Вона світла та тепла. Жиловий фонд готовий до ремонту.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Це забезпечує низькі комунальні платежі.
Квартира продається без комісії. Можливе оформлення за державними програмами. Є сертифікат. Мінімальне оформлення.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є магазини, аптеки, зупинка громадського транспорту, кавярні та кафе.
Квартира ідеально підходить як для життя, так і під інвестиції.
дизайнерським ремонтом. Стіни оздоблені декоративною штукатуркою та італійським керамогранітом. Натяжна стеля з прихованими карнизами, лінійним трековим освітленням та Led-підсвіткою. Великі панорамні вікна з видом у двір.
Квартира має дві альтернативні системи опалення: «тепла підлога» по всій площі (3 зони) та електрокотел з радіаторами опалення. Бойлер на 80 л (Atlantic). Електрика та сантехніка виконана з використанням відомих німецьких виробників (Ghroe, Sсhneider, Eaton).
Квартира повністю укомплектована сучасними меблями та побутовою технікою європейських виробників (Electrolux, Samsung, Franke, Candy). Кухня має вбудовану індукційну плиту, духову шафу та витяжку. Встановлено інверторний кондиціонер (TCL).
Без комісії для покупця. Від власника.
ЖК «Lucky Land» - сучасний житловий комплекс комфорт-класу, зданий в експлуатацію, має закриту територію, власну охорону та постійний відеонагляд. Будинок має розвинену та затишну прибудинкову територію, закритий двір без паркувальних зон.
Поблизу розташовані ТРЦ Lavina, Ашан, Епіцентр, Новус та великий хвойний ліс площею 100 га. Станція метро «Академмістечко» знаходиться на відстані 3 км. Зручна транспортна розв’язка, в майбутньому планується відкриття станції метро.
Простора та світла квартира з зручним плануванням для втілення власного дизайну. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт.
Новий будинок із сучасними комунікаціями. Система опалення - індивідуальне газове.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні, телевізор, кондиціонер.
Квартира розташована в новому ЖК, збудованому за надійною монолітно-каркасною технологією. Будинок із сучасними комунікаціями.
Квартира розташована у розвиненій інфраструктурі. Поруч магазини, транспорт, зелена зона для відпочинку.
Квартира має мінімальне оформлення документів, що забезпечує швидке та просте заселення.
планування, три окремі спальні, два санвузли, лоджію та простору кухню-вітальню понад 30 м². Ремонт після будівельників.
Здача будинку запланована на 2 кв. 2026 року.
Lucky Land – житловий комплекс класу комфорт-плюс, який стане новим регіональним центром Київського мегаполісу та буде забезпечений усією необхідною інфраструктурою. В основі нової концепції лежить ідея поліцентричного розвитку міста і традиції київської архітектури. Будинок 4, секція 2.
Квартира розташована в тихій частині комплексу з видом у двір.
Є окрема спальня, місце для роботи, кухня-студія, санвузол. Зроблено якісний євроремонт.
Квартира обладнана бойлером, пральною машиною. Опалення здійснюється за допомогою теплої підлоги з 3 зонами. Система опалення індивідуальна електро. Також є центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Квартира повністю укомплектована необхідною технікою та меблями. Є кондиціонер, душова кабіна, меблі на кухні.
Свідоцтво на право власності на руках. Комісію агенства сплачує покупець.
Будинок введений в експлуатацію. Є панорамні вікна. Подвіря з дитячим майданчиком.
Квартира розташована в затишному місці неподалік лісопаркової зони та озера. До метро Академмістечко пішки 15-20 хвилин. Зупинка міського транспорту знаходиться за 3 хвилини від будинку. У дворі будинку є дитячий майданчик і продуктовий магазин.
Квартира з панорамними вікнами.