Квартира з роздільними кімнатами. Зроблений косметичний ремонт. Є утеплена лоджія.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні.
Цегляний будинок. У дворі є металевий гараж, невеликий город, сарай з погрібом.
Квартира розташована неподалік від 4 школи, поліклініки та лікарні. До школи можна дійти пішки за кілька хвилин.
Двір тихий та непрохідний.
Квартира не кутова. Євроремонт. Планування включає 2 окремі кімнати, в одній з яких розташована гардеробна. Також є кухня і кімната-студія. Ванна і туалет суміжні.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Тепла підлога встановлена на кухні, коридорі та у ванній. Є електрика, центральний водопровід та центральна каналізація.
Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні. У квартирі встановлено електричний камін, кондиціонер, супутникове ТБ, телевізор та Wi-Fi.
Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. Є підвал розміром 3х5 метрів.
Квартира має 2 засклені балкони. Вікна деревяні склопакети. Є панорамні вікна.
3 кімнати
з ремонтом
80 / - / 9 м²
цегляна
поверх 4 з 4
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
1.45 млн грн
26 388 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 (трьох) кімнатну квартиру в Шепетівці ЖК немає
Квартира з роздільним плануванням. Встановлено нові комунікації та проводку. Євроремонт. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до централізованого опалення. У квартирі є газ.
Квартира мебльована.
Можливий торг.
Квартира розташована в районі парку. У дворі є невеликий гараж, в який входить машина. Будинок - хрущовка.
Квартира в гарному стані. Частково зроблений ремонт. Вікна, двері та балкон замінені. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення, але також обладнана газовою колонкою. Гаряча вода постійно є.
Квартира мебльована. Є Wi-Fi.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Криша повністю замінена у 2022 році. Є домофон. У будинку є підвал. Підїзд у дуже гарному стані.
Квартира не кутова, дуже тепла. Є балкон та лоджія. На кухні є меблі. Встановлена душова кабіна.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, центральним водопроводом та каналізацією. Також є електрика, вивіз відходів.
Квартира не мебльована.
Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років.
До будинку веде асфальтована дорога.
У квартирі є кондиціонер, підігрів підлоги, господарське приміщення та комора.
Квартира має роздільне планування, свіжий євроремонт. Вона складається з кімнати площею 12 кв.м., кімнати площею 10 кв.м., кімнати площею 16,2 кв.м., кухні площею 7,8 кв.м., ванної кімнати площею 2,7 кв.м., вбиральні площею 1,2 кв.м., коридору площею 12,6 кв.м., балкону площею 0,9 кв.м. та лоджії площею 1,4 кв.м.
Квартира має централізоване опалення.
Квартира мебльована.
Торг присутній.
Квартира розташована у житловому фонді 91-2000-х років.
Квартира знаходиться у центрі міста Шепетівки біля парку.
Додатково є паркувальне місце. Квартира обладнана Wi-Fi.
Квартира має вільне планування. Санвузол роздільний. Зроблено косметичний ремонт.
У квартирі індивідуальне газове опалення. Комунікації включають центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику та газ.
Квартира мебльована.
Будинок типу "чешка" має асфальтований підїзд.
Квартира з суміжним прохідним плануванням та суміжним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт.
Встановлено індивідуальне газове опалення.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в хрущовці.