Продаж квартир: проспект Любомира Гузара, 46-Б, Київ

8 оголошень по 4 квартирах
можливий продаж по єОселя
3.8 млн грн
82 718 грн/м²

проспект Любомира Гузара, 46-Б

Продається 1-кімнатна квартира з КОМОРОЮ (2,5 кв.м), просп. Любомира Гузара, 46-Б. В будинку підключено резервне живлення від ІНВЕРТОРА з акумуляторами, працює на холодне/гаряче/тепло постачання у період відключення електроенергії. • 46 кв.м, 10/16 поверх • У вартість входить окрема комора 2,5 кв.м., ізольована, з окремим входом із 12 поверху. Можливий продаж без комори. • Меблі та техніка: кондиціонер, телевізор, пральна машинка, бойлер, холодильник, 2 розкладні дивани • Індивідуальні лічильники на опалення, воду • Безпека: закрита територія, охорона, парковка під шлагбаумом • Інфраструктура: дитячий та спортивний майданчики, салон краси, хімчистка, супермаркети, аптеки, пошта • Зручне транспортне сполучення: метро Берестейська/Вокзальна – 10 хв, швидкісний трамвай біля будинку. •Наразі ведеться підключення резервного живлення ліфта на час відключень. • Чудовий варіант для інвестиції – оренда 18 000–20 000 грн • Документи: право власності понад 3 роки, прописаних немає Якщо виникли питання або домовитись на перегляд - мобільно відповім в телеграм: anya_grinishina або дзвоніть за номером, який вказаний в оголошенні. Можливий безготівковий розрахунок.
1 кімната
з ремонтом
46 / 20 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 16
2016 Рік будівництва
3.2 млн грн
66 351 грн/м²

проспект Любомира Гузара, 46-Б

Продам шикарную 1-но комн.квартиру, пр-т Любомира Гузара (быв.Комарова) 46-Б, застройщик Интергал Буд, монолитно-каркасный дом, дом из газо-блока (очень ТЁПЛЫЙ), 11/16эт., ИНВЕРТОР на дом (вода, тепло, лифты), площадь-48/18/12. Крутая планировка-выход на балкон с кухни!!!Балкон застеклённый. Стеклопакеты. На полу стяжка. Дверь бронированная. Счётчики на свет, воду и тепло. Закрытая территория ЖК, охрана, видеонаблюдение. Развитая инфраструктура микрорайона: парк Отрадный, рынок Отрадный, до метро Вокзальная-12 мин (до скоростного трамвая 1-го и 3-го-200 метров), близко НАУ. Во дворе несколько спортивных и детских площадок, наземный паркинг, чистый подъезд, консьерж. Цена: 72000 $, БЕЗ КОМИССИИ для покупателя, агентство, все уже выписаны, 1 собств., без опекунского, документам больше 3-х лет, налоги минимальные, чистая продажа!В общем-КРУТО! Преимущества квартиры: 1.Инвертор-на воду, тепло, лифты! 2.Счётчики- на свет, воду, тепло! 3.Монолитно-каркасный дом! 4.Закрытая территория, охрана, убежище! 5.Продажа без комиссии для ПОКУПАТЕЛЯ! 6.Хорошо развитая инфраструктура района-рынок, парк, скоростной трамвай! 7.Тёплый дом-газоблок! 8. Один собственник, без опекунского, ЧИСТАЯ ПРОДАЖА!
1 кімната
без ремонту
48 / 18 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 16
2016 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можливий продаж по єОселя
7.5 млн грн
95 192 грн/м²

проспект Любомира Гузара, 46-Б

Двокімнатна квартира, в яку реально можна заїхати одразу після угоди і нічого не доробляти, розташована за адресою: проспект Любомира Гузара, 46Б. 78 м² з продуманим плануванням: дві окремі кімнати (спальня та дитяча), простора кухня, 2 санвузли. Стеля — 2.75 м, за рахунок цього більше простору. Ремонт робили для себе — не під продаж. Нормальні матеріали, продумана інженерія, без «тимчасових рішень». Квартира повністю укомплектована: меблі та техніка (Bosch, Siemens, Gorenje) залишаються. Формат — заходь і живи. Що по комфорту: — шумоізоляція по квартирі — тепла підлога (кухня, санвузол) — кондиціонер — бойлер + фільтрація води Будинок 2016 року, утеплений. Закрита територія, консьєрж, відеоспостереження. З вікон відкритий вид — на стадіон, без «вікно в вікно». Локація: Проспект Любомира Гузара — спокійний район для життя без перевантаження центру. Поруч НАУ, Медмістечко, парк Відрадний, школи та садочки. Зручна транспортна розв’язка: є швидкісний трамвай та інший громадський транспорт, що дозволяє легко дістатися до центру та різних частин міста. Також зручний виїзд на основні магістралі міста - комфортно пересуватися автомобілем у будь-якому напрямку. Поруч магазини, аптеки, вся базова інфраструктура. Без комісії для покупця!!!
2 кімнати
з ремонтом
79 / 36 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 16
2016 Рік будівництва
8.6 млн грн
106 471 грн/м²

проспект Любомира Гузара, 46-Б

Квартира має просторе планування з двома спальнями, кухнею-вітальною та двома санвузлами. Виконано якісний ремонт з використанням італійської сантехніки та німецьких розеток і труб. Підлога виготовлена з голландського матеріалу. В квартирі є централізоване опалення, гаряча вода від бойлера, встановлені лічильники. Квартира обладнана всією необхідною технікою: пральна машина з сушкою, посудомийна машина, бойлер, духова шафа, мікрохвильова піч. Також є меблі та дзеркала виготовлені на замовлення. Додатково встановлено проектор для перегляду фільмів. Будинок 16-поверховий. Квартира розташована на 15-му поверсі, звідки відкривається вид на місто. Двері в кожну кімнату мають прихований монтаж. Розетки та труби німецького виробництва.
3 кімнати
з ремонтом
81 / - / 28 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 16
2016 Рік будівництва