Пропоную стильну та затишну квартиру по вул. Віктора Чміленка, Кропивницький. Пропозиція безпосередньо від власника. Гарна локація, центр міста, поруч Ковалівський парк, театр ім. Кропивницького, вул. Театральна, все в пішій доступності, 1-2 хвилини. Квартира не кутова, трьохкімнатна, знаходиться на зручному першому поверсі пʼятиповерхового будинку. Продається з меблями та технікою. Квартира має Автономне газове опалення, теплу підлогу, є кондиціонер, пральна машина, посудомийна машина, духова шафа, холодильник, підключений інтернет. Документи готові до продажу. Звертатись за телефоном 068 791 82 12
Чудова 4 кімнатка квартира, район Новомиколаївка навпроти фан-клубу
Євроремонт, заходити і жити, індивідуальне газове опалення, охоронна сигналізація ДСО, інтернет, кабельне, фільтр зворотнього осмосу, тепла підлога , панорамна лоджія, квартира повністю утеплена в 2024 році, найкраще місцерозташування - транспортна розвʼязка , супермаркети, магазини, аптеки, ринок, ресторан все в радіусі 100 м, чудові відповідальні сусіди, в будинку створено ОСББ. Терміново. В звʼязку з переїздом.
Квартира має сучасний євроремонт. Є просторий балкон, гардеробна шафа та суміжний санвузол.
Квартира має індивідуальне електро опалення з двохтарифним лічильником. Встановлено металопластикові вікна та балкон. Будинок утеплений зовні.
Частина меблів залишається. У квартирі є кондиціонер.
Квартира знаходиться в цегляному будинку ОСББ.
Квартира розташована в дуже гарному місці з розвиненою інфраструктурою. Все в шаговому доступі: школи, садки, АТБ, Файно, аптеки. Поряд безліч транспорту.
Квартира має гарне вільне планування. Ремонт після будівельників.
Квартира має індивідуальне електроопалення. Каналізація, вода та світло підведені окремо від усього будинку, нові підключення.
Продаж без комісії. Можливий обмін на авто з доплатою. Без торгу.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. Квартира має свій невеликий дворик або дві стоянки під авто. Під вікнами.
Будинок розташований біля восьмої школи.
Квартира без ремонту. Висока стеля. Підвалу під квартирою немає, вологи не має. На вікнах встановлені грати.
Квартира з роздільним плануванням і роздільним санвузлом. Є великий коридор, з кожного боку якого розташовані по дві кімнати. Квартира у житловому стані.
Квартира має індивідуальне газове опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію. У квартирі встановлено лічильники.
Квартира не мебльована, але є меблі на кухні.
Квартира від хазяїна.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Є лоджія довжиною 6 метрів. Квартира не кутова.
Квартира знаходиться в самому центрі міста. Вікна спальні та лоджії виходять на тиху зелену алею та набережну Інгулу. Поруч розташований парк Козачий острів, школа №4, Обласний дитячо-юнацький центр (ДЮЦ) та Університет (за 10 хвилин ходьби).
Квартира дуже тепла. Встановлено кондиціонер. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира без ремонту. Планування суміжне, прохідне. Кухня площею 6 кв.м. Кімнати: одна окрема (17,3 кв.м), друга прохідна (16,3 кв.м) і третя (12,3 кв.м). Санвузол роздільний.
У квартирі встановлено електричне опалення, але батареї не встановлені. Є газова колонка. Підвал сухий.
Квартира без меблів, але на кухні є меблі.
Квартира продається без посередників. Повністю оформлено електричне опалення.
Будинок житловий фонд 80-90-х років. Дім має закритий двір.
Квартира розташована в центрі міста. Поблизу є магазини, школи, поліклініка, дитячий садок.
Квартира тепла, але не спекотна, сонячна сторона до обіду у двох кімнатах. Балкон засклений з доброю деревяною рамою. Встановлено металопластикові вікна.
Квартира має євроремонт. Планування включає кімнату та кухню-студію з суміжним санвузлом. Є балкон або лоджія.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Встановлено теплу підлогу. Є швидкісний інтернет.
Квартира частково мебльована. У комплектацію входять посудомийна машина, холодильник, плита. Меблі також присутні на кухні.
Квартира розташована в житловому фонді, побудованому після 2021 року. Будинок має закриту територію з відеоспостереженням, відеодомофоном та парковкою. Територія охороняється. Є ліфт.
Асфальтована дорога, вивіз відходів.
Квартира має роздільне планування. Здійснено косметичний ремонт.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Також є центральний водопровід, каналізація, електрика, вивіз відходів та газ.
Квартира повністю мебльована, включаючи меблі на кухні. Є телевізор та Wi-Fi.
Квартира продається власником. Торг неможливий.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Будинок обладнаний ліфтом.
Квартира затишна та світла. Вікна виходять на північ та південь. Є балкон, лоджія, госп. приміщення (комора) та паркувальне місце.
Квартира готова до заселення. Колір стін у кімнатах залишили на розсуд нового власника, достатньо їх перефарбувати.
У квартирі встановлено індивідуальне електроопалення з двотарифним лічильником. Зареєстровано спеціальний тариф - з жовтня по квітень 2,64грн./1,32грн. вночі. Тепла підлога з терморегуляторами встановлена по всій квартирі, окрім житлових кімнат. Гаряча вода незалежна від електроенергії завдяки газовій колонці (проточному водонагрівачу).
Квартира повністю мебльована і оснащена побутовою технікою. У вартість включено все, що на фото, в тому числі фільтр питної води, велику вбудовану шафу в кімнаті та вбудовану кухню з технікою.
Квартира продається без комісії рієлтора. Оформлення документів займає 3 тижні. Перегляд можливий у будь-який зручний час за попередньою домовленістю.
Квартира розташована в теплому будинку з червоної цегли. У будинку дуже приємні сусіди. Під квартирою розташовані комерційні приміщення.
Квартира розташована в тихому невеликому районі. Поруч знаходиться Ковалівський пляж, річка та супермаркет.
Квартира дуже енергоефективна. Встановлені металопластикові вікна та балкон з профілем КВЕ. Вікна виходять на південний схід, що забезпечує прохолоду влітку та тепло взимку.
Простора та світла квартира з кімнатами роздільного планування. Є балкон.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням. У будинку проведено повну заміну стояків водопостачання та каналізації.
Квартира мебльована, можна одразу заїхати та жити. Додаткові речі обговорюються під час перегляду.
Доглянутий будинок ОСББ з щоденним прибиранням у підїздах. У будинку встановлено нові пластикові вікна та виконано якісний ремонт з укладанням плитки. Є додаткове приміщення між поверхами (на 2 власників із сусідом).
Поруч розташовані школа 31, школа 18, дитячі садки, лікарня, АТБ, супермаркети (від «Епіцентру» до «Велмарту»). В радіусі 57 хвилин знаходяться супермаркети.
Квартира розташована на найзатребуванішому 1-му поверсі. Є можливість паркування авто перед підїздом. Балкон має вид на шкільне подвіря та фруктовий сад. Двір обладнаний дитячими та спортивними майданчиками.
Квартира має роздільні кімнати, спальня розташована окремо блочним форматом. Є вбудована гардеробна, роздільний санвузол та велика ванна кімната площею 6 кв.м. Кухня площею 10 кв.м.
У квартирі встановлені металопластикові вікна, індивідуальне газове опалення з енергозберігаючим котлом.
Квартира укомплектована усіма меблями та технікою. Також є кондиціонер.
Квартира продається без посередника і без комісії.
Квартира розташована в будинку з закритим двором, де на поверсі знаходяться лише 3 квартири. Підїзд чистий.
Квартира дуже тепла. Є панорамна лоджія з шикарним видом на місто та горисполком.
Квартира знаходиться в середині будинку. Санвузол суміжний. Було зроблено перепланування.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням та гарячою водою (котел). Встановлені індивідуальні лічильники на газ, воду та електрику.
Деяка техніка та меблі залишаються. Інтернет підключено.
Квартира розташована поруч з парком, магазинами, дитячими садками, школами, театром, філармонією. До центру міста можна дійти пішки за 15 хвилин.
Квартира дуже тепла та сонячна.
Квартира в новому будинку. Друга квартира без чистових робіт.
Пропозиція від власника.
Квартири розташовані в центрі міста з подібним місцем розташування. У пішій доступності знаходяться парки, школи та університети.
Квартира не кутова, з високою стелею. Зроблено частково ремонт.
Квартира має електроопалення з керамічними батареями, які довго тримають тепло. Встановлений бойлер.
У квартирі є нова електроплита та нові вхідні броньовані двері.
Будинок цегляний з утепленим фасадом. Має затишний двір.
Квартира розташована в чудовому районі біля Медколеджу, навпроти Проліску. Поруч знаходяться дитячий садок, школа, лікарня, поліклініка, зупинка громадського транспорту, Донецький Національний медичний університет, ТЦ АТБ, Файно.
Квартира дуже тепла з товстими стінами. Встановлені нові металопластикові великі вікна та новий засклений балкон. Квартира розташована на сонячній стороні.
Квартира має повністю виконаний капітальний ремонт, який включає утеплення стін та підлоги. Санвузол облицьований широким керамогранітом з епоксидною фугою. Підлога покрита керамогранітом єдиним контуром по всій квартирі. Встановлено велику вбудовану шафу.
Всі комунікації оновлені: повністю замінено сантехніку та електрику. Встановлено колекторний вузол для теплої водяної підлоги.
Квартира укомплектована затишними меблями, виконаними на замовлення, та вбудованою кухонною технікою.
Квартира розташована в тихому дворі з дитячим майданчиком.
У кроковій доступності є обжита та усталена інфраструктура з магазинами, школами та іншими зручностями. Всього за 3 хвилини спокійного кроку від Дендропарку.
У квартирі виконано теплу підлогу. Сусіди спокійні та дружні.
Квартира має три роздільні кімнати, роздільний санвузол та кухню площею 10 кв.м. Є засклені балкон і лоджія. Стан житловий.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Усі центральні комунікації підключені. Встановлені нові повірені лічильники на воду.
Квартира мебльована. Є плита, пральна машина та телевізор.
Документи готові до продажу. Без комісії для покупця.
Квартира розташована в панельному будинку 8090-х років. Будинок оснащений ліфтом. Є домофон та тамбур на дві квартири зі спільними дверима.
Поблизу розташовані дитячий садок, школа, супермаркети (АТБ, Файномаркет), Полтавський ринок, аптеки, пошта, кафе та зупинки громадського транспорту. До центру міста можна дійти пішки за 20 хвилин.
Квартира забезпечена швидкісним інтернетом, Wi-Fi, цифровим та кабельним телебаченням.
Квартира зі свіжим ремонтом. Встановлена нова сантехніка та електропроводка. У квартирі зроблено теплу підлогу з керамограніту, натяжні стелі та панорамні вікна.
Встановлений лічильник "день-ніч".
Квартира повністю готова до проживання. Є вся необхідна техніка та меблі, які можна розглядати як предмет торгу.
Пропозиція від власника.
Сучасний житловий комплекс із закритою територією. На території є завжди чистий та доглянутий басейн, альтанки, дитячий і спортивний майданчики, а також велика кількість паркомісць.
Квартира дуже затишна. Панорамні вікна наповнюють простір світлом.
Квартира має вільне планування. Стіни, які не несучі, були прибрані для створення більш сучасного та комфортного житла. Є декілька варіантів як можна зробити окремі кімнати чи зони. Стіни без старої штукатурки. Все готово для початку чистової обробки.
Квартира має автономне опалення з новим котлом.
В будинку завжди працює ліфт.
Квартира має дуже зручне місцерозташування. Поруч розташовані школа, садочок, магазини АТБ, Файномаркет та Ятрань, ринок, парк, розважальний комплекс Fun Club.
Квартира має лоджію розміром 1,2*5,2м. З лоджії відкривається дуже красивий вид і вдень, і ввечері. Можна зробити гарну зону відпочинку. Всі документи в порядку. Продаж від власника.
4 кімнати
без ремонту
75 / - / 9.1 м²
поверх 9 з 9
власник
2.59 млн грн
39 006 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-кім. на 66м2 з двома ванними кімнатами (без комісії, від власника) ЖК А+Я
Квартира має роздільне планування з великою кухнею-вітальнею. В квартирі зроблений ремонт після будівельників.
В квартири заведено 10 кіловат. Встановлені й опломбовані лічильники на світло й воду. Будинок обладнаний сучасними системами опалення й водопостачання. В будинку є власна котельня.
Продаж напряму від власника з торгом.
Будинок повністю зданий в експлуатацію. На перших поверхах будуть продуктові супермаркети й інші магазини для зручності мешканців. В холі будинку працює консьєрж-сервіс, пост охорони й зона відпочинку. Для родин з немовлятами обладнана кімната для візочків біля ліфту. Для самих малюків на території ЖК є розкішний дитячий майданчик, навпроти якого дорослі можуть відпочити у облаштованих зелених зонах з тренажерами, лавками й столиками сучасного дизайну. На території ЖК встановлені пожежна сигналізація та відеоспостереження.
ЖК розташований у найгарнішому місці міста. За кількадесят метрів від будинку знаходиться ринок, зупинки транспорту, супермаркети й магазини. Поруч центр міста, залізничний вокзал і парк.
Квартира простора, з великою кухнею-вітальнею. В будинку подбали про автономність - навіть за відсутності електрики у відкритих зонах передбачене освітлення, а квартири будуть з теплом і водою.
Квартира з повним переплануванням з документацією. Вирівняні стіни, зроблена стяжка з утепленням і армуванням підлоги в один рівень. У санвузлі укладена плитка формату 1.5*0.75, зроблено теплу підлогу. Свіжий ремонт зроблено для себе з найякісніших матеріалів. У підїзді також зроблено свіжий ремонт.
Установлено пластикові вікна, кондиціонер, автономне газове опалення. Зроблена повністю нова електропроводка.
Квартира продається без меблів.
Квартира продається разом з гаражем. У гаражі зроблено капітальний ремонт даху.
Будинок розташований у самому центрі міста. Двір закритого типу, обладнаний камерами відеоспостереження та охороною.
У санвузлі встановлена якісна сантехніка преміум-класу.
Квартира має роздільне планування з просторими і світлими кімнатами. Зроблена проводка, стіни оштукатурені, на підлозі стяжка. Ремонт під чистову обробку.
Встановлено індивідуальне газове опалення, каналізацію та водопровід.
Можливий продаж в іпотеку. Можливий торг. Власник.
Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року.
Квартира має великий балкон і пластикові вікна.