Продаж квартир Вишнева вулиця, Івано-Франківськ

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
713 оголошень по 83 квартирах3 млн грн
70 525 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1кімнатна квартира з сучасним ремонтом,на зручному 2 поверсі
повністю готова до проживання
поруч школи,садочки та ТЦ Велес і Метро
за деталями пишіть або телефонуйте
1 кімната
з ремонтом
42.5 / 13 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 13
2024 Рік будівництва
3.7 млн грн
86 734 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 Продаж квартири в ЖК Юван
📐 Площа: 43 м²
🏢 Поверх: 7
✨ Сучасна, повністю укомплектована квартира — ідеальний варіант для комфортного проживання або здачі в оренду.
🔹 Наповнення квартири:
— всі необхідні меблі 🛋️
— 2 телевізори 📺📺
— холодильник, посудомийна машина, варильна поверхня та духова шафа 🍽️
— пральна машина + сушка 👕
— 2 кондиціонери ❄️
— підігрів підлоги по всій квартирі 🔥
— підлога — якісний кварц-вініл
💡 Квартира не потребує жодних вкладень — заїжджай і живи.
📩 Телефонуйте або пишіть для огляду!
1 кімната
з ремонтом
43 / 16 / 16 м²
блочна
поверх 7 з 13
2024 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3 млн грн
68 615 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна 1-кімнатна квартира площею 44 м² — чудовий варіант для комфортного проживання або вигідної інвестиції.
Квартира з сучасним ремонтом, виконаним у світлих, приємних тонах, що візуально розширюють простір та створюють затишну атмосферу. Житло повністю укомплектоване кухонними меблями, що дозволяє одразу заїхати без додаткових витрат.
Будинок обжитий, усі комунікації підключені та стабільно працюють. Ліфт функціонує безперебійно, що забезпечує комфорт щоденного користування.
Зручне планування робить квартиру максимально функціональною, а приємний інтер’єр додає відчуття дому з перших хвилин.
Телефонуйте для детальної інформації та огляду — квартира варта вашої уваги!
1 кімната
з ремонтом
44 / 16 / 14 м²
блочна
поверх 5 з 13
2024 Рік будівництва
3.2 млн грн
79 051 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається затишна 1-кімнатна квартира в ЖК U one
Загальна площа 41 м2
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати одразу без зайвих витрат.
Продумане планування, стильний інтерєр та затишна атмосфера створюють комфорт для щоденного життя.
Чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної здачі в оренду.
1 кімната
з ремонтом
41 / 15 / 15 м²
блочна
поверх 10 з 13
2024 Рік будівництва
3.8 млн грн
86 823 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1,5 кім квартира в найпопулярнішому спальному районі міста! Квартира пвністю укомплектована і готова до проживання! По всій площі підігрів підлоги, будинок зданий і вже проживають люди. Поруч ТЦ Велес, Метро, Арсен, Епіцентр. Більш детальна інформація за телефоном.
1 кімната
з ремонтом
44 / 13 / 20 м²
блочна
поверх 10 з 13
2024 Рік будівництва
3.6 млн грн
89 932 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла та сучасна 1-кімнатна квартира у ЖК Uone, з готовим ремонтом — заїжджай і живи!
Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції
- Готовий якісний ремонт (є всі меблі та техніка)
- Тепла підлога (максимальний комфорт у будь-яку пору року і працює в період відключень світла)
- Кондиціонер
- Бойлер на гарячу воду
- 8 поверх
Квартира дуже затишна, продумана до дрібниць і не потребує жодних додаткових вкладень.
Телефонуйте — покажу та відповім на всі питання!
1 кімната
з ремонтом
40 / 20 / 15 м²
блочна
поверх 8 з 13
2024 Рік будівництва
3.8 млн грн
35 618 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 96
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дворівнева трикімнатна простора квартира, вул. Богдана Хмельницького (близько Veles Mall).Новобудова, 10-11 Поверх. Ліфт є. Загальна площа квартири -106 м2. На першому рівні площею 69.4м2 є простора кухня, 2 спальні ,ванна кімната і гардеробна.Балкон. Панорамні вікна на кухні.Якісний ремонт , повністю готова до заселення. Другий мансардний рівень це одна велика простора кімнатна. Загальна площа мансардного поверху 36м2.
Квартира розташована в зручному районі — поруч ТЦ “Велес”, зручна транспортна розв’язка, магазини, кафе, аптеки, школи, садочки, зупинка громадського транспорту в пішій доступності.
3 кімнати
з ремонтом
106 / 35 / 9 м²
цегляна
поверх 10 з 11
2015 Рік будівництва
3.8 млн грн
83 892 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна 1 кімнатна квартира площею 45 м² у комфортному та обжитому житловому комплексі.
Квартира має продумане планування: простора кухня-вітальня для відпочинку та зустрічей, окрема спальня з власною гардеробною кімнатою, а також великий санвузол.
Помешкання повністю укомплектоване всіма необхідними меблями та технікою — ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Ремонт виконаний у сучасному стилі, все готове для комфортного заселення без додаткових витрат.
Житловий комплекс обжитий, доглянутий та має зручне розташування поруч із великими торговими центрами, магазинами, закладами харчування та всією необхідною інфраструктурою.
Зручна транспортна розв’язка та комфортний район для життя.
1 кімната
з ремонтом
45 / 27 / 17 м²
блочна
поверх 10 з 13
2024 Рік будівництва
3.3 млн грн
81 849 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 1-кімнатна квартира в ЖК «Гетьманський»
вул. Богдана Хмельницького
📐 40,10 м² | 6 поверх
Будинок зданий у 2023 році, ліфт працює.
Якісний продуманий ремонт, нова техніка на гарантії.
Тепла підлога (тримає тепло 12+ годин), квартира не кутова, сонячна сторона, гарний вид на місто.
Закритий двір, дитячий майданчик, спортивна площадка та стадіон.
1 кімната
з ремонтом
40.7 / 28 / 11 м²
цегляна
поверх 6 з 8
2021 Рік будівництва
2.8 млн грн
43 034 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вигідна пропозиція 2 кімнатної квартири
Закритий двір , велика кількість паркомісць, дитячий майданчик та футбольне поле .
Зданий якісний цегляний будинок з усіма комунікаціями, ліфт запущено.
У вартість входить :
-Котел
-Чистова шліфована стяжка
-Розведене опалення , води та підігрів підлоги
-Якісні броньовані двері
-5-ти камерні м/п вікна
Для огляду та більш детальної інформації телефонуйте
2 кімнати
без ремонту
64 / 35 / 18 м²
цегляна
поверх 8 з 8
2023 Рік будівництва
2.8 млн грн
64 618 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1-кімнатна квартира з готовим ремонтом у ЖК Uone
Продається світла 1-кімнатна квартира у ЖК Uone.
Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції
Будинок має резервне живлення, тож при відключенні світла завжди є електропостачання
Готовий якісний ремонт — без меблів, тож облаштуєш простір під себе
Тепла підлога по всій квартирі — максимальний комфорт у будь-яку пору року
Кондиціонер — комфортний мікроклімат влітку
Бойлер на гарячу воду — повна автономність
4 поверх — зручний та практичний
1 кімната
з ремонтом
44 / 19 / 14 м²
блочна
поверх 4 з 13
2024 Рік будівництва
4.1 млн грн
55 380 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2к квартира по вул. Б.Хмельницького
Площа 72.4 м2
Ідеальний 4/8 поверх
Будинок цегляний, теплий та надійний
Індивідуальне газове опалення
Тиха та комфортна частина міста, при цьому:
— до центру всього кілька хвилин
— поруч Позитрон та Каскад
— магазини, транспорт, усе необхідне поруч
Про квартиру:
- внутрішня та двостороння
- комфортне планування
- багато природного світла
- великий балкон
Квартира продається без меблів та техніки — і це плюс
Ви не переплачуєте за чужі смаки та можете облаштувати все саме так, як хочете
Ціна дуже приваблива для новобудови з ремонтом
Документи повністю готові до продажу
Не зволікайте, пропозиція справді варта уваги
Для перегляду телефонуйте
2 кімнати
з ремонтом
73.4 / 35 / 15 м²
цегляна
поверх 4 з 8
2021 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
2.9 млн грн
45 788 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2х кімнатної квартири
вул. Вовчинецька
Будинок введений в експлуатацію
Працюють ліфти
Є право власності, можливий продаж по програмі єОселя та єВідновлення, а також по постановам.
Основні переваги квартири:
- площа: 64.2 м2
- 2 окремі кімнати
- окрема кухня
- великий санвузол: 5.7 м2
- гардеробна
В будинку 2 ліфти (працюють під час вимкнень світла)
Закрита територія
Власна інфраструктура (маркет 7/23, кав`ярня, аптека)
До ТРЦ Veles Mall - 5хв пішки
Можливий продаж по державним програмам.
2 кімнати
без ремонту
64.2 / 29 / 15 м²
блочна
поверх 8 з 13
2024 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
5.8 млн грн
90 199 грн/м²
Вовчинецька вулиця, 223-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2х кімнатна квартира з ремонтом, меблями та технікою.
Повністю готова до проживання.
Основні переваги квартири:
- площа: 64.3 м2
- 2 окремі кімнати
- окрема кухня
- великий санвузол: 5.7 м2
- гардеробна
В будинку 2 ліфти (працюють під час вимкнень світла)
Закрита територія
Власна інфраструктура (маркет 7/23, кав`ярня, аптека)
До ТРЦ Veles Mall - 5хв пішки
Можливий продаж по державним програмам.
2 кімнати
з ремонтом
64 / 29 / 15 м²
блочна
поверх 10 з 13
2024 Рік будівництва
2.6 млн грн
36 595 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 73-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-к. квартира Новобудова ЗДАНА Видова з балконом Топ Ціна Переуступка
Продається 2-кімнатна квартира у зручному та затребуваному районі по вул. Хмельницького.
Характеристики:
Загальна площа — 71 м²
Новобудова
Балкон
Панорамні вікна
Індивідуальне газове опалення
Усі комунікації: вода, електрика, газ, каналізація - ЗАПУЩЕНІ
Ліфт Працює!
Квартира з вдалим плануванням, роздільним санвузлом та великими світлими кімнатами.
Стан — сирець, що є значною перевагою: ви не переплачуєте за чужий ремонт і можете реалізувати власний дизайн-проєкт.
Ключова перевага цієї пропозиції:
За таку ціну готових сирців у зданих будинках на ринку немає.
Сьогодні подібна вартість — лише на етапі будівництва.
Тут же — будинок введений в експлуатацію, сусіди проживають, ліфт працює, територія закрита.
Інфраструктура та локація:
поруч супермаркети та ТЦ Veles Mall
школа, дитячий садок, пошта