Акція триває до серпня!
Від забудовника. Розстрочка до 3 років, без комісії. Встигни придбати квартиру у новому будинку!!!
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка,
ЖК Вілар
ЖК VLASNA
Технологія будівництва: монолітно бетонна.
Всі питання по телефону:
Ціна у готовому будинку:
m2 32.000 грн. без комісії,
28.593 y.o. це ціна 1к. квартири 37.1 m2.
Розтермінування до 3 років!!! Відділ продажу працює кожного дня з 10:00 до 19:00 без перерви та вихідних!!!
Запрошую на перегляд буду рад показати у будь який зручний для Вас час.
Від забудовника.
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет.
Будинок 2024 року.
Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація.
Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники.
До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська.
Всі питання по телефону
Ціна у готовому будинку:
m2 34000 грн. без комісії.
Ціна у будинку котрий будується:
32000 - 100%.
36000 - 1 рік розстрочка.
38000 - 2 роки розстрочки.
Також є квартири з ремонтом по дуже привабливим цінам з меблями і технікою.
Запрошую на перегляд буду рад показати у будь який зручний для Вас час.
Віділ продажу працює з 9:00 до 19:00, 24/7.
Продаж двокімнатну квартири, без ремонту у ЖК One Family, у с.Ходосівка
Параметри квартири:
✅Металеві вхідні двері(з МДФ накладкою)
✅Зовнішні стіни з червоної цегли
✅Загальна площа 56м2
✅Двокамерні вікна
✅Фінішна стяжка
✅Газовий котел
Для Вашої зручності та задоволення у пішій доступності(до 15хв) є:
🔹Ліс, озеро для активного відпочинку
🔹Зупинка громадського транспорту
🔹Медична клініка Мануфактура
🔹Кавярні, ресторани
🔹ТЦ МегаМаркет
🔹Нова пошта
ЖК комфорт класу:
Огороджена територія ЖК, цілодобова охорона
Супермаркети, магазини першої необхідності
Озеленення території та зони відпочинку
Стадіони, спортивні та дитячі площадки
Вартість: 34 000 грн/м2
Без комісії
Заселення на літо, 2025
Є вибір двокімнатних квартир 55м2-65м2 та однокімнатних 39м2-50м2
📲Пишіть або звертайтесь за телефоном: +380990399339
Ексклюзивна пропозиція. Розглядається продаж по єОселя.
Можливість придбати ВІД ВЛАСНИКА - облаштовану квартиру «заходь і живи» в самому безпечному місці біля Києва.
Продається квартира в ЖК "Нова Конча Заспа", с. Ходосівка, Новообухівський напрямок. Квартира повність готова до проживання, укомплектованна всією необхідною технікою та меблями (залишається майже все): нова витяжка FRANKE, двухзонний лічильник (день/ніч), ліжко з дерева з підйомним механізмом та нішою для зберігання.
Всього 7 хвилин від Києва, поряд Торговий центр "Мануфактура", магазини та супермаркет.
Загальна площа 35,7 кв.м, на 4 поверху з 6. Власний котел для обігріву та гарячої води.
Продається без комісії для покупця.
Продажа двухкомнатной квартиры, ЖК Новая Конча-Заспа дом Леон, ул. Каденюка 18, с. Ходосовка
- 2к 62.5 м2
- корпус заселен
- сделана качественная проводка ( розетки, свет, щиток)
- стены машинная штукатурка, пол лазерная стяжка
- разводка воды
- установлен газовый 2х контурный котел
- удачное расположение дома
- хороший вид, окна на Мегамаркет
- в двух минутах Мануфактура, Мега Маркет, остановка, рядом большое Сильпо, АТБ, лес, Голубые озера
цена 56 000 у.е.
Квартира дворівнева з продуманим плануванням. У квартирі є кухня та 3 окремі кімнати, 2 санвузли. Стан житла після будівельників. Висота стель 2,7 м.
У квартирі зроблена розводка під батареї та стяжка на підлозі. Встановлено індивідуальне газове опалення.
Продаж по переуступці. Торг реальному покупцю є.
ЖК «Нова Конча-Заспа», будинок «Ліон», 5-та секція. Більша частина будинку вже введена в експлуатацію. Комплекс закритого типу з шлагбаумом та охороною. Є велика прибудинкова територія з місцями для парковки, дитячими майданчиками та зонами відпочинку.
Квартира розташована в селі Ходосівка, поруч від роботи. Ідеальне місце для життя на свіжому повітрі в оточенні лісу та озер. Поряд ліс, озера «Голубе» та «Ходосівка». Поблизу є вся необхідна інфраструктура: торгівельний центр «Мегамаркет», фітнес-центр, боулінг, кінотеатр, аутлет-містечко «Мануфактура», школа, садочки, салони краси, відділення «Нової Пошти», аптеки. До станції метро «Теремки» на авто — 15 хвилин, «Видубичі» — 18 хвилин, на громадському транспорті — 35 хвилин, «Печерська» на авто — 20 хвилин.
Квартира під дизайнерський проєкт. Зручне розташування, відсутні затори на дорогах.
Квартира під чистове оздоблення з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Висота стелі 2,73 м.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, центральною водою та каналізацією. Також підведено електрику до квартири та виведені мокрі точки для кухні.
Ключі в день угоди передаємо новому власнику. Переуступка. Терміновий продаж.
Будинок має висоту стелі 2,73 м.
Квартира розташована в зручному місці. Поруч знаходяться школа, дитячий садок, американська школа, поліклінніка, аптека, кафе, кінотеатр Баттерфляй Кантрі, боулінг, фітнес-клуб, дитячий розважальний центр Дакленд, Новообухівська траса, зупинки маршрутних таксі, Мегамаркет, містечко "Мануфактура". За 10 хвилин ходьби знаходиться мальовниче озеро з пляжем.
Можна заходити на ремонт вже!
Квартира має роздільне планування.
Встановлений газовий котел.
Документи на руках. Продаж без комісійних.
Будинок зданий та введений в експлуатацію у 2020 році.
Поблизу розташовані Мегамаркет, мануфактура та Блакитні озера.
Квартира має роздільне планування.
У квартирі встановлено газовий котел. Є індивідуальне газове опалення.
Для покупця можливий розрахунок в USDT. Продаж без відсотків.
Будинок зданий у 2020 році.
Поблизу розташовані Мегамаркет, Мануфактура, Голубі Озера.
Є відеоогляд за запитом. Крім основної квартири площею 70 кв.м., у будинку є ще дві квартири площею 31 кв.м. та 39 кв.м.
Квартира має планування з кухнею-студією, спальнею та великою лоджією з робочим місцем. Вікна виходять у двір.
Квартира оснащена газовим опаленням та двоконтурним газовим котлом, який забезпечує гарячу воду та опалення.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Можлива купівля за іпотекою.
ЖК Нова Конча-Заспа - це житловий комплекс високого класу від забудовника AVM Development Group, розташований в екологічно чистій зоні Голубих озер та міських лісових насаджень. Комплекс має розвинену інфраструктуру, яка включає школу, дитячий садок, майданчики для активного відпочинку, місця для проведення спортивних змагань. Уся зона відпочинку покрита Wi-Fi. Також є аптека та поліклініка.
ЖК розташований в селі Ходосовка, за 10 кілометрів від окраїни Києва. Неподалік знаходяться зупинки громадського транспорту.
Можна окремо придбати комору площею 1,5 кв.м. та паркомісце навпроти вікон квартири.
Індивідуальне газове опалення. Комунальні послуги взимку не більше 3 тис. грн.
Меблі та вся техніка залишаються. В квартирі є кондиціонер.
Продаж від власника. Документам більше трьох років. В ціну входить кладовка 6-7 кв.м. на нульовому поверсі будинку.
Будинок повністю заселений та введений в експлуатацію. На території ЖК є садочок, школа, аптека, кафе, гарна прибудинкова територія.
До центру Києва всього 20 хв без пробок. До зупинки громадського транспорту 7 хв. Поруч мегамаркет, поліклініка, мануфактура, басейн.
Квартира має балкон, лоджію, ванну, меблі на кухні, панорамні вікна, душову кабіну, гардероб. Швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Квартири мають роздільне планування з суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Встановлена індивідуальна газова система опалення. Будинок забезпечений центральним водопроводом, каналізацією, газом та електрикою.
Продаж від забудовника без комісії для покупця. Є варіанти 1, 2 та 3 кімнатних квартир.
Житловий комплекс "Вилар" збудований у 2024 році. Здача будинку відбудеться у 1 кварталі (весна). На території ЖК є охорона, ліфт, пожежна сигналізація.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Квартири мають балкон або лоджію.
Квартира з роздільним плануванням. Тільки завершився євроремонт. Є кухня і ванна кімната.
Індивідуальне газове опалення.
Квартира мебльована.
Вся необхідна інфраструктура розташована поруч.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Без ремонту, під чистову обробку.
Індивідуальне газове опалення. Квартира забезпечена електрикою, газом, центральним водопроводом та скважиною.
Квартира без меблів.
Новобудова, житловий фонд від 2021 року.
Квартира з роздільним плануванням. Кімнати площею 10,7 кв.м. та 20,5 кв.м. Кухня площею 11,6 кв.м. Роздільний санвузол площею 1,3 кв.м. та ванна кімната площею 3,6 кв.м. Коридор площею 9,2 кв.м. Ремонт після будівельників. Є фінішна стяжка на підлозі. Стіни без штукатурки.
Центральна каналізація. Є власна свердловина до 140 метрів з водоочисною системою. Електропостачання забезпечується власною трансформаторною підстанцією на 1000 кВт. Опалення індивідуальне газове за рахунок 2-х контурного газового котла, який вже встановлено. Встановлено лічильники газу, води та електрики.
Квартира не мебльована.
Можливе розтермінування від забудовника до 12 місяців.
Будинок введено в експлуатацію. Побудований з червоної повнотілої цегли 38 см з утепленням базальтовою ватою 10 см. Перекриття монолітне. У комплексі є ліфт.
Поблизу розташовані голубі озера для відпочинку та торгівельний центр Мануфактура.
Є розводка опалення. Квартира з панорамними вікнами.
Квартира має сучасне роздільне планування. Є велика простора кухня площею 20.8 кв.м., житлова площа - 15.8 кв.м., гардероб, санвузол, балкон. Вікна виходять у двір. Ремонт після будівельників.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням за допомогою двохконтурного газового котла. Є артезіанська свердловина глибиною 150 м та сучасні каналізаційні очисні споруди Biobox MBR.
Продаж від власника без комісії.
ЖК Basa City побудований за монолітно-каркасною технологією. Він має вентильований фасад з мінеральною ватою та 5-ти камерний склопакет. Є укриття та дворівневий паркінг. Комплекс буде під охороною та з консєржем. На території ЖК буде набережна з лаунж зонами, вимостки для риболовлі, барбекю зони, дитячий майданчик, спортивна зона, ресторан, відкритий басейн, дитячий садок та супермаркет. Ведуться роботи з благоустрою території. Здача в експлуатацію в 4 кварталі 2025 року.
ЖК знаходиться віддалено від дороги, тому за шум від траси можна не перейматися. Поруч аутлет містечко Мануфактура з великим Мегамаркетом, аптекою, Новою поштою, зоомагазином, спортивним залом, кінотеатром Баттерфляй Кантрі та іншими магазинами. В радіусі 2 км розташовані садовий центр, Сільпо, Фора, Атб маркет, McDonalds, БудМаркет, заправки ОККО та SOCAR. Неподалік є 2 загальноосвітні школи та дитячі садки. В 5 хвилинах від ЖК знаходиться віковий ліс. До центру міста (Печерська) 15 хвилин на авто.
Квартира має зручне планування, яке легко перепланувати в 2-кімнатну. Є відеоспостереження.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 21 м²
цегляна
поверх 4 з 6
власник
генератор
7.06 млн грн
77 256 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії 3 к квартира вид на озеро 91,3 м2 Park Lake City Підгірці ЖК Park Lake City
Квартира має сучасне функціональне планування з панорамними вікнами. У квартирі є простора кухня-вітальня площею 43,27 м² з виходом на лоджію, майстер-спальня з власним гардеробом, ванною кімнатою та виходом на лоджію, друга спальня або кабінет, також з виходом на лоджію. Крім того, є гостьовий санвузол та додаткова гардеробна. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана індивідуальним електроопаленням. Є комора та окрема комора до квартири.
Пропонується переуступка від інвестора без комісії для покупця.
ЖК Park Lake City - житловий комплекс бізнес-класу з закритою територією, ландшафтним дизайном, власним озером та пляжем, зонами відпочинку, спортивним майданчиком. До Києва - 15 хвилин їзди.
ЖК Park Lake City розташований у напрямку Новообухівської траси.
Квартира має неймовірний краєвид на озеро. Є балкон, лоджія та тераса. Будинок обладнаний ліфтом, консьєржем та охороною території. Додатково є гостьовий паркінг та автономний електрогенератор. Асфальтована дорога та скважина.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
У квартирі індивідуальне газове опалення.
Квартира не мебльована.
ЖК Basa City - житловий фонд від 2021 року. Комплекс має закриту територію з власним паркінгом. Вікна квартири виходять у двір.
ЖК розташований на березі озера у тихому та затишному місці. Річка Сиверка та віковий ліс знаходяться у парі хвилин ходьби. Всього 4 км від Києва. Зручна інфраструктура з магазинами, торговими центрами, спортзалом, кінотеатром та освітніми установами в пішохідній доступності.
Квартира має багаторівневе планування з роздільним санвузлом. Ремонт під чистову обробку.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням.
Розглядаються постанови та програма єВідновлення.
ЖК Нова Конча-Заспа - це чудовий закритий житловий комплекс, побудований з червоної української цегли. Будинок повністю заселений. На території є дитячий та спортивний майданчики. У комплексі є ліфт та охорона території.
ЖК розташований у лісовій місцевості з чистим повітрям. Поруч знаходиться необхідна інфраструктура: Мегамаркет, аутлет-містечко Мануфактура, кінотеатр, фітнес-центр, аптека, банк, ресторани та багато іншого. Зручна транспортна розвязка дозволяє дістатися найближчого метро Видубичі протягом 15 хвилин.
Квартира без ремонту після будівельників. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана газовим котлом, що забезпечує індивідуальне газове опалення. Установлені двокамерні вікна. Є фінішна стяжка.
Металеві вхідні двері з МДФ накладкою.
Продаж без комісії.
ЖК комфорт класу з огородженою територією та цілодобовою охороною. Є гостьовий паркінг, паркувальне місце, ліфт та вантажний ліфт. Встановлена сигналізація. Територія ЖК озеленена, є зони відпочинку, стадіони, спортивні та дитячі майданчики.
У пішій доступності (до 15 хвилин) є ліс, озеро, зупинка громадського транспорту, медична клініка Мануфактура, кавярні, ресторани, ТЦ МегаМаркет, Нова пошта.
Зовнішні стіни з червоної цегли.
1 кімната
без ремонту
39 / - / 13 м²
поверх 3 з 7
2.52 млн грн
20 837 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж дворівневоі квартири 121 m2 с. Ходосівка Обухівський район
Квартира дворівнева з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Стан після будівельників: зроблена стяжка, оштукатурені стіни. Квартира готова до чистової обробки.
У квартирі встановлено індивідуальний газовий котел. Є вивіз відходів, центральна каналізація, газ, електрика та центральний водопровід.
Продаж здійснюється без комісії.
ЖК ШАТЕЛЬ - семиповерховий житловий будинок, збудований у 2011-2020-х роках. На території ЖК є відеоспостереження та охорона.
Розвинута інфраструктура села Ходосівка включає ТРЦ МегаМаркет, аутлет Мануфактура, школу, ліцей, дитячий садок, супермаркети, кафе, ліс, парк, фітнес-центр, кінний клуб та інше.
Квартири з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Будинок цегляний, утеплений мінеральною ватою. Розводка системи опалення з індивідуальним газовим котлом. Електро-, водо- та газопостачання з лічильниками обліку.
Квартири комплектуються якісними вхідними металевими дверима з МДФ накладками з обох сторін, металопластиковими вікнами з двокамерними склопакетами.
Продаж від забудовника без відсотків. Ціна від 34000 грн/м2 у будинку, який вводиться в експлуатацію, та від 38000 грн/м2 у будинку, який вже введений в експлуатацію. При 100%% оплаті знижка 1000 грн/м2. Є розстрочка з першим внеском від 30%%. Працюють з програмою "Є-оселя".
Будинок введений в експлуатацію. Закрита територія з охороною та відеоспостереженням. На території комплексу є зони відпочинку, дитячі майданчики, кафе та магазини.
Поблизу розташовані торговий центр, салони краси, Мегамаркет, Сільпо, МакДональдз. До Києва 5 хвилин їзди по новообухівській трасі без заторів.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. У квартирі готова стяжка, штукатурка. Дозволений вихід на ремонтні роботи.
У будинку встановлено якісний ліфт, введений в експлуатацію. В квартирі підведена електростанція. Вода - артезіанська скважина + очисні споруди. Газове постачання запускається під час вводу в експлуатацію.
Продаж від власника без посередників.
Будинок теплий, побудований з цегли. Ввод в експлуатацію відбудеться 1 травня. Адреса вже присвоєна.
Поблизу розташовані мегамаркет та аутлет мануфактура (2 хвилини пішки).
Квартири мають роздільне планування. Ремонт під чистову обробку. Є можливість перепланування.
У квартирах розведена система опалення, електро-, водо- та газопостачання. Встановлені всі лічильники обліку. Будинок має індивідуальне газове опалення, центральну каналізацію та центральний водопровід.
Квартири не мебльовані.
Продаж від забудовника без комісії та податків. Можлива розстрочка до 3 років з першим внеском 30%% від вартості.
ЖК VLASNA - новий будинок, побудований за монолітно-бетонною технологією. Будинок монолітно-каркасний, утеплений 150 мм мінвати. У комплектацію квартир входять балкон та лоджія, якісні вхідні металеві двері з МДФ накладками з обох сторін, енергозберігаючі металопластикові вікна з двокамерними склопакетами та 3-ма склами. У квартирах зроблена лазерна стяжка. На території комплексу є гостьовий паркінг.
ЖК розташований в селі Ходосівка Обухівського району.
Квартири мають панорамні вікна. У комплектацію входять кондиціонер, душова кабіна та ванна кімната. Встановлена пожежна сигналізація. На території ЖК є відеоспостереження та охорона. Є ліфт, включаючи вантажний. Можливий підігрів підлоги. Додатково можна підключити кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi. ЖК має асфальтовану дорогу та вивіз відходів. Є паркувальне місце.