Молдовська (Молдавська), 2. Продається простора видова квартира з ремонтом в класичному стилі.
Дві окремі спальні та кухня-вітальня. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою для проживання. Побутова техніка від провідних виробників. Система кондиціонування у кожній кімнаті. В квартирі 2 санвузли. В кожній кімнаті власна гардеробна. Високі стелі надають особливого шарму приміщенню.
Закрита територія, великий паркінг, охорона та відеоспостереження.
Панорамний вид на парк імені Івана Багряного і центр Києва. Зручна інфраструктура всі магазини поруч. До метро 7-10 хвилин пішки.
Без комісії !
Пропонується до продажу чудова
2 к. кв. 95кв.м, з висотою стелі 3 м,
14 пов./17 пов. цегляного будинку з закритою територією 2005 р. забудови, в затишній зоні району неподалік Берестейського проспекту.
Квартира в гарному стані, всі кімнати роздільні, просторі. Є затишна гостьова кімната з каміном, балкончиком та красивим виглядом, функціональна спальня, 2 санвузли, містка кухня, хол. Все облаштовано гарними меблями та технікою - кондиціонери, пральна, посудомиюча машини, холодильник, телевізор, ванна кімната з потрібною сантехнікою, вбудовані шафи, велике двоспальне ліжко, диван, тумби, інше.
Чистий, красивий під’їзд, консьєрж, ліфт у гарному стані, відеонагляд, охорона .
Будинок знаходиться у глибині двору та закритий від сторонніх- є дитяча площадка, місця відпочинку, наземний та підземний паркінг.
Чудове розташування поруч з парком Пушкіна, іншими зеленими зонами.
Гарне транспортне сполучення, піший хід до метро Шулявська, КПІ, Лук‘янівська.
стильна 1 кімнатна квартира в центрі Києва, студія, ремонт робили для себе не на продаж, замінено проводку, встановлено новий лічильник день/ніч, повністю мебльована та укомплектована усією необхідною побутовою технікою, пральна машина BOSCH, духова шафа та посудомийна машина Gorenie, плита газова Electrolux, бойлер, холодильник, домофон; тепла підлога в с/в та робоча зона виділена під кабінет, достатньо місць для схову; світло є завжди, бомбосховище в будинку
Квартира з євроремонтом. На підлозі мраморна плитка з підігрівом, в кімнатах буковий паркет. Є панорамні вікна.
В квартирі централізоване опалення, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Квартира оснащена новими меблями та технікою. Є телевізор, кондиціонер, гардероб, меблі на кухні.
Квартира продається.
Квартира розташована в одному з найкращих будинків в парковій зоні. Закрита територія з охороною та відеоспостереженням. Є консєрж. В будинку є опалювальне укриття з інтернетом і всім необхідним. Є ліфт та вантажний ліфт.
Гарна інфраструктура. Станція метро Лукянівка розташована в 10 хвилинах.
Квартира видова з панорамою на парк Пушкіна та центр Києва. В квартирі ніхто не жив. Є два місця в підземному паркінгу. Квартира обладнана сигналізацією та пожежною сигналізацією. Є балкон, лоджія та гараж. Асфальтована дорога. Вивіз відходів.