консьєрж, охорона території. Для дітей облаштовано дитячий майданчик. Передбачено паркувальне місце та вантажний ліфт.
Зручна локація: поруч магазини, школа, садочок, громадський транспорт. До Києва всього кілька хвилин.
Квартира має панорамні вікна та балкон. Передбачено індивідуальне опалення.
2 кімнати
без ремонту
57 / - / 9 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 9
$ 61 тис.
1 000 $/м²
вулиця Героїв Майдану, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має окрему кімнату та кухню площею 19.8 кв. м з балконом. Також є гардеробна. Стан ремонту не вказано, але будинок новий.
Опалення індивідуальне газове. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
Всі документи готові до оформлення. Додатково сплачується 1%% пенсійного фонду.
Будинок побудований з цегли, дуже теплий, та гарно обслуговується. Система опалення індивідуальне газове.
Розташована в центрі Щасливого. 7 км до метро Бориспільська по швидкісній трасі. Поруч є школа, садок, багато дитячих майданчиків, супермаркети (Фора, АТБ, Сільпо, Фози), багато кафе та місць для відпочинку.
Простора 1 кімнатна квартира з гардеробною та балконом. Є відео огляд.
1 кімната
без ремонту
61 / - / 61 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 6
2010 Рік будівництва
$ 86 тис.
911 $/м²
вулиця Героїв Майдану, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування, яке розділене на вітальну та спальне місце. Ремонт в квартирі - євроремонт.
Система опалення - індивідуальне газове. Є централізоване водопостачання.
В квартирі встановлено кондиціонер.
Можливий торг.
Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Є вільне паркування для авто та відеоспостереження.
Поруч знаходяться супермаркет Фоззі, Фора, АТБ, Сільпо, паб-ресторан “2012”, ресторан Аніс, стадіон, спортивний майданчик, парк, дитячий садок, школа та ліс. До метро Бориспільська 7 хвилин на машині, до метро Харківська ходить місцева маршрутка.
Квартира має балкон та лоджію. Є швидкісний інтернет.
2 кімнати
з ремонтом
94.4 / - / 19.7 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 6
2010 Рік будівництва
генератор
$ 91.4 тис.
884 $/м²
ЖК 7'я
Простора 2-рівнева квартира планування пентхаус з власною терасою. Стан ремонту не вказано.
Система опалення - індивідуальне газове. Комунікації: центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, скважина. Можливість встановлення сонячних панелей, генератора, накопичувального бака для води.
Прямий продаж від забудовника. Офіційна банківська оплата. Розтермінування оплати до 3-х років (без довідки про доходи, перший внесок від 30 тис.дол.). Можливість купівлі за програмами "єОселя" 3%% та 7%% на 20 років (перший внесок від 19 тис.дол.).
Квартира розташована в зданому будинку ЖК 7я, житловий фонд від 2021 року. Можливість встановлення сонячних панелей, генератора, накопичувального бака для води та власного Starlink.
З мальовничим краєвидом.
Квартира має власну терасу площею, що є додатковим простором для відпочинку, роботи та занять спортом. Пентхаус надає власний простір зі свіжим повітрям та місцем для відпочинку, не виходячи з будинку.
2 кімнати
103.3 / - / 24.8 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 8
генератор
$ 110 тис.
903 $/м²
ЖК 7'я
Просторий 2-рівневий пентхаус з плануванням "Пентхаус". Стан ремонту не вказано, але є можливість встановлення сонячних панелей, генератора, накопичувального бака для води та власного Starlink.
Система опалення - індивідуальне газове. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, вивіз відходів та газ.
Прямий продаж від забудовника. Офіційна банківська оплата. Можливе розтермінування оплати до 3-х років (перший внесок від 35 тис.дол.). Доступні програми "єОселя" 3%% та 7%% на 20 років (перший внесок від 25 тис.дол.).
Житловий фонд від 2021 року. Пентхаус має власну терасу, що є додатковим простором для відпочинку, роботи та занять спортом. Є можливість встановлення сонячних панелей, генератора, накопичувального бака для води та власного Starlink.
Квартира має панорамні вікна та власну терасу. Це альтернатива приватному будинку, що надає власний простір зі свіжим повітрям та місцем для відпочинку.
3 кімнати
без ремонту
122.1 / - / 22 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 8
$ 65 тис.
1 650 $/м²
ЖК 7'я
Квартира має функціональне планування євродвушка з просторою кухнею-вітальнею та кабінетом-лоджією. Стан ремонту - євроремонт.
Система опалення індивідуальна газова. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та скважину.
Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020-х років. В квартирі встановлено автоматичну систему захисту від протікань Аква-стоп. Для акустичного комфорту змонтовано систему шумоізоляції перекриттів Акуфлор. Вікна встановлено способом євромонтажу з використанням пароізоляційної стрічки Soudal.
Біля панорамного вікна в кухні-вітальні встановлено Фанкойл (внутрішньо підлоговий водяний конвектор з трьома кулерами), який створює рівномірну теплову завісу. В кухні-вітальні змонтовано теплу водяну підлогу (Rehau).
1 кімната
з ремонтом
39.4 / - / 15.1 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 8
без комісії
$ 60 тис.
1 007 $/м²
провулок Надії, 3-A
Квартира має 2 окремі спальні площею 14,1 м² та 15 м², кухню-вітальню площею 18,3 м², два санвузли площею 5,4 м² та 4,1 м², а також коридор площею 2,7 м². Стан квартири - після будівельників. Висота стелі становить 2,7 м.
У квартирі підведені газ, вода, каналізація та електрика. Встановлено котел для автономного газового опалення. Також передбачена рекуперація повітря.
Продаж без комісії для покупця. Продавець сплачує свої податки. Будинок зданий, документи отримані.
ЖК «7я» збудований у 2023 році за монолітно-каркасною технологією з використанням подвійної цегли 2НФ для стін, що забезпечує кращу тепло- та звукоізоляцію. Стіни утеплені мінватою товщиною 150 мм. Вхідні двері броньовані з МДФ накладкою та двома замками. Вікна металопластикові з двокамерним склопакетом. Електрика представлена мідною проводкою, підведеною до щитка квартири.
У селі Щасливе чудова освітня та спортивна інфраструктура: державний та приватний дитячі садки, школа з математичним ухилом, різноманітні гуртки, новий центр сімейної медицини (амбулаторія), великий стадіон, де розмістилася тренувальна база клубу «Шахтар». Поблизу розташовані супермаркети «АТБ», «Fozzi» та «Сільпо», відділення «Нової пошти», центр «Розетка», а також кафе та ресторани. До Києва (метро Бориспільська) можна дістатися за 10-12 хвилин громадським транспортом або за 7 хвилин автомобілем, з регулярним рухом транспорту кожні 7 хвилин.
Вікна квартири виходять у двір.
2 кімнати
без ремонту
59.6 / 29.1 / 18.3 м²
поверх 6 з 8
2024 Рік будівництва
без комісії
$ 65 тис.
929 $/м²
вулиця Героїв Майдану, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо до продажу квартиру 70 м2 вільного планування в селі Щасливе (центр) по вулиці Героїв Майдану 16. Є можливість перепланування. Квартира без ремонту.
Опалення від власної котельні. Світло та водопостачання (холодна та гаряча вода) по лічильнику, також стоїть бойлер.
Без комісії для покупця! Розглядаємо держпрограми. ТОРГ для реального покупця!
Будинок 2005 року. Гарний двір. ОСББ. Вільне паркування для авто. Відеоспостереження.
На машині 7 хвилин до метро Бориспільська. Місцева маршрутка до метро Харківська. В пішій доступності - Фора, АТБ, Сільпо, Хезбургер, аптека, ресторан Аніс, стадіон, спортивний майданчик, парк, дитячий садок, школа, ліс, садовий центр.
Вихід для каміну.
1 кімната
з ремонтом
70 / 30 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 6
2010 Рік будівництва