🔹 Продається сучасна євродвушка 53 м² у новобудові на вул. Гарматна, 31а
Пропонуємо простору та затишну 2-кімнатну квартиру (євроформат) площею 53 м², розташовану на 4-му поверсі сучасного будинку.
⠀
📌 Планування:
кухня-вітальня
окрема спальня
гардеробна кімната
просторий санвузол
⠀
🏠 Переваги:
якісний дизайнерський ремонт
квартира повністю укомплектована меблями та технікою
дуже тепла та світла
⠀
🏢 Інфраструктура будинку:
3 ліфти
консьєрж-сервіс
паркінг та гостьова парковка
⠀
🌳 Локація:
всього 10 м до АТБ, зупинки транспорту
поруч ТРЦ "Космополіт", спортзал, дитячий майданчик
⠀
💡 Ідеальний варіант як для комфортного життя, так і для орендного бізнесу.
⠀
📞 Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
ЖК Козацький
Продаєтья квартира в затишному районі парка "Орлятко", в суччасному житловому комплексі "Козацький". Якісний ремонт, меблі, побутова техніка.
Комплекс закритого типу, відеоспостереження, безпечно.
В парадному є генератор, для ліфта та подачі води.
Зручна локація: чудовий парк , дитяча площадка , магазини, поруч 3 школи, 3 дитячі садочки, супермаркети станції метро "Берестейська", "Шулявська" та "Політехнічний інститутІ" поруч.
Пропонується до продажу світла і затишна квартира-студія в сучасному будинку 2016 року, розташованому у Солом’янському районі Києва. Будинок цегляний, має 24 поверхи, квартира знаходиться на 21-му поверсі.
Загальна площа — 34 м². Просторий балкон з панорамним видом на місто. Квартира з якісним ремонтом, теплою підлогою та гарно організованим простором. Санвузол суміщений.
Квартира повністю готова до проживання — у наявності всі меблі та побутова техніка: кондиціонер, пральна машина, бойлер, варильна поверхня, духовка з мікрохвильовою функцією, посудомийна машина, холодильник, витяжка. Є велике ліжко, диван, обідня та робоча зона.
Будинок обслуговується ОСББ, працює консьєрж, є підземний паркінг, який також виконує функцію укриття. Територія доглянута, є дитячий майданчик. У кроковій доступності — магазини, парк, кафе, зручна транспортна розв’язка: швидкісний трамвай, Індустріальний міст, метро Шулявська.
Продаж затишної квартири в 10 хвилинах від метро Шулявська.
Адреса: м. Київ, вул. Гарматна 20.
Вашій увазі пропонується однокімнатна квартира з ремонтом, меблями та технікою. Залишається все, що є в квартирі.
Планування:
- велика окрема кімната з виходом на балкон;
- кухня;
- суміжний сан вузол;
- передпокій.
В квартирі є бойлер, пральна машинка, духова шафа, варильна поверхня, вбудований холодильник, витяжка, мікрохвильва піч, вбудована кухня, стіл зі стільцями, диванчик, розкладний диван, комод, шафа- купе.
Також є підземний та гостьовий паркінг!
В будинку є кавярня, магазини. В дворі 2 дитячих майданчики.
Інраструктура: поруч школа - 10 хв. пішки, дитячий садок- 10 хв. пішки, торговий центр, магазини, супермаркети.
Відмінна транспортна розв язка: 10 хв пішки до метро Шулявська, або швидкісного трамваю, станція " Національний Авіаційний університет".
Запрошуємо на перегляди!
Продаж 2кімнатної квартири в ЖК Козацький
3 поверх
2 роздільні кімнати, велика кухня, засклена лоджія, просторий хол(коридор) з вмісткою шафою купе. Санвузол суміжний
В квартирі був виконан якісний ремонт.
Загальна площа 64 кв.м.
2 кімнати -18,1кв.м та 15,2 кв.м.
Закритий візд на шлагбаум до підїзду.
В будинку є укриття та підземний паркінг.
Є генератор на будинок. На території ЖК кавярні, магазини. Поруч парк Орлятко. Дуже зручна транспортна розвязка - швидкісний трамвай, зупинка громадського транспорту 5 хв пішки.
Продаж 1-кімнатної квартири-студії, вул. Гарматна, 18 — Солом’янський район
Ціна: 70 000 $. Без комісії!
Тип: Сталінка
Поверх: 4 з 5
Площа: 45 м² (житлова 20 м² / кухня 9 м²).
Планування: Студія
Висота стелі: 3 м
Стан: Хороший, з ремонтом
Зручності:
Бойлер. Кондиціонер. Засклений балкон. Метро Шулявська — 10 хв пішки. Ідеальний варіант для проживання або оренди!
ЖК Козацький - житловий фонд 2011-2020-х років. Будинок фактично розташований у парку з озером та сучасним дитячим майданчиком. На території ЖК є гостьовий та підземний паркінг, працює конс"єрж та охорона. Встановлено відеоспостереження. Є ліфт та вантажний ліфт.
ЖК розташований у затишному районі Києва зі зручною транспортною розвязкою. Поруч з парком є дитячий садочок, школа та поліклініка. В межах 5 хвилин пішки розташовані відділення Нової пошти та Укрпошти, а також поштомат.
Квартира має вдале планування: хол, дві окремі кімнати, кухня з виходом на балкон. Велика ванна кімната з кутовою ванною. Квартира продається з меблями та технікою. Вікна на захід, тому влітку не жарко, взимку ж тепло за рахунок того, що будинок цегляний і квартиразнаходиться посередині.
Ціна 125000у.о. тел. 0961720797 Наталія Дзвоніть, перегляди в зручний для вас час
Продається 2-кімнатна квартира біля парку "Орлятко"
Затишний район із розвиненою інфраструктурою ідеально для родини!
Поруч парк «Орлятко», тиха зелена зона, супермаркети, аптеки, інші магазини
Освіта: 3 школи та 3 дитячі садочки в пішій доступності
Транспорт: зручне сполучення з усім містом громадський транспорт поруч
Квартира тепла, світла, з приємною атмосферою.
Характеристика будівлі: тип будинку (серія): новий фонд
Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.7 • стан квартири: євроремонт • утеплення: зовнішнє
Підлога (покриття): керамічна плитка • ламінат
Внутрішнє оздоблення: шпалери • кахель
Зовнішня обробка: декоративна штукатурка
Опалення: централізоване
Підігрів води: централізований • бойлер
Приміщення: суміжний санвузол
Обладнання: пральна машина • електрична плита • духова шафа • Вбудована кухня • диван • холодильник • лічильник на електрику • лічильник на воду • кондиціонер • електрика • витяжка
Коли немає світла: є водопостачання • працює опалення
Підїзд: охоронець • домофон
Розташування і оточення: тип двору: внутрішній
Особливості планування: балкон/лоджія
Квартира має роздільне планування. У ній є три кімнати площею 37,8 кв.м., 22,2 кв.м. та 13,7 кв.м., кухня площею 21 кв.м., два санвузли площею 7,7 кв.м. та 4,5 кв.м., коридор площею 20,1 кв.м. та три балкони площею 7,1 кв.м., 3,9 кв.м. та 3,2 кв.м. Висота стелі - 3 метри. Квартира має авторський ремонт.
У квартирі встановлені вбудовані меблі та техніка.
Розумний торг. Комісія АН - 2,5%%.
Квартира розташована в новобудові 2003 року. Будинок є спецпроектом і має цегляний фасад.
Добре розвинена інфраструктура: дитячі садочки, школи, КПІ, НАУ, Медінститут, Академії, коледжі, ДК Росток, магазини, салони, аптеки, продовольчі та промислові супермаркети (НОВУС, "Comfy", "Мегамаркет"), ТРЦ ("Космополіт", "Більшовик", "Мармелад"), кінотеатр "Баттерфляй", кафе, ресторани, банки. Для прогулянок та пробіжок поряд є парк "Орлятко", для відпочинку і розваг дітей - зоопарк, парк імені Івана Багряного, парк Київського політехнічного інституту.
Квартира підходить для великої родини. Встановлено три кондиціонери. Є підігрів підлоги. Квартира має гардероб, комору та госп. приміщення. У квартирі є сигналізація та пожежна сигналізація.
Квартира з переплануванням, узаконена. Планування включає кухню-студіо та 2 спальні. Санвузол роздільний. Суміжне планування. Зроблено косметичний ремонт.
Квартира має централізоване опалення.
Комісія 3%%.
Квартира розташована в 10 хвилинах пішки від вул. Гарматна. Поруч магазини, торговий центр, зупинка транспорту.
Квартира знаходиться в цегляній сталінці на торці будинку. Вікна виходять на вул. Тупікову. Можливо зробити окремий вхід. Квартира цікава для використання під офіс, магазин, салон краси та інші подібні приміщення. Також можна використовувати для життя або здачі в оренду.
Квартира з суміжним санвузлом. Зроблено косметичний ремонт. Є окремий вхід. Можна використовувати під майстерню або бізнес.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира мебльована. Є Wi-Fi.
Можливий торг. Комісія агентства нерухомості становить 5%%. Можливий обмін на квартиру в цьому районі.
Квартира розташована в цегляній сталінці. Є паркувальне місце та гостьовий паркінг.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою.
Є тераса, госп. приміщення, комора. На вікнах встановлені грати. У санвузлі кафель. Можлива робота цілодобово.
Квартира має роздільне планування. У ній є 2 окремі кімнати, роздільний санвузол, невелика комора, кухня та великий коридор. 2 роки тому було зроблено реставрацію паркету (циклювання). Квартира з ремонтом, дуже світла, тепла взимку та прохолодна влітку.
Квартира обладнана центральним опаленням та центральним водопостачанням гарячої та холодної води. Газової колонки немає. Будинок газифікований.
Квартира продається повністю з меблями. Встановлено меблі на кухні та гардероб. Додатково встановлено телевізор.
Документам по квартирі більше 3-х років. Ключі на руках.
Квартира розташована в сталінці 1952 року. Висота стелі становить 3 метри, товщина стін - 60 см. Будинок без ліфта. У будинку є бомбосховище.
Квартира розташована в одному із зелених районів Києва, поряд з будинком чудовий парк "Орлятко". Поблизу розташовані великий супермаркет NOVUS, магазини EVA, JYSK, Укрпошта, Нова пошта, школи, дитячі садки, університет НАУ, поліклініки, лікарні, кафе, спортивні клуби, різноманітні секції. Від станції метро Шулявська в пішій доступності (15 хвилин). Зупинки громадського транспорту розташовані поблизу, що забезпечує зручний звязок із будь-яким районом Києва. Від будинку до самого центру міста машиною біля 7-10 хв. їзди.
Квартира одностороння, вікна виходять у двір. Квартира ніколи не була в оренді, тому до меблів та самої квартири власники ставилися бережно.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Стан квартири вимагає ремонту.
В квартирі є вода, електрика, газ та газова колонка. Висота стель становить 3 метри. Опалення централізоване.
Квартиру пропонує брокер.
Квартира розташована в сталінці в центрі міста. Будинок цегляний.
Квартира має ідеальну транспортну розвязку. Поблизу знаходиться скоросний трамвай.
Квартира має суміжне, прохідне планування. Зроблено капітальний ремонт з повною заміною всіх труб, опалення, підлоги та штукатурки. Ремонт виконано з використанням високоякісних матеріалів, таких як дубовий набірний паркет та дубові двері, виготовлені на замовлення.
У квартирі є газ.
У квартирі залишається майже все.
Квартира підходить як для постійного проживання, так і під оренду.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Швидкісний трамвай знаходиться в 5 хвилинах пішки. Зручна транспортна розвязка.
Квартира має кондиціонер та ванну кімнату.
Просторе планування з великою кухнею, що включає їдальню зону, спальню з великою гардеробною кімнатою. Спальню відокремлено від вітальні скляною броньованою затемненою стіною, яку можна закрити ролетом. Квартира має суміжний санвузол. Ремонт виконаний за авторським проектом у скандинавському ретро-стилі з елементами Loft.
У квартирі встановлено теплу підлогу у ванній та на кухні. Є лічильники на все. В будинку є власна котельня. На території ЖК встановлені генератори, які забезпечують роботу ліфтів та постачання води при відключенні світла.
Квартира повністю мебльована. Є посудомийна машина, духова шафа, кондиціонери, холодильник, бойлер, пральна машина.
Квартира продається.
ЖК Козацький має закриту територію з охороною та відеонаглядом. На території є гостьовий та підземний паркінги, ліфт та вантажний ліфт. В будинку є консьєрж.
Прямо біля будинку розташований парк Соломянського району.
З вікон відкривається панорама міста. У квартирі встановлено пожежну сигналізацію та відеоспостереження. Є Wi-Fi та швидкісний інтернет.
Квартира з роздільним плануванням. Є простора вітальня з виходом на засклений балкон, затишна спальня та передпокій. Висота стелі - 3 метри. Ремонт виконаний за авторським проектом.
У квартирі встановлені лічильники на воду, електроенергію (день/ніч) та опалення. Підключена сигналізація. Є бойлер. Централізоване опалення.
Квартира повністю мебльована. У передпокої є меблі. Вбудована шафа-купе вздовж стіни. Кухня оснащена вбудованими меблями та технікою: варильною поверхнею, духовою шафою, двокамерним холодильником, посудомийною машиною, мікрохвильовою піччю та витяжкою. У санвузлі є ванна, пральна машина. Металопластикові вікна.
Продаж без комісії для покупця. Квартира повністю готова до продажу, тому угоду можна оформити швидко.
Будинок пройшов реконструкцію у 2017 році. Є ліфт, гостьовий та підземний паркінги, дитячий майданчик та укриття у вигляді підземного паркінгу.
Поблизу розташовані продуктові магазини, аптека, кавярні, салон краси, парк та сучасний торговий центр із Novus, Watsons та кафе. До метро можна дійти пішки за 20 хвилин. Зручна транспортна розвязка.
Квартира світла, тепла взимку та прохолодна влітку завдяки товстим цегляним стінам. Є засклений балкон. Квартира ідеально підходить для комфортного та безпечного проживання або здачі в оренду. Доступні комунальні послуги за приємними цінами. Підключений швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ. Є кондиціонер.