Продаж квартир вулиця Івана Камишева, Харків
5 оголошень по 5 квартирах
739 тис. грн
23 821 грн/м²
вулиця Івана Камишева, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
‼️ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДОГОВОР‼️
Предлагается к покупке 1-но комнатная квартира в теплом кирпичном доме. Ремонт 2021 года, студийная, без балкона! Тихий район, развитая инфраструктура. Шаговая доступность ТРЦ Французский бульвар.
Работаем с сертификатом!
1 кімната
з ремонтом
31 / 17 / 6 м²
поверх 1 з 2
1.1 млн грн
19 778 грн/м²
вулиця Івана Камишева, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ідеальний варіант для життя - в продажі 3к квартира біля "Французького бульвару".
Шукаєте затишне житло, куди можна заїхати та жити вже сьогодні? Ця квартира - саме те, що ви шукали.
Локація - мрія: усього 10 хв до метро Ак. Барабашова та крокова доступність до ТРЦ "Французький бульвар".Усе необхідне для комфортного життя - поруч!
Заходь і живи: квартира повністю укопмлектована всім необхідним. У вашому розпорядженні залишаються нові плита з духовкою, холодильник, пральна машина та величезний зручний диван.
Затишок та спокій: крартира розташована на комфортному другому поверсі двоповерхового будинку. Тут панує тиша та особлива домашня атмосфера.
Усі комунікації: опалення, вода, світло - усе працює безперебійно. Вам не потрібно турбуватися про побутові дрібниці
Приємні бонуси:
- Меблі та техніка вже входять у вартість
- Готові до діалогу - можливий торг для реального покупця
- Документи в порядку, квартира чекає на нових господарів
Це чудова інвестиція у ваш комфорт або під оренду в одному з найпопулярніших районів міста.
не втратьте ваш шанс - записуйтесь на перегляд вже сьогодні
3 кімнати
з ремонтом
55 / 30 / 12 м²
панельна
поверх 2 з 2
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.1 млн грн
33 949 грн/м²
вулиця Івана Камишева, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта 14286
Продам квартиру 32м2 біля французького бульвару. Квартира знаходиться в двоповерховому будинку (колишній гуртожиток) опалення, вода, світло все є.
Все необхідне для житла в квартирі можна відразу заселятися. Пральна машина, величезний диван, нова плита з духовкою, холодильник
1 кімната
з ремонтом
32 / 21 / 6 м²
цегляна
поверх 2 з 2
1.4 млн грн
29 255 грн/м²
вулиця Івана Камишева, 38
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт косметичний, інтерєр затишний.
Система опалення централізована. Є центральний водопровід, центральна каналізація, газ та електрика. Встановлені лічильники.
Квартира мебльована.
Комісію сплачує власник. Можливий адекватний торг.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є відеоспостереження та гостьовий паркінг.
Квартира розташована у безпечному районі міста з доброю транспортною розвязкою, у найбільшому та тихому житловому районі міста. Поруч асфальтована дорога та зупинки громадського транспорту.
Квартира має балкон та лоджію, ванну кімнату, панорамні вікна та меблі на кухні. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
49 / - / 6 м²
цегляна
поверх 2 з 3
587 тис. грн
34 514 грн/м²
вулиця Івана Камишева
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається гостинка з кімнатою, балконом та власним санвузлом. Стан ремонту не вказаний, але є можливість придбання за сертифікатом та за готівку.
Квартира мебльована.
Можливий продаж за сертифікатом та за готівку.
Кімната має балкон та власний санвузол.
1 кімната
з ремонтом
17 / - / 2 м²
поверх 2 з 2