Продається 2- кім. квартира, після будівельників, лоджія засклена, просторий хол, 2 санвузла. Будинок 2009 року, консьєрж, 4 ліфти. В будинку є автономний електрогенератор, підземний паркінг. Розвинена інфраструктура: школа, дитячий садок, ринок, супермаркети, поліклініка. Ст.м. "Академмістечко" 10 хвилин пішки. Ціна: 90 000 USD
Продаж 3 кімнатної дизайнерської VIP рівня квартири у сучасному цегляному будинку по вул . Ірпінська 69б
Квартира складається з великої кухні-студії, 2х окремих кімнат: спальні з власним с/в, дитячої кімнати, просторої гардеробноі кімнати та с/в, 2 балкони . Дизайн квартири розроблений з врахуванням кожної дрібниці, використовували дорогі матеріали та елементи , побутова техніка Bosch.
Підлога з підігрівом , система очистки води , два бойлери , охоронна сигналізація .
Будинок розташований не біля дороги в квартирі дуже тихо , закрита територія двору , є підземний паркінг . Поруч метро , маркети , школи ,зручна транспортна розвʼязка . Без комісії
Продам гарну квартиру на Академмістечку по вулиці Ірпінська 74.
Трикімнатна квартира з вдалим плануванням.
- кухня-вітальня разом з кімнатою 17 кв.м+7,3 кв.м = 24,3 кв.м
- 1 спальня 9,9 кв.м з балконом
- 2 спальня 14,7 кв.м з балконом
- утеплена лоджія з ліжком з ортопедичним матрасом 8,7 кв.м
Знаходиться на четвертому поверсі.
Укомплектована вбудованою кухнею, бронедвері, тамбур на дві квартири, зручний коридор для зберігання речей.
Будинок у дворі не чути шуму від вулиці, є де припаркувати авто.
Попуч ринок на вулиці Чорнобильська, супермаркет ВелМарт, дитячий садок, дві школи, поліклініка, супермаркет Новус, озеро, хвойний ліс.
До метро Академмістечко 7 хвилин пішки, прямий транспорт прямо від ринку до центру Києва на Хрещатик, Політехнічний інститут, Цирк.
Квартира всередині будинку.
Розглянемо продаж по державних програмах по банківському розрахунку.
Фотографії відповідають дійсності.
Квартира з великою кухнею, двома окремими кімнатами, двома санвузлами та просторим передпокоєм. Виконаний якісний дизайнерський ремонт за авторським проектом.
Встановлено лічильники на воду. Квартира має індивідуальне електроопалення з підігрівом підлоги.
У квартирі є вбудована кухня, посудомийна машинка, духова шафа, двоспальне ліжко, два дитячі ліжка, шафи-купе з системою Hettich.
Квартира розташована в новому цегляному будинку. У будинку є підземний паркінг та встановлений генератор.
Вся необхідна інфраструктура в пішій доступності: школа, дитячі садочки, аптеки, ринок, Велмарт, Варус, Макдональдс, Новус, Сільпо, ТРЦ Лавіна, Ашан, Епіцентр. Зручна транспортна розвязка, метро Академмістечко пішки до 10 хвилин.
Квартира має склопакети із захистом для дітей, імпортний кахель та паркетну дошку. Встановлені кондиціонери. З вікон відкривається гарний вид.
Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Квартира в житловому стані, потребує капітального ремонту.
Розглянемо продаж по державних програмах по банківському розрахунку.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Будинок має ліфт та ванну. У дворі тихо, є місце для паркування автомобілів.
Поблизу розташовані ринок на вул. Чорнобильській, супермаркети ВелМарт і Новус, дитячий садок, дві школи, поліклініка, озеро, хвойний ліс. Також неподалік знаходяться Загальноосвітня школа 288, Міжнародний ліцей Study Academy Hign Scnool, Київський університет права НАН України, Київський міжнародний університет та Київська міська клінічна лікарня 7. До метро Академмістечко 7 хвилин пішки. Прямий транспорт від ринку до центру Києва на Хрещатик, Політехнічний інститут та Цирк.
Квартира з сучасним євроремонтом. Планування роздільне. Є кухня-вітальня площею 24,3 кв.м. (17 кв.м. + 7,3 кв.м.), спальня площею 9,9 кв.м. з балконом, спальня площею 14,7 кв.м. з балконом та утеплена лоджія площею 8,7 кв.м. з ліжком з ортопедичним матрасом. У квартирі є зручний коридор для зберігання речей.
Квартира повністю укомплектована вбудованою кухнею, меблями та побутовою технікою.
Розглянемо продаж по державних програмах з банківським розрахунком.
Квартира всередині будинку, проект 96, рік побудови 1989. У дворі є місце для паркування автомобілів. Є тамбур на дві квартири.
Поблизу розташовані ринок на вулиці Чорнобильська, супермаркети ВелМарт і Новус, дитячий садок, дві школи (Загальноосвітня школа 288, Міжнародний ліцей Study Academy Hign Scnool), поліклініка, Київська міська клінічна лікарня 7, озеро, хвойний ліс, Київський університет права НАН України, Київський міжнародний університет. До метро Академмістечко 7 хвилин пішки. Прямий транспорт від ринку до центру Києва на Хрещатик, Політехнічний інститут та Цирк. Є попуч з будинком.
Квартира затишна і розташована в будинку у дворі, де не чути шуму від вулиці. Встановлені бронедвері. Є ліфт, ванна кімната, балкон, лоджія та кондиціонер.
Квартира дворівнева. Планування роздільне. На першому поверсі розташовані передпокій, вітальня з кухнею-студією, лоджія, санвузол та господарська кімната. На другому поверсі знаходяться 4 спальні, кабінет, комора, два санвузли та 2 великі лоджії. Квартира у відмінному стані зі свіжим євроремонтом. У квартирі натяжні стелі, дорога плитка, унітази системи Geberit, двері, сходи з бука.
Квартира обладнана централізованим опаленням. У будинку є генератор, що забезпечує електроенергію на весь комплекс.
Квартира повністю мебльована. На кухні встановлена кухня «ІнтерСтиль» з вільхи з вбудованою побутовою технікою SMEG і BOSH. Також є шафи «Стерх» та бібліотека.
Квартира продається.
Квартира розташована у новому цегляному будинку, побудованому за спецпроектом 2010 року. Будинок має доглянутий підїзд, консьєржа, 4 ліфти, затишний двір і парковку. Також є підземний паркінг. Територія будинку охороняється, встановлено відеоспостереження.
У 100 метрах від будинку знаходиться прекрасний парк, поруч ліс і озера. Поруч розташовані ринок, "Велмарт", NOVUS, "Сільпо", ROSHEN, три школи, три дитячі садки, три спортклуби, кінцеві зупинки тролейбуса та маршруток. До станції метро "Академмістечко" можна дійти пішки за 10 хвилин.
З вікон квартири відкривається приголомшливий вид. Квартира тиха і затишна. У квартирі є кондиціонер, підігрів підлоги, ванна та душова кабіна. Також є гардероб, балкон, лоджія та тераса.
Квартира має роздільне планування з окремим санвузлом. Зроблено добротний якісний ремонт.
У квартирі є централізоване опалення, електрика.
Квартира повністю мебльована, є вбудована кухня, шафи, побутова техніка, кондиціонер.
Квартира вільна.
Будинок серії Т, з ліфтом і вантажним ліфтом.
Квартира розташована в тихому місці з хорошою транспортною розвязкою. Поруч є парк, школи, дитячі садки, супермаркети, ринок, ліс та озера.
У квартирі встановлена охоронна сигналізація. Є лоджія.