Продаж квартир вулиця Ахієзерів, Харків
28 оголошень по 9 квартирах
$ 13.5 тис.
794 $/м²
вулиця Ахієзерів, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам РЕАЛЬНУЮ гостинку с отдельным входом в ЖК «Мрия»
р-н Французского Бульвара,( ул. Халтурина, 6 ) ул. Академиков Ахиезеров 6
- 1/3 этаж кирпичного дома
-Общая площадь — 17 м²
-Свежий современный ремонТ
-Санузел раздельный
-Отдельный вход
-Закрытый двор
-Низкие коммунальные платежи
Отличный вариант для жизни или под аренду.
Удобное расположение, рядом транспорт, магазины и Французский Бульвар.
1 кімната
з ремонтом
17 / 12 / 3 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 3
2016 Рік будівництва
$ 27 тис.
540 $/м²
вулиця Ахієзерів, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Доступно за програмою єВідновлення. Продається 2-кімнатна квартира, Стара Салтівка, Ахієзерів (Халтуріна) вул. 4, м. Академіка Барабашова. Загальна площа - 50 м²; 1 поверх 3-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, санвузол.
У квартирі: житловий стан, МПВ, інтернет.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, ТЦ, супермаркет.
kn.ua/r/131107 ; ID объекта - RE-131107
2 кімнати
з ремонтом
50 / 33 / 9 м²
поверх 1 з 3
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
можливий продаж по єОселя
$ 20 тис.
1 000 $/м²
вулиця Ахієзерів, 6-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🤝 Ексклюзив! Співпрацюю по сертифікатам єВiдновлення та житловим ваучерам ВПО.
🏡 Продам смарт-квартира 20кв.м з капітальним ремонтом на 3-му поверсі в новобудові клубного типу ЖК «Мрія» (вул. Ахієзерів, 6а, район ТРЦ «Французький бульвар»).
🛋 Повністю укомплектована меблями та технікою: вбудовані меблі, варильна поверхня Hansa, холодильник Beko, мікрохвильова піч LG, чайник Bosch, зручний диван, обідній стіл, містка шафа-купе. Санвузол: повноцінна ванна, пральна машина Indesit, бойлер Gorenje.
✨ Переваги будинку: ЖК комфорт-класу з автономним опаленням та енергоефективними технологіями, що значно знижує вартість комунальних послуг. Закрита територія клубного типу, відеоспостереження та паркомісце.
📍 Супер локація: Поруч ТРЦ «Французький бульвар», зупинки транспорту, школи, садки та медичні заклади.
✅ Документи перевірені та готові до швидкої угоди, власник у місті та готовий співпрацювати за будь-якими державними програмами фінансування.
1 кімната
з ремонтом
20 / 18 / 2 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
2019 Рік будівництва
$ 16 тис.
727 $/м²
вулиця Ахієзерів, 6-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 комнатную квартиру студию в ЖК Мрия (район Франц.бульвара, ул Ахиезеров 6А)
Новострой 2019 года, утеплен, своя котельная (низкие комм платежи). Своя огороженная территория с видеонаблюдением.
2 этаж/4.
Квартира 22 м2, с ремонтом и мебелью
Ехать от метро Защитников Украины /м. Киевская
Возле ЖК Мрия распродан ТРЦ Французский бульвар.
Дом новый, НЕ реконструкция!
16 000$
Фото и квартира реальная, звоните с 11-00.
1 кімната
з ремонтом
22 / 15 / 4 м²
поверх 2 з 4
2019 Рік будівництва
$ 14 тис.
700 $/м²
вулиця Ахієзерів, 6-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатної квартири на 1-му поверсі в доглянутому закритому комплексі, заїзд через автоматичні ворота, парковка для автомобілів, дитячі майданчики Схожа на міні-таунхаус, з окремим входом з вулиці та власним міні-двориком, гаражем для велосипеда, мопеда, або просто під що завгодно Відмінно підходить для оренди під хостел або для житла, Підійде під кабінет, нежитловий фонд, на сьогодні дві квартири обєднані, одна + дві Ремонт, потрібна косметика та нові панорамні вхідні двері Працюємо за сертифікатом, співпрацюємо з колегами При продажу трьох квартир можливий торг
1 кімната
з ремонтом
20 / 17 / 1 м²
поверх 1 з 4
2019 Рік будівництва
$ 13.5 тис.
711 $/м²
вулиця Ахієзерів, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування студія. Житловий стан, встановлені металопластикові вікна, суміжний санвузол. Продається з меблями та технікою.
Опалення автономне.
Продаж з меблями та технікою.
Торг реальному покупцю.
Тип будинку: новобудова, цегляний.
1 кімната
з ремонтом
19 / - / 1 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 4
2016 Рік будівництва
$ 16.5 тис.
825 $/м²
вулиця Ахієзерів, 6-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оголошення для покупця! Агентам не дзвонити!
ОВ-3044 Продам гостинку 20м² в новобудові ЖК Мрія на Старій Салтівці
Ахіезерів 6-А (Халтуріна)
Ахиезеров 6А (Халтурина)
Поверх: 3/4
Площа: 20м²
Тип будинку: новобудова, цегляний
Планування: гостинка
капітальний ремонт, МПВ, свій санвузол, продаж з меблями та технікою.
Ціна: 16 500 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту ОВ-3044)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
1 кімната
з ремонтом
20 / - / 1 м²
поверх 3 з 4
$ 16.5 тис.
868 $/м²
вулиця Ахієзерів, 20
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування студія. Було проведено капітальний ремонт.
Є комунікації: вода, газ, опалення, інтернет.
Продаж здійснюється з меблями та технікою.
Тип будинку: цегляний.
1 кімната
з ремонтом
19 / - / 1 м²
поверх 1 з 2
без комісії
$ 21 тис.
808 $/м²
вулиця Ахієзерів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна малогабаритна квартира-студія з капітальним євроремонтом, у якій ще ніхто не жив. Високі стелі. Квартира розташована на 2 поверсі 2-поверхового будинку. Планування студія, санвузол суміжний.
У квартирі заведені всі комунікації згідно з проєктом, є вентиляція. Система опалення централізована. Встановлені лічильники.
Квартира мебльована.
Продаж квартири.
Тип будинку: Гостинка. Будинок цегляний, в квартирі взимку дуже тепло. Є місця для паркування.
Поруч розташовані магазини, парки, пошта, ТРЦ Французький бульвар.
Квартира має броньовані двері та металопластикові вікна. Частина кладовки, душової, туалету та кухні у власності.
1 кімната
з ремонтом
26 / - / 2 м²
поверх 2 з 2