Продам 1-к квартиру на Шишківці.
Квартира з теплою атмосферою та вдалим розташуванням – 4 поверх з 9, середина будинку, не кутова.
Планування покращене: простора кімната 20 м², кухня 7 м² з електроплитою, велика лоджія 4,5 м², зручна комора.
Загальна площа - 37 м ². Стан житловий, можна одразу заїхати та жити.
Район тихий, зелений та зручний для життя: поряд школи, дитячі садки, супермаркети, ринок, аптеки, зупинки транспорту. Відмінна інфраструктура та доброзичливі сусіди.
Ціна: 17 500 у.о.
Квартира вільна та готова до показів.
Телефонуйте, розповім детальніше і домовимося про перегляд!
Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом. Санвузол суміжний. Є простора лоджія площею 10 кв.м. з видом на сад та дитячий майданчик.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, центрального водопроводу та системи централізованого опалення. Є вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою для комфортного проживання. Є розкладний диван, кухня, холодильник, мікрохвильова піч, варильна поверхня та пральна машина. У ванній кімнаті встановлена душова кабіна.
Квартира розташована в цегляному будинку.
Будинок знаходиться в 15 хвилинах їзди від метро Київська. Регулярно курсує автобус. Поблизу розташовані магазин, супермаркет та зупинка громадського транспорту за 100 метрів від будинку.
Квартира безпечна, затишна та сучасна.
Квартира покращеного планування.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою.
Будинок цегляний.
Поблизу розташовані магазини, супермаркет та зупинка громадського транспорту за 100 метрів від будинку. До станції метро "Київська" 10 хвилин.