13 оголошень по 6 квартирах
$ 53.8 тис.
1 450 $/м²

вулиця Гетьмана Петра Дорошенка, Будинок

Парк ім. Тараса Шевченка
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК “Парк Авеню” 📐 Площа: 37,09 м² 🏢 7 поверх 🌳 Локація: поруч з парком Шевченка 🏗️ Здача комплексу: 2027 рік Квартира з продуманим плануванням: кухня, спальня та тераса Сучасний преміум-комплекс, панорамні вікна, якісний рівень будівництва. Ідеальна як для проживання, так і для інвестиції.
1 кімната
без ремонту
37.09 / 14.25 / 8.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 16
2026 Рік будівництва
$ 116 тис.
1 476 $/м²

вулиця Гетьмана Петра Дорошенка, Будинок

Парк ім. Тараса Шевченка
Продаж 2 кім. квартири із захоплюючим краєвидом на парк Т.Шевченка. Ідеальна локація для власного проживання чи інвестиції, так як ЖК PARK AVENUE являється сегментом Преміум класу. Підземний паркінг, комерційні приміщення, закритий двір, престижна локація. Родзинкою квартири є велика тераса яка з"єднює кухню та дві кімнати. Простора кухня-вітальня площею 25м2. Також є 2 гардеробі кімнати. Це не просто житловий комплекс а стиль життя, де природа і сучасний комфорт поєднались в єдине ціле.
2 кімнати
без ремонту
78.45 / 28 / 24.71 м²
блочна технологія
поверх 5 з 16
2018 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 55.6 тис.
1 274 $/м²

вулиця Гетьмана Петра Дорошенка, Будинок

Парк ім. Тараса Шевченка
1кім квартира в жк парк "PARK AVENUE" - Введення в експлуатацію — 2026 рік Шевченка — одразу біля будинку міське озеро — 5 хв пішки центр міста — 5 хв на авто ТЦ «Липки», «Сільпо», школи та садочки — поруч Переваги: просторе планування сучасний ЖК бізнес-класу розвинена інфраструктура, усе в пішій доступност
1 кімната
без ремонту
43.63 / 20 / 12 м²
блочна технологія
поверх 5 з 16
2026 Рік будівництва
$ 120 тис.
1 503 $/м²

вул. Дорошенка, 19-27

Парк ім. Тараса Шевченка
Пропонується простора 3-кімнатна квартира з продуманим плануванням, ідеально для сім’ї. Квартира продається без ремонту. Система опалення індивідуальна газова. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Ця квартира — чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції. Квартира розташована в сучасному житловому комплексі бізнес-класу з сучасними підїздами та доглянутою територією. Комплекс має відеоспостереження, пожежну сигналізацію, підземний паркінг, паркувальне місце та охорону території. Квартира розташована в одному з найзручніших районів міста: всього 5 хвилин на авто до центру, 5 хвилин пішки до міського озера. Поруч парк, магазини, школи, дитячі садочки та відпочинкові зони. Квартира має велику терасу з панорамним видом на зелену зону та парк ім. Г. Т. Шевченка. Також є балкон, лоджія та панорамні вікна.
3 кімнати
без ремонту
79.5 / - / 16 м²
блочна технологія
поверх 7 з 16
2026 Рік будівництва
$ 62.3 тис.
1 275 $/м²

вул. Дорошенка, 19-27

Парк ім. Тараса Шевченка
Продається сучасна 1-кімнатна квартира. Ремонт після будівельників, що дає можливість реалізувати власні дизайнерські рішення. Планування квартири не вказано. Система опалення індивідуальне газове. Встановлені лічильники. Квартира продається без меблів та техніки. Пропозиція ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт та розкіш у кожному деталі. Можливість придбати за комфортною ціною. Житловий комплекс преміум класу. Будинок збудований після 2021 року. Здача в експлуатацію запланована на 2021 рік. Ідеальне розташування поруч з парком Шевченка, в 6 метрах від нього. Квартира розташована в сучасному житловому комплексі преміум класу.
1 кімната
без ремонту
48.88 / - / 20 м²
блочна технологія
поверх 6 з 16
$ 52.7 тис.
1 424 $/м²

вул. Дорошенка, 19-27

Парк ім. Тараса Шевченка
Квартира має роздільне планування та продається після будівельників, що дає можливість зробити ремонт за власним бажанням. Панорамні вікна забезпечують гарний вид на місто. Система опалення в квартирі індивідуальна газова. В будинку є ліфт. Термін здачі будинку: ІІ квартал 2027 року. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес. Житловий комплекс Park Avenue має статус бізнес-класу, що включає підземний паркінг, систему безпеки та сучасний архітектурний стиль. На території ЖК є відеоспостереження та охорона. Розташування біля парку Шевченка забезпечує швидкий доступ до відпочинкової зони міста та центру. Квартира оснащена панорамними вікнами та має індивідуальне газове опалення.
1 кімната
без ремонту
37 / - / 9 м²
блочна технологія
поверх 11 з 16
2026 Рік будівництва

Обрати розташування квартири