Продаж квартир бульвар Дмитра Антоновича, Харків

13 оголошень по 4 квартирах
671 тис. грн
26 310 грн/м²

бульвар Дмитра Антоновича

Продам затишну квартиру на 9-му поверсі в гарному житловому стані. Чудовий варіант, щоб заїхати відразу або здати в оренду. Вікна: Встановлені сучасні металопластикові вікна (МПВ). Опалення: Повністю замінені радіатори на нові (біметал). Двері: Нові якісні вхідні двері та сучасні міжкімнатні двері. Підлога: Постелений свіжий лінолеум із текстурою дерева. Квартира світла та охайна. Дах у повному порядку, є технічний поверх. Зручна транспортна розвязка. Готові до швидкого продажу!
1 кімната
без ремонту
25.5 / 16 / 6 м²
поверх 9 з 9
671 тис. грн
26 310 грн/м²

бульвар Дмитра Антоновича

В продаже 1 к малогабаритная квартира с косметическим ремонтом пр . Дмитрия Антоновича 10. Недалеко от метро индустриальная. Полностью поменяна электрика, сделан ремонт в комнате и кухне ,батареи поменяны на радиаторы,на полу линолеум. Состояние жилое, можно сразу заехать. По коммунальным платежам долгов нет. Готовы продаваться по сертификату
1 кімната
з ремонтом
25.5 / 14 / 6 м²
панельна
поверх 9 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
789 тис. грн
23 372 грн/м²

бульвар Дмитра Антоновича, 4

Квартира в житловому стані. Встановлені лічильники на все. Квартира продається з меблями та технікою. Квартира має гарне розташування. Поблизу розташовані магазини та зупинки громадського транспорту. До станції метро Індустріальна можна дістатися за 10 хвилин.
1 кімната
з ремонтом
33.8 / 16.3 / 6.5 м²
панельна
поверх 5 з 9
1.1 млн грн
29 643 грн/м²

бульвар Дмитра Антоновича

Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Квартира в охайному стані з євроремонтом. Вікна металопластикові, вся сантехніка та електрика нові. Є балкон. Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики, центрального водопроводу та газу. Квартира повністю мебльована та оснащена технікою, включаючи кондиціонер. Є меблі на кухні та гардероб. Продаж можливий як за сертифікатом, так і за готівку. Можливий торг. Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є ліфт та консьєрж. Квартира розташована в тихому спальному районі. Поблизу є супермаркет, магазини, нові дитячі та спортивні майданчики, школа та дитячі садки. До метро Індустріальна дві зупинки транспортом. Найбільша 1-кімнатна квартира в районі.
1 кімната
з ремонтом
37 / - / 10 м²
панельна
поверх 8 з 9