Продається 3-кімнатна квартира в зданому новобудові преміум класу ЖК "Люксембург".
4 поверх 9-поверхового будинку. 1-й зданий будинок !!!
Загальна площа – 103м2, житлова – 45м2, кухня-студія – 28м2.
Квартира під ваш ексклюзивний проект!
Формат: дві кімнати та кухня студія.
Зроблена штукатурка, електрика – розведена.
Чудове планування, комфортний поверх.
У вартість входить паркомісце.
Головними перевагами даного ЖК є: власна котельня та автономне опалення в кожній квартирі, величезний пішохідний двір з дитячими майданчиками та відпочинковими зонами, підземний паркінг, безпосередня близькість від парку "Горького".
Є своє паркове місце.
парк Горького (парк Горького), Наукова ( Научная), Центр, ЖК Люксембург.
kn.ua/r/120556 ; ID объекта - RE-120556
Продається 3-кімнатна квартира у новобудові преміум класу ЖК "Люксембург", перша зданна секція. Ідеальний 9 поверх 10-поверхового будинку. Загальна площа – 105м2, житлова – 57м2, кухня – 14м2. Квартира у будівельному стані. Головними перевагами цього ЖК є: власна котельня та автономне опалення в кожній квартирі, величезний пішохідний двір з дитячими майданчиками та зонами відпочинку, підземний паркінг(є паркінг за додаткову плату), безпосередня близькість від парку "Горького".
kn.ua/r/123181 ; ID объекта - RE-123181
Продається 3-кімнатна квартира (107 м2), у зданому будинку преміум класу ЖК "Люксембург". 6-й поверх 9-поверхового будинку. 1-й будинок, перша секція.
Готовий дизайн проєкт у подарунок.
Головними перевагами даного ЖК є: власна котельня та автономне опалення в кожній квартирі, величезний пішохідний двір з дитячими майданчиками та відпочинковими зонами, підземний паркінг, безпосередня близькість від парку "Горького".
kn.ua/r/125151 ; ID объекта - RE-125151
Продається 3-кімнатна квартира у новобудові преміум класу ЖК "Люксембург", перша зданна секція. Комфортний 5 поверх 9-поверхового будинку. Загальна площа – 176м2, житлова – 80м2, кухня – 20м2 (але можна перепланувати в кухню-вітальню і три спальні, і навіть 4 спальні). Квартира у будівельному стані. Є проект дизайн. Головними перевагами цього ЖК є: власна котельня та автономне опалення в кожній квартирі, величезний пішохідний двір з дитячими майданчиками та зонами відпочинку, підземний паркінг, безпосередня близькість від парку "Горького". Шевченківський район (Шевченковский район), Центр, метро Наукова (метро Научная), парк Горького. Видео: youtu.be/_gCCn_hD0_Y
kn.ua/r/121758 ; ID объекта - RE-121758
ID Обєкта : 2Q49719
Продам простору 2 кімн. квартиру на вул. Динамівська, 1, ЖК Будинок на Сумській. Поверх 3/8. Площа 70 кв. м. Житловий комплекс знаходиться в центрі міста, поряд вся інфраструктура, в пішій доступності знаходиться все, що необхідно для комфортного життя: Сумський ринок, парк Горького, метро Університет. Квартира вдало планується на кухню студію та 2 спальні. Вікна у двір! Престижний будинок та оточення, закрита територія, консьєрж, паркова зона! Покази за домовленістю
забудовник Житлобуд-1, будинок зданий.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Дивіться лише актуальні пропозиції на сайті Estate Invest.
ID обєкта : 3Q51117
Продам простору 3 кімн. квартиру в ЖК преміум класу Будинок на Сумській, вул. Динамівська, 1. Поверх 3/8. Площа 120 кв. м. Житловий комплекс знаходиться в центрі міста, поряд вся інфраструктура, в пішій доступності знаходиться все, що необхідно для комфортного життя: Сумський ринок, парк Горького, метро Університет. Вікна у двір. Престижний будинок та оточення, закрита територія, консьєрж, паркова зона.
забудовник Житлобуд-1, будинок зданий, роблять ремонти, вже живуть люди
технологія будівництва: монолітно-каркасна
клас: «Бізнес»
опалення: Централізоване
1 будинок, 3 секції
стіни — з піноблоку
висота стелі: 3.0м
утеплення: мінеральна вата
підземний паркінг на 154 місця
введено в експлуатацію 1кв 2021 року
Вигідна ціна. Є кілька варіантів різної площі у цьому комплексі.
Продаж по переуступці.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
Продается 2-комнатная квартира в центре Харькова, ул. Динамовская, 2
Идеальный вариант для инвестиций или для комфортного проживания!
* Основные характеристики:
-Общая площадь: 55 м²
-Комнаты: раздельные
-Этаж: 4-й (в 4-этажном доме)
- Ремонт и мебель: в квартире выполнен качественный ремонт, полностью меблирована
- Газовая колонка — для удобства и автономности
- Дом из красного кирпича с толстыми стенами — отличная тепло- и шумоизоляция
- Удобное расположение возле Сумского рынка — вся инфраструктура в шаговой доступности
Квартира готова к продаже, документы в порядке. Сертификат приветствуется!
Звоните или пишите для дополнительной информации и записи на просмотр. Отличное предложение, которое нельзя упустить!
Супер предложение жк Люксембург.
Продам 2-х комнатную квартиру в новом комплексе премиум класса ЖК Люксембург н по адресу ул. Динамовская .
Надежный застройщик элитного жилья - Авантаж.
Общая площадь 79 м².
8-ой этаж из 9-ти
Квартира в строительной готовности, планировка свободная.
Газовый котел.
В доме имеется подземный паркинг, система безопасности "умный дом".
Закрытая территория.
На территории детские и спортивные площадки, клиника, аптека, магазин, детский садик, фитнес клуб.
Через дорогу парк Горького. Экологически чистый и престижный район города. Статусные соседи. Прекрасная транспортная развязка.
Больше информации по телефону.
Дом сдан. Переуступка .
Продаётся просторная и светлая 3-комнатная квартира в новом доме ЖК “Люксембург” — одном из самых престижных жилых комплексов города от застройщика Авантаж. Дом давно сдан, активно заселяется.
Идеальное место для тех, кто ценит комфорт, эстетику и качество жизни с прогнозируемой перспективой роста стоимости такой недвижимости в будущем.
✨ О квартире:
Площадь: 103 м² свободной планировки
Идеальный этаж: 4 из 10
Продуманная планировка: кухня-гостиная 33 м кв и 2 спальни
2 с/у
Панорамные окна с видом на парк
Высокие потолки, много света
Индивидуальное отопление в каждой квартире-газовый котел премиум качества
Черновая отделка — возможность создать интерьер мечты
Возможность приобрести место в подземном паркинге
🏡 О комплексе:
ЖК “Люксембург” — высокое качество строительства от застройщика Авантаж, это стиль и безопасность: закрытая территория, круглосуточная охрана, видеонаблюдение, подземный паркинг, благоустроенная зона отдыха, детская и спортивная площадки в любимом месте харьковчан - Центральном парке, который находится буквально рядом с домом.
🌿 Инфраструктура:
Всё необходимое рядом — парк, школы, детские сады, магазины, кафе, фитнес-центр, транспорт.
💰 Цена: 110 000 + парковочное место за отдельную плату. Самая выгодная цена на комплексе!
📞 Звоните!
Сотрудничаю. Показ в любое время. Подходит под все виды государственных программ
💫 ЖК “Люксембург” — ваш новый уровень жизни.
Квартира з вільним плануванням. Ремонт після будівельників.
Перший власник. Агентствам і ріелторам не турбувати!
Будинок ЖК "Люксембург" (Авантаж) зданий. Це житловий фонд від 2021 року.
Квартира розташована біля парку Горького.
Двостороння квартира після будівельників.
В квартирі встановлений газовий котел. Будинок обладнаний автономним опаленням. Комунікації: центральний водопровід.
ЖК "Люксембург" - це будинок преміум-класу від забудовника "Авантаж", побудований за монолітно-каркасною технологією з газоблоку та утеплений 100-мм шаром мінеральної вати. Будинок введений в експлуатацію у 2020 році. Комплекс включає закриту охороняєму територію з відеоспостереженням, підземний паркінг для кожної секції та гостьову стоянку. У комплексі встановлена система пожежної безпеки (оповіщення, гасіння, димовидалення). У будинку є безшумні пасажирські та вантажні швидкісні ліфти фірми Otis.
Квартира двостороння. Стан ремонту - після будівельників.
Квартира має автономне опалення та газовий котел. Система опалення - централізована. Центральний водопровід.
ЖК «Люксембург» - будинок преміум-класу від забудовника «Авантаж». Побудований за монолітно-каркасною технологією з використанням газоблоків. Утеплений 100-мм шаром мінеральної вати. Введений в експлуатацію в 2020 році. Комплекс має закриту охоронювану територію з відеоспостереженням. Є підземний паркінг для кожної секції та гостьова стоянка. У кожній квартирі встановлено газовий котел. Будинок обладнаний системою пожежної безпеки, яка включає оповіщення, гасіння та димовидалення. Встановлені безшумні пасажирські та вантажні швидкісні ліфти фірми Otis.
Квартира має вільне планування. Ремонт після будівельників. Санвузол суміжний.
В квартирі встановлено індивідуальне газове опалення.
Продаж за готівку. Можливий обґрунтований торг. Право власності оформлено, можливий швидкий вихід на угоду.
ЖК "Люксембург" - будинок преміум-класу, збудований компанією АВАНТАЖ. Будинок зданий і повністю заселений. На території є підземний паркінг, гостьовий паркінг, сучасне благоустрій та озеленення. ЖК обладнаний системою відеоспостереження, охороною території та консьєржем. У будинку є ліфт та вантажний ліфт.
Квартира розташована в престижному районі з розвинутою інфраструктурою, зручною транспортною розвязкою та комфортною атмосферою для життя.
Квартира простора, світла з панорамними вікнами. Є балкон або лоджія. Можливий швидкий інтернет. Квартира ідеально підходить як для особистого проживання, так і для оренди.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Після чистового ремонту, повністю готова до проживання.
У квартирі встановлена індивідуальна газова система опалення. Підключені центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Наявний швидкісний інтернет.
Документи готові до продажу. Можливий швидкий вихід на угоду. Квартира підходить як для власного проживання, так і для інвестицій.
ЖК «Люксембург» побудований у 2021 році. На території комплексу є підземний паркінг, охорона, відеоспостереження та сучасне благоустрій двору. Є консьєрж, вантажний ліфт, гостьовий паркінг та паркувальне місце.
Квартира простора, світла та має зручне планування. Є балкон, лоджія, панорамні вікна та гардероб.
Квартира з вільним плануванням, що дозволяє створити простору вітальню, кухню-студію, кілька спалень та робочий кабінет. Санвузол роздільний. Квартира під чистову обробку, ідеально підходить для реалізації індивідуального дизайн-проекту.
Індивідуальне газове опалення.
Квартира підходить як для комфортного проживання, так і для інвестицій у нерухомість преміум-класу.
Будинок зданий та повністю заселений у 2021 році. Є підземний паркінг.
ЖК "Люксембург" розташований навпроти Парку Горького, що забезпечує одну з найбільш затребуваних локацій у місті.
З вікон відкривається чудовий вид.
Квартира двостороння. У квартирі виконано стяжку підлоги, штукатурку стін, розведення електрики та сантехніки. Встановлено 3-камерні склопакети, є тепла підлога.
У кожній квартирі встановлено газовий котел. Є автономне опалення. Будинок має централізовану систему водопостачання.
Можливий торг на місці. Отримано документи.
ЖК "Люксембург" - будинок преміум-класу від забудовника "Авантаж". Побудований за монолітно-каркасною технологією з газоблоку та утеплений 100-мм шаром мінеральної вати. Введений в експлуатацію у 2020 році. Комплекс включає закриту охоронювану територію, відеоспостереження, підземний паркінг для кожної секції та гостьову стоянку, систему пожежної безпеки (оповіщення, тушіння, димовидалення), безшумні пасажирські та вантажні швидкісні ліфти фірми Otis.
Квартира після будівельників.
Квартира продається.
Будинок введений в експлуатацію.
Квартира розташована у тихому місці.
Вікна виходять на приватний сектор.
Квартира під чистову обробку. Формат: передпокій, простора кухня-вітальня, дві окремі кімнати (спальня та дитяча), два санвузли (гостьовий та основний з вікном), гардеробна, побутова кімната. Можливість зробити три окремі кімнати. Зроблено стяжку підлоги, теплу підлогу, шумоізоляцію та штукатурку стін, шумоізоляцію стелі, розведення сантехніки.
Квартира обладнана автономним опаленням з 2-контурним газовим котлом. Підключено газ, електрику, центральну каналізацію та центральний водопровід.
Квартира без меблів. Закуплені будівельні та оздоблювальні матеріали: плитка, паркет, вся сантехніка від провідних світових виробників, придбані в магазині Венеція.
Ключі на руках, перегляди у зручний для Вас час. Терміновий продаж. Слухаємо всі пропозиції.
ЖК Люксембург від забудовника Авантаж - аналог ЖК Резиденція. Будинок зданий, сусіди живуть, всі комунікації підключені.
Квартира розташована в районі Шатилівка, недалеко від станції метро Наукова та центрального парку.
Квартира має роздільне планування. Вікна виходять на дві сторони будинку: у бік стадіону та парку та у внутрішній двір комплексу. Встановлено нові броньовані двері. У подарунок додається дизайн-проект з візуалізацією.
Квартира двостороння з панорамним балконом. Планування включає кухню-студію, дві ізольовані кімнати та санвузол. Виконані всі чорнові роботи (крім стелі). Залита підлога, зроблена вся проводка.
Можливий торг.
ЖК "Будинок на Сумській" - будинок преміум-класу, зданий в експлуатацію. На одному поверсі розташовано пять квартир. Будинок утеплений мінеральною ватою. На території комплексу є закритий паркінг, підземний паркінг, дитячий майданчик, зона відпочинку та технічний поверх.
Квартира розташована в самому центрі Харкова. Поруч зупинки громадського транспорту (тролейбуси, трамваї, автобуси), магазини та кіоски, аптека, відділення банку та пошти, безліч розважальних закладів, "Центральний" парк, університети, "Сумський" ринок та басейн. Вікна квартири виходять у двір на дитячий майданчик та на Динамівську.
Квартира розташована на гарному видовому поверсі.
Квартира має ексклюзивне планування з кухнею-вітальнею площею 17 м2, кімнатою площею 22 м2 і лоджією площею 4 м2. Планування одностороннє, з видом на вулицю Динамівця.
Агентські послуги становлять 5%%.
Житловий комплекс "Будинок на Сумській" - елітний будинок класу Люкс, розташований на перетині вулиць Сумської та Динамівської. Будинок виконаний в стилі арт-деко. На перших двох поверхах розташовані комерційні організації, інші 6 поверхів - житлові. Будинок має закритий двір, вхідну ідентифікацію, систему безпеки. Облаштування прибудинкової території передбачає установку дитячого ігрового майданчика та озеленення подвіря. Також є власний 2-рівневий паркінг на 154 парко-місця.
Будинок розташований у самому центрі міста, на червоній лінії вулиці Сумської. Поблизу знаходиться Парк Горького (3 хвилини ходьби).
Квартира у зданому будинку, можна починати ремонт і заїжджати.
ЖК «Люксембург» - це сучасний житловий комплекс преміум-класу, розташований у районі Центрального парку. Комплекс закритого типу з відеоспостереженням, підземним паркінгом, сучасними дитячими та спортивними майданчиками. Будинок вже зданий і заселений.
Чудова локація, до метро "Наукова" 15 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура поруч: супермаркети, школи, дитячі садки, ресторани.
Квартира в будівельному стані.
Квартира обладнана газовим котлом.
Будинок преміум-класу. Будинок здано. Тихий закритий двір.
Ідеальний варіант для життя та комфорту.
Квартира з балконом/лоджією площею 5 кв.м. Є окремий вихід на закритий двір. Виконані чорнові роботи.
У квартирі встановлений двоконтурний газовий котел BUDERUS (Німеччина) з індивідуальним автономним опаленням та горизонтальним розведенням. Встановлені радіатори Kado. У місцях загального користування та окремо на квартиру встановлені лічильники на водопостачання та електроенергію.
Можливе придбання паркомісця від забудовника "АВАНТАЖ".
ЖК Люксембург - будинок преміум-класу, введений в експлуатацію. Територія будинку охороняється цілодобово. Встановлена безключова система входу. Є підземний паркінг. Величезний закритий двір з дитячими, спортивними майданчиками та зонами відпочинку. Виконаний ландшафтний дизайн території біля будинку.
ЖК розташований у самому центрі міста навпроти "Центрального" парку.