Продаж квартири в преміальному ЖК Oxford, с. Чайка вул. Коцюбинського 2
Будинок А-1 зданий
Можлива Єоселя
Сучасний британський стиль, тиха зелена локація та бездоганна архітектура — усе це про житловий комплекс Oxford. Тут комфорт, безпека та естетика продумані до найменших дрібниць.
Локація
ЖК розташований у престижному передмісті — село Чайка, всього кілька хвилин до Києва. Район із сформованою інфраструктурою, широкими вулицями, приватним сектором та красивими краєвидами. Поруч — вся необхідна міська зручність, але без шуму та метушні.
Про комплекс
Комплекс вирізняється вишуканою англійською архітектурою, доглянутою територією та продуманими зонами для відпочинку. Гармонійне освітлення, декоративні елементи, охайні зелені насадження — усе створює атмосферу європейського передмістя.
Є місця для прогулянок, кафе, спортивні та дитячі майданчики, стильні входи з колоннами.
Квартира
Квартира після будівельників — ідеальний варіант, щоб створити дизайн під себе.
Інфраструктура поруч
— школи та садочки
— супермаркети, магазини та кафе
— спортивні зали, футбольне поле, зони для прогулянок
— зупинки транспорту
— кілька хвилин до Кільцевої дороги та зручний виїзд до Києва
1 кімната
без ремонту
43.6 / 10.94 / 13.33 м²
поверх 3 з 9
генератор
1.6 млн грн
40 242 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к 40 м2 з ГАЗОВИМ КОТЛОМ! ЖК Оксфорд 10хв. до Києва! БЕЗ% ЖК Оксфорд
Квартира має зручне планування з роздільними кімнатами.
Встановлено двоконтурний газовий котел для індивідуального газового опалення, що дозволяє вмикати та вимикати опалення за потреби. Є газова поверхня. Квартира обладнана лічильниками на електрику, газ та воду.
Квартира продається без меблів.
Сучасний житловий комплекс "Оксфорд" з 9-поверховою забудовою у стилі англійської класики. Фасади оздоблені клінкерною плиткою, парадні входи мають колони. На території ЖК є сучасні бомбосховища. В підїзді є охорона, встановлені броньовані двері, відеоспостереження на поверсі та на території. Для ліфтів встановлено генератори.
ЖК розташований за 10 хвилин від Києва. Територія озеленена, облаштовані сквери, дитячі майданчики та пішохідні зони. У 5 хвилинах знаходиться державна школа. Реалізовано принцип "shared space" - безбарєрне середовище з пріоритетом пішоходам.
Квартира має панорамні вікна, балкон та лоджію. Є господарське приміщення та комора.
Квартира з окремим плануванням і суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників. Є комора.
Встановлені радіатори, лічильники та двоконтурний газовий котел. ЖК має центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира без меблювання.
ЖК Оксфорд побудований за сучасними нормами з бомбосховищем. 9-поверхова забудова у стилі англійської класики з фасадами з клінкерної плитки та парадними входами з колонами. На території ЖК є ліфт, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг, охорона території та вантажний ліфт. Територія озеленена, облаштовані сквери, дитячі майданчики та пішохідні зони. Побудована державна школа. Принцип shared space безбарєрне середовище, пріоритет пішоходам.
ЖК розташований за 10 хв від Києва. Поруч зупинка громадського транспорту. Ходить 37 автобус до Києва за 8 грн.
Квартира оздоблена стяжкою.
Квартира має правильну форму кімнати площею 10,94 кв.м., простору кухню площею 10,94 кв.м. з виходом на лоджію площею 5,21 кв.м., великий санвузол площею 4,94 кв.м. з гідроізоляцією підлоги. Планування роздільне. Ремонт під чистове оздоблення. Підлога має лазерну стяжку.
Квартира має автономне опалення – газовий двоконтурний котел. Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Також встановлені датчики пожежної безпеки.
Квартира продається без меблів.
Квартиру можна придбати за державними програмами єОселя 3%% та 7%%, а також за програмою Є-відновлення.
ЖК "OXFORD" - сучасний житловий комплекс з будинками, побудованими після 2021 року. Будинок має генератори для роботи ліфтів у разі відключення світла, а також бомбосховище. На території є охорона та відеоспостереження.
Комплекс зручно розташований у передмісті Києва.
Квартира має металопластикові енергозберігаючі вікна та надійні металеві двері.
На перших поверхах будинків будуть комерційні приміщення, здані під магазини, кафе, кавярні тощо. На території комплексу у листопаді 2025 року планується відкриття державної школи.
Комплекс має швидкий виїзд до Києва.
Квартира з якісним стильним ремонтом. Планування включає кухню-студію та кімнату. Кімната має площу 10 кв.м., кухня - 20 кв.м. Санвузол суміжний з душовою кабіною та теплою підлогою.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. У кімнаті є шафа та кондиціонер. Кухня обладнана кухонними меблями, технікою (холодильник, витяжка, варильна поверхня електрична, духова шафа, кондиціонер, диван).
Квартира підходить для програм "єОселя" та "єВідновлення".
Будинок зданий в експлуатацію. В ЖК є бомбосховище.
Є інші варіанти квартир у цьому ЖК.
Квартира має продумане планування, яке включає світлу простору кімнату, кухню, суміщений санвузол та зручний гардероб.
Квартира розташована в престижному та безпечному районі з чудовою інфраструктурою. Поблизу є дитячі майданчики, парк для прогулянок, державна школа, магазини та кафе. Зручний доступ до громадського транспорту.
Квартира створена для тих, хто цінує затишок, якість і престижне оточення.
Квартира має правильної форми кімнату площею 10,94 м², простору кухню площею 10,94 м² з виходом на лоджію 5,21 м² та великий санвузол 4,94 м². Підлога санвузла гідроізольована. Квартира підготовлена під фінішне оздоблення, виконана лазерна стяжка підлоги.
Квартира оснащена автономним опаленням (газовий двоконтурний котел). Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію, а також датчики пожежної безпеки. Встановлені міцні металеві двері та металопластикові енергозберігаючі вікна.
Квартира доступна за держпрограмами єОселя (3%% та 7%%) та Є-відновлення. Податки за себе платять.
Квартира розташована в сучасному ЖК OXFD з готовими документами. Комплекс має продуману інфраструктуру, генератори, що забезпечують роботу ліфтів під час відключень, облаштоване бомбосховище.
ЖК розташований у зеленому, спокійному районі передмістя столиці.
Квартири з роздільним плануванням та ремонтом після будівельників. Є санвузол з двома і більше приміщеннями.
Квартири з індивідуальним газовим опаленням. У ЖК передбачено резервне живлення для ліфтів та водопостачання.
Квартири без меблювання.
Продаж квартир за програмами "єОселя" та "єВідновлення". Можлива розстрочка 0%% на 24 місяці з першим внеском від 10 000 доларів. Переплата протягом усього терміну розтермінування відсутня. Ціна дійсна до 30.11.2025.
ЖК OXFORD - це житловий комплекс з невисокою поверховістю, де сучасна англійська класика поєднана з комфортними умовами для життя. Комплекс має зелену територію з парками, скверами та дитячими майданчиками для активного відпочинку на свіжому повітрі. Є державна школа І-ІІІ ступенів. Забудовник - надійна компанія Royal House, яка гарантує високу якість будівництва та швидке завершення робіт. 1-й та 2-й будинки вже збудовані, кожен поверх зводиться за тиждень. Є бомбосховище відповідно до державних норм.
ЖК розташований у передмісті Києва, всього за 10 хвилин від м. Академмістечко.
Ціна квартир у 5-му будинку починається від 41 000 грн за кв.м. Є інші варіанти квартир у цьому ЖК.
Квартира має правильне планування з комфортними кімнатами. Планування роздільне.
Система опалення індивідуальна газова.
Квартира немебльована.
Квартира розташована в якісному будинку з доглянутою територією.
Тихий район із швидким заїздом до Києва. Поблизу розташовані школи, садочки, магазини та охорона.
Головна родзинка квартири - велика приватна тераса, ідеальна для ранкової кави, вечірнього відпочинку або облаштування зони барбекю.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Зроблений євроремонт з використанням якісних та дорогих матеріалів.
Опалення - індивідуальне газове, встановлений якісний двохконтурний котел. Є центральний водопровід, електрика, каналізація септик, вивіз відходів.
Квартира частково мебльована та оснащена технікою.
Будинок належить до житлового фонду 2011-2020-х років. Є місця для парковки, гарний дитячий майданчик, гостьовий паркінг, ліфт, відеоспостереження та охорона території.
Будинок має зручне розташування з добре розвиненою інфраструктурою. В пішій доступності знаходяться торгові центри, школа, дитячий садочок, супермаркети, ліс та озеро.
2 кімнати
з ремонтом
73.2 / - / 16.2 м²
цегляна
поверх 10 з 11
3 млн грн
78 197 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири з ремонтом та меблями в жк Оксфорд! ЖК Оксфорд
Квартира з якісним ремонтом "під ключ", виконаним за візуалізацією. Планування продумане, санвузол суміжний.
Опалення індивідуальне газове.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою. У вартість входять ліжка та все необхідне для комфортного життя.
ЖК "Оксфорд" - комфортне місце для життя.
Поблизу вся необхідна інфраструктура.
Квартира простора та комфортна, сучасна і зручна. Створена приємна атмосфера.
Квартира після будівельників. Санвузол суміжний.
Система опалення індивідуальне газове. Є резервне живлення для ліфтів та водопостачання.
Продаж квартир у розстрочку 0%% на 24 місяці. Перший внесок від 9900$. Діє програма "єОселя" та "єВідновлення". Ціна дійсна до 31.12.2025.
ЖК OXFORD - це житловий фонд від 2021 року. Збудовано всі 9 поверхів першого будинку за 2 місяці. Готовність першого будинку - кінець 2024 року. Швидке будівництво - один тиждень - один поверх. Є бомбосховище, побудоване згідно з державними нормами України. ЖК обєднує в собі безпеку, невисоку поверховість в 9 поверхів, де гармонійно поєднана сучасна англійська класика із затишком і сучасними традиціями комфортного життя, доступні ціни на квартири, велику територію зелених зон, скверів та дитячих майданчиків, що сприяють активному та комфортному відпочинку для всієї сімї. Гарантія швидкого будівництва і добудови - надійний столичний забудовник Royal House.
У межах ЖК будується державна загальноосвітня школа I-III ступенів.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Система опалення індивідуальна газова.
Квартира продається за ціною 39 000 грн за м². Доступна розстрочка 0%% на 24 місяці з першим внеском від 10 000$. Ціна діє до 30.12.2025 року. Можлива участь у програмах "єОселя" на другі квартири та "єВідновлення".
ЖК OXFORD - сучасний комплекс, що поєднує англійську класику та комфорт. Будинок 5 має невисоку поверховість. Будівництво ведеться швидко - один поверх за тиждень. Перший будинок буде готовий до кінця 2024 року. Забудовник - надійна компанія Royal House. На території комплексу є великі сквери та дитячі майданчики для активного відпочинку на свіжому повітрі.
Комплекс розташований за 10 хвилин до м. Академмістечко. В межах комплексу будується державна школа І-ІІІ ступенів.
Квартира не мебльована.
Квартира має роздільне планування з двома і більше санвузлами. Ремонт після будівельників.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Для ліфтів та водопостачання передбачене резервне живлення на випадок непередбачених ситуацій.
Квартира не мебльована.
Можлива розстрочка 0%% на 24 місяці з першим внеском від 10 000$. Укладається договір МОН. Ціна 3-кімнатної квартири від 38 000 грн за метр кв. Є інші варіанти квартир у цьому ЖК, які можна придбати під Є-Оселю, Є-відновлення. Ціна дійсна до 30 грудня 2025 року.
ЖК OXFORD має велику територію з зеленими зонами та скверами для відпочинку і прогулянок. Будівництво відбувається швидко - один поверх за тиждень. Готовність першого будинку - кінець 2024 року. На території комплексу буде побудована державна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів для зручності ваших дітей. Забудовник - Royal House.
ЖК OXFORD розташований в с. Чайки, передмісті Києва, всього 10 хвилин до м. Академмістечко.
Квартира має бомбосховище, побудоване згідно з державними нормами України.
Квартира має роздільне планування з кухнею площею 19 кв.м. Санвузол суміжний. Є гардеробна. Квартира не кутова, розташована на південній стороні з високим цоколем на рівні другого поверху. Зроблено якісний євроремонт.
Квартира має індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел + радіатори). Будинок автономний при блекаутах, не має відключень світла.
Можлива програма "єОселя" 3%%, 7%% та субвенція.
Будинок введений в експлуатацію у 2021 році. Є підземний паркінг, відеоспостереження, закрита територія.
Розвинена інфраструктура: АТБ, школа, садок, поліклініка, ТЦ "Чайка". До громадського транспорту 1 хв.
Квартири мають роздільне планування з окремим санвузлом. Ремонт - після будівельників, без меблювання.
Система опалення - індивідуальне газове. Є резервне живлення для ліфтів та водопостачання.
Квартири продаються в розстрочку 0%% на 24 місяці. Перший внесок - від 10 000$. Можливе придбання за програмами "єОселя" та "єВідновлення". Ціна - від 40 000 грн за кв.м. для 5-го будинку. Ціна дійсна до 30.11.2025.
ЖК OXFORD - це житловий фонд від 2021 року, збудований надійним столичним забудовником Royal House. Комплекс поєднує сучасну англійську класику із затишком і сучасними традиціями комфортного життя. Будинки будуються швидко - один тиждень - один поверх. 1-й і 2-й будинки вже збудовані. В ЖК будується державна загальноосвітня школа I-III ступенів. На території є велика кількість зелених зон, скверів та дитячих майданчиків. Також є гостьовий паркінг.
ЖК розташований у передмісті Києва, за 10 хвилин до м. Академмістечко.
Квартири мають комфортний ліфт.
2 кімнати
без ремонту
61.68 / - / 16.25 м²
панельна
поверх 4 з 9
1.8 млн грн
45 769 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки ЖК Оксфорд
Висота стелі становить 3 метри. Квартира без оздоблювальних робіт, під чистову обробку. Санвузол суміжний. Є панорамні/вітринні вікна.
Опалення індивідуальне газове. Є лічильники на електрику, газ та воду. Проведені електрика, газ та інтернет. Зовнішнє утеплення.
Без комісії. Можливі всі безготівкові програми.
Будинок введений в експлуатацію. Підїзд має вахтера, броньовані двері та відеоспостереження на поверсі та території. На території комплексу будується власна державна школа. На перших поверхах будинків розташовані магазини, кавярні, салони краси, бутіки та побутові сервіси. Є дитячі майданчики, спортивні зони та зони відпочинку. Також є бомбосховище на 500 людей з декількома входами.
До Києва 15 хв машиною або 25 хв транспортом.
Квартира після будівельників з роздільним плануванням. Санвузол суміжний.
Встановлено двоконтурний газовий котел для індивідуального газового опалення.
Квартира продається від власника без комісії. Можна заходити на ремонт. Ціна в оголошенні вказана без врахування податку на переоформлення, який становить 12%% від суми оцінки. Торг присутній.
Будинок А-2 (другий) повністю закінчений, введення в експлуатацію заплановано на вересень 2025 року. Сучасний житловий комплекс у стилі англійської класики з 9-поверховою забудовою. В ЖК є сучасні обладнані бомбосховища та встановлені генератори для ліфтів. Територія озеленена, облаштовані сквери, дитячі майданчики та пішохідні зони.
ЖК розташований в 10 хвилинах від Києва. У 5 хвилинах пішки знаходиться державна школа.
Безбарєрне середовище, пріоритет пішоходам.
Квартира має вільне планування та євроремонт. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, центрального водопроводу, газу. Система опалення індивідуальна газова. Є швидкісний інтернет.
Квартира мебльована, є меблі на кухні. За домовленістю залишається все.
Будинок належить до житлового фонду 2011-2020-х років. Є ліфт та паркувальне місце.
Квартира має балкон, лоджію та панорамні вікна. З вікон відкривається неймовірний вигляд на місто. Продуманий кожен метр квадратний.
Квартира має вдале перепланування, що створює більше простору, світла і свободи. Планування роздільне. Встановлено авторський проект ремонту. Санвузол суміжний. Квартира зручно розділена на зони для відпочинку, роботи та родинного затишку.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Встановлено теплу підлогу.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка. На кухні є меблі.
Можливий хороший торг. Професійний юридичний супровід від початку і до завершення угоди.
Квартира розташована у сучасному житловому комплексі з охайною прибудинковою територією. Є ліфт, гостьовий паркінг та паркувальне місце.
Квартира розташована у тихій частині району Озерна. Поруч знаходяться озеро, парк для прогулянок та дитячий майданчик прямо під будинком.
Квартира розташована на сонячній стороні. Встановлені панорамні вікна. Є балкон і лоджія. У ванній кімнаті є душова кабіна. В квартирі є швидкісний інтернет і Wi-Fi. Установлено відеоспостереження.