Продаж 3-кімнатних квартир мкр. Дачі Осокорки, Київ

5 оголошень по 2 квартирах
можливий продаж по єОселя
6.9 млн грн
75 028 грн/м²

Центральна вулиця, 21-А

Без % Продаж або ОБМІН КВАРТИРИ! Продаж 3-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом | ЖК Рівʼєра | метро Славутич Київ, ЖК Рівʼєра метро Славутич — 2 хв пішки Площа: 91,4 м² Кухня-вітальня: 32 м² Поверх: 10 / 10 Будинок: монолітно-каркасний, спецпроєкт Простора сімейна квартира з продуманим переплануванням: • 3 окремі спальні • велика кухня-вітальня • гардеробна кімната • роздільний санвузол • просторий хол Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, робили для себе. Повністю укомплектована меблями та технікою — можна одразу заїжджати та жити. Оснащення квартири: • тепла підлога (Німеччина) • сенсорні терморегулятори • двері прихованого монтажу • італійська фурнітура • керамограніт (Іспанія) та німецький ламінат Техніка та меблі залишаються: • техніка Miele (посудомийна, пральна, сушильна, духова шафа, мікрохвильова) • холодильник Samsung • кухня та шафи індивідуального виготовлення • дивани та ліжко з ортопедичним матрацом Комфорт та інженерія: • індивідуальне газове опалення (власний котел) • бойлер 100 л • система фільтрації води + осмос Закрита територія, охорона та відеоспостереження. Поруч Novus, АТБ, школи, садочки, спортзали, кафе. До Дніпра — 500 м.
3 кімнати
з ремонтом
91.4 / 50.8 / 31 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 10
2019 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
4.9 млн грн
51 183 грн/м²

Центральна вулиця, 21-А

Вигідна пропозиція квартири під інвестицію, поруч метро Славутич в ЖК Рівьєра по вулиці Центральна 21А (Малоземельна), Осокорки. Двокімнатна квартира з великою кухнею-вітальнею в зданому будинку на 5 поверсі з 9 можливих. Загальна площа 94,55 кв.м, житлова 46 кв.м, кухня-вітальня 32.5 кв.м. Висота потолків 2.70 метрів. В квартирі дві просторих, окремі кімнати, два санвузли. Всі комунікації підведені в квартиру. Монолітно-каркасний будинок, індивідуальне опалення, газ, розводка труб, утеплення мінвата. Будинок зданий, на квартиру присутні весь пакет документів, приватизована. Вдале розташування новобудов відносно метро, адже до найближчої станції «Славутич» не більше 5 хвилин ходи, близькість затоки Дніпра, високий рівень комфорту нерухомості й привабливі ціни. До річки Дніпро 500 метрів. Поруч максильно розвинута інфраструктура: школи, садіки, аптеки, спортзали, супермаркети АТБ, Новус, ресторани, Зарічний. Підходить під державні програми (Єоселя, Євідновлення). По квартирі присутній повність відео-огляд, звертайтесь! Без комісії для покупця! Код: 11495