Є-Відновлення
Продам 2 комнатную квартиру по ул. Клочковская 115, общей площадью 49 кв. м. В квартире выполнен дизайнерский ремонт, полностью укомплектована всей мебелью и техникой ведущих производителей. Формат: кухня-гостиная, спальня, санузел. Теплая, не угловая, очень светлая. Этаж: 1 этажность: 9. Рядом вся необходимая инфраструктура, хорошая транспортная развязка, рядом находится супермаркет Восторг. Звоните прямо сейчас! Организуем показ квартиры в удобное для Вас время. Є- ВІДНОВЛЕННЯ.
Продам 2-кімнатну квартиру. Вул. Клочківська 115.
- Квартира розташована на 4/10 поверхового цегляного будинку.
- Загальна площа 64м2. Житлова 34.6м2. Кухня 8.4м2.
* У квартирі зроблений хороший, дорогий ремонт. Залишаються всі вбудовані меблі та техніка.
- У пішій доступності: дитячий майданчик, зупинка громадського транспорту, супермаркет Восторг, Будмен, відділення Нової Пошти.
Ціна: 70000$
Квартира з капітальним дизайнерським ремонтом. Планування роздільне. Є кухня-студія площею 38 м², три окремі кімнати, лоджія та балкон. Квартира має двостороннє планування.
Квартира продається з меблями та технікою. Встановлена вбудована кухня з натурального дерева, є три кондиціонери, вбудовані шафи-купе та якісна побутова техніка.
Документи в порядку, квартира готова до угоди.
Квартира розташована у якісній новобудові. Будинок сучасний, доглянутий, з чистими підїздами та надійними сусідами. У будинку є ліфт.
Квартира розташована у престижному районі Харкова з розвиненою інфраструктурою, зручною транспортною розвязкою та близькістю до центру.
Додатково є гостьовий паркінг.
У квартирі виконано якісний дорогий ремонт в італійському стилі. Планування роздільне. Простора кухня-їдальня-вітальня має площу 35 кв.м. Квартира включає дві спальні, гардеробну та санвузол площею 11 кв.м. Є засклений балкон та дві засклені лоджії.
Квартира повністю укомплектована вбудованими меблями та технікою. Меблі виготовлені з натурального дерева та шкіри. На кухні є меблі.
Квартира розташована в цегляному будинку з верхньою подачею опалення. У будинку є ліфт та пожежна сигналізація.
Район має розвинену інфраструктуру. У пішій доступності розташовані три станції метро, супермаркети, школи, ВНЗ та все необхідне для комфортного життя. Квартира знаходиться за офісним центром Тетріс.
Квартира світла, тепла та затишна з продуманим плануванням. Є гостьовий паркінг.
Квартира з суміжно-прохідним плануванням. Є роздільний санвузол. Виконано євроремонт.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики та центрального водопроводу.
Квартира продається з меблями та технікою. На кухні є меблі.
Можлива оплата за програмою "єВідновлення". Торг.
Квартира розташована в цегляному будинку. У квартирі є два засклені балкони, що збільшує житлову площу.
Квартира має чудову локацію. У 5 хвилинах ходьби знаходяться площа Свободи, зоопарк, каскад, сад Шевченка, центральний ринок та багато інших ТРЦ: "Восторг", "Клас", "Ріст", "АТБ", "Будмен".
Квартира в прекрасному стані. Є ліфт.