Продаж квартир: вулиця Глібова, 16, Київ

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч

Оголошення в радіусі 500 м

268 оголошень по 133 квартирах
5.3 млн грн
78 406 грн/м²

вулиця Шолуденка, 30

Лук'янівська
КОД обєкту: A 2 7 6 4 8 ПРОДАЖ 2-к квартира в ЖК "Старт" вул. Шолуденка, 30 7-й поверх з 24-х ПЛОЩА - 68 м.кв. Пропонується світла, простора та затишна 2-х кімнатна квартира. Сучасний житловий комплекс "Старт" (будинок 1), поштова адреса: Шолуденка,30. Будинок розташований в центрі Києва. Дуже великою перевагою є локація - 6 хвилин пішки до метро! Загальна площа квартири - 67.2 квадратних метрів, знаходиться на 7-му поверсі. Із панорамних вікон квартири відкривається дуже гарний вид. У квартирі виконані такі роботи, а також встановлено наступне обладнання: - на підлозі піщане покриття лазерної стяжки. - заповнення стін з червоної цегли. - встановлені металопластикові вікна. - радіатори з терморегулятороми. - всі лічильники - гарячої та холодної води, опалення, світла. - обладнано місця для кондиціонерів. - броньовані вхідні двері. Житловий комплеск має власний закритий внутрішній двір для проведення відпочинку й дозвілля. - цілодобова охорона комплексу з відеоспостереженням. - підїзд з охороною та рецепцією. - підземний паркінг на 300 машин. Монолітно-каркасний будинок високої якості будівництва. - стіни з керамічної червоної цегли з утепленням фасаду. - великі панорамні вікна. - централізоване опалення, індивідуально лічильники на тепло та воду. - ліфт з паркінгу на поверх. - місця відпочинку, дитячий та спортивний майданчик. Зручна транспортна розвязка та розвинена інфраструктура. Будинок знаходиться в пішій доступності від зупинок громадського транспорту й станцій метро Політехнічний інститут і Лукянівська. Поруч стадіон Старт, школа, ліцей 38, гімназія 153, дитячий садок, аптека. ТЦ Сільпо, КОЛО, Fora, MiMarket, АТБ. Запрошуємо Вас на перегляд!
2 кімнати
без ремонту
67.2 / 33.3 / 20.6 м²
блочна технологія
поверх 7 з 25
2022 Рік будівництва
без комісії
8.6 млн грн
174 645 грн/м²

Ростиславська вулиця, 5-А

Пропонується до продажу 1-к квартира в ЖК Forward, вул. Ростиславська 5А. Квартира розташована на 10-му поверсі 11-ти поверхового нового сучасного будинку з підземним паркінгом. Загальна площа квартири 48,5 кв.м. Виконаний новий сучасний дизайнерський ремонт. Продумано все до дрібниць, ергономіка високого класу. Велика кількість шаф і полиць. Неймовірна кількість місць для зберігання речей. Предмети дизайну: килими, картини, інтерєр від Kare, все освітлення Іспанія, Luxor. Плитка - Іспанія, алюмінієві плінтуси. Диван Torrello, шкіра з ортопедичним матрацом, диван розкладається . Ліжко з підсвічуванням, комод, тумбочки-дерево. Стіни, фарбування Encanto. Сантехніка, Kludi, AXOR. Вікна із броньованою енергозберігаючою плівкою, склопакети з ізоляцією. Тепла підлога на кухні, гардеробі, санвузлі та на балконі, вікна обклеєні всі бронеплівкою. Можливість перемикання тепла як на електрику, так і центральне опалення. Домофон підключено до зовнішнього огляду. Інтернет оптоволокно, роутер і модем оснащені додатковим резервним джерелом для роботи 24×7. При купівлі квартири кладовка передається в користування, розмір 1.3× 2,2 у паркінгу на мінус другому поверху: можливість зберігання шин, велосипедів, лиж та ін. Паркомісце поруч із коморою, 12,5 кв. м. здається у найм. Також розглядається до продажу разом із квартирою за додаткову вартість. Квартира створювалася для сімейного проживання, повністю укомплектована меблями, побутовою технікою: кавова машина, два телевізори, два кондиціонери, бойлер та оснащена всім необхідним до дрібниць. Цінуєш комфорт та якість - приходь на перегляд. Ціна квартири 190 000$. Торг. Квартира пропонується від власника, без оплати агентських послуг, без комісії! За потреби надішлю відеоогляд квартири!
1 кімната
з ремонтом
49 / 14 / 16 м²
блочна технологія
поверх 10 з 11
2024 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
11.7 млн грн
85 476 грн/м²

Дмитрівська вулиця, 69

Затишна та простора 4-кімнатна квартира чекає на нових господарів. Це ідеальне житло для великої родини, яка цінує комфорт, безпеку та статусний затишок у самому серці столиці. Якісний та добротний ремонт робився для себе з використанням довговічних матеріалів, кожна кімната ізольована, що гарантує приватність усім членам родини, наявність двох санвузлів позбавить від ранкових черг та забезпечить зручність для гостей, меблі залишаються, тож ви можете переїхати одразу після угоди. Ранкова кава з натхненням: з вікон відкривається гарний, панорамний вид на місто. Усе поруч: супермаркети, затишні кафе, ресторани, аптеки та банківські відділення. Для дітей: поруч розташовані престижні школи, дитячі садки та майданчики, чудова транспортна розвязка для авто та громадського транспорту. Піша доступність до історичного центру та метро «Золоті Ворота». Запрошуємо на перегляд! Переконайтеся в усіх перевагах цієї квартири на власні очі. 📞Телефонуйте, щоб узгодити зручний час.
4 кімнати
з ремонтом
137 / 80 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 25
2014 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
7.7 млн грн
52 060 грн/м²

вулиця Шолуденка, 30

Лук'янівська
Будинок 1, (введено в експлуатацію в 2022 р.) Забудовник: bUd development Укриття ( підземний паркінг на 272 паркомісця, передбачено ліфт з паркінгу на поверх ) Квартира має кухню вітальню, чотири окремі кімнати, три санвузли, дві лоджиї та гардеробну. З вікна відкривається неймовірний вид на Київ. Висота стелі 2,71 м. Поверх/поверховість: 25-26/26 Зручна транспортна розвязка та розвинена інфраструктура. 5 хв. пішки до станції метро "Лукянівська" , 15 хв. пішки до станції метро "Політехнічний інститут" Поряд ТРЦ "Квадрат", ринок, ТРЦ "Смарт Плаза", спортзал з басейном Sport Life, стадіон "Старт", школа, ліцей 38, ліцей - 153, дит. садок, аптека, та інше. Документи готові до продажу! Право власності! Перегляд в зручний для вас час!
4 кімнати
без ремонту
147 / 69.4 / 34.9 м²
монолітно-каркасна
поверх 25 з 26
2022 Рік будівництва
6.7 млн грн
85 882 грн/м²

Казарменна вулиця, 6-Г

Пропонується 2-кімнатна квартира у житловому комплексі бізнес-класу — ЖК Лідер (вул. Казарменна, 6Г). Загальна площа — 77.6 м² (кухня — 13 м², житлова — 40 м²). Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою: посудомийна та пральна машини духова шафа індукційна плита мікрохвильова піч бойлер телевізор Сучасний житловий комплекс бізнес-класу з розвиненою інфраструктурою та гостьовим паркінгом забезпечує комфортне проживання. Важлива перевага: у будинку під час відключень електроенергії працюють ліфт та система опалення, що гарантує стабільність і комфорт у будь-яких умовах.
2 кімнати
з ремонтом
77.6 / 40 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 25
2014 Рік будівництва
без комісії
генератор
6.5 млн грн
150 462 грн/м²

Ростиславська вулиця, 5-А

Продаж без %. Квартира з 2 окремими кімнатами в клубному будинку ЖК Forward за адресою вул. Ростиславська 5а, метро. Політехнічний інститут, Шевченківський р-н. Генератор, Власна котельня. Загальна площа - 43,4 кв.м., площа кухні - 5,3 кв.м., вітальня - 12 кв.м., спальня - 12 кв.м. Зручний 8 поверх з 11. В квартирі зроблено професійне функціональне перепланування, простір став максимально ергономічним та зручним для життя. 2 окремі житлові кімнати - вітальня з обідньою зоною та спальня, кухня, гардеробна та простора ванна кімната. В квартирі виконано стильний ремонт за найсучаснішими тенденціями. Вона повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою від провідних виробників. Безпека та комфорт будинку: - Дворівневий підземний паркінг, який слугує також як надійне укриття. - Сучасний ліфт з доступом до паркінгу. - Встановлено потужний генератор, що забезпечує роботу ліфтів, водопостачання та освітлення місць загального користування під час відключень світла. - Власна котельня гарантує стабільне опалення та незалежність від міських мереж. - Сучасні інженерні комунікації, системи енергоощадження — датчики регулювання та автоматичної передачі показників. Цілодобова охорона та відеоспостереження за територією. -Зарядки для електроавтомобілів, гостьовий паркінг. Локація: Поруч із будинком розташовані зупинки різних видів наземного транспорту, що дозволяє швидко та без пересадок дістатися будь-якої точки міста. Шлях до самого серця столиці займе у вас усього 15–20 хвилин. Розвинена інфраструктура району: магазини, супермаркети, кафе, ресторани, парки. Також урізноманітнює інфраструктуру району торговий центр на території сусіднього ЖК «Старт». Спортивно орієнтованих мешканців порадує розташування стадіону через дорогу від будинку. Стадіон, який КГА запланувало реконструювати, підійде для прогулянок, активних ігор та пробіжок. Для тренувань поруч з ЖК Forward спортивний зал «Форт Фітнес», клуб настільного тенісу, фітнес-клуби Біцепс, «Спорт Студіо», спортклуб та салон краси XL, спортивний клуб Street Sport. ТОП-варіант для сучасних городян. Квартира створена для активних людей, яким важливо бути в центрі подій. Завдяки близкості до метро та бізнес-центрів, цей обєкт завжди буде затребуваним серед успішних орендарів або як стильна власна резиденція! Розглядаємо продаж по житловим ваучерам та сертифікатам Є-відновлення. Ця квартира - це впевненість у майбутньому та комфорт кожного дня! Запрошую на перегляд у зручний для вас час!
1 кімната
з ремонтом
43.4 / 11.4 / 16.9 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 11
2024 Рік будівництва

Обрати розташування квартири

без комісії
можливий продаж по єОселя
4.7 млн грн
97 501 грн/м²

Ростиславська вулиця, 5-А

1‑кімнатна квартира 48.5 м² у ЖК FORWARD, ФОРВАРД Шевченківський район — підходить під ЄОселя та ЄВідновлення. Ціна краще ніж Варшавський, і метро вже працює Продається 1‑кімнатна квартира площею 48.5 м² у новому ЖК FORWARD, Шевченківський район, вул. Ростиславська (Маршала Рибалка), 5‑А. Будинок спецпроєкт, 2024 року, сучасний, енергоефективний, з підземним паркінгом та безбар’єрним доступом. Квартира розташована на 8‑му поверсі з 11 — комфортний поверх із чудовою інсоляцією. Стан без ремонту, що дозволяє реалізувати власний дизайн та планування. Основні характеристики: Площа: 48.5 / 13 / 18 м² Поверх: 8 з 11 Висота стелі: 2.85 м Будинок: спецпроєкт, новобудова 2024 року Стан: без ремонту Окрема кухня 1 санвузол Без газу, сучасні інженерні системи Підземний паркінг (можна використовувати як укриття) Двір без авто, дитячий майданчик, зона для вигулу тварин Безбар’єрний вхід у будинок Переваги локації: Шевченківський район — один із найкомфортніших і найцентральніших у Києві 10 хвилин до центру міста Поруч Лук’янівка, Шулявка, Охматдит, Берестейський проспект ЖК ЕЛІЗІУМ, СТАРТ/START, /Ілізіум, Start, магазини, кафе, транспорт Зручна транспортна розв’язка у всі напрямки Підходить під державні програми: ЄОселя (3% / 7%) ЄВідновлення
1 кімната
без ремонту
48.5 / 13 / 18 м²
блочна технологія
поверх 8 з 11
2024 Рік будівництва
без комісії
4.5 млн грн
88 043 грн/м²

ЖК Златоустівський

Продаж просторої однокімнатної квартири, що розташована у центральній частині Києва, Шевченківський район, ЖК Золотоустівський, вулиця Золотоустівська 50. Продаж від власника! Без комісії! ЖК бізнес класу із закритою територією, підземним паркінгом. Загальна площа квартири 51 кв.м., житлова 21.6 кв.м. Розташована на 6 му поверсі. Велика, світла, кімната площею 21.6 кв.м., з красивим еркерним вікном та французьким балконом. Сонячна сторона. Є кондиціонер. Кухня 14.6 кв.м. правильної квадратної форми, яка дозволяє її зонувати на Ваш смак та потреби. Є кухонні меблі та варильна електро плита. У квартирі виконаний ремонт у класичному стилі, стан житловий, але при бажанні можна обновити. Плюсом є наявність гардеробної кімнати, розмір якої 4.5 кв.м. Якісні броньовані вхідні двері та деревʼяні міжкімнатні. Підігрів підлоги у коридорі та санвузлі. Санвузол обладнаний ванною, бойлером, зроблені ніші для пральної та сушильної машини. Лічильники на холодну воду та електроенергію. Чистий підʼїзд, консʼєрж, відеонагляд підʼїзду та двору. На поверсі всього 4 квартири. Чудова локація! У пішій доступності три станції метро, Політехнічний інститут, станція метро Університет, станція метро Лукʼянівка. Розвинута інфраструктура, поруч з будинком є супермаркет Novus, продуктові магазини, зупинка громадського транспорту, гімназія, школи, дитячі садочки, кафе, ресторани. Дана квартира підійде як для власного проживання так і для орендного бізнесу. Квартира вільна та готова до нових власників. Телефонуйте розповім всі деталі.
1 кімната
з ремонтом
51.1 / 21.6 / 12 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 12
2015 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
6.8 млн грн
130 601 грн/м²

вулиця Вільгельма Котарбінського, 24

Лук'янівська
Від Власника Без комісії. Пропонуємо нову 1-кімнатну квартиру (євродвушка) у житловому комплексі «СТАРТ» — вул. Вільгельма Котарбінського, 24, Шевченківський район. ЖК комфорт-класу із закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Є паркінг на 270 місць та гостьові парковки біля комплексу, укриття. Будинок введений в експлуатацію у 2023 році. Монолітно-каркасний, із заповненням керамоблоком. Міжкімнатні стіни — цегляні. Світло є завжди, працюють 3 ліфти. Квартира з сучасним та якісним ремонтом, розташована на 12-му поверсі 26-поверхового будинку з гарним краєвидом у двір та на стадіон. Панорамні вікна. Загальна площа — 51,7 м²: • простора кухня-вітальня — 25,53 м² • спальня — 15,85 м² • ванна кімната — 4,42 м² (з ванною та душем) • передпокій — 5,9 м² Висота стелі — 2,75 м. Покриття підлоги: у спальні та кухні-вітальні — вінілова, у ванній кімнаті та передпокої — керамограніт із теплою підлогою. Стіни пофарбовані в теплі тони якісною фарбою. Меблі на кухні, шафи у передпокої та спальні виготовлені на замовлення з якісних матеріалів. Побутова техніка — від європейських виробників. Продумане зональне освітлення. У квартирі встановлено: • 2 кондиціонери, що працюють навіть при зовнішній температурі –15 °C • вбудований холодильник • індукційна варильна поверхня • духовка-гриль • вбудована мікрохвильова піч • посудомийна машина • потужна витяжка • пральна машина • електрична рушникосушарка • бойлер на 80 л Квартира світла й комфортна, із гарною енергетикою — ремонт виконано з душею та позитивними емоціями. Розвинена інфраструктура: поруч метро, дитячі садки, школи, медичні заклади, банки, пошта, ринок, ТРЦ, спортивні комплекси з басейном, стадіон «Старт», багато зелених насаджень і місць для прогулянок. Ця квартира — для щасливого та успішного життя.
1 кімната
з ремонтом
51.7 / 15.85 / 25.53 м²
блочна технологія
поверх 12 з 26
2022 Рік будівництва
без комісії
9.7 млн грн
82 774 грн/м²

Річкова вулиця, 4

Без комісії. Продаж трикімнатної квартири 117м2 в ЖК бізнес-класу Камертон, вулиця Річна, 4, Шевченківський район, Київ. Будинок бізнес-класу в тихому центрі Києва з презентабельним лобі, закритим двором та підземним паркінгом в два рівні. Для комфорту резидентів та гостей: - підземний паркінг з доступом до ліфтів ( KONE ) - вхідна група з ресепшн, зоною відпочинку та каміном - колясочна кімната - лапомийка для собак. Пропонуємо комфортну квартиру з продуманим плануванням на 15 поверсі: загальна площа 117 м2, 2 окремі кімнати, вітальня та велика кухня-студія, санвузли. Висота стелі - 3 метри. Трикамерні вікна з аргоном, гарний краєвид з вікна. Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією, утеплений мінеральною ватою, перегородки та стіни з повнотілої цегли. На рівні другого поверху розташований внутрішній парк з ландшафним дизайном. У пішому доступі: дитячий садок, школи та гімназії, Павлівський сквер, Національний цирк.
3 кімнати
без ремонту
117 / 37.7 / 54 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 23
2024 Рік будівництва
6.5 млн грн
100 473 грн/м²

Золотоустівська вулиця, 47-49

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Златоуст загальною площею 65 кв.м. , вул Златоустівська, 47-49 , 15 поверх 23 поверхового будинку ,новий комплекс , якісний сучасний ремонт, Н= 3м, кухня-вітальня, автономна спальня з двоспальним ліжком та шафою-купе , санвузол суміжний (ванна ,душова кабіна, бойлер , пральна машина), повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою. Передпокій обладнано шафою-купе, засклена лоджія. Лічильники на все, включаючи опалення . Розвинена інфраструктура, поруч супермаркети АТБ, Новус, Дари моря, ТРЦ Україна, Павлівський садок та інше.. Зручна транспортна развязка: поруч Галицька площа (площа Перемоги), ст. метро Лукянівська , Вокзальна.
2 кімнати
з ремонтом
65 / 34 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 22
2014 Рік будівництва
без комісії
10.1 млн грн
93 583 грн/м²

вулиця Коперника, 3

Лук'янівська
Продаж світлої видової 3-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом — вул. Коперника, 3, Шевченківський район, Київ, Центр. Без комісії для покупця. Пропонується стильна та простора квартира на комфортному четвертому поверсі у сучасному будинку 2016 року побудови. Ідеальне поєднання комфорту, естетики та функціональності в самому серці Києва. Характеристики: Загальна площа — 108,3 м² Поверх — 4/25 Планування: - Кухня-вітальня з функціональним зонуванням - Дві окремі спальні - Просторий хол з великою кількістю вбудованих шаф - Два санвузли - Балкон. Двостороннє планування: ранкове сонце — у спальнях, вечірнє — у вітальні. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою від якісних виробників. Встановлено систему очищення води на всю квартиру, теплу підлогу та бойлер. Паркінг: У будинку є підземний паркінг, який також використовується як укриття. Локація: Поруч дитячий садок «Умка», парк ім. Гейдара Алієва, супермаркети, ринок. Зручний доступ до центральних районів міста. Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень. Ідеально підходить для сім’ї або тих, хто цінує простір, комфорт і зручне розташування. Звертайтесь, щоб домовитись про перегляд — такі варіанти швидко знаходять свого власника. ID: 27149 Криптовалюта, USDT, Bitcoin За запитом надішлемо більше фото та відео. Запрошуємо вас на перегляд. З повагою, команда АН «Маяк». Офіс: ЖК «Французький квартал 2», вул. Джона Маккейна ЖК «Новопечерські Липки», вул. Драгомирова Дубай, ОАЕ (Об’єднані Арабські Емірати)
3 кімнати
з ремонтом
108.3 / 62 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 24
2017 Рік будівництва
без комісії
24.5 млн грн
180 140 грн/м²

Дмитрівська вулиця, 82

ЄКСКЛЮЗИВ! Продаж квартири з LUX ремонтом в класичному стилі у самому центрі Києва! Дмитрівська, 82 Без комісії! Пропонується унікальна квартира для справжніх поціновувачів класичної розкоші та якості. В квартирі практично ніхто не жив: не потребує ремонту! Площа: 135 м² Поверх: 5 Планування: -2 спальні -простора кухня-вітальня -гостьова кімната -окремий кабінет -2 санвузли Інтер’єр виконаний у вишуканому класичному стилі з використанням натуральних та преміальних матеріалів: - підлога — масив американського горіху - оздоблення — італійський мармур та онікс з підсвіткою у ванній кімнаті - гіпсова ліпнина на стінах та стелі - тканинні шпалери преміум-класу Квартира повністю укомплектована: - італійські меблі та люстри Faust - техніка преміум брендів: Smeg та Bosch - телевізор Samsung - система кондиціонування Daikin Санвузли — це окреме задоволення: - джакузі - душова кабіна - дизайнерське оздоблення з натурального каменю Додаткові переваги: - окрема кладова, розташована навпроти квартири - бойлер на 100 л - броньовані італійські двері Dierre з додатковим контролем доступу (2 замки) - поруч немає сусідів - 3 ліфти в будинку - підвальне приміщення/укриття - паркінг (є паркомісце, наразі не введене в експлуатацію) Ідеально підійде як для власного проживання, так і як інвестиція в преміальну нерухомість у центрі столиці. 📞 Звертайтесь для перегляду — такі об’єкти з’являються на ринку вкрай рідко.
4 кімнати
з ремонтом
136 / 50 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 25
2010 Рік будівництва
8.6 млн грн
101 869 грн/м²

Золотоустівська вулиця, 50

2-кімнатна квартира в центрі Києва — 84 м² | Дизайнерський ремонт | 190 000 $ Квартира, в яку можна заїхати одразу після угоди та насолоджуватися життям без ремонту, будівельників і додаткових витрат. Пропонується простора 2-кімнатна квартира площею 84 м² у престижній локації Києва. Виконаний якісний дизайнерський ремонт із використанням дорогих матеріалів, продумане планування та максимальний комфорт для життя. Переваги квартири: • Загальна площа — 84 м² • Дві окремі просторі кімнати — 20 м² та 23 м² • Велика кухня — 23 м² • Простора гардеробна кімната • Висота стель — 3 метри • Червона цегла — відмінна шумо- та теплоізоляція • 14 поверх із 14, над квартирою лише технічний поверх • Лише 2 квартири на поверсі Квартира дуже тиха та світла. Вікна виходять у закритий двір, що забезпечує приватність та спокій. Відсутність сусідів зверху означає жодного зайвого шуму, потопів чи інших неприємностей. Окрема перевага — можливість встановлення сонячних панелей на даху, що дозволяє забезпечити енергетичну незалежність квартири. Локація: • Центр Києва • До метро — 10 хвилин пішки • Поруч Павлівський сквер • Магазини, кафе, ресторани, школи, дитячі садки та вся необхідна інфраструктура поруч Документи: • Документи готові до швидкої угоди • Без додаткових податків • Чистий продаж Ця квартира ідеально підійде для тих, хто цінує комфорт, якість, приватність та вигідне розташування в центрі столиці. Телефонуйте та записуйтеся на перегляд. Фото не передають атмосфери та рівня квартири — її варто побачити особисто.
2 кімнати
з ремонтом
84 / 43 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 14
2013 Рік будівництва
без комісії
3.2 млн грн
60 032 грн/м²

вулиця Січових Стрільців, 70

Гарне місцерозташування будинку. Метро пішки 8 хвилин. Квартира демонтована, та підготовлена для ремонту. В будинку вже почали реконструкційні роботи. Власник знаходиться в краіні.
2 кімнати
без ремонту
54 / 30 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 9
1970 Рік будівництва
без комісії
5 млн грн
104 526 грн/м²

Дмитрівська вулиця, 96-98

ЛОКАЦІЯ важливий критерій при вибору житла ! Кому до душі і мріял жити в тихому центрі столиці маленькими дворіками з історією?! Тоді це к нам ! Парки, Сквері Старовинні дома Музеї Фонтани Памятники Цирк Прогулянки до Хрещатику тихи вулички... нагадувати унікальні події столиці.. Где архітектура з сучасним часом переплетені в одне ціле ЖИТТЯМ міста Поряд вся інфраструктура : магазині, кафе, салони,аптеки, відділення пошті, банки школи ,садочки, поліклініка... Остановка транспорту: Трамвай, маршрутки, автобусів, Метро "Лукьяновська" 10 минут пишкі або головний жд Вокзал Вулиця Дмитрівська 96/98 Спец проєкт цегляний будинок Світла 2х кімнатна квартира На другому(2) поверхи Готова до проживання або здачі в оренду В налічиї є Газова плита, Бойлер Меблі, техніка .. БЕЗ КОМІСІЇ % для покупців Чекаємо на перегляд Ключи на руках Ваш Риелтор Ірина Олегівна
2 кімнати
з ремонтом
47.4 / 29 / 7.5 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 10
1969 Рік будівництва
3.8 млн грн
87 007 грн/м²

Ростиславська вулиця, 5-А

ЖК Forward пропонується квартира 50м2 по шикарній ціні! Локація в центрі! 10хв до метро Лукянівська або КПІ. Будинок комфорт класу, з підземним паркінгом, ліфт спускається з поверху на паркінг (паркомісця в продажу 30000$) В будинку усього 11 поверхів, 2секції та 159 квартир. майже всі квартири вже розпродані!! Спальня, кухня+вітальня, ванна, гардероб і лоджия. Оформлено право власності! Власник розглядає продаж по ДержПрограмам! Ключі на руках! перегляди оперативно!
1 кімната
без ремонту
44 / 14 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 11
2024 Рік будівництва
7.7 млн грн
54 672 грн/м²

Полтавська вулиця, 10

4-кімнатна квартира 140 м² у центрі Києва — вигідна ціна для цієї локації 📍 Полтавська вулиця, 10, ЖК Златоустівський — Шевченківський район, центр Київ У продажу простора 4-кімнатна квартира площею 140 м² у сучасному цегляному будинку в самому центрі столиці. Це рідкісна можливість придбати велику сімейну квартиру в новішому будинку центрального району за ціною значно нижчою за середню по локації. Простір, який легко перетворити на квартиру вашої мрії Квартира має правильне, функціональне планування, що дозволяє реалізувати сучасний дизайнерський проєкт та створити комфортний простір для життя. простора вітальня — 22.3 м² кухня — 19.9 м² 4 окремі кімнати: 26.2 / 22.2 / 19.9 / 17.8 м² 2 санвузли комора — 3.7 м² Висота стелі 2.72 м створює відчуття простору та світла. Квартира розташована на 10 поверсі 12-поверхового будинку, що забезпечує гарний рівень приватності та багато природного освітлення. Будинок бізнес-класу закрита територія підземний паркінг консьєрж-сервіс відеоспостереження доглянутий внутрішній двір дитячий майданчик Будинок цегляний та теплий, що забезпечує гарну шумо- та теплоізоляцію. Квартира без меблів, що дає можливість облаштувати її відповідно до власного стилю. ламінат фарбовані стелі шпалери встановлені лічильники на воду та електроенергію підключений інтернет Будинок розташований у престижній частині центрального району Києва, де поєднуються тиша та розвинена інфраструктура. Поруч парки та зелені зони школи та дитячі садки супермаркети та ресторани зручні транспортні розв’язки Для новішого будинку в центральній частині Києва така ціна за м² є дуже конкурентною, особливо з урахуванням площі квартири та характеристик будинку. ✨ Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає простору квартиру в центрі міста, або для інвестора, що розуміє цінність великої площі в центральній локації. Вас зацікавила ця квартира? Тоді швидше зателефонуйте або пишіть нам! Ваші дбайливі "One Realty" #213-290-991
4 кімнати
з ремонтом
140 / 87 / 19.9 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 12
2014 Рік будівництва
без комісії
6.8 млн грн
74 623 грн/м²

вулиця Вільгельма Котарбінського, 24

Лук'янівська
Квартира актуальна! Без комісії. Продається 3-кімнатна к. у ЖК "СТАРТ", що розташований у самому серці Києва вул. Вільгельма Котарбінського, 24 (Шевченківський район) ЖК комфорт-класу, зданий в експлуатацію у 2023 році. Будинок монолітно-каркасний із керамоблоку. Забудовник — bUd Development. Комплекс із закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Підземний паркінг на 272 місця з ліфтом, що підіймає безпосередньо до поверху. Є укриття. Загальна площа квартири — 90 м² Поверх — 13 із 21 Висота стелі — 2,71 м Квартира має три окремі кімнати, кухню-вітальню, роздільні санвузли та гардеробну. Стан - від забудовника! На території комплексу є кафе, продуктові магазини, студія йоги, стоматологія та інші зручності. Інфраструктура району прекрасно розвинена: у пішій доступності дитячі садочки, школи, медичні заклади, банки, поштові відділення, ринок, ТРЦ "Квадрат", ТРЦ "Смарт Плаза", спортзал з басейном Sport Life та стадіон "Старт". Ця квартира — це не просто житло. Це стиль життя. Комфорт, естетика, тиша та енергія міста — в одній адресі. Запрошуємо до перегляду. Ваша нова історія починається тут. Право власності менше 3 років, податки "свої" власник сплачує. Перегляд в зручний для вас час! Колеги, прошу не дублювати оголошення!
3 кімнати
без ремонту
90.5 / 45 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 21
2023 Рік будівництва
без комісії
10.1 млн грн
106 643 грн/м²

ЖК Златоустівський

Продаж трикімнатної квартири з ремонтом в центрі міста Київ, вул. Чорновола Вячеслава, 29а Загальна площа: 95,0 м² Житлова площа: 51,0 м² Площа кухні: 13,6 м² Комфортний 4й поверх, дві квартири на поверсі. В квартирі після ремонту ніхто не проживав. Ідеальний стан, повністю готова до заселення нових власників. Продаж трикінатної квартири з двостороннім плануванням: - три окремих кімнати; - сучасна кухня з новою побутовою технікою - дві глибоких, засклених лоджії - два санвузли Виконан ремонт високої якості в світлих, теплих тонах з використаніям будівельних матеріалів відомих, провідних виробників. Підлога: італійський паркет з масиву дубу Двері: масив дубу Плитка: виробництво Іспанія Додаткові зручності: - Кондиціонери в кожній кімнаті - Бойлери в кожному санвузлі - Склопакети з шумоізоляцією - Сигналізація Дуже тепла квартира, Якість ремонтних робіт дозволяє мінімальне використання опалення навіть взимку. Окремо продається велике паркомісце в підземному паркінгу площею 22,0 кв.м Комплекс розташовано в 10-15 хвилинах пішки від станції метро. Закритий , зелений двір, охорона, вхід по електронних ключах, підземний паркінг. У безпосередній близькості супермаркети, торговий центр, кафе, ресторани та інші необхідні для комфортного життя обʼєкти інфраструктури. Бездоганна транспортна розвʼязка. Продаж трикімнатної квартири, квартирира з ремонтом, купити квартиру в центрі, Чорновола,29а Златоустівський Златоустівська Павлівська, Метро Лукьянівська, Золоті Ворота, Цирк, Університет
3 кімнати
з ремонтом
95 / 53 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 14
без комісії
можливий продаж по єОселя
7 млн грн
131 457 грн/м²

вулиця Вільгельма Котарбінського, 24

Лук'янівська
БЕЗ %. Пропоную 1к. квартиру з новим, дизанерським ремонтом у ЖК "СТАРТ", що розташований у самому серці Києва — вул. Вільгельма Котарбінського, 24, (Шевченківський район). Це не просто квартира — це простір, куди хочеться повертатися. Авторський ремонт з продуманою ергономікою, підібраними матеріалами та мякою палітрою нейтральних відтінків. Тут немає нічого зайвого — лише те, що працює на ваш комфорт. Що залишилось доробити під себе: Кухонний гарнітур, двері в санвузол, трекові світильники та кондиціонер у спальні — не встановлені. З техніки є вбудований холодильник та мікрохвильова піч. Є можливість завершити простір повністю під свій смак. Ціна сформована з урахуванням цього. Загальна площа — 53,1 м² Спальня — 15,1 м² Кухня-вітальня — 26,3 м² Поверх/поверховість — 15/26 Монолітно-каркасний будинок із керамоблоку із закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Є підземний паркінг ( укриття ). У будинку вже сформовано фонд та збираються кошти на інвертори для забезпечення безперебійної роботи ліфтів, водопостачання та теплопостачання. Поряд є вся необхідна інфраструктура: продуктові магазини, студія йоги, стоматологія та інші зручності, у пішій доступності ст. метро "Лукянівська" та ст. метро "Політехнічний інститут", садочки, школи, медичні заклади, банки, поштові відділення, ТРЦ "Смарт Плаза", спортзал з басейном Sport Life. Право власності менше 3 років, "свої" податки власник сплачує.
1 кімната
з ремонтом
53.1 / 15.1 / 26.3 м²
блочна технологія
поверх 15 з 26
2023 Рік будівництва
без комісії
5.4 млн грн
60 302 грн/м²

вулиця Глібова, 7

Продається 3-кімнатна квартира Шевченківський район Квартира в гарному стані з ремонтом, будинок розташований біля стадіону "Старт" МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ: Київ, Шевченківський район, вул. Глібова, 7 ХАРАКТЕРИСТИКИ: Загальна площа – 89.6 кв.м., житлова площа – 49.6 кв.м., кухня – 8.8 кв.м., суміжний санвузол; 2 поверх / 9 поверхового будинку. ПЕРЕВАГИ: • Будинок цегляний • функціональне планування (кімнати роздільні) • ремонт • вбудована кухня з технікою • у пішій досяжності уся необхідна інфраструктура • метро Лукянівська 10 хвилин пішки • поруч доглянута територія, спортивні майданчики, садочок, школа, парк. ІНФРАСТРУКТУРА: Розвинута інфраструктура: Дитячий садок, школа, супермаркети, аптеки. Гарна транспортна розвязка: поряд зупинки громадьського транспорту; найближчі ст. м. Лукянівська (зелена гілка) або ст.м. КПІ (червона гілка) Без%
3 кімнати
з ремонтом
89.6 / 49.6 / 8.8 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 9
1973 Рік будівництва
без комісії
13.5 млн грн
79 442 грн/м²

Дмитрівська вулиця, 69

⭐⭐⭐⭐⭐ Ви прихильник європейського стилю? Простору та затишку? Тоді ця пропозиція саме для Вас! Ремонт з дорогих матеріалів та технікою. Лічильники на воду, електроенергію та тепло. 2 санвузли, 2 балкони, кондиціонери в кожній із кімнат. 4 спальні + кухня-вітальня, вікна у двір. Закрита територія, гостьовий та підземний паркінги , консьєрж, інтернет - оптоволокно, пожежна сигналізація. Є все необхідне для комфортного життя: ліцеї, школи, дитячі садки, аптеки, банки, університети, ТЦ «Квадрат», «Смарт Плаза Політех», супермаркети, ринок Лук’янівський, кінотеатр, салони краси, медичні заклади. Поруч історичний центр міста, 2 станції метро «Лук’янівська» (950 м, 14 хвилин), «Політехнічний інститут» (2 км). Телефонуйте, з радістю організую Вам перегляд!
5 кімнат
з ремонтом
170 / 101 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 25
2014 Рік будівництва
8.8 млн грн
86 962 грн/м²

Золотоустівська вулиця, 50

Київ, Золотоустівська, 50, ; Спецпроект 2006-2010 рр; стіни: цегла; продаж просторої 3-кімнатної квартири в ЖК Бізнес-класу Златоустівський, Шевченківський район, вул. Золотоустівська 50. Загальна площа 100 кв м Дві кімнати окремі. Квартира з ремонтом та меблями, два санвузли. Ремонт якісний., з Дорогих та Якісних матеріалів. Вся столярка з добірного натурального дерева. Престижний будинок, два ліфти, консьєрж цілодобово. Прекрасна інфраструктура та транспортна розвязка району. Розташування в центрі Києва забезпечує усім необхідним для комфортного та щасливого життя: дитячі садочки, школи, ресторани, магазини, супермаркети, торгові центри, метро, медичні заклади, салони краси та багато іншого - все в пішій доступності. В продажу є паркомісце наземне з документами. Є відеоогляд квартири. Олена експерт +380 (50) 424-57-61 Поряд Золотоустівська ДМитрівська Кониського Цирк Берестейський проспект Hoffmann Шевченківський
2 кімнати
з ремонтом
101 / 57 / 37 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 15
2013 Рік будівництва