Продаж дач city.nominative без посередників

4 оголошення по 4 будинках
власник
генератор
3 млн грн
67 105 грн/м²

Площа будинку 45 м², земельна ділянка 5.35 соток.

Будинок має дві спальні та кухню-студію. Ремонт виконано за євростандартом. Будинок утеплений зовні та всередині, дах також утеплений. Є підвальне приміщення. Опалення здійснюється за допомогою електрокотла з теплою підлогою та грубки, оздобленої під камін. Газ до будинку не підведений, але проходить по сусідній вулиці; газова варильна панель працює від балона. Водопостачання забезпечується свердловиною глибиною 54 метри з розводкою по ділянці. Каналізація — потрійний переливний септик. Є резервне підключення для генератора. Встановлено оптоволоконний інтернет. Кухня студія повністю оздоблена технікою та меблями. Є телевізор. Ціна становить 68000$. Посередників прохання не турбувати. Оголошення не копіювати. Будинок не підпадає під державні програми. Будинок розташований у СТ «Пролісок-10». Ділянка площею 5,35 соток. На території є літній душ, туалет, літня гостьова кімната, дровник, господарське приміщення та гараж на 2 машини. Огорожа. До зупинки громадського транспорту 2 хвилини пішки, де також розташовані продуктовий магазин, Нова пошта, Укрпошта та господарський ринок. До Києва можна дістатися маршруткою за 30 хвилин. Локація знаходиться неподалік лісу, забезпечуючи чисте повітря та спокій. Будинок обладнаний грубкою, оздобленою під камін. Є підігрів підлоги, душова кабіна та кондиціонер. Ділянка має сад, город та альтанку з мангалом.
2 кімнати
з ремонтом
45 м²
5.35 сот
1 поверх
власник
2.5 млн грн
21 806 грн/м²

Продаж будинку 116 м², ділянка 5 соток.

Будинок двоповерховий, загальною площею 116 м2. На першому поверсі розташовані кухня, санвузол, душова, три кімнати та зал. Перший поверх повністю житловий. На другому поверсі знаходяться три кімнати та комора, одна з яких потребує ремонту, решта кімнат на другому поверсі також потребують ремонту. У будинку є електрика, вода та газ. Також на ділянці є свердловина. Продаж від власника. Можливий торг. Перегляд можливий у вихідні дні. Будинок розташований у садовому кооперативі «Каскад». На території кооперативу є магазин. Регулярні рейси автобусів до Києва (ст. м. Героїв Дніпра). Неподалік знаходиться магазин Фора. На ділянці є гараж, літній душ, комора, свердловина. Навколо свіже лісове повітря.
5 кімнат
з ремонтом
116 м²
5 сот
2 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
4.2 млн грн
33 752 грн/м²

Продаж будинку 125 м², ділянка 6.35 соток.

Будинок двоповерховий, цегляний, оштукатурено, перекриття 1 та 2 поверх з/б плити, веранда піноблок, дах ондулін, фундамент бетонні блоки. Забудовано у 2010 - 2015р. Кімнати цокольного і першого поверхів штукатурені, шпакльовані. Потребує чистового оздоблення на свій смак, є можливість вільного планування. Ремонт: Під чистову обробку. Комунікації: електрика розведена в цокольному і першому поверхах (лічильник світла день-ніч), вода підведена в будинок, свердловина 30м. Опалення: газ заведено в будинок, котел двох-контурний, цокольний поверх тепла підлога + радіатори, перший поверх радіатори, коридори радіатори. Також є пічне опалення цокольного і першого поверху. Система опалення: Комбіноване. Кабельний інтернет. Меблювання: Ні. На ділянці є капітальний гараж (два поверхи), господарський літній навіс, фруктові, ягідні дерева, літній душ, туалет. Огорожа, Сад, город, Підігрів підлоги, Душова кабіна, Сигналізація. Інфраструктура: зупинка, магазин, ліс, озеро, обвідний канал, все пішки 5-20хв. Вікна металопластикові. Охоронна сигналізація. Комфорт: Цоколь, підвал.
5 кімнат
без ремонту
125 м²
6.35 сот
2 поверхи
власник
1.6 млн грн
22 205 грн/м²

Будинок 70 м² з ділянкою 6 соток.

Цегляний будинок з одним поверхом, кухнею і двома кімнатами, а також мансардою з балконом. У будинку є піч з плитою в кухні та камін в одній з кімнат. На території є камяна будівля з душем та хозблоком. У хозблоці встановлено електробойлер. Газу немає. Свердловина з податковою водою законсервована. Є електронасос, який ставиться при необхідності. У кухні є піч з плитою. Територія огороджена сіткою рабицею. На ділянці ростуть фруктові дерева. Дача розташована поруч з вїздом та зупинкою автобуса. Від метро Героїв Дніпра ходить автобус до вїзду на дачі.
3 кімнати
з ремонтом
70 м²
6 сот
поверх 1 з 2