Продаж будинків мкр. Першого травня Дніпро
20 оголошень по 10 будинках
21.3 млн грн
88 284 грн/м²
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 241.6 м², ділянка 6 соток.
Парк Гагарина, Казакова! Дом с бассейном на правом берегу Днепра. Район парка и университета. Четыре спальни и кабинет. Гараж на два авто и навес. Три санузла и хозяйственная комната. Кухня с кладовой и гостиная. Просторная терраса на берегу бассейна. Панорамные окна, роллеты, автоматические ворота. Авторский ремонт в светлых тонах, красивые люстры, мебель из дерева под заказ. Технические характеристики про теплый пол и прочее в документации. И да, это дешевле, чем в Испании) Фото оригинальные, есть видео. Звоните.5 кімнат
з ремонтом
241.6 / 72.5 / 53.6 м²
6 сот
1 поверх
8.8 млн грн
70 734 грн/м²
вулиця Ольгерда Бочковського
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу таунхаус вул. Ольгерда Бочковського (раніше Г. Пушкіна).
Площа 125 кв.м. Три поверхи.
1 поверх: кухня студія, санвузол, топкова, балкон.
2 поверх: дві окремі спальні, лоджія на дві кімнати.
3 поверх: кімната, великий санвузол, відкрита тераса.
Під чистове оздоблення.
Роботи зроблено на 70%. Розведення електрики по трьох поверхах, чистове оздоблення підлоги, стін, тепла підлога під кахлем. Закуплено будматеріали, що входять у вартість.
Центральна каналізація.
Свій закритий двір обгороджений парканом. Ділянка землі 2.5 сот. приватизовано з кадастровим номером. Маленька зелена зона, паркування у дворі на два авто.
У пішій доступності ТЦ Дафі, Макдональдс, АТБ, школи, садки, фітнес центр, три парки для відпочинку, спортивний клуб Трудові резерви, транспорт у будь-який напрямок міста.
Звоните!
Светлана Звирко
АН Peremoga
3 кімнати
без ремонту
125 / 75 / 25 м²
2 сот
3 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
33.3 млн грн
154 974 грн/м²
вулиця Динамо
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам шикарный 2-ух этажный дом на Гагарина ( Динамо)
Престижное месторасположение
Дом с современным дорогим дизайнерским ремонтом мебелью Европейских производителей и техникой! Продается в полной комплектации!
На участке расположен большой гостевой дом, бассейн, зона для отдыха , баня , веранда и многое другое!
Планировка 3 спальни,Зал, столовая+ кухня, 3 санузла , 2 гардероба+ гладильная комната…!
Участок 8 соток
Дом 215 м
Звоните!
Светлана Звирко
АН Peremoga
4 кімнати
з ремонтом
215 / 80 / 10 м²
8 сот
2 поверхи
6.5 млн грн
47 674 грн/м²
Токмацька вулиця
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам отличный дом район пр Гагарина,Дафи ул Токмацкая с евро ремонтом.Планировка: 4 спальни,две больших гостнных,две просторные кухни,два сан узла,две ванны.Автномное газовое отопление- двухконтурный газовый котел и есть Инвектор на 220 ват в случае отключения света ,все предусмотрено.В доме есть турецкая печка.Капитальный гараж,два подвала.Можно один подвал использовать под бомбоубежище.Отличный зеленый двор,газон доя отдыха.Цена 147000$
6 кімнат
з ремонтом
137 / 85 / 32 м²
4 сот
1 поверх
13.3 млн грн
33 323 грн/м²
Миколаївська вулиця
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2х этажный Дом 400м2
р-н. Гагарина ул.Николаевская
Находиться рядом с Даффи
Первый этаж:
-1 спальная комната внутри которой собственный
сан узел, гардеробная
-Кухня студия/Гостиная
укомплектована мебелью и техникой
-Подогрев пола в санузлах и кухне
На второй этаже:
-3 спальные комнаты
Полностью меблированы
-Санузел
(Отопление газ/электро) 30КвТ
-Дом с ремонтом и в идеальном состоянии
-Имеет участок 9 соток земли
-Так же имеется баня
-Беседка ( место для отдыха и жарки на мангале )
-При въезде -крытый навес под авто
За дополнительной информацией звонить по номеру телефона
С уважение, Вадим
5 кімнат
з ремонтом
400 / 320 / 20 м²
9 сот
2 поверхи
4.9 млн грн
40 743 грн/м²
Ірпінська вулиця, 20
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2х повирховий будинок 120 м2 (під ремонт) в престижному районі міста на пр. Гагарина р-н ТЦ Дафі
пер. Абхазька (Ірпенська) 20
+ Загальною площею 120 м2
+ Автономне газове опалення, гараж.
+ Приватизована, рівна земельна ділянка 9 соток
+ На ділянці централізоване водопостачання, газ, електрика, каналізація
+ Розвинена інфраструктура
+ Зручна транспортна розвязка в усі райони міста
+ Чудовий варіант для інвестицій!!!
Ціна 110 000$
З повагою, ваш надійний ріелтор Дмитро!
5 кімнат
без ремонту
120 / 75 / 15 м²
9 сот
2 поверхи
Обрати розташування будинку
11.1 млн грн
55 538 грн/м²
вулиця Ольгерда Бочковського
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже — дом, который не просто строили. Его создавали.
Современный стиль, проект 2025 года и одна из самых желанных локаций города.
Общая площадь — 200 м². Дом на финальной стадии готовности, строился качественно и продуманно: планировка — в топе, материалы — только уровнем выше стандартов, ощущения — «это то, что искали».
Первый этаж:
— Светлая кухня-гостиная с панорамным выходом на террасу и задний двор.
— Лаунж-пространство для отдыха.
— Бассейн.
— Зона озеленения и свободного пространства для вашего досуга.
АН Peremoga
3 кімнати
без ремонту
200 / 80 / 20 м²
6 сот
2 поверхи
генератор
44.4 млн грн
148 087 грн/м²
вулиця Ольгерда Бочковського
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж елітного будинку у районі проспекту Гагаріна, вул. Генерала Пушкіна
2 пов., 300м2, ділянка 10 соток, 5к
Будинку та ремонту 3 роки — все у бездоганному стані. Якісно, дорого та зі смаком.
Ділянка на якій розташовані основний будинок площею 300 м², гостьовий будинок 100 м² та відкритий басейн із підігрівом. Кутова ділянка.
Гостьовий будинок:
1 поверх — кухня-їдальня з виходом до басейну.
2 поверх — кімната та санвузол.
Основний будинок:
Цокольний поверх — кабінет, пральня та технічне приміщення (котли, система фільтрації тощо).
1 поверх — кухня-їдальня з виходом на терасу, вітальня, гардеробна та санвузол.
2 поверх — три спальні, два санвузли та гардеробна.
Передбачено два види опалення (газове та електричне), встановлено потужний генератор.
Навіс для автомобілів із системою підігріву підлоги.
Ціна: 999 999 $
5 кімнат
з ремонтом
300 / 190 / 20 м²
10 сот
2 поверхи
2023 Рік будівництва
2 млн грн
27 325 грн/м²
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 73 м², ділянка 4 соток.
Продаю будинок під реконструкцію, район Даффі, вулиця Катерини Мессарош. Приватизована ділянка 4 сотки, рівна. Є кадастровий номер.6 кімнат
без ремонту
73 / 48 / 7 м²
4 сот
1 поверх
власник
1.6 млн грн
22 260 грн/м²
вулиця Ніла Армстронга, 17
ТРЦ Дафі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 3 кімнати, одна з яких прохідна. Санвузол суміщений з душовою кабіною. Будинок з ремонтом та меблями.
Є колодязь. Інформація про опалення, водопостачання та газ відсутня, але зазначено, що комунікації є.
Будинок продається з меблями.
У дворі тротуарна плитка, місце для 2 автомобілів, молодий сад, теплиця, парники, місце для відпочинку з мангалом та басейном. Є сарай із залізними полицями. Все доглянуте.