Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Євроремонт виконаний з використанням якісних матеріалів.
У квартирі є гарні меблі, зроблені на замовлення. Кухня обладнана фурнітурою Blum. У квартирі є вся побутова техніка, включаючи посудомийну машину.
Квартира продається.
Будинок обслуговується ОСББ.
Квартира розташована в житловому комплексі Тополь 3, епіцентр якого знаходиться біля метро Тера.
Квартира має балкон, лоджію та кондиціонер. У квартирі є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi. Наявне паркувальне місце та душова кабіна.
Квартира зроблена в стилі "чешка". У 2020-2021 роках проведено якісний капітальний ремонт. Стіни та стелі вирівняні.
Повністю замінені всі комунікації. Встановлено нову електропроводку, виведену на окремі автомати з встановленим реле. Додатково встановлено розетки підвищеної потужності по всій квартирі. Замінено систему опалення. Встановлені металопластикові вікна.
Квартира частково мебльована. Залишається техніка.
Документи готові до продажу.
Підїзд з ремонтом, новий ліфт. Дах будинку перекрито у 2021 році. Будинок під ОСББ.
Квартира розташована на першій лінії Тополів-3, у спокійному місці з дружніми сусідами. Вікна виходять у тихий, зелений двір. У пішій доступності розташовані дитячий садок (прямо під будинком), дві школи, супермаркети, аптеки, банки (все в радіусі 200 метрів). Зупинки громадського транспорту дозволяють дістатися в будь-яку частину міста без пересадок.
Квартира дуже тепла та затишна. Встановлена нова сантехніка KOLO (український виробник), умивальник та унітаз — кераміка Cersanit.