Продаж квартир вулиця Леоніда Каденюка, Кропивницький

12 оголошень по 8 квартирах
2.4 млн грн
44 103 грн/м²

вулиця Леоніда Каденюка, 8 к5

Квартира з якісним ремонтом, замінено проводку. Кутова, але утеплена зовні. Можна заїхати і жити без додаткових вкладень. Санвузол суміжний. Автономне газове опалення. Кухня вбудована залишається новим власникам. Квартира розташована поруч з 31 та 18 школами.
3 кімнати
з ремонтом
54 / - / 6 м²
поверх 5 з 5
2.4 млн грн
36 615 грн/м²

вулиця Леоніда Каденюка

Квартира не кутова, кімнати роздільні. Балкон засклений. Санвузол роздільний. Квартира має автономне газове опалення, центральну каналізацію, центральний водопровід та електрику. Частково залишаються меблі. Торг на місці. Показ в зручний для вас час. Квартира розташована в будинку чеського типу. Поблизу є асфальтована дорога.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 9 м²
поверх 1 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
952 тис. грн
22 679 грн/м²

вулиця Леоніда Каденюка

Квартира частково з ремонтом. Стіни вирівняні, встановлені металопластикові вікна. Санвузол роздільний. Електропроводка повністю замінена. Квартира розташована в колишньому гуртожитку. Блок на 5 квартир. Ліфт не працює. Поблизу розташовані садочки, АТБ, аптека, зупинка транспорту та овочевий ринок.
2 кімнати
з ремонтом
42 / - / 4 м²
поверх 8 з 9
2.4 млн грн
43 281 грн/м²

вулиця Леоніда Каденюка

Квартира з хорошим ремонтом та переплануванням. Стіни вирівняні, на підлозі ламінат, у ванній кімнаті та кухні плитка. Автономне газове опалення. Встановлені пластикові вікна та панорамний балкон. Квартира зовні утеплена. Новий газовий котел і плита. Квартира розташована у дуже вдалому місці, не над дорогою. Поблизу знаходяться дві школи, дитячий садок, супермаркети "Файномаркет" та "Ятрань", зупинка громадського транспорту.
3 кімнати
з ремонтом
55 / - / 6 м²
поверх 5 з 5
2.4 млн грн
35 533 грн/м²

вулиця Леоніда Каденюка

Продам трикімнатну квартиру на Пацаєва - загальна площа 67 м2 - автономне газове опалення - кондиціонер - найкращий поверх 5/9 - санвузол у гарному стані, замінені труби - вікна , балкон та лоджія пластик - балкон , вікна у двір. - ліфт працює - квартира утеплена , внутрішня - будинок ОСББ, - житловий стан , меблі залишаються Дуже вдала локація , будинок між Пацаєва та Попова , поруч 2 школи, 2 садочки, Файно, AТБ, розвинена інфраструктура, зупинка транспорту. Телефонуйте, покажемо у зручний для вас час. Додатково: Планування: Роздільна. Санвузол: Роздільний. Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Косметичний ремонт. Меблювання: Так
3 кімнати
з ремонтом
67 / - / 9 м²
поверх 5 з 9
3.7 млн грн
57 260 грн/м²

вулиця Леоніда Каденюка

Пропонується до продажу стильна та функціональна 4-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом. Квартира має сучасну кухню-студію та три окремі спальні. Виконано якісний дизайнерський ремонт із використанням сучасних матеріалів. Планування - студія, санвузол суміжний. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням (АГО). Встановлено теплу підлогу в зонах загального користування. Повністю замінені сантехніка та електропроводка. Встановлено лічильники. Інформація про меблі та техніку відсутня в оголошенні. Ціна: 85 999 $. Можливий торг. Без комісії для покупця. Будинок має доглянуту прибудинкову територію. Передбачено власне паркомісце з навісом. Встановлено відеоспостереження. Квартира розташована в районі Пацаєва (Ваніль), поруч з яким знаходяться кафе, супермаркети, школи, садочки та зупинки громадського транспорту. Район ідеально підходить для комфортного проживання та інвестиції. Квартира утеплена зовні. Продумане освітлення та функціональне планування. Балкон, лоджія, ванна, підігрів підлоги, меблі на кухні, паркувальне місце.
4 кімнати
з ремонтом
65 / - / 6 м²
поверх 1 з 5
931 тис. грн
31 032 грн/м²

вулиця Леоніда Каденюка

Квартира з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Встановлені металопластикові вікна. Квартира має автономне електроопалення, бойлер, електрику, газ, центральний водопровід. Квартира не мебльована. Є ванна.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 6 м²
панельна
поверх 5 з 5
власник
2.6 млн грн
42 112 грн/м²

вулиця Леоніда Каденюка, 1/3

Квартира має 3 окремі кімнати, залу та прозорий балкон, засклений деревом. Встановлені нові броньовані вхідні двері з хорошими замками. У квартирі встановлено автономне газове опалення (АГВ). Здійснено утеплення фасаду. Встановлені металопластикові вікна та замінені всі труби. Квартира розташована в затишному, сонячному та озелененному не проїзному дворі з парковочними місцями. Чистий та освітлений підїзд оснащений домофоном. Є погріб та підвал. Квартира знаходиться в районі Пацаєва-Конєва (Каденюка-Коваленка) біля Велмарту. Поряд розташована обласна лікарня, супермаркет та дитячий майданчик. Гарне та зручне місцерозташування з розвиненою інфраструктурою та транспортною розвязкою. Квартира підходить під бізнес.
4 кімнати
з ремонтом
61.67 / 44.5 / 6 м²
цегляна
поверх 1 з 5