Пропонуємо вашій увазі 4-и кімнатну квартиру в м. Калуші по вул. Євшана. Квартира простора, двохстороння(одна сторона виходить в двір, інша - на приватний сектор і стадіон), не кутова. Квартира суха, без грибка. У квартирі 2 балкони, комора. На всі комунікації є лічильники. У дворі є паркомісця.
Поруч зупинка громадського транспорту, кафе, банкомат, магазини, школа, садок, дитячий та спортивний майданчики.
Квартира стане вашим улюбленим місцем , де можна пити каву на відкритому балконі дев`ятого поверху дивлячись на стадіон і міську метушню.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Квартира без ремонту, але в житловому стані.
У квартирі встановлено бойлер. Є газопостачання, електроенергія та металопластикові вікна. Централізованого опалення немає, але є індивідуальне електроопалення. У будинку є окремий доступ до підвалу.
Можливий торг.
Квартира розташована в панельному будинку.
Район хороший та затишний. Поблизу розташовані садочок, школа, магазини та зупинка. Є паркувальне місце.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира має роздільне планування. Виконано євроремонт. Встановлені металопластикові вікна та нові двері. Поміняна проводка та сантехніка.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Також підключено центральний водопровід, центральну каналізацію, газ та електрику.
Квартира продається з меблями та технікою.
Будинок цегляний. Є два балкони, засклені металопластиковими вікнами.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Квартира з роздільним плануванням. Вона потребує ремонту.
Квартира має холодне та гаряче водопостачання, центральну міську каналізацію, газопостачання, електроенергію та централізоване опалення.
Квартира не мебльована.
Квартира продається від власника, юридичної особи, без комісійних.
Будинок житловий фонд 80-90-х років. Є ліфт.
Є асфальтована дорога.
Квартира має роздільний санвузол, балкон 3 м, висоту стель 2,65 м.
Квартира має роздільне планування. Є суміжний санвузол. Виконано євроремонт.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення.
У квартирі залишаються меблі.
Квартира розташована в новому цегляному будинку. Є засклений балкон та кладовка-гардероб.
Квартира знаходиться в затишному та зручному районі. Поруч розташовані базар, школа, садочок, супермаркети, центр міста та державні установи.
Квартира з роздільним плануванням і суміжним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт, натяжні стелі.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка.
Цегляний будинок-хрущовка.
Квартира розташована на сонячній стороні. Поруч знаходяться дві школи та два садочки.
Квартира має роздільне планування. Санвузол також роздільний. Квартира потребує ремонту.
У квартирі є бойлер та всі лічильники.
У квартирі залишається все.
Будинок цегляний.