Продаж 5-кімнатних квартир Буча
6 оголошень по 3 квартирах
11.9 млн грн
66 065 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 2-рівнева квартира площею 180 м² у м. Буча. Продумане планування включає велику кухню, простору вітальню, кілька окремих спалень та санвузли на різних рівнях. Квартира повністю готова до проживання, виконаний авторський проект ремонту.
Система опалення: індивідуальне газове. Є газ, вода, опалення.
Залишаються меблі та техніка, що дозволяє заїхати одразу після угоди.
Продаж квартири. Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.
Житловий фонд 2011-2020-і. Квартира має простір, як у будинку.
Поруч усе необхідне для життя: магазини, супермаркети, школа, садок, зупинка транспорту.
Квартира дво-рівнева, що забезпечує зручне зонування простору. Має рідкісну для Бучі площу 180 м², ідеально підходить для великої родини. Розташована у тихому районі з гарним краєвидом з вікон. Є балкон/лоджія та багато місця для зберігання.
5 кімнат
з ремонтом
180 / - / 27 м²
поверх 9 з 10
3.8 млн грн
30 822 грн/м²
бул. Леоніда Бірюкова, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира дворівнева, з практичним плануванням. На першому поверсі кухня-студія, окрема кімната та ванна кімната. На другому поверсі 3 повноцінні кімнати та санвузол. Ремонт під чистову обробку.
Система опалення - власна котельня.
Меблювання відсутнє.
Житловий фонд 2011-2020-і. Є підземний паркінг.
Чудове місцерозташування ЖК: вхід до ТЦ де є спортзал, супермаркет, розваги для дітей, кафе та ресторани.
Панорамна дворівнева квартира з терасою та шикарним видом.
5 кімнат
без ремонту
122 / - / 38 м²
цегляна
поверх 17 з 17
власник
6.7 млн грн
77 389 грн/м²