Продаж будинків мкр. Кирилівка Дніпро
13 оголошень по 8 будинках
2.5 млн грн
24 233 грн/м²
вулиця Петра Полтави
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам дом в Днепре, левый берег ул Богомаза. До центра 5 км
Общая площадь 104 м2
5 комнат, 4 отдельных спальни, кухня, санузел,
участок 6 соток
После капитального ремонта, окна МПО
Два входа, Можно использовать как две двухкомнатные квартиры
Хорошее место, хорошие соседи
Отопление котел, гаряча водая
Мансардный этаж около 40м, можно использовать как жилое помещение
# SH-203-690
рієлтор Галина Афанасьєва
АН Рієлтор Дніпро, вул. Мечникова 10Б, офіс 705
5 кімнат
без ремонту
104 / 46.3 / 27 м²
6 сот
1 поверх
973 тис. грн
24 321 грн/м²
вулиця Василя Корнієнка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається будинок 40 м² — вул. Гагринська, Лівий берег
Будинок у житловому стані, з усіма зручностями та гарною ділянкою. Розташований у районі вул. Янтарної, тиха вулиця, зручний заїзд.
Характеристики:
• Площа будинку: 40 м²
• 1 кімната + дві гардеробні
• Велика кухня — 10 м²
• Санвузол у будинку
• Вікна металопластикові
• Нова покрівля — металочерепиця
• Стан житловий, сухий та доглянутий
Ділянка:
• 3,4 сотки
• Є сарай і гараж (потребують ремонту)
• Ворота та зручний заїзд
Локація тиха та зручна — поруч вул. Янтарна, магазини, транспорт.
---
Звоните!
Светлана Звирко
АН Peremoga 📞
1 кімната
без ремонту
40 / 20 / 10 м²
3 сот
1 поверх
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
4.7 млн грн
47 316 грн/м²
вулиця Грінченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЄТЬСЯ шикарний просторий приватний будинок З РОЗДІЛЬНИМИ КІМНАТАМИ, з ремонтом та усіма меблями в бажаній локації ЛІВОГО берега на червоній лінії - вул.ГРІНЧЕНКА 18. Поруч знаходиться вся розвинена інфраструктура (магазини, кафе, супермаркети, банки, пошта, школа, дит.садки тощо).
+ 1 поверх,3 кімнати
+ Площа будинку 100 м2 (житлова-75 м2, кухня-12 м2)
+ Площа ділянки 7 соток
+ Індивідуальне газове опалення(двоконтурний газовий котел)
+ Тепла водяна підлога
+ Облаштований двір з хвойними рослинами та доглянутим,повним різноманітних фруктових дерев садом
+ Є паркомісце на 2 машини, гараж
+ Продається з усіма меблями та технікою
+ Є окрема недобудована баня
+ Є підвал
+ Є Забетоноване місце під басейн та літню альтанку
+ Окремий гостьовий будинок з сан.вузлом
+ Відмінний варіант для власного комфортного проживання
Будинок вільний, перевірений та готовий до продажу!
Приймаються готівковий та безготівковий розрахунки!
НАЙВИГІДНІША ціна: 107 000 $
Дзвоніть і ми поїдемо на перегляд ВАШОГО майбутнього будинку ПЕРШИМИ!
Ваш надійний рієлтор Анна
3 кімнати
з ремонтом
100 / 75 / 12 м²
7 сот
1 поверх
6.6 млн грн
43 778 грн/м²
вулиця Грінченка, 147
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам семейный дом ул Гринченка Янтарная
+Качественный дом из красного кирпича 2019 года постройки
+Общая площадь 150.5 м2. Выполнен в двух этажах
+Спланирован :
-кухня- гостиная с выходом на террасу
-3 спальни
-2 с/у(Второй закончен на 80%), топочная, большая гардеробная
+Индивидуальное газовое отопление, двухконтурный котел , так же действующий камин для уюта и обогрева дома до самых морозов
+Централизованная подача воды, сливная яма
+Участок 6.6 соток с красивым ландшафтом и местом под каркасный бассейн
+Большой гараж для двух машин и отдельно навес для авто
+Удобная транспортная развязка, до центра на авто 10 минут, до ТЦ Караван 6 минут
Цена 149 000$
4 кімнати
з ремонтом
150.5 / 72 / 25.7 м²
6 сот
2 поверхи
генератор
3.6 млн грн
35 111 грн/м²
вулиця Петра Полтави
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 Продаж будинку на вул. Богомаза
Просторий та доглянутий будинок загальною площею 103,3 м², розташований на земельній ділянці 5 соток.
Чудовий варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, приватність та сучасне оснащення.
🏠 Планування:
кухня
вітальня
3 окремі кімнати (одна використовується як кабінет, прохідна)
Окремо розташований літній будиночок з терасою та кімнатою — є можливість об’єднання з основним будинком.
Також на ділянці є літній санвузол.
🧰 Господарські приміщення:
хозблок із газонокосаркою
мийка Karcher для поливу
🚗 Парковка та безпека:
автоматичні ворота
місце для 3 автомобілів + гараж
відеоспостереження
ролети на вікнах
🐕 Для домашніх улюбленців:
облаштований вольєр для собаки
⚡ Комунікації та електрика:
нічний тариф
3 фази
генератор (підтримує роботу холодильника, освітлення, ТВ та колонок)