Продаж квартир: вулиця Валерія Лобановського, 13, Чайки
13 оголошень по 5 квартирах
можливий продаж по єОселя
3.1 млн грн
66 652 грн/м²
вулиця Валерія Лобановського, 13
Пропонується в перше до продажу гарна 2 кімн квартира заг пл.46 м.кв на ЖК Чайка вул.Лобановського 13.Будинок на верхній частині Чайці давно обжитий, вхід по кодовому замку.Затишна дуже функціональна видова квартира,не кутова дуже тепла та охайна квартира.
⁃ В квартирі 2 окремих невеликих але функціональних спальні.в дорослій є своя велика гардеробна кімната.
⁃ Гарний якісний ремонт,залишаються всі меблі та техніка.
⁃ Кухня окремо.Балкон с кухні, гарний вид на всю округу Чайки!
⁃ Квартира на 9 поверсі/15 пов,всі лічильники,кондиціонер,вбудована техніка в наявності. Посудомойна машина, бойлер все є.
⁃ Чистий продаж,без боргів та кредитів . Вартість 69000у.о.
⁃ Державні програми розглядаємо
-Перегляди в зручний час за попередньою домовленістю,телефонуйте.
2 кімнати
з ремонтом
46 / 20 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 16
2016 Рік будівництва
3.9 млн грн
45 501 грн/м²
вулиця Валерія Лобановського, 13
Впервые в продаже! Новый объект!ВАЖНО! В доме ОСББ,ГЕНЕРАТОР!ПРИ ОТКЛЮЧЕНИЯХ СВЕТА ЕСТЬ ОТОПЛЕНИЕ ВОДА И РАБОТАЕТ ЛИФТ! Видовая раздельная 2 ком. квартира с витражными окнами в пол (редкое предложение) ж/к Чайка ул. Лобановского 13 на 7 эт/15 эт дома. КРЕДИТОВАНИЕ и ГОСПРОГРАММІ НЕ РАССМАТРИВАЕМ! Верхняя (ранняя) часть застройки комплекса. Общая пл. 85кв.м. Жилая 50. Квартира с хорошим, добротным ремонтом, полностью меблирована, вся бытовая техника и мебель остается! Бойлер, стиральная машина, телевизор, холодильник - все оставляем. Полноценные две раздельные комнаты с панорамными окнами, раздельный санузел, удачная, правильная планировка. Люстры, шторы, все остается! Цена минимальная для данного объекта - 87000у.е.У Застройщиков такая цена за м.кв. без ремонта! Квартира без кредита и долгов, чистая продажа. Просмотр в удобное для Вас время по предварительной договоренности.0671294540 Ольга
2 кімнати
з ремонтом
85 / 50 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 16
2016 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.1 млн грн
60 564 грн/м²
вулиця Валерія Лобановського, 13
БЕЗ %%%
Сучасна простора 2-кімнатна квартира з панорамним видом на ліс у ЖК «Чайка».
Тихе, екологічне та безпечне передмістя Києва.
Таке планування та розташування — велика рідкість.
Щодня ви насолоджуєтесь світанками та заходами сонця над лісом прямо з вікон квартири.
Характеристики:
11/16 поверх
Площа — 84,4 м², стелі 2,7 м
Відкритий видовий балкон — 1,6 м²
Цегляний будинок, залізобетонні перекриття
2 окремі кімнати + простора кухня-студія
Кімната з гардеробною
Окрема ванна та туалет
Переваги:
Сучасний ремонт — заїжджай і живи
Повністю мебльована, вся необхідна техніка
3 кондиціонери
Генератор на будинок (працюють ліфти, є вода та світло)
Готові документи
ЖК «Чайка» — закрита охоронювана територія, школи, садочки, спорт, магазини, ресторани.
Зупинка транспорту під будинком, 10–15 хв до м. Житомирська.
Тихий район, ідеальний для комфортного життя.
2 кімнати
з ремонтом
84.4 / 49.9 / 10.4 м²
цегляна технологія
поверх 11 з 16
2016 Рік будівництва
генератор
3.9 млн грн
45 323 грн/м²
вулиця Валерія Лобановського, 13
Продається простора 2-кімнатна квартира з роздільними кімнатами в ЖК Чайка. Квартира має роздільний санвузол та ванну, балкон з кухні. Ремонт виконаний у світлих тонах, меблі підібрані в єдиному стилі. Планування роздільне.
У будинку функціонує ОСББ та підключено генератор. При відключенні світла працює ліфт, забезпечено опалення та водопостачання. Система опалення централізована. Наявні лічильники.
Квартира продається з меблями та технікою. Є кондиціонер, холодильник, електроплита, духова шафа, витяжка, ванна, пральна машина, бойлер. Також є велика шафа-купе при вході, полиці для одягу та взуття, великий розкладний диван у залі, комод, двоспальне ліжко та приліжкові тумбочки у спальні.
Кредитування та державні програми не розглядаються. Вигідно продамо, здамо в оренду Вашу нерухомість.
Будинок розташований у ЖК Чайка, за адресою вул. Лобановського, 13. Будинок давно обжитий, територія огороджена та благоустроєна. Наявна охорона території.
Житловий комплекс розташований неподалік від метро «Житомирська» (10 хвилин на авто). Район села Петропавловская-Борщаговка, села Чайки.
Квартира має панорамні вікна з чудовим видом. Ремонт якісний, робився для себе. Встановлено пожежну сигналізацію.
2 кімнати
з ремонтом
85.3 / - / 10.6 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 15
2016 Рік будівництва
генератор
3.9 млн грн
45 501 грн/м²
вулиця Валерія Лобановського, 13
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт - євроремонт. Квартира повністю мебльована.
У будинку ОСББ, є генератор, тому при відключеннях світла є опалення, вода і працює ліфт. Система опалення централізована. Є бойлер.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка: бойлер, пральна машина, телевізор, холодильник. Також залишаються люстри та штори.
Кредитування не розглядається. Квартира без кредиту та боргів, чистий продаж. Перегляд за попередньою домовленістю.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. У будинку ОСББ, є генератор, працює ліфт та грузовий ліфт. Є балкон та лоджія. Панорамні вікна.
Поруч є зупинки громадського транспорту та супермаркет.
Видова квартира з витражними вікнами в підлогу. Повноцінні дві роздільні кімнати з панорамними вікнами. Є кондиціонер.
2 кімнати
з ремонтом
85 / - / 15 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 15
2016 Рік будівництва