Продаж квартир: вулиця Богдана Хмельницького, 32, Київ
17 оголошень по 5 квартирах
14.2 млн грн
95 790 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Історичний центр Києва
станція метро “Театральна”, “Золоті ворота”, Національна опера України, БЦ Леонардо, Ботанічний сад, готель Хілтон, посольство Німеччини
вул. Богдана Хмельницького 32
148 / 91 / 14,3 кв м
Поверх 4/6 / ліфт
Перекриття залізобетон / висота стелі 3,20 м
Вітальня / кухня / три житлові кімнати / два санвузли / гардероб /
комора / лоджія / газ / нагрівач води.
Ванна кімната з вікном.
Вдале планування квартири за рахунок розділення зони кухні, вітальні та гостьового санвузлу з трьома просторими спальнями та власним санвузлом.
Велика закрита лоджія.
Підлога - паркет.
Декоративний камін.
Домофон.
Цегляний будинок 1913 року.
Архітектор Іваницький Кароль Людвігович, стиль - неокласицизм.
Капітальний ремонт 1976 р.
Первісна забудова садиби була малоповерховою, деревяною. Станом на 1882 рік нею володів Назар Фаворов. Близько 1899 року ділянку придбав київський архітектор Микола Самонов. 1904 року син архітектора продав садибу підприємцеві й меценатові Олександрові Терещенкові.
Після смерті Терещенка 1911 року власницею стала Єлизавета Крушевська. 1913 року на її замовлення спорудили прибутковий будинок за проектом архітектора Кароля Іваницького. Будинок був телефонізований.
1913 року тут розмістили одну з найкращих крамниць варшавської фірми стильних меблів «Щербинський і Ко».
Прибутковий будинок Крушевської - одни з найкращий представників пізнього класицистичного модерну київської архітектури. Будівля, зведена у формі каре (квадрата) із внутрішнім подвірям, має вигляд «будинку-колодязя», подібного до прибуткового будинку Ханенків на Терещенківській вулиці, 13. Декор фасаду змодельований в цеглі та ліплений, в орнаменті використано модернізовані класичні мотиви — гірлянди, лаврові вінки тощо. Відомі мешканці - архітектор Кароль Іваницький.
Справжня перлина для поціновувавчів історичного центру в самому серці Києва!
Вітальня / кухня / три житлові кімнати / два санвузли / гардероб /
комора / лоджія / газ / нагрівач води.
Ванна кімната з вікном
4 кімнати
з ремонтом
148 / 91 / 14.3 м²
цегляна
поверх 4 з 6
1917 Рік будівництва
4.3 млн грн
108 286 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується квартира площею 39,8 м² на 1-му поверсі дореволюційного будинку в історичному центрі Києва.
Без комісійних для покупця.
Квартира з офісним ремонтом, зручне планування: дві окремі кімнати (кабінети) та санвузол.
Вхід і вікна не фасадні. Висота стелі — 3,6 м, що додає простору та функціональності.
Локація інвестиційно приваблива: у пішій доступності метро «Золоті Ворота» та «Університет», поруч БЦ «Леонардо», активне ділове та туристичне середовище.
Об’єкт підходить для використання під офіс, шоу-рум або представництво.
Додатковою перевагою є близькість до Ботанічного саду ім. Фоміна, Володимирського собору та Національної опери України — престижне та впізнаване оточення.
Відео надсилаю за запитом.
2 кімнати
з ремонтом
39.8 / 30 / 1 м²
цегляна
поверх 1 з 6
1917 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
29.3 млн грн
104 494 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡Продаж 2-рівневої квартири в історичному центрі Києва.
Розташування: вул. Богдана Хмельницького, 32
☝️Царський будинок 1905 року. Будинок Крушевської-київський прибутковий будинок, розташований поруч з будинком Самонова(30/10). Споруда- характерний зразок прибуткового будинку початку ХХ сторіччя, одна з найкращих у стилі пізнього класицистичного модерну.
Будівля, зведена у формі квадрата із внутрішнім подвірʼям, подібного до прибуткового будинку Ханенків на Терещенківській , 13
📌Квартира розташована на 6/7 поверсі, площа: 280,4/152,4/17,1
Висота стелі -майже 4 м2 на першому поверсі .
✏️Перший поверх поєднав :4 житлові кімнати ( дитячі, спальня з виходом у с/в та гардеробну, гостьова кімната), гардеробні, коридори, 4 засклені балкони, кухня , сауну, джакузі.
✏️ Другий поверх - простір для усамітнення і релаксу : 3 житлових кімнати, гардеробна , 2 комори, балкон, с/в.
В оздодобленні квартири використані перевірені часом матеріали: столярні вироби- масив дуба, мармур, венеціанська штукатурка, вітражі на вікнах….
Не залишить вас байдужими діючий камін з оніксу, та ще багато інших цікавих деталей інтерʼєру… вінтажний сервант на кухні за допомогою реставратора може перетворитися в справжнє диво…
Життєздатність мешкання забезпечує : двухконтурний конденсаційний котел Viessman Vitodens 100 індивідуальне опалення і ГВП. ККД котла може досягати 108%. Також є електрична тепла підлога у С/В на першому поверсі і в загальній зоні другого поверху.
⛳️ Стосовно розташування будинку: поруч 2 стації метро, Національна Опера України, БЦ « Леонардо», готель Хілтон, посольство Німеччини, Золотоворітський сквер, Ботанічний сад ім. Фоміна, Парк ім. Шевченко, Сквер Гончара, Сквер ім. Чкалова.….все в пішому доступі 🙂 .
Ціна 680 000 у.о. Звичайно з торгом! І без %
Шукаємо поціновувача нерухомості з історією 🙂.
Перегляди за домовленістю!
Первісна забудова садиби була малоповерховою, деревяною. Станом на 1882 рік нею володів Назар Фаворов. Близько 1899 року ділянку придбав київський архітектор Микола Самонов. 1904 року син архітектора продав садибу підприємцеві й меценатові Олександрові Терещенкові.
Після смерті Терещенка 1911 року власницею стала Єлизавета Крушевська. 1913 року на її замовлення спорудили прибутковий будинок за проектом архітектора Кароля Іваницького. Будинок був телефонізований.
1913 року тут розмістили одну з найкращих крамниць варшавської фірми стильних меблів «Щербинський і Ко». Після її відкриття у найпопулярнішій тоді міській газеті «Киевская мысль» зявилася стаття «Красень Київ» про крамницю і новий будинок:
«Київ цілком справедливо називають містом-красенем. Цьому насамперед сприяє його розташування. Ці гори, ці доли, всіяні красивими будинками, справляють чарівне враження...
Звертає увагу надзвичайно стильна вхідна брама [у новій будівлі на Фундуклеївській, 32], виконана відомою Варшавською фабрикою акціонерного товариства „З. Щербинський і К“. У цьому будинку відкрито і крамницю стильних меблів київської філії згаданої фабрики Щербинського. Фірма Щербинського вирішила, мабуть, дати киянам художні зразки меблів. Крамниця фірми Щербинського — свого роду виставка. Виставка витончених, дуже цінних меблів. Колосальний вибір всіляких меблів перетворює магазин на музей, де можна ознайомитися зі зразками меблів усіх віків і поколінь»
Приблизно в 1915-1919 роках у квартирі № 10 на шостому поверсі мешкав архітектор Кароль Іваницький.
Після встановлення радянської влади в Києві більшовики націоналізували споруду. 1918 року будинок значно пошкодила пожежа. Відбудували 1925 року. Після Другої світової війни на першому поверсі було розміщено міжміський телефонний переговорний пункт.
6 кімнат
з ремонтом
280.4 / 152.4 / 17.1 м²
цегляна
поверх 6 з 7
1917 Рік будівництва
4.3 млн грн
107 726 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної квартири
Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 32
Основні характеристики:
Загальна площа: 40 м²
Поверх: 1
Висота стелі: 3,6 м
Будинок: царський, 1917 року побудови
Капітальний ремонт будинку: 1974 рік
Локація:
Квартира розташована в історичному центрі міста. У пішій доступності:
Оперний театр
Майдан Незалежності
Ботанічний сад
Парк імені Тараса Шевченка
Метро «Золоті Ворота» та «Театральна» — 3 хвилини пішки
Переваги:
Престижний центральний район
Високі стелі, що додають простору та світла
Ідеальний варіант для інвестиції та орендного бізнесу
Додатково:
Тип будинку: Будинок до 1917 року. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Косметичний ремонт. Меблювання: Ні. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Супутникове ТБ, Швидкісний інтернет, Wi-Fi. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 10 м²
цегляна
поверх 1 з 7
1917 Рік будівництва
генератор
4.3 млн грн
107 640 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту - житловий. Висота стелі становить 3,6 м. Планування вільне, що дозволяє реалізувати власні дизайнерські рішення. Квартира не є фасадною, що забезпечує тишу.
Система опалення індивідуальна газова. Центральний водопровід та центральна каналізація забезпечують комунікації. Також є скважина. Електрика доступна. Передбачено автономний електрогенератор.
Меблювання відсутнє. Мультимедіа включає кабельне, цифрове та супутникове ТБ, а також швидкісний інтернет і Wi-Fi.
Квартира ідеально підходить для проживання, як офіс, шоу-рум або під орендний бізнес. Можливе використання державних програм, таких як "єОселя" та "єВідновлення".
Будинок дореволюційної царської забудови з цегляними стінами та залізобетонними перекриттями. Він має 7 поверхів та 4 парадних, у кожному з яких є ліфт. В будинку працює консьєрж. Капітальний ремонт будинку проводився у 1974 році. Є гараж та 6 виходів з будинку. Передбачено відеоспостереження, пожежна сигналізація, сигналізація, охорона території та технологія "розумний будинок".
Розташування в історичному центрі Києва, поруч з метро Театральна та Університет (3 хвилини пішки), а також Золоті ворота (6 хвилин). Поблизу знаходиться Національна опера України, Ботанічний сад ім. Фоміна (500 м) та Парк ім. Тараса Шевченка (700 м). Асфальтована дорога забезпечує зручний підїзд.
Квартира має 2 великі вікна, що забезпечують багато світла. Встановлено кондиціонер. Передбачено паркувальне місце, підземний паркінг та гостьовий паркінг. Є господарське приміщення та комора.
2 кімнати
з ремонтом
40 / - / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 7
1917 Рік будівництва