Планування будинку включає простору вітальню, 2 спальні, кухню-столову з виходом на криту терасу, веранду з виходом у сад, санвузол, гардеробну, прихожу, топочну та схованку на горище. У будинку виконано авторський проект ремонту.
Будинок підключено до центрального водопроводу, газу та електрики (3 фази, 15 кВт). Каналізація - септик. Опалення індивідуальне газове з водяною системою, яка включає теплу підлогу та радіатори. Установлено двоконтурний котел.
Будинок повністю мебльований. У комплектацію входить вбудована кухня з технікою, меблі у ванній кімнаті, прихожій, дитячій кімнаті та гардеробній.
Документи готові.
На ділянці площею 14 соток є беседка, літній будинок, літній душ і санвузол, майстерня з підвалом, генераторна, вольєр, підсобка, теплиця, льох, стаціонарні грядки, фруктовий сад, хвойники, квіти та декоративна гірка. Газон обладнаний автополивом, по всій ділянці прокладені освітлення та розетки. Вода підведена в кожну зону ділянки. Є вїзд та парковка на 2 авто, викладені гранітною бруківкою. Передбачено місце під дитячий майданчик.
Будинок розташований у Зачугівці з асфальтованою дорогою поруч. Зупинка маршрутки знаходиться за 100 метрів.
У будинку є прихована сходи на горище.
Будинок потребує капітального ремонту.
Опалення пічне (потребує ремонту). Проведено газ. Централізоване водопостачання зі лічильником. Є колодязь за 2 метри від будинку.
Будинок розташований на ділянці 2 сотки. Є літня кухня (частково збереглася) та обвалився льох.
Будинок знаходиться в 10 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу. Найближча дорога в 30 метрах від будинку. Підїзду немає.
Санвузол на подвірї.
План квартири включає 3 кімнати, кухню, санвузол та невелику кімнату під гардероб. Санвузол суміжний. Ремонт виконаний за авторським проектом. Є невеликі нюанси, які не встигли довести до кінця.
Встановлено індивідуальне газове опалення з батареями Koer. Є бойлер та гідробокс. Унітаз працює. Санвузол підготовлений під плитку.
Квартира мебльована.
Продаж здійснюється без посередників. Можливий продаж за сертифікатом.
Будинок побудований з дуба та цегли, утеплений 100 мм. Дах новий, покритий металочерепицею з керамічним покриттям німецького виробництва з гарантією 20 років. Будинок має нову систему опалення. Є походний погреб з 2-х кімнат.
Будинок розташований на широкій тихій вулиці. До центру можна дійти пішки за 7 хвилин або доїхати на маршрутці за 2 хвилини. Поблизу є кілька магазинів, школа та дитячий сад. У пішій доступності знаходяться кілька родників.
Квартира має чудове місце розташування з прекрасними сусідами. З другого поверху відкривається вид на центр і Кочеток. Є великий прибудинковий простір, загальна площа ділянки становить 14 соток, з яких 6 соток займає город. На території є сад з фруктовими деревами, виноградом, малиною та ожиною. До двору можна заїхати на 2 легкових авто або Спринтер макси. Є гараж з окремим виїздом. Хороший підїзд.
Будинок має суміжний санвузол. Зроблений косметичний ремонт, всюди прибрано.
Будинок має індивідуальне газове опалення. Встановлено нові комунікації: електропроводка, водогін, каналізаційні труби. Є септик з 3 ям, насос.
Будинок мебльований.
Продаж.
Будинок має літню кухню, гараж, але заїзду для машини немає. Також є літній душ, вуличний туалет, гарний погріб і цоколь з підвалом. Двір викладений плиткою.
Вихід з двору на річку Чуговка.
На кухні та ванній зовнішнє утеплення. У дворі багато плодово-ягідних кущів (малина ремонтантна, смородина чорна, біла, червона, ожина, обліпиха) та плодових дерев (яблуні, груша, шпанка, вишні, чорноплід горобина). Все плодоносить. Є огорожа, гостьовий літній будинок та підсобні приміщення. На території є сад і город.
На першому поверсі розташована кімната. На другому поверсі можна зробити кімнати.
До будинку підключено світло, нещодавно встановлено новий лічильник. Вода включається середа, субота та неділя.
В будинку залишаються меблі, холодильник та інвентар.
Можливий обмін на автомобіль Golf 4 або інші варіанти. Торг. Є можливість викупу сусідньої ділянки для збільшення території.
Територія садового товариства під охороною, ворота на замку. Є місце для стоянки двох автомобілів. На території є інтернет.
Дача розташована в тихому та затишному місці з гарною природою, сосновим лісом, джерелом, річками Уди та Північний Донець. Неподалік знаходиться Васильєв Хутір, де є магазин та ставок. З Харкова можна доїхати електричкою, з Чугуєва - автобусом.
На ділянці є дровник з дровами та інструменти для городу. Є багато квітів та плодових дерев. На території є сімї, які проживають постійно. Підїзд хороший, можна заїхати без проблем в будь-яку погоду.
Планування включає кухню, прихожу, ванну кімнату, санвузол, роздільний туалет. Ремонт у житловому стані.
У будинку є газ, вода, сливна яма обємом 15 кубів. Система опалення індивідуальна газова.
Є державний акт на будинок та земельну ділянку.
У дворі є літня кухня, підвал, гараж з ямою, теплиця та альтанка.
Будинок розташований на ділянці площею 13 соток.
Продається половина цегляного будинку.
Встановлено нове опалення.
Продаж без посередників.
Біля будинку розташовані школа та автостанція.
До будинку прилягає велика земельна ділянка. Санвузол знаходиться у дворі.
Планування включає дві кімнати, коридор та кухню. У дворі розташований санвузол. Ремонт квартири в житловому стані.
До будинку підведені світло, газ, вода. Є каналізація у вигляді зливної ями.
На ділянці площею 3 сотки розташована половина будинку з окремим двором. Є флігель з погребом. Будинок утеплений і має металопластикові вікна. Можливе прибудування. Документи в порядку.
Частина будинку, що продається, облаштована як однокімнатна квартира. У будинку зроблено свіжий косметичний ремонт. Встановлена нова вхідна двері. Санвузол суміжний.
У будинку є газ, вода, електрика. Опалення індивідуальне газове.
Квартира мебльована. Є швидкісний інтернет.
Агентства нерухомості не турбувати.
Частина будинку має окремий двір і вхід. У дворі розташовані альтанка, сарай, мангал. Є огородження.
Квартира розташована в живописному місці.
Є душова кабіна.
Будинок побудований для себе за проектом сертифікованої компанії. На першому поверсі розташовані величезний хол, три спальні, санвузол, передпокій, котельня. На другому поверсі є дві величезні спальні з німецькими мансардними вікнами, два санвузли та вентиляційне приміщення. Стеля висотою 4 метри. Будинок під чистову обробку.
Будинок побудований на сваях. Утеплений повністю: дах - 300 мм мінеральної вати, стіни - 100 мм мінеральної вати, підлога - 300 мм пінополістиролу. Опалення водяне, управляється з телефону, можна включати окремо як кімнати, так і поверх. Установлені німецькі газовий та електричний котли, є можливість встановити дровяний котел. Димохід передбачений. Газ з централізованого газопостачання, його можна продавати сусідам. Електрика 3 фази, 28 кВт, з них 15 кВт для опалення. Встановлено двозонний електролічильник. Септик дворівневий німецький з поливом для газонів.
Будинок продається без меблів.
Ціна включає матеріали та роботи. Є акти на приховані роботи.
Будинок має автоматичні ворота та броньовані двері. На даху 4-шарова американська бітумка, яка не зеленіє і має 100-річну гарантію. Вікна з газом та покриттям WDS.
Будинок розташований на березі Сіверського Дінця. Поблизу є ставок.
Будинок має підігрів підлоги, терасу, сигналізацію та огорожу. Встановлено швидкісний інтернет та сигналізацію ГСО. Є можливість купити сусідню ділянку. Участок 10 соток.
Будинок в житловому стані. На першому поверсі зроблено ремонт. Другий поверх потребує доутеплення та обробки. Сходи та підлога на другому поверсі вже готові. Двір терасований, є молодий сад.
Будинок опалюється, є всі зручності. Требується невеликий ремонт даху та віконного остеклення.
Будинок мебльований.
Ціна договірна, можливий торг. Є невеликі нюанси, які враховуються в ціні.
Будинок на 3/4 утеплений, вікна замінені. На ділянці є гараж із ямою, навіс для машини, літня кухня та велика альтанка біля будинку.
До магазину, маршрутки та електрички 4-5 хвилин ходьби.
Санвузол суміжний.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності є школа, дитячий садок, зупинка транспорту, магазин, кіоск, аптека, лікарня, поліклініка, відділення пошти та залізнична станція.
Планування включає 4 житлові кімнати, кухню та суміжний санвузол. Будинок має косметичний ремонт.
Опалення індивідуальне газове, встановлений газовий котел та колонка. Є центральний водопровід, електрика та каналізація септик. Вивіз відходів.
Будинок мебльований. Встановлено кондиціонер, супутникове ТБ, швидкісний інтернет та телевізор.
Весь пакет документів для продажу готовий.
Будинок 1980-х років побудови. На рівній ділянці площею 6 соток є хороший підїзд. На ділянці розташовані погреб та сараї.
Навколишня інфраструктура не вказана.
Будинок у житловому стані. Є флігель, гараж та господарські споруди. Санвузол суміжний.
Будинок підключений до централізованого водопостачання та каналізації. Опалення індивідуальне газове.
Реальним покупцям можливий торг.
Будинок розташований на ділянці площею 6 соток. Є літній будинок, підвал, цоколь.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Поблизу є сад та город. Будинок має огорожу. Додатково є швидкісний інтернет та Wi-Fi.