Працюємо по державним програмам, гривню беремо!
Продається дворівнева квартира в тихому, зеленому ЖК "7 я" в селищі Щасливе!
Квартира з ремонтом, робили якісно та відповідально. Висота стелі на 1 рівні - 2, 7м, на 2 рівні - 3,50 м
В квартирі автономне опалення - двуконтурний котел, газ, стабілізатор напруги. 4 кондиціонери, які можно використовувати на обігрів.
Закрита територія, охорона. Розташування : 7 м від Києва, 10 хв на машині або маршрутці ст. м. Харківська
Комфортна квартира в затишному передмісті!
Ідеальний простір для життя у спокої та безпеці!
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира, розташована на 5 поверсі 5-поверхового монолітно-каркасного будинку 2010 року забудови, за адресою: село Щасливе, вулиця Лесі Українки, 14.
Це унікальне помешкання площею 65 м2, яке ідеально поєднує міський комфорт та переваги заміського життя.
Продумане планування, з двома окремими кімнатами: 18 та 17 м2. Одна з них має другий рівень площею 6 м2, де розташовані вбудовані шафи та гостьове ліжко, а в іншій — окрема гардеробна кімната площею 3 м2, яку за потреби можна переобладнати у додатковий санвузол.
Простора кухня-їдальня площею 16 м2 має вихід на відкритий балкон. У помешканні є санвузол 4,4 м2, обладнаний бойлером та ванною.
Квартира перебуває в чистому та доглянутому стані з ремонтом 2011 року, повністю укомплектована всім необхідним.
Будинок має власну підстанцію електромереж та котельню, що забезпечує безперебійне постачання комунікацій. Наявність глибоких підвалів та індивідуальних комірок додає зручності.
Територія двору — закрита, доглянута та багата на насадження. У самому будинку розташовані магазини, стоматологія, ресторан, спорткомплекс та ліцей, а безпечне сховище забезпечує додатковий спокій.
Локація — ідеальна для тих, хто цінує тишу та свіже повітря. Поруч з будинком є ліс, а також вся необхідна інфраструктура: школа, дитячий садок, амбулаторія, аптеки, супермаркети та ресторани.
Зручна транспортна розв’язка дозволяє легко дістатися до Києва: поруч зупинки маршруток, а до метро «Харківська» всього 20 хвилин транспортом.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Квартира має роздільне планування з окремою спальнею, кухнею, лоджією, коридором та суміжним санвузлом. Частково зроблений ремонт. На підлозі плитка та ламінат. Санвузол відремонтований. Стіни вирівняні та підготовлені для подальшого ремонту.
У квартирі встановлено газове індивідуальне опалення з двоконтурним котлом.
У квартирі є шафа-купе.
Розглядається продаж під державні програми "єВідновлення" та постанови. Податки мінімальні, документам більше 3 років. Ключі на руках.
Є паркінг та комори.
Гарне розташування в селі Щасливе, 8 км від Києва. Свіже повітря. Розвинена інфраструктура: поруч школи, садочки, кавярні, магазини, транспорт до метро Бориспільська (10-12 хв).
Квартира простора та світла. Стан - після будівельників. Є панорамні вікна, балкон і суміжний санвузол.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Доступні центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Квартира продається з ремонтом.
ЖК "Сімя" - сучасний житловий комплекс, що розташований у царському будинку. Територія закрита, обладнана дитячим майданчиком та відеоспостереженням. Є консєрж, ліфт, вантажний ліфт, паркувальне місце та охорона території.
Квартира має зручне розташування: поруч знаходяться магазини, школа, садочок та громадський транспорт. До Києва всього кілька хвилин.
Квартира має вільне планування та зроблений євроремонт. Також є простора вітальня та кабінет-лоджія.
В квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Є центральна каналізація, електрика, газ та скважина.
Будинок побудований у 2011-2020-х роках.
Квартира має панорамні вікна в кухні-вітальні, біля яких встановлено фанкойл (внутрішньо підлоговий водяний конвектор з трьома кулерами), що створює рівномірну теплову завісу та запобігає запотіванню вікна. Встановлено автоматичну систему захисту від протікань "Аква-стоп", яка перекриває подачу води при появі води на підлозі в санвузлі або на кухні. Для акустичного комфорту змонтовано систему шумоізоляції перекриттів Акуфлор із захистом від ударного шуму 40 дБ. Вікна встановлено способом євромонтажу з використанням пароізоляційної стрічки Soudal, що робить монтажний шов паропроникним з внутрішньої сторони та водонепроникним з зовнішньої. У кухні-вітальні змонтовано теплу водяну підлогу Rehau з використанням теплоізоляційного мату Rehau.
Квартира з ремонтом, виконаним з використанням якісних матеріалів. Планування функціональне: окрема кімната та кухня-студія. Роздільний санвузол.
Встановлено індивідуальне газове опалення. Водопостачання індивідуальне (свердловина). Є тепла підлога (водяна система). Проведені електрика та газ.
Кухня виготовлена на замовлення. Квартира мебльована.
Затишний будинок з приємними сусідами. Є ліфт.
Квартира розташована в ЖК "7я" з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є дитячий садок, школа, відділення Нової пошти, магазини, кафе та інша необхідна інфраструктура. Зручна транспортна розвязка.
Квартира простора та світла. Панорамні вікна з приємним видом. Встановлена сантехніка Villeroy & Boch німецької якості.