Шикарний пентхаус в найкращому ЖК бізнес класу на Печерську Richmond разом з двома паркомісцями, кладовою і оздоблювальними матеріалами. На першому рівні: просторий хол, зона відпочинку, санвузол, кухня, балкон. На другому рівні: санвузол, спальня з балконом.
У квартирі зроблено всі чорнові робити (розведено труби, електрику, встановлені радіатори, бойлер, інсталяції в сан вузлах).
Ремонт зроблено на 60%. Готовий дизайн проект, продуманий до дрібниць в подарунок.
Є 2 зручно розташованих (без зайвих колон) паркомісця та комора за додаткову оплату
Генератори у будинку є!
2 паркомісця по 30 000
Кладовка 5000
Оздоблювальні матеріали у великій кількості по собівартості 23500
Квартира + 2 паркомісця + кладовка + матеріали разом 250000
Richmond - це житловий комплекс бізнес-класу, при будівництві якого використовуються виключно сучасні та енергозберігаючі технології. Планувальні рішення здивують і приємно порадують навіть найвибагливіших. На верхніх поверхах ЖК «Річмонд» розташовуються дворівневі квартири, з яких відкривається неймовірна панорама Києва саме такий варіант зараз пропонується до вашої уваги. Приходьте на перегляд у зручний для вас час
Поряд знаходиться школа, дитячий садок, маркети, паркова зона, метро Дружби народів в 7хв. пішки
Квартира має роздільне планування. Виконано дорогий дизайнерський ремонт з урахуванням дрібних деталей. Планування включає кухню, простору вітальню з балконом, санвузол з ванною, господарську спальню зі своїм санвузлом (душова кабіна) та гардеробною, дитячу кімнату, кабінет/спальню/зону відпочинку та лоджію. У квартирі є панорамні вікна.
Квартира повністю мебльована. Встановлено дорогу техніку, включаючи пральну та сушильну машину. У квартирі продумано багато місця для зберігання речей. На кухні є меблі.
Можливе придбання 2 паркомісць з коморами.
ЖК Richmond - житловий комплекс бізнес-класу, побудований у 2021 році. Комплекс розташований на закритій території з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. У будинку є презентабельний хол, консьєрж, ліфт, який спускається у паркінг, та грузовий ліфт. Є автономне опалення та генератор.
ЖК Richmond має розвинену інфраструктуру. У пішій доступності знаходяться станція метро "Дружби народів", ТРЦ "Ocean Plaza", школи, дитячі садки, ВНЗ, ресторани, бутіки та багато іншого. Зручна транспортна розвязка.
З вікон квартири відкривається неймовірна панорама Києва. У квартирі є підігрів підлоги, кондиціонер, швидкісний інтернет, Wi-Fi та телевізор.