Продається своя 2х кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Атлант 2, що в смт Коцюбинське. 18 поверх 21 поверхового будинку відкриває такі краєвиди, що ми одразу влюбилися в нашу квартиру. Гарні, тихі, охайні сусіди. Є консєрж. В нашому житловому комплексі є все, що потрібно: школи, дитячі садочки, аптеки, салони краси, фітнес зали, медичний центр, магазини Фора та АТБ, базар, дитячі майданчики і навіть тихий та запашний ліс. Також поруч розважальний центр Лавіна-Мол. Квартира мебльована та з технікою, тобто в квартирі є все - засиляйся і живі! Хоть це і не Київ але до метро можна дістатися за 10 - 15 звилин на громадському транспорті, а на авто - за 6 хв.
Квартира має роздільне планування. Зроблений капітальний ремонт, закладена нова електрика, встановлена вся сантехника, поклеєні німецькі світлі шпалери, натяжні стелі у всій квартирі та кахель у санвузлах. Є 2 балкони, засклені.
У квартирі встановлено теплосчетчик. Опалення в будинку подається по підлозі до батарей, що запобігає охолодженню труб на поверхах. Електрика 220 і 380 вольт, плита та два проточні електронагрівачі підключені до 380 вольт.
Квартира розташована в комплексі з 6 новобудов. У комплексі є паркінг, супермаркет "Фора", магазини, салон краси, спорткомплекс, ательє, аптека, кілька дитячих майданчиків та зон відпочинку. В кожному підїзді є поштові автомати Нової пошти. У комплексі також є приватні дитячі садки.
До метро "Академмістечко" можна дістатися транспортом за 7 хвилин, до Лавини - за 4-5 хвилин.
Квартира дуже тепла. Є 2 кладові.
Квартира з сучасним євроремонтом та вільним плануванням. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику та вивіз відходів. Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Квартира продається з меблями та технікою.
Чиста продаж від власника.
ЖК "Атлан 2" - надійний житловий фонд, збудований у 2011-2020-і роки. Будинок має консєржа, відеоспостереження, балкон, лоджію та ванну кімнату.
ЖК розташований у лісі з чистим повітрям. Гарна транспортна розвязка, 10 хвилин метро Академмістечко. Поряд є банки, салони, Фора, Бджілка, Сільпо, школа, дитячий садочок, Епіцентр, ТЦ Лавіна мол, Ашан. Неподалік населені пункти Пуща Водиця, Ірпінь, Буча.
Квартира має швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира з чорновою стяжкою та чорновою штукатуркою. Встановлено вхідні двері хорошої якості. Вікна - 2-камерні Rehau 70 з відкосами та відливами. Лоджія засклена та утеплена.
Розведення електрики по квартирі, розводка опалення і радіатори. Встановлено лічильники світла (день, ніч), води та тепла.
Квартира продається після будівельників.
Будинок зданий в експлуатацію. В будинку є консьєрж, гостьовий паркінг, ліфт та вантажний ліфт.
Квартира має сучасний євроремонт. Планування включає окрему кімнату та студію. Санвузол суміжний.
Квартира повністю мебльована під замовлення. Техніка залишається як бонус.
Квартира продається.
Будинок житловий, збудований у 2011-2020-і роки. На поверсі є кладова.
Є асфальтована дорога.
Квартира має швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира має роздільний санвузол. Зроблено якісний авторський ремонт для себе.
Будинок має власну котельню. Встановлені лічильники води, тепла з пройденими повірками. В квартирі встановлено двозонний електричний лічильник.
Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні. Встановлено кондиціонер.
Продає власник.
Будинок цегляний, теплий. Квартира розташована на сонячній стороні. Будинок має власну котельню.
Квартира не кутова. Встановлені подвійні вхідні двері. В квартирі майже не проживали. Є балкон і лоджія.
Квартира з частково виконаним ремонтом. У всіх кімнатах зроблено шпаклівку стін та стелі, розведена електрика. У санвузлах встановлені фільтри на воду. Маленький санвузол зроблений повністю: покладена плитка, зроблена стеля, виводи під бойлер, унітаз та раковину. Виконано лазерну стяжку. Встановлені пластикові вікна. Виведена сантехніка.
Централізоване опалення.
Продаж від власника. Готові розглянути варіанти безготівкового розрахунку: єВідновлення, єВідшкодування, різноманітні державні постанови. Документам більше трьох років, податки мінімальні. Єдиний власник 10 років, продаж не за довіреністю, власник у Києві.
ЖК Атлант. Просторий підїзд з консьєржами, три ліфти, відеоспостереження. Є паркінг на 9 поверхів.
Приємний двір, ТЦ "Фора", сучасний парк, 2 великих дитячих майданчики, аптека, салон краси, поруч автобусні зупинки. Поруч школа, державний та приватні садочки, магазини, пошта, фітнес-зал. Близькість до метро Академмістечко (машиною 5 хв, маршруткою 745, 393 7 хв., електричка в Святошин 7 хв.). У пішій доступності (15 хв) найбільший торгово-розважальний центр "Лавіна Мол" Епіцентр, Ашан, до них їздить безкоштовна маршрутка.
3 великі роздільні кімнати, 2 балкони, 2 санвузли.
Квартира після ремонту. Житлова площа становить 20 кв.м., площа кухні - 9 кв.м. Санвузол суміжний.
Квартира продається разом з меблями та технікою.
По документах - 1 власник. Чистий продаж. Ніхто не зареєстрований.
Квартира розташована в новому цегляному будинку.
До озера - 700 метрів. Навколо ліс, гарний краєвид. Lavina Mall, Ашан, Епіцентр знаходяться в 3 хвилинах на авто. Поблизу зупинка електрички, 7 хвилин до станції метро Святошин.
Квартира повноцінна.
Квартира має новий сучасний якісний ремонт. Санвузол роздільний. У квартирі є балкон, обладнаний робочим місцем під кабінет. Балкон утеплений.
У квартирі встановлені інверторні кондиціонери у всіх кімнатах. Кондиціонери працюють на підігрів в мороз до -20. Є розведення під припливно-витяжну вентиляцію. Встановлено автоматичну систему від затоплення. Проведено та підключено Інтернет, кілька точок витої пари в кожній кімнаті та під телевізори. Індивідуально зроблена електрика, багато розеток у кожній кімнаті. Встановлено стабілізатор напруги на розетки (~50%%, виключаючи бойлери, кондиціонери та ін.). Встановлено індивідуальний лічильник на опалення. На батареях встановлені розумні термоголовки з встановленням графіка температур та можливістю керування повітрям та через інтернет. Підігрів підлоги в ванній та на балконі з утепленням у стяжці. Є бойлер на 100 літрів.
У квартирі є гігієнічний душ.
Квартира здається в оренду.
Квартира розташована у закритому тамбурі на три квартири. Прекрасне розташування будинку, чудове подвіря. На території комплексу є 9-поверховий паркінг.
Прекрасне розташування будинку. Поруч автобусні зупинки, супермаркет "Фора", парк, барбекю зона, дитячий майданчик, аптеки, салони краси. Близько до метро Академмістечко (машиною 5 хв., маршруткою 745, 393 7 хв., електричка до Святошина 7 хв.). У пішій доступності (15 хв) найбільший торгово-розважальний центр "Лавіна Мол", Епіцентр, Ашан (безкоштовна маршрутка). Поруч школа, садок (державний та приватні), магазини, пошта, фітнес-зал.
Квартира має панорамні вікна та шикарний вид з вікна. Дві кімнати виходять на ліс, одна кімната має вікна у внутрішній двір.
Квартира з лоджією. У 2010 році виконано ремонт. У 2022 році повторно пофарбовано стіни та встановлено кондиціонери у кімнатах. Стан квартири гарний. На лоджії створено додаткове місце для роботи за столом. У загальному коридорі біля квартири є додатково 15 кв. метрів, що можна використовувати для власних потреб.
У водопроводі артезіанська вода. Рахунки за теплову енергію помірні. Взимку тепло, влітку не спекотно.
Можливий обмін.
Цегляний будинок проекту 2006 року, зданий в експлуатацію у 2007 році.
Квартира має окремі кімнати, можливе перепланування. Висота стель - 2,8 м. Вікна деревяні, в одній кімнаті встановлений металопластиковий пакет. Підлога - деревяна дошка, рівна, без скрипів. Квартира потребує ремонту, але заїхати і проживати вже можна.
Опалення централізоване. Встановлена газова плита, гаряча вода забезпечується бойлером. Радіатори чугунні. В квартирі справна сантехніка та електрика.
Можливий продаж під державні програми "є-Оселя", житлові сертифікати, кредит. Продаж без комісії. Мінімальне оформлення. Відсутній податок та військовий збір. Можливість швидкого звільнення. Можливий торг.
Будинок цегляний, дах відремонтовано. Хороше тихе подвіря.
Будинок розташований в центрі, поряд парк, магазини, аптеки, школа та дитячий садочок. Кінцева зупинка автобусу на Київ. Поряд залізнична станція.
Квартира дуже тепла. Хороші доброзичливі сусіди. Суттєвих недоліків квартира та будинок не мають.
Квартира з якісним ремонтом. На підлозі в кімнаті ламінат, у санвузлі плитка з керамограніту.
Встановлені лічильники на світло, воду та тепло. Сантехніка виконана з німецьких матеріалів. Електрика прокладена проводом ЗЗЦМ, встановлено реле напруги, розетки та вимикачі фірми Schneider серії Asfa.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. У комплектацію входять шафа-купе, комод, диван, розкладний диванчик на кухні, кухня з вбудованими духовою шафою, варильною поверхнею, витяжкою, посудомийною машиною, холодильником, телевізорами, бойлером та підвісною тумбою. Встановлені чеські змішувачі.
Продаж власної квартири без комісії. Квартира з правом власності. Ніхто не проживав. Будинок зданий у вересні 2023 року.
ЖК «Атлант» має 3 ліфти. Є фото всіх використаних матеріалів і поетапного ремонту.
Квартира розташована в Коцюбинському поблизу ТЦ Атлант, Фора, різних магазинчиків, 2 шкіл, садочків, лісу та озера. Також поруч знаходяться ТРЦ «Lavina», Ашан, Сільпо, Епіцентр, Novus, метро Академмістечко (4,5 км), маршрутка 745 (інтервал 5-10 хвилин) та ЖД станція Біличі.
Квартира складається з кухні, великої вітальні, 3 спалень та балкона. Виконано якісний новий сучасний ремонт. Балкон обладнаний робочим місцем під кабінет та утеплений.
Встановлено інверторні кондиціонери у всіх кімнатах, які працюють на підігрів в мороз до -20. Є розведення під припливно-витяжну вентиляцію. Підігрів підлоги на кухні, балконі та в санвузлах з утепленням в стяжці. Встановлено автоматичну систему від затоплення. Проведено та підключено Інтернет, кілька точок витої пари в кожній кімнаті та під телевізори. Індивідуально зроблена електрика, багато розеток в кожній кімнаті. Встановлено стабілізатор напруги на розетки (~50%%, виключаючи бойлери, кондиціонери, пральну машину). Встановлено лічильники на опалення індивідуально на кожну квартиру. На батареях встановлені розумні термоголовки з можливістю керування температурою в квартирі та через інтернет. Є 2 санвузли, один з яких роздільний, другий суміжний. В санвузлах є ванна, душова кабінка та пральна машина. Встановлено 2 бойлери по 100 літрів.
Квартира повністю готова до проживання.
За документами дві квартири (1-кімнатна + 2-кімнатна) поєднані між собою. За бажанням є можливість переробити та отримати дві окремі квартири.
Будинок має закритий тамбур на три квартири та чудове подвіря. На території комплексу розташований 9-поверховий паркінг.
Будинок має прекрасне розташування. Поблизу є автобусні зупинки, супермаркет "Фора", парк, барбекю зона, дитячий майданчик, аптеки, салони краси. У пішій доступності (15 хв) розташований найбільший торгово-розважальний центр "Лавіна Мол", Епіцентр, Ашан (безкоштовна маршрутка). Поруч знаходяться школа, садок (державний та приватні), магазини, пошта, фітнес-зал.
Квартира має панорамні вікна та шикарний вид з вікна. Кухня та 3 кімнати мають вид на ліс, 4-та кімната з вікнами у внутрішній двір.
Квартира двоповерхова з чудовим видом на Київ. Кімнати на першому поверсі: гостина 21,5 кв.м., спальня 18 кв.м. На другому поверсі розташовані гостина та кабінет 46,4 кв.м., спальня 18,6 кв.м., будуар 18,2 кв.м. Яруси зєднуються зручними широкими бетонними сходами. У всіх приміщеннях натяжні стелі та металопластикові вікна з подвійним термічним склом. Покриття підлоги - рельєфна текстильна керамічна плитка "сіра сосна".
Квартира обладнана лічильниками тепла, води та електроенергії. У санвузлі першого поверху встановлено накопичувальний бойлер 80 л. У будинку організовано ОСББ.
Продаж з меблями та побутовою технікою, представленою на фото. У санвузлі першого поверху є шафа-купе, гідромасажна кабіна "ЕРЛИТ", пральна машина та необхідна сантехніка. У санвузлі другого поверху встановлена шикарна подвійна акрилова ванна, тумбочка, шафа та необхідна сантехніка. У гостиній обох поверхів та в спальні другого поверху є кондиціонери. Санвузли обладнані природною та примусовою вентиляцією. Балкон на першому поверсі засклений. На другому ярусі є веранда будуару з огорожею з нержавіючої сталі. Квартира підключена до інтернету та супутникового телебачення. У квартирі є телевізори LG з функцією 3D.
Оплата в будь-якій валюті, в гривнях, готівкою або за безготівковим розрахунком.
Квартира розташована в середині монолітно-каркасного будинку 2008 року. Вікна виходять на схід.
Гарна розвинена інфраструктура. Найближчий магазин "Фора" розташований у сусідньому корпусі. До "Лавини" ("Ашан", "Епіцентр", "Новус") 2 км. Ходить безкоштовна маршрутка. У пішій доступності школа, дитячий садок, поліклініка, пошта, салони краси, кафе, магазини, ринок і т.п. До метро "Академмістечко" 10 хвилин на маршрутці 745, яка ходить часто.
Квартира має відмінні видовиві характеристики з чудовим видом на Київ.
Квартира двостороння з окремими кімнатами. Є балкон та лоджія. Санвузол роздільний, облицьований кахлем.
У квартирі є газ та централізоване опалення. Встановлено бойлер.
Квартира мебльована та вільна. У санвузлі є пральна машина.
Продаж без комісії. Перегляд квартири можливий за домовленістю.
Квартира розташована в цегляному будинку.
Квартира має велику кухню та 4 окремі кімнати. У квартирі зроблений частковий ремонт, що дозволяє одразу заїжджати і поступово облаштовувати під себе.
Опалення централізоване.
Без комісії для покупця.
Квартира розташована на першому поверсі цегляного будинку, який утеплений.
Квартира знаходиться в мальовничому селищі Коцюбинське, неподалік лісу та озера з пляжем. У пішій доступності розташовані школа, дитячий садок, магазини, зупинки транспорту та ТРЦ Лавина.
Чистий підїзд, привітні сусіди. Квартира ідеально підходить для великої родини.
Квартира з роздільним санвузлом та роздільним плануванням. Виконаний сучасний євроремонт високої якості. Є просторий засклений балкон з ремонтом.
У квартирі встановлені лічильники на воду, тепло та електрику (день/ніч). Є бойлер на 80л, тепла підлога.
Квартира жила та обладнана всім необхідним. Є сучасна велика кухня з вмонтованою технікою, велика шафа-купе, 2 кондиціонери.
Квартира від господарів без комісії та посередників. З документами все в порядку. Бонусом з квартирою безкоштовно віддамо кладовку в підїзді.
Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. Дуже красива доглянута прибудинкова територія: сквер з доріжками, лавками та сучасним освітленням. Є бювет, де можна набирати воду, обладнана зона ВВQ, 3 дитячі площадки, поле для мініфутболу та баскетболу. На території комплексу є 9-поверховий паркінг, декілька дитячих садків (приватних та державний), магазини та супермаркети (Фора, АТБ). У будинку є консьєрж, ліфт та вантажний ліфт.
Поблизу ліс. В пішій доступності ТРЦ «Лавина Мол».
У квартирі підключена сигналізація Аякс до пультової охорони. Є LED освітлення.
Квартира має роздільне планування. В ній виконаний євроремонт 2020 року. Оздоблення стін - фарбування. Ванна, кухня та коридор викладені керамогранітом. В кімнатах - ламінат. У ванній кімнаті є ванна довжиною 1.80 м. Також є повноцінна кладова та великий коридор.
В квартирі встановлений лічильник тепла. У ванній та кухні є тепла підлога по WIFI.
Квартира продається з усією технікою та меблями і готова до проживання. Є меблі на кухні.
ЖК "Атлант" побудований у 2011-2020-х роках. Квартира знаходиться в середині будинку, не кутова, утеплена. Кімнати виходять на різні сторони будинку. У ЖК є консьєрж, ліфт, гостьовий паркінг та вантажний ліфт.
Квартира дуже тепла. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi. У квартирі встановлений кондиціонер. Також є гардероб та панорамні вікна.
Квартира не кутова, знаходиться в центральній частині будинку. Висота стелі: 2,55 м. Є свіжий ремонт. Санвузол суміжний.
У квартирі проведений оптоволоконний інтернет. Встановлено двозонний електролічильник "День/Ніч". Є централізоване опалення.
Документам більше 3-х років. Без комісії.
Будинок монолітний із зовнішнім утепленням. На території ЖК є дитячий садок, невеликий ТЦ, магазини "Фора" та "АТБ", аптеки, кавярня, спортклуб та салони краси. Є послуги консьєржа, можливість підключення домофону. Тариф за управління будинком: 11,65 грн./м.
ЖК розташований у самому центрі смт. Коцюбинське. Навколо шикарний ліс, поруч озеро. У пішій доступності знаходяться ТРЦ "Lavina Mall", "Ашан" та "Епіцентр". Кожні 2 години курсують безкоштовні шатл-баси. До метро Академмістечко 10 хвилин маршруткою.
Вікна Rehau з двокамерними склопакетами.
Квартира має зручне роздільне планування з великою кухнею. У квартирі є два балкони. Вікна виходять на обидві сторони будинку. Квартира додатково утеплена, двері з натурального дерева. Житло в охайному стані, готове до заселення без додаткових вкладень.
У квартирі є електрика, центральний водопровід, централізоване опалення. Вивіз відходів організований.
Квартира мебльована.
Продаж здійснюється без комісії.
Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Зручне розташування - прямо біля вїзду в селище.
Квартира розташована поруч з усією необхідною інфраструктурою: магазинами, громадським транспортом (зупинка в 1 хвилині ходьби), закладами освіти та зонами відпочинку. Прямо перед вікнами знаходяться зони відпочинку. Поряд розташовані супермаркети, ТРЦ Лавіна та Епіцентр.
Вікна виходять в ліс. Квартира реально тепла. Санвузол роздільний.
Квартира має планування студії. Ремонт після будівельників.
Квартира продається.
ЖК Lucku land з підземним паркінгом. Здача будинку 3 квартал 2025 року.
Поруч з ЖК розташовані торгівельний центр Лавіна, Єпіцентр та Ашан.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний.
Продаж здійснюється шляхом переуступки. Власник. Термін здачі будинку - 4 квартал 2025 року.
Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року.
Квартира має вільне планування та суміжний санвузол. Стан - після забудовника.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира у власності більше 3 років.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. В пішій доступності знаходяться Приват Банк, Фора, Нова пошта, EVA, Rozetka, PROSTOR та інші магазини. Також поруч є дитячий садок (приватний - 150м, державний - 600м) та державна школа (900м).
Квартира має зручне розташування - 4,5 км від метро Академмістечко (7 хвилин на авто) та 2 км від Lavina Mall, Ашану та Епіцентру (4 хвилини на авто).
Квартира з ремонтом. Планування роздільне.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою. Є меблі на кухні.
Будинок - хрущовка. Є паркувальне місце.
Поруч ліс, озеро та скверик.
Квартира з балконом та лоджією. У квартирі встановлені грати на вікнах. Є тепла підлога, кондиціонер, гардероб, ванна та душова кабіна. З вікон відкривається вид на скверик. Квартира оснащена сигналізацією. Підключені кабельне та цифрове ТБ. В квартирі є все необхідне для сімейного життя.