ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ! РОСКОШНАЯ КВАРТИРА В ЖК «МОНТЕ ПЛАЗА», м. 23 АВГУСТА
Редкость на рынке! Стильная, просторная и полностью готовая к жизни квартира в одном из лучших домов Харькова — ЖК «Монте Плаза» (пр. Науки, 45/3).
200 м² премиального пространства, продуманного до мельчайших деталей: элегантный интерьер, качественные материалы, эффектные дизайнерские решения.
Преимущества, которые делают эту квартиру уникальной:
✔ Три изолированные комнаты + возможность выделить четвёртую (кабинет, спальню или лаунж-зону).
✔ Два санузла с премиальной сантехникой.
✔ Две лоджии с панорамными видами.
✔ Фонтан в квартире — изысканный элемент, создающий атмосферу уюта.
✔ Вся мебель, техника, кондиционеры, видеонаблюдение — остаются.
Современный дом с продуманной инфраструктурой:
• Закрытая территория, охрана 24/7, видеонаблюдение.
• Двухуровневый подземный паркинг — ваш автомобиль всегда в безопасности.
• Современное укрытие в доме.
• Специальная площадка для выгула собак.
• Просторные холлы и стильная входная группа подчеркивают статус дома.
Удобное расположение: 1 минута до метро «23 Августа», рядом лучшие школы, детские сады, ТРЦ «Класс», рынок, кафе и рестораны.
Стоимость: 275 000$.
Подобные квартиры появляются в продаже крайне редко.
📞 Звоните, чтобы узнать больше и записаться на просмотр!
Продам 2 к.кв.в ЖК бизнес-класса "Монте-Плаза", м. 23 Августа
Просторная квартира с ремонтом, мебелью и встроенной техникой.
15/25 эт., 70/23/25 м2
Формат: кухня-студия+спальня, удачная планировка.
Уникальное сочетание качества, стиля и цены!!!
Красивый обзор на город и лес.
Дом расположен в престижном районе Павлово Поле возле метро "23 августа" за супермаркетом "Класс". Рядом рынок, вся инфраструктура, Саржин Яр, Источник.
В жилом комплексе собственная котельная, закрытая территория, видеонаблюдение, собственная котельная, бесшумные скоростные лифты OTIS, детская площадки, гостевая парковка, двухуровневый подземный паркинг с возможностью выкупа или аренды.
Дом бизнес-класса, своя закрытая охраняемая територрия. Обслуживающая ОСМД: современная организация с четкими правилами, консьерж-сервисом, охраной и регулярной уборкой.
Стоимость 89000 у.е. Это цена данной квартиры в строительном состоянии, ремонт и мебель Покупателю в подарок.
Продаж 2к.кв. метро 23 серпня у ЖК Монте-Плаза 80м2, 2 спальні, ремонт.
🏙 Будинок бізнес-класу з 2-х рівневим підземним паркінгом та закритою територією.
📐 Ідеальне планування:
- 2 окремі кімнати
- кухня + вітальня зона
- 2 санвузли та вбиральня
- велика лоджія з панорамним видом на центр міста 🌆
✨ Доглянута квартира із сучасним ремонтом у пастельних тонах.
👤 Проживала лише одна людина, стан «заходь і живи».
👨 ✈️ Консьєрж, сервіс, безпека 24/7.
Є відеоогляд.
Зараз вигідно 95000$
Квартира має простору кухню-студію, спальню, гардеробну на вході, суміщений санвузол та 2 лоджії. Євроремонт зроблений для себе.
Установлені лічильники на всі комунікації, включаючи тепло. Будинок має власну автономну котельню та генератори.
Квартира продається повністю з обстановкою. Вся техніка Bosch.
Житловий фонд 2011-2020-х років. ЖК Монте-Плаза - новобудова бізнес-класу із закритою охоронюваною територією. Є дворівневий підземний паркінг, а також охоронювана гостьова парковка. У будинку є консьєрж та вантажний ліфт.
Супер зручне розташування: поруч транспорт, метро 23 серпня (1 хвилина пішки), ринок, супермаркети, дитячі садки, школи.
Квартира має панорамні вікна та кондиціонер.
Квартира-студія з роздільним плануванням, що складається з кухні-вітальні та спальні. Виконано євроремонт. Установлено теплу підлогу.
Квартира продається з усіма меблями та технікою, як показано на фото.
Квартира продається.
ЖК Монте Плаза - елітний комплекс з гостьовим та підземним паркінгом. Зачинена територія з власною системою охорони та дитячим майданчиком.
Квартира розташована поблизу станції метро 23 Августа. Супермаркет "Класс", спортзали, кафе, зона відпочинку та Саржин яр роблять проживання в цій локації комфортним.
Квартира має формат з просторою кухнею-вітальнею, затишною спальнею, гардеробною, великим балконом і суміщеним санвузлом з ванною. В квартирі виконаний якісний дорогий ремонт.
У квартирі встановлені лічильники на тепло, гарячу та холодну воду, електрику. Квартира має автономне електричне живлення та власний генератор. Встановлена власна котельня.
Квартира повністю укомплектована меблями та вбудованою технікою від провідних виробників.
ЖК Монте-Плаза - новобудова бізнес-класу із закритою територією. У будинку є дворівневий підземний паркінг та автономна котельня.
Квартира розташована в самому серці Павлового Поля. Вигідне місце розташування поєднує привабливість паркових зон з відмінною транспортною розвязкою, близькістю зупинок наземного транспорту та станції метро 23 серпня.
Квартира видова.
Квартира має роздільне планування, включає кухню-вітальню площею 40 кв.м., 2 окремі спальні, 2 санвузли, господарську кімнату (пральню), гардеробну кімнату, 2 лоджії та 1 балкон. Квартира після дизайнерського ремонту, ніхто не жив і не живе.
У квартирі встановлена власна котельня, є підігрів підлоги.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями, технікою та елементами декору. Є меблі на кухні, ванна, душова кабіна, кондиціонер.
ЖК "Монте - Плаза" - елітний будинок із закритою охоронюваною територією, дружніми сусідами та розвиненою інфраструктурою. У будинку є ОСББ, консьєрж, ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг і гостьовий паркінг. На території є дитячий майданчик, великий дворівневий підземний паркінг і велика паркувальна площадка. Забезпечено цілодобову охорону та відеоспостереження.
Квартира розташована в елітному районі за 2 хвилини пішки від метро 23 Серпня.
Квартира нова, дуже світла і затишна, дуже тепла взимку. З вікон відкривається чудовий краєвид на церкву, ліс, озеро та проспект Науки.
Квартира має роздільне планування, що включає кухню-вітальню та спальню. Санвузол суміжний. Ремонт виконано за авторським проектом.
У квартирі встановлена власна котельня.
Квартира продається з усіма меблями та технікою.
Підходить під діючі державні програми.
ЖК Монте Плаза - елітний комплекс з гостьовим та підземним паркінгом, закритою територією з власною системою охорони, ліфтами Otis та дитячим майданчиком на території. Будинок побудований у період 2001-2010 років.
Поблизу розташовані станція метро 23 Серпня, супермаркет "Клас", спортзали, кафе, зона відпочинку та Саржин яр.
Квартира обладнана відеоспостереженням, кондиціонером та охороною території.