Продажа домов Бовшев
5 оголошень по 3 будинках
666 тис. грн
6 928 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 96 м² з ділянкою 12 соток.
Гарна пропозиція подалі від метушні та шуму. Продається дача в Галицькому районі в заповіднику урочище Касова Гора с.Бовшів поруч Бурштинського водосховища( до 500м.) Будинок двоповерховий площею 96м.кв., дві кімнати в жилому стані з каміном, на другому поверсі можна ще зробити одну або дві кімнати. Є гараж, кімната для сауни або кухні, підвальне приміщення 29м.кв. Поруч будинку 12 сотих землі, де можна вирощувати овочі та фрукти. Електрика, технічна вода, до Івано-Франківська 38км.3 кімнати
з ремонтом
96 / 45 / 10 м²
12 сот
2 поверхи
2000 Рік будівництва
власник
2 млн грн
28 556 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 70 м², ділянка 15 соток.
Будинок знаходиться в житловому стані. Санвузол суміжний. Система опалення індивідуальна газова. Каналізація - септик. Наявні газ, електрика. У будинку є телевізор. Комфорт включає ванну.4 кімнати
з ремонтом
70 м²
15 сот
1 поверх
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
9.8 млн грн
90 465 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 108 м², земельна ділянка 7 соток.
Будинок має кухню-студію площею 22м2, санвузол, душову та власну сауну на першому поверсі. На другому поверсі розташована кімната відпочинку площею 18м2, а на третьому мансардному поверсі - невелика кімната площею 9м2. Ремонт в будинку - євроремонт. Будинок повністю автономний, має власну свердловину, власний септик, комбіновану систему опалення та підігрів підлоги по всій площі першого поверху. Також встановлено систему відеонагляду, охоронну сигналізацію та інтернет. Будинок повністю умебльований та оснащений усією необхідною побутовою технікою для комфортного проживання. Є кондиціонери на другому поверсі та камін з функцією обігріву всього будинку. Розглядається варіант обміну. Чудовий варіант як для власного відпочинку, так і для ведення бізнесу (здачі в оренду). Будинок збудований за технологією каркасного будівництва з якісною металочерепицею та дорогими енергозберігаючими панорамними вікнами. Територія повністю обгороджена парканом з автоматичними воротами. Є велика парковка на 4 автомобілі. На території будинку розташовані власний басейн, зона відпочинку з лежаками та гойдалкою, зона барбекю з мангалом, вертилем, тандиром, стіл для великої компанії, місце для вогнища поблизу води, зона для занять спортом та територія для активного відпочинку. Будинок розташований в мальовничому місці на березі водойми, неподалік Івано-Франківська (30 кілометрів від міста). Будинок має якісне внутрішнє та зовнішнє оздоблення, дорогі енергозберігаючі панорамні вікна з чудовим виглядом на водойму. Є кондиціонер та камін з функцією обігріву всього будинку. Також встановлено охоронну сигналізацію.2 кімнати