Продаж квартир: вулиця Оноре де Бальзака, 6, Київ
5 оголошень по 2 квартирах
$ 96.5 тис.
981 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#6144
Простора 3-кімнатна квартира для великої родини з видом на Дніпро!
вул. Оноре де Бальзака, 6
Пропонується до продажу комфортна 3-кімнатна квартира загальною площею 98,4 м² у будинку з чудовим розташуванням на Троєщині.
Продумане планування дозволяє максимально ефективно використовувати простір:
-дві окремі спальні;
-велика вітальня, яку за бажанням можна перепланувати на додаткові кімнати;
-простора кухня;
-два окремі санвузли;
-утеплена лоджія;
-гарний краєвид на Дніпро.
Квартира доглянута, тепла та затишна.
Виконано якісний ремонт, підлога оздоблена натуральним паркетом.
Оселя повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою, тому можна одразу заїжджати та жити.
Для вашого комфорту встановлені кондиціонер, бойлер, пральна машина з сушкою.
Кухня укомплектована вбудованою технікою Bosch, холодильником Liebherr та якісними італійськими меблями.
Розвинена інфраструктура району — одна з головних переваг цієї квартири.
Поруч розташовані супермаркети, школи, дитячі садки, аптеки, банки, спортивні та дитячі майданчики. Усе необхідне для комфортного життя знаходиться в декількох хвилинах від будинку.
Ідеальний варіант для тих, хто шукає простору квартиру для сім’ї в районі з хорошою транспортною розв’язкою та розвиненою інфраструктурою.
Запрошуємо на перегляд!
3 кімнати
з ремонтом
98.4 / 45 / 14 м²
утеплена панель
поверх 19 з 22
1988 Рік будівництва
$ 105 тис.
1 040 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має ефектне перепланування у 2-кімнатну квартиру з цікавими дизайнерськими рішеннями в оформленні інтерєрів. Планування роздільне. Ремонт виконано в стилі євроремонту.
Система опалення централізована. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира частково укомплектована меблями та побутовою технікою, зокрема кухонною зоною. Також є меблі на кухні.
Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Акуратне парадне, домофон, кодовий замок, цілодобове чергування консьєржа, система відеоспостереження. Просторий зелений двір з обладнаними майданчиками для відпочинку та спорту. Є вантажний ліфт.
Район з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою.
Квартира оснащена кондиціонером, балконом, лоджією, ванною. Є гардероб. Супутникове ТБ та швидкісний інтернет.
3 кімнати
з ремонтом
101 / - / 17.2 м²
утеплена панель
поверх 9 з 22
1988 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
54 оголошення по 28 квартирах$ 66 тис.
1 100 $/м²
проспект Червоної Калини, 3-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#6332
Продаж 2-кімнатної квартири біля парку!
Продається простора та затишна 2-кімнатна квартира з ремонтом у будинку серії КТ. Вдале планування: дві окремі кімнати, роздільний санвузол, дві засклені лоджії з чудовим видом на парк.
Квартира повністю готова до проживання. Встановлена вбудована кухня, нова посудомийна машина, холодильник, нова пральна машина. У коридорі та кімнатах – місткі вбудовані шафи. На підлозі плитка та ламінат. Встановлені лічильники на воду.
Будинок доглянутий, серії КТ, обладнаний двома новими ліфтами – пасажирським та вантажним.
Поруч парк, магазини, школи, дитячі садки, громадський транспорт та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!##
2 кімнати
з ремонтом
60 / 35 / 8 м²
утеплена панель
поверх 17 з 18
1988 Рік будівництва
$ 83 тис.
848 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 4-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простір для великої родини з панорамою на Десенку!
Пропонується до продажу масштабна 3-кімнатна квартира площею 97,9 м², розташована на 17-му поверсі 22-поверхового будинку за адресою: вулиця Оноре де Бальзака, 4А.
Це надійна та тепла оселя в монолітно-каркасному будинку 2008 року побудови, який має додаткове утеплення 100 мм від забудовника, що робить квартиру надзвичайно енергоефективною — навіть взимку тут зберігається комфортна температура при відкритих вікнах.
Помешкання знаходиться у хорошому житловому стані: основний ремонт виконано у 2013 році, а одну з кімнат повністю оновлено у 2020-му. Планування передбачає окремий санвузол та балкон, який капітально утеплений з обох боків та оснащений якісними металопластиковими вікнами.
В оселі встановлено систему очищення води (зворотний осмос) та домофон, а в оздобленні використані добротні матеріали. Додатковий спокій забезпечує тамбур лише на дві квартири та відсутність сусідів поруч протягом тривалого часу. Меблі та техніка залишаються за домовленістю.
Будинок знаходиться під управлінням активного ОСББ: за останні два роки було оновлено всі ключові комунікації. Об’єкт максимально підготовлений до сучасних викликів — встановлені акумулятори для безперебійної роботи ліфтів (у під’їзді працюють 3 ліфти).
Безпека мешканців забезпечується системою відеоспостереження, а безпосередньо поруч розташоване капітальне укриття площею 300 м². Двір будинку затишний, з облаштованим дитячим майданчиком та великою кількістю місць для паркування авто.
Локація поєднує розвинену інфраструктуру та природні зони відпочинку: за кілька хвилин можна дійти до чудового парку та річки Десенка. У пішій доступності знаходяться ТРЦ «Глобал UA», McDonalds, супермаркети, спортзал, а також дитячі садочки та школи.
Транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися будь-якого району столиці завдяки близькості зупинок громадського транспорту, швидкісного трамвая та станції міської електрички.
Це простора сімейна квартира, де комфорт великої площі, надійний будинок і близькість до природи створюють по-справжньому зручне життя на Троєщині!
Ціна 83 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
3 кімнати
з ремонтом
97.9 / 57.5 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 22
2008 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 65 тис.
1 182 $/м²
Каштанова вулиця, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімнатна квартира, 55 м²
Пропонується до продажу затишна квартира на 3 поверсі 16-поверхового утепленого панельного будинку. Квартира у житловому стані, світла та тепла, зручне планування.
Комфортний поверх, будинок доглянутий. Квартира готова до продажу та заселення.
Поруч добре розвинена інфраструктура: магазини, супермаркети, школа, дитячий садок, аптеки, зупинки транспорту, місця для відпочинку — усе необхідне для комфортного проживання в пішій доступності.
Чудовий варіант для сім’ї або під інвестицію.
2 кімнати
без ремонту
55 / 30 / 8.2 м²
утеплена панель
поверх 3 з 16
1988 Рік будівництва
без комісії
$ 46.6 тис.
1 195 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу простора та аккуратна 1-но кімнатна квартира на початку Троєщини. Вул.. Бальзака буд 4. 11 поверх 22 поверхового будинку. Спец проект моноліт каркасний 2003 року побудови. Площа квартири 39/22/8 м.кв. Квартира в нормальному житловому стані-склопакети кахель засклений балкон. До продажу пропонується з необхідним комплектом меблів та побутової техніки. Хороший стан парадного. 3 ліфти. Прозорі документи. Прописаних нема. Ключі на угоді. Пропозиція від представника власника Без комісійних. 46600 у.є. 0674600021 0667504621 Євген
1 кімната
без ремонту
39 / 22 / 8 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 22
2002 Рік будівництва
без комісії
$ 78 тис.
1 083 $/м²
Каштанова вулиця, 15-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
вул. Каштанова, 15Б.
Продаж 3-кімнатної квартири загальною площею 72м.кв., розташована на 16 поверсі 16-поверхового будинку.
Квартира має дуже зручне та раціональне планування:
✔️ три окремі кімнати
✔️ кухня 8,5 м²
✔️ великий хол
✔️ простора прихожа
✔️ роздільний санвузол
✔️ дві великі лоджії
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання — фактично можна заходити і жити без додаткових вкладень.
Окрема перевага квартири — шикарний панорамний вид із вікон. Відкривається неймовірна панорама на Київ, яка особливо вражає у вечірній час.
Будинок розташований у чудовій локації з максимально зручною транспортною розв’язкою, що дозволяє швидко та комфортно дістатися практично до будь-якої точки Києва. Поруч усе необхідне для комфортного проживання: магазини, супермаркети, школи, дитячі садки, громадський транспорт та інша інфраструктура.
Ідеальний варіант для великої родини або для тих, хто цінує простір, комфорт та гарні краєвиди.
Розглядаємо безготівковий розрахунок.
Без комісії для покупця.
Ціна: 78 000 $
3 кімнати
з ремонтом
72 / 41.9 / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 16 з 18
1986 Рік будівництва
$ 99.9 тис.
1 175 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 4-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Видова 4-кімнатна квартира з АВТОНОМНИМ опаленням, сауною та повною енергонезалежністю!
Продається простора, світла та повністю укомплектована 4-кімнатна квартира (85 м²) на вул. Оноре де Бальзака, 4А. Це ідеальний вибір для великої родини, яка цінує комфорт, безпеку та сучасні технології.
💎 Головні переваги.
Повна автономія: Встановлено індукційний електрокотел (горизонтальне розведення) + централізоване опалення на вибір. Навіть при блекаутах у вас працює все: вода, опалення, інтернет та ліфт (в будинку встановлені потужні акумулятори).
Власна SPA-зона: Суміщений санвузол обладнаний душовою кабіною, біде, бойлером на 100 л та справжньою сауною (лазнею) для вашого релаксу після робочого дня.
Тепло під ногами: Якісний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. Водяна тепла підлога на кухні та в санвузлі, електрична підігрів підлоги — на балконі.
Заїжджай та живи: Залишаються меблі та техніка (телевізор, пральна машина, холодильник, мікрохвильовка, морозильна камера).
Кухня мрії (12 м²): окрема, з кам’яною стільницею, вмонтованою індукційною плитою та системою очищення води (зворотний осмос).
🏢 Про будинок та безпеку:
Новобудова 2008 року (монолітно-каркасна технологія, стеля — 2.75 м).
Дієве та турботливе ОСББ: за останні 2 роки повністю оновлено всі ключові системи будинку.
Безпека на висоті: відеонагляд, пандус (безбарєрність).
Важливо: Поруч із будинком є капітальне укриття площею 300 кв.м.
🌳 Інфраструктура та локація:
Тут є все для щасливого життя: супермаркети, дитячі садочки, школи, сучасний спортзал.
Зупинка транспорту прямо біля дому — легкий доїзд у будь-який район Києва. А для відпочинку на вихідних — поруч мальовнича річка Десенка, озера та облаштовані парки.
ДОКУМЕНТИ ГОТОВІ ДО ПРОДАЖУ.
🟢 Власник розглядає продаж за програмою єВідновлення!
Комісія агенції — 5%.
Перегляди у зручний для вас час.
4 кімнати
з ремонтом
85 / 63 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 22
2008 Рік будівництва
$ 35 тис.
875 $/м²
Каштанова вулиця, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Терміново. Зручне планування, велика кімната, простора кухня, великий балкон, роздільний санвузол, в коридорі є зручне місце під шафу. Будинок газифікований з утепленої панелі. В будинку немає холодних переходів, на сходових скрізь металопластикові вікна за рахунок чого будинок цієї серії гарно тримає тепло. Підʼїзд виходить в середину кварталу, на дитячий садочок, тихо, затишно та дуже зелено. Поруч дуже гарний та доглянутий парк. Близько біля будинку але трохи в стороні зупинка, кавʼярні, АТБ та багато інших магазинів. Торг доречний, документи готові, держпрограми також можемо розглянути, ключі на руках, перегляд по домовленості
1 кімната
без ремонту
40 / 19 / 8 м²
утеплена панель
поверх 10 з 10
1987 Рік будівництва
$ 80 тис.
1 481 $/м²
проспект Червоної Калини, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири - просп. Червоної Калини, 1
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира у Деснянському районі Києва.
Квартира у хорошому житловому стані, світла та затишна, готова до проживання.
Зручне планування та комфортне розташування будинку.
Поруч магазини, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура.
Однією з головних переваг є відмінна транспортна розв’язка - зручно дістатися до будь-якого району Києва.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
2 кімнати
з ремонтом
54 / 20 / 10 м²
утеплена панель
поверх 1 з 16
1988 Рік будівництва
$ 58.5 тис.
1 052 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 8-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Троєщина (початок), Оноре де Бальзака вул., 8-А
Продається двокімнатна квартира на 8-ому поверсі 16 -ти поверхового будинку, с-КТ.
Характеристики квартири:
- загальна площа – 55,6 кв.м
- кімнати – 17,3 і 12,3 кв.м
- кухня – 8,4 кв.м
- санвузол роздільний
- дві лоджії
- є кладовка
- охайний під’їзд, поверх відокремлений від ліфтів тамбуром на 4 квартири.
Зручне планування, кімнати окремі, квартира одностороння, вікна виходять у двір.
Квартира охайна: склопакети, лінолеум, міжкімнатні двері в гарному стані, на лоджії є склопакети, бронедвері, але в загальному квартира потребує ремонту, що дає можливість облаштувати простір на власний смак.
Локація та інфраструктура:
- поряд річка
- безліч садочків, шкіл і всього необхідного для сім’ї
- магазини, ринок, транспорт – у кроковій доступності.
Вартість: 58 500 у.е. невеликий торг. Комісія АН – 3%!
Умови продажу: готівка або держ.програми!
2 кімнати
без ремонту
55.6 / 30 / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 8 з 18
1988 Рік будівництва
без комісії
$ 113 тис.
1 118 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 4-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Прожаж 3-х кімнатної квартири на Бальзака 4-А
Великий тамбур на 2 квартири, додаткове власне відеоспостереження (дві камери на поверсі), власний жорсткий диск і можливість керувати та переглядати з мобільного.
Відео домофон з звязком з мобільного.
Сигналізація з пультом, датчиками і тривожними кнопками (у тому рахунку дистанційними).
Система резервного живлення квартири електроенергії (інвертор і два сонячні акумулятори по 140 AH), з якої можна живити усю квартиру.
Оптоволоконний інтернет + великий акумулятор для нього окремо.
Ремонт 2023 року . Тепла підлога у столовій, кухні і ванній кімнаті.
На усіх вікнах ролети (у спальні, кабінеті та залі блекаут), у кімнатах додатково тюль та штори.
Балкон великий, утеплений і облаштовані зони зберігання (шкафчики) та виведено освітлення на розетки.
Із техніки:
- 3 кондиціонери Купер і Хантер
- пральна машина
- посудомийна машина
- вбудована мікрохвильова з грілем
- вбудована духовка з датчиками
- потужна індукційна плита
- великий холодильник
- кулер для води
- бойлер смарт, що довго тримає
- смарт телевізор 49 дюймів 4к,
- старт телевізор 85 дюймів 4к,
- смарт телевізор 49 дюймів 4к,
- тв крісла з електро приводом і фіксацією положень
- додаткова лед підсвітка тв і окремо спальні стелі з керуванням з мобільного.
Виготовленні під замовлення меблі, два розкладені ортопедичні дивани, велике ліжко 180 на 200 з нішою та ортопедичним матрацом.
У кабінеті спорт куток (перекладена, бруси, прес) + гантелі + бокс мішок.
Броньовані двері з протизламними замками та замком нічником.
Будинок
2008 року, монолітно каркасний, додатково утеплений 100мм від забудовника.
3 ліфти
Перший поверх комерційний (магазин, дитячі садочки, клініка, цірюльня, новий фітнес центр)
Нове ОСББ. Почали ремонтувати підїзд, встановили камери по периметру будинку, почали встановлювати акумулятори на ліфти (у сусідньому підїзді вже готово)
3 кімнати
з ремонтом
101.1 / 58 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 22
2008 Рік будівництва
$ 77 тис.
1 100 $/м²
проспект Червоної Калини, 3-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується на продаж чудова простора , сучасна 3к квартира по пр. Червоної Калини 3А. Загальна площа 70/42/8.4м . Поверх 15/16.Квартира двостороння, кімнати окремі. Дві лоджії- за рахунок однієї лоджії збільшена кімната.Санвузол окремий .Зроблений капітальний ремонт для себе .В квартирі всі необхідні меблі, побутова техніка- посудомийна машина, бойлер.Все необхідне для комфортного проживання - заходь і живи.Будинок знаходиться в гарному тихому місці на початку масиву Троєщина.Чудові краєвиди, поруч школа і садочок в яких знаходиться бомбосховище. Поруч багато різних локацій- Парк відпочинку Троєщина, Євразія,торгові центри, і прямий виїзд на Північний міст до метро Петрівка або Дарниця, Лівобережна. В будинку грузовий і пасажирський ліфти.Домофон. Є місце поруч на стоянці. Добропорядні сусіди - тамбур на дві квартири. Дуже гарна пропозиція. Чекаємо потенційних клієнтів на перегляд. Детальна інформація по телефону .
3 кімнати
з ремонтом
70 / 43 / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 15 з 18
1988 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 93.9 тис.
958 $/м²
проспект Червоної Калини, 1-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії!
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира з продуманим двостороннім плануванням, розташована на комфортному 7 поверсі сучасного монолітно-каркасного будинку.
🏡 Переваги квартири:
— Загальна площа: 98 м²
— Житлова: 53 м²
— Простора кухня: 11,5 м²
— Усі кімнати окремі — ідеально для сім’ї
— Дві лоджії для відпочинку або облаштування додаткового простору
— Гарний вид з вікон, багато світла
🚪 Будинок та комфорт:
— Монолітно-каркасна технологія
— Консьєрж
— 3 ліфти
— Тихі та приємні сусіди
📍 Локація:
— До зупинки транспорту — всього 3 хвилини
— Зручне сполучення: до центру міста ~20 хвилин на авто / ~30 хвилин транспортом
🌿 Інфраструктура поруч:
— Школи та дитячі садочки
— Торгові центри
— Спортивні секції та майданчики
— Парк та два озера для відпочинку
💫 Ідеальний варіант для комфортного життя у місті з усією необхідною інфраструктурою поруч!
3 кімнати
з ремонтом
98 / 53 / 11.5 м²
утеплена панель
поверх 7 з 24
2011 Рік будівництва
без комісії
$ 120 тис.
1 003 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається не просто квартира, а простір з неймовірною панорамою.
19-й поверх дарує вам можливість щодня насолоджуватися видом на Дніпро та правий берег Києва прямо з вікон власної оселі.
Локація — Початок Троєщини: Вулиця Оноре де Бальзака, 4.
Чому ця квартира варта вашої уваги:
Панорамний вид: Вище за вас — тільки небо.
Жодних сусідів зверху, лише тиша та надихаючий краєвид.
Загальна площа 119,6 м².
Тут вистачить місця для великої родини, власного кабінету, спортзалу або творчої майстерні.
Комфортне планування:
4 роздільні кімнати (житлова площа 70,2 м²) дозволяють кожному мати свій приватний простір.
Все необхідне поруч: ТРЦ «Глобал UA», супермаркети, школи та садочки — у пішій доступності.
Зупинки швидкісного трамвая та громадського транспорту під будинком.
Стан житловий, що дозволяє втілити будь-які дизайнерські рішення на такій солідній площі.
Записуйтесь на перегляд, щоб побачити цей захід сонця над Дніпром на власні очі!
4 кімнати
без ремонту
119.6 / 70 / 8 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 22
2002 Рік будівництва
$ 60 тис.
789 $/м²
проспект Червоної Калини, 3-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Київ, Деснянський район, Троєщина, просп. Червоної Калини, 3А
15-й поверх із 18 — ідеальна висота для панорамних пейзажів міста.
Шукаєте квартиру, де можна зробити ремонт саме так, як хочете ви?
Це — ідеальна основа для стильного, сучасного простору.
📏 Основні характеристики:
продумане та вдале планування
просторий хол, багато повітря та світла
* 2 великі лоджії
всі кімнати та санвузли окремі
повна підготовка під капремонт:
нова мідна електропроводка
нові енергоощадні склопакети
високий поверх забезпечує панорамний незабутній краєвид
🌿 Локація, що закриває всі потреби:
Поруч усе необхідне для життя:
Нова Пошта, Укрпошта
Epicentr Foods, Global
Domino’s, McDonald’s
аптеки, клініки (Персомед, Медесана, Антас)
супермаркети: АТБ, Фора, Новус, Пчелка, Aurora, Box-market, Єжевика
спортклуби: Zebra Sport, ЛамаЛу, дитячі та сімейні секції
школи, садочки, центри розвитку
🌳 Зони відпочинку:
парк із трьома озерами, прогулянковими алеями, велодоріжками
дитячі та спортивні майданчики
поруч річка з пляжами та зеленою зоною для пікніків і релаксу
🚇 Зручна транспортна доступність:
метро Почайна — 9 хв авто
10–30 хв громадським транспортом
💡 Ця квартира — можливість створити житло мрії у районі, де є все для комфортного життя, відпочинку та активності.
📞 Дзвоніть, домовимось про перегляд — квартира готова до нового власника!
3 кімнати
без ремонту
76 / 43 / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 15 з 18
1988 Рік будівництва
$ 75 тис.
992 $/м²
проспект Червоної Калини, 1-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу трикімнатна квартира на початку Троєщини по проспекту Червоної Калини 1Б. Квартира світла та сонячна, двостороння, кімнати окремі. Планування квартири раціональне та зручне, завдяки ізольованості та розмірам корисної площи. Будинок доглянутий, з охайною прибудинковою територією та затишним дворомі, функціонують пасажирський та вантажний ліфти.У пішій доступності супермаркети (АТБ, ЕКО маркет), магазини, аптеки, банки та поштові відділення, кавярні, ресторани також великі торгівельно-розважальні центри, є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Поруч розташовані школи №275 та №264, дитячі садочки, зони відпочинку та прогулянкові маршрути. Розвинена мережа громадського транспорту (зупинки біля будинку),
зручний виїзд на основні транспортної артерії району, швидкий виїзд на Північний міст та правий берег Києва.
3 кімнати
без ремонту
75.6 / 42 / 8.2 м²
утеплена панель
поверх 5 з 18
1988 Рік будівництва
$ 68 тис.
941 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Київ, Бальзака Оноре де, 8, ; Серія КТ; стіни: керамзито-бетон; перекриття: залізобетон; поверховість: 18; кількість виходів: 2; стоянка; біля дороги, гарний стан, підїзди охайні, 2 ліфти, консьєрж, паркування безкоштовно, магазин
Комфортна квартира 72 м2 на початку Троєщини з розвязкою на різні гілки метро. Навпроти природа, луг і р.Десенка. В дворі садки, школи, поруч супермаркети АТБ,"Космос", ТЦ Скаймол і Район. Меблі і вся техніка залишається.Ціна: 68000 USD
3 кімнати
з ремонтом
72.3 / 42.1 / 8.3 м²
утеплена панель
поверх 7 з 18
1988 Рік будівництва
$ 88 тис.
978 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу панорамна квартира в Деснянському районі, адреса — Оноре де Бальзака, будинок 4. Середній підїзд, 9-й поверх 25-поверхового монолітного будинку. Квартира двостороння, світла, тепла, товсті стіни, сонце тільки після 17:00, вікна виходять на затоку. Місце розташування чудове, поруч парк, озеро, Дніпро, багато зелені, ТЦ «Космос», «МакДональдз», клініка «Персомед», школа, садочки — усе в 5 хвилинах ходьби.
Планування квартири: велика вітальня-прохідна з виходом на балкон, дві спальні (одна велика, друга трохи менша), гардеробна кімната, кухня, коридор із місткою шафою-купе, великий суміщений санвузол, тамбур на дві квартири. Ремонт 2010 року, було перепланування, утеплення фасадів.
На підлозі ламінат, підлогова плитка в санвузлі, коридорі, кухні та на балконі (всюди, де плитка, — підігрів підлоги).
На вікнах усюди склопакети. Усе, що на фото, залишається в квартирі. У дворі дитячий майданчик, зупинка транспорту, 10 хв їзди до метро «Петрівка», 5 хв їзди до «СкайМол». Поруч величезний парк із водоймами, є парковки для машин.
Право власності понад 3 роки, прописаних немає, боргів за квартирою немає. Квартира готова до продажу.
Держпрограми не розглядаємо.
3 кімнати
з ремонтом
90 / 65 / 9 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 22
2002 Рік будівництва
без комісії
$ 56 тис.
949 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 8-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії!
Продаж 2-кімнатної квартири на початку Троєщини
вул. Оноре де Бальзака, 8-В
Пропонується простора 2-кімнатна квартира площею 58,8 м² у зручній локації на початку житлового масиву Троєщина.
Квартира придатна для проживання, але водночас стане чудовою основою для реалізації власних дизайнерських рішень та ремонту на свій смак. Раціональне планування включає дві окремі кімнати, кухню площею 8,5 м², житлову площу 28,5 м², просторий коридор та додаткові місця для зберігання речей.
Переваги локації: • зручне розташування на початку Троєщини;
• швидкий виїзд на Північний міст та правий берег Києва;
• поруч школи, дитячі садочки та спортивні майданчики;
• у пішій доступності супермаркети, магазини, аптеки, банки та поштові відділення;
• кавярні, ресторани та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя;
• зупинки громадського транспорту біля будинку.
Будинок доглянутий, з охайною прибудинковою територією та затишним двором. Поруч розташовані школи №275 та №264, дитячі садочки, торгові центри, зони відпочинку та прогулянкові маршрути.
Ідеальний варіант для сімї або інвестора: квартира підходить як для комфортного проживання, так і для подальшого ремонту з метою вигідної здачі в оренду чи перепродажу.
Телефонуйте та домовляйтеся про перегляд! Квартира чекає на своїх нових власників.
2 кімнати
без ремонту
59 / 29 / 9 м²
утеплена панель
поверх 13 з 16
2005 Рік будівництва
без комісії
$ 60.5 тис.
829 $/м²
проспект Червоної Калини, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора квартира на Троєщині — вул. Червоної Калини, 1
Продається затишна квартира на 17-му поверсі 19-поверхового будинку.
У квартирі залишається все, що ви бачите на фото — повністю готова до заселення!
сучасний будинок із чудовим краєвидом з вікон
зручне планування квартири та простора.
будинок розташований у відмінному місці біля парку — ідеально для прогулянок та відпочинку;
поряд школи та дитячі садочки — чудовий варіант для сімей із дітьми;
поруч торговий центр "Космос" із магазинами, кафе та сервісами;
зручна транспортна розв’язка — швидкий виїзд у різні частини міста, зокрема прямий транспорт до метро Почайна.
3 кімнати
з ремонтом
73 / 43 / 8 м²
утеплена панель
поверх 17 з 19
1988 Рік будівництва
$ 115 тис.
1 150 $/м²
проспект Червоної Калини, 1-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу шикарна повноцінна 3-кімнатна квартира з якісним та добротним ремонтом. Квартира має продумане та функціональне планування: три окремі спальні; просторий хол, який використовується як вітальня (фактично квартиру можна розглядати як 4-кімнатну); окрема кухня; роздільний санвузол з ванною; просторий відокремлений коридор при вході. Особливою перевагою є двостороннє планування квартири, що забезпечує гарне природне освітлення та комфортний мікроклімат у будь-яку пору року. Ремонт: Євроремонт.
Система опалення: Комбіноване. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід.
Квартира дуже затишна, повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою та меблями. Усе залишається новим власникам, що дозволяє одразу заїхати та проживати без додаткових витрат. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi.
Локація — одна з найкращих на Троєщині! Поруч із будинком є все необхідне для комфортного життя: парк для прогулянок та відпочинку, сучасні дитячі майданчики, супермаркет Novus, відділення Нової пошти, зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися до станції метро Почайна. У безпосередній близькості розташовані торгово-розважальні центри Sky Mall та Blockbuster Mall, а також McDonalds.
Ідеальний варіант для великої родини, яка цінує комфорт, простір та зручне розташування. Ідеальне місце для комфортного проживання сімї з дітьми!
3 кімнати
з ремонтом
100 / - / 12 м²
панельна технологія
поверх 23 з 24
2011 Рік будівництва
$ 105 тис.
1 042 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 4-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора та світла 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Усі кімнати роздільні, є великий коридор із місткою вбудованою шафою-гардеробом, простора кухня-вітальня з відокремленою кухонною зоною та два балкони. У квартирі виконано якісний сучасний ремонт (Євроремонт).
Система опалення: Централізоване. Центральний водопровід. Встановлено новий бойлер.
Продаж здійснюється разом із меблями. В наявності телевізор.
Продаж квартири. Окремо сплачується комісія АН.
Сучасний монолітно-бетонний будинок 2008 року побудови. Будинок утеплений пінопластом товщиною 100 мм. У будинку створене ОСББ, підтримується порядок, доглянута прибудинкова територія та охайний двір. У будинку є ліфт та вантажний ліфт.
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. До станції метро «Петрівка» лише декілька зупинок громадського транспорту. Поруч знаходиться пляж на річці Десенка, магазини, заклади освіти, сервіси та все необхідне для комфортного життя.
З вікон відкривається захоплюючий панорамний вид на правий берег Дніпра та річку Десенка. Квартира світла та простора.
3 кімнати
з ремонтом
100.8 / - / 14.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 22
2008 Рік будівництва
$ 75 тис.
1 250 $/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 8-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та євроремонт. Вона повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень. Світла, доглянута та функціональна квартира з якісним ремонтом.
В квартирі є вода, газ та опалення. Встановлені лічильники.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Встановлений кондиціонер.
Будинок розташований у зручному мікрорайоні Троєщини.
Одразу біля будинку розташований сучасний парк для прогулянок, занять спортом та відпочинку. У дворі знаходяться дві школи та два дитячі садки. У пішій доступності супермаркети, магазини, аптеки, відділення пошти та інші необхідні сервіси. Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися до будь-якої частини міста.
Квартира поєднує комфорт, готовність до проживання та вдале розташування.
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 12 м²
утеплена панель
поверх 14 з 16
2005 Рік будівництва
ЛУНПродаж квартир Київська областьКиївДеснянський районвулиця Оноре де Бальзака
вулиця Оноре де Бальзака 6