Продається 4-кімнатна квартира, Центр, Незалежності (Правди) пр. 5, м. Держпром. Загальна площа - 100 м²; 6 поверх 6-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, спальня, майстер-спальня, гостьова спальня, дитяча, санвузол, ванна кімната, балкон.
У квартирі: житловий стан, МПВ.
Додаткові бонуси: меблі, техніка, холодильник, пральна машина.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро.
kn.ua/r/129702 ; ID объекта - RE-129702
В центрі Харкова, пр. Незалежності, 1 продається 3-х кім. "сталінка", 4/5 поверх, (простора студія і дві ізольовані спальні). S=72/37/22м. Цегляний будинок, з/бет. перекриття, є ліфт. Сучасний ремонт, але потребує ремонту, є пошкодження. Поряд метро, навчальні заклади, Сад Шевченка, зоопарк. Готові до діалогу!
Телефонуйте!
Внимание! Тут СВЕТ ЕСТЬ ВСЕГДА! 3к.кв. пр. Независимости, 7
Продажа трехкомнатной квартиры в центре Харькова, проспект Независимости 7.
В доме не выключают свет. Никогда!
4/5, 80 м2, 3 раздельные комнаты, отдельная кухня с лоджией. Гостиная с балконом.
Квартира двухсторонняя и обеими сторонами смотрит в тихий зеленый уютный двор.
Квартира светлая, чистая, уютная.
Добротный паркет натуральный дуб, двери дерево, бойлер 100л.
Остается кухонный гарнитур и дорогой угловой диван и кресло из натуральной кожи.
Свободна.
Подъезд со свежим ремонтом, МПО, цветами и добрыми соседями.
86000$.
Продам 3к.квартиру по пр. Незалежності 5, на комфотрному 4 поверсі 5 поверхового будинку. Квартира під ваш ексклюзивний ремонт! Вікна виходять на Госпром. С/в роздільний, балкон.
Квартира з авторським ремонтом в ідеальному стані. Вона має просторий зал з великим балконом, окрему спальню або кабінет, ще одну кімнату зі своїм балконом, суміжний санвузол і простору кухню-студію. Квартира двостороння.
Квартира оснащена газовою колонкою, яка забезпечує постійне гаряче водопостачання. Також є централізоване опалення з новими батареями.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою. При продажі все залишається. На підлозі паркет. Встановлені нові сучасні вікна.
Реальним покупцям можливий торг. Господарі перебувають у місті.
Квартира розташована в елітній цегляній сталінці з залізобетонними перекриттями. Будинок має ліфт та чистий відремонтований підїзд.
Квартира в скромному стані. Кімнати роздільні.
Встановлені нові радіатори. Є централізоване опалення, газ, центральний водопровід, центральна каналізація та електрика.
У квартирі є ванна.
Квартира розташована в сталінці. У будинку є ліфт.
У квартирі встановлена сигналізація. Є балкон та лоджія.
Квартира має планування кухня-студія та 2 спальні. Є суміжний санвузол. Квартира двостороння. Зроблений стильний, якісний євроремонт з використанням дорогих матеріалів. Було замінено всі комунікації, проводку, вікна та двері.
Квартира має централізоване опалення, газ, центральний водопровід, електрику, центральну каналізацію та вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою. Наявні меблі на кухні.
Продаж.
Квартира розташована в сталінці з товстими стінами та високими стелями. Будинок цегляний з залізобетонними перекриттями. Є балкон площею 8 м2.
Квартира розташована в Госппромі недалеко від Саду Шевченка. Поруч є вся необхідна інфраструктура.
Квартира оснащена кондиціонером, підігрівом підлоги та ванною. Також є відеоспостереження та гостьовий паркінг. Додатково є Wi-Fi, телевізор.
Квартира з гарним косметичним ремонтом. Планування роздільне. Підлога - паркет. Висота приміщень - 3,30 м. Є два балкони.
Квартира має централізоване опалення та центральний водопровід. Підключено газ.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою, вбудована кухня.
Цегляний будинок з залізобетонним перекриттям. Будинок має ліфт та гостьовий паркінг.
Квартира розташована в центрі міста, поруч магазини, школа, дитячий садок, транспорт, метро.
Квартира має кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та телевізор.
Квартира з дизайнерським ремонтом. Планування роздільне. Є простора вітальня, кухня, дві спальні, гардероб, санвузол з вікном та лоджія. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до централізованої системи опалення та центрального водопостачання. Є центральна каналізація, електрика, газ.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є меблі, кондиціонер, ванна, душова кабіна, балкон, лоджія, гардероб. Також є кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi.
Квартира підпадає під дію програми "єВідновлення".
Це сталінка. Є гостьовий паркінг.
Квартира розташована в центрі Харкова. У пішій доступності знаходяться метро Наукова, метро Держпром, метро Університет, кафе, ресторани, школи, дитячі садки, продуктові магазини, салони краси та ринок.
Над квартирою є повноцінний технічний поверх, який можна використовувати. Квартира має дві просторі спальні.
Квартира має роздільне планування: велику кухню площею 15 кв.м. та 3 окремі кімнати. Є 2 балкони та санвузол з вікном. Квартира у хорошому житловому стані, доглянута та чиста. Зроблено заміну всіх комунікацій.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною для життя технікою. На кухні є меблі.
Продаж.
Квартира розташована у сталінці з ліфтом. Будинок цегляний. Це колишній урядовий будинок.
Квартира має шикарне розташування з відмінною інфраструктурою поруч.
Квартира двостороння. Є кондиціонер.
Квартира має роздільні кімнати, що забезпечує комфорт і приватність. Великий суміжний санвузол зручний для великої родини. Простора кухня оснащена газовою колонкою. У квартирі зроблений косметичний ремонт.
У квартирі є газова колонка, що забезпечує постійну наявність гарячої води.
Будинок розташований в одному з найкращих районів Харкова на проспекті Незалежності.
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, школи, дитячі садки, парки та зручна транспортна розвязка.
Квартира ідеально підходить для великої родини. Центральне розташування дозволяє швидко дістатися до будь-якої частини міста. Газова колонка забезпечує незалежність від міських тепломереж.
Квартира має три окремі кімнати, кухню та два балкони. Підлога покрита паркетною дошкою, встановлена гарна деревяна столярня.
Квартира розташована в центрі міста, за 7 хвилин від метро Держпром. Поблизу знаходяться площа Незалежності (5 хвилин пішки), парк Шевченка, магазини, дитячі садки, школи, ВНЗ.