Будинок у житловому стані. Є три житлові кімнати, сарай, курятник, літня кухня, погріб.
Будинок має пічне опалення, але залишилося змонтоване парове опалення. Достатньо встановити твердопаливний котел. Будинок підключений до електрики.
Будинок мебльований. Є супутникове телебачення.
З реальним покупцем можливий торг.
Будинок розташований в 500 метрах від ФАЙНОМАРКЕТУ та селищної ради. Є сад, город і підвал. Будинок має огорожу.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Будинок у задовільному житловому стані. У будинку є три спальні, кухня, підсобне приміщення та веранда.
Опалення твердопаливне. У дворі зроблена скважина.
Є просторий двір і великий город, в кінці якого великі луки. Санвузол розташований у дворі.
Будинок знаходиться на вулиці Шевченка.
Будинок у житловому стані. Планування включає чотири житлові кімнати, літню кухню, сарай, курятник та погріб.
Опалення комбіноване: пічне та електричне. Є 2-зонний лічильник.
Будинок мебльований.
З реальним покупцем можливий невеликий торг.
Будинок розташований за 500 м від ФАЙНОМАРКЕТУ та селищної ради.
Будинок має супутникове ТБ. До будинку підведено асфальтовану дорогу.
Просторий і затишний будинок з цегли. Будинок теплий і міцний.
Проведені вода та світло. Опалення пічне (вугілля/дрова).
Будинок продається без меблів та техніки.
Будинок розташований на центральній вулиці неподалік від центру селища. Додаткові будівлі: літня кухня, гараж, погріб. Є сад, огород, луки з криницею, фруктові дерева, горіх та виноград.
Чудове місце для життя та відпочинку. Поруч розташовані школа, дитячий садок, спортивна площадка, автобусна зупинка та міні супермаркет.