Продажа домов мкр. Боржом Днепр
21 оголошення по 12 будинках
1.2 млн грн
16 796 грн/м²
Янтарная улица
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок на вул. Янтарна, лівий берег
Будинок ідеально підійде для великої сім’ї
Загальна площа 74 м² (жила 54 м²)
У будинку 5 кімнат (3 окремі, 2 прохідні)
Комунікації:
• Центральна вода
• Газ
• Світло
Ділянка 4 сотки
Будинок під ремонт — чудова можливість зробити все під себе
Будинок під ремонт повністю (ванної і санвузла немає )
Ціна: 30000$
Звоните!
Светлана Звирко
АН Peremoga
5 кімнат
без ремонту
74 / 54 / 6 м²
4 сот
1 поверх
можливий продаж по єОселя
6 млн грн
52 077 грн/м²
вулиця Бетховена
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ціна без комісії для покупця.
Продається сучасний енергоефективний будинок в Індустріальному районі, спроєктований з урахуванням потреб комфортного життя.
Загальна площа продумана до дрібниць - три спальні, дві з яких мають гардеробні кімнати, великі панорамні вікна в кожній кімнаті. Два санвузли - гостьовий із душовою кабіною та основний у майстер-спальні з повноцінною ванною.
Функціональна побутова кімната передбачає розміщення бойлера, пральної машини, системи очищення води, технічного умивальника, шаф для зберігання сезонних речей, електрощита, управління автоматичним поливом та роутера.
Простора кухня-студія з панорамними вікнами має вихід на терасу, яка обладнана огорожами, зоною барбекю під дахом та озелененням із туями.
У вітальні встановлено камін із жаростійким склом.
Будинок дуже енергоефективний, що дозволяє знизити витрати на електроенергію, завдяки підключенню 3 фаз для рівномірного розподілу навантаження.
Також є інші варіанти будинків.
Телефонуйте!
3 кімнати
без ремонту
116 / 68 / 26 м²
4 сот
1 поверх
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можливий продаж по єОселя
6 млн грн
52 077 грн/м²
вулиця Бетховена, 1
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок для спокійного, комфортного життя. Про користь і зручність якого ви можете дізнатися записавшись на перегляд і подивившись його. У нашому проєкті враховані побажання практично всіх попередніх клієнтів, які живуть у наших будинках. Вони щасливі, що позбулися квартир. Почали жити вільно!!! У ньому є 3 спальні, дві з них із гардеробними кімнатами. У кожній спальні правильної форми великі вікна в підлогу. Що робить їх світлими і дуже сучасними. 2 санвузли, один з них гостьовий з душовою кабіною, другий знаходиться в майстер-спальні з повноцінною ванною. 1а Побутова кімната, в якій передбачено розміщення бойлера, пральної машини, системи очищення води, тех. умивальник, вихід на горищний простір, шафи для зберігання сезонних речей, ел. щит, управління автоматичним поливом, роутер і тд. Кухня-студія з панорамними вікнами і виходом на терасу. Тераса з огорожами і видом на свою зелену галявину, туї і зону барбекю. І тераса, і зона барбекю під дахом, що дуже зручно у використанні. У великому залі встановлено камін зі склом. Що повністю робить його використання безпечним і красивим. При вході в будинок в коридорі передбачено місце для шаф. З коридору вихід під великий навіс для авто, що дуже зручно в повсякденному житті. Наш будинок дуже енергоефективний і це дає можливість зробити його повністю на електриці при цьому споживання кВТ залишити на низькому рівні. У наш будинок заведено 3фази для якісного розподілу навантаження. На даний момент в будинку
3 кімнати
без ремонту
116 / 64 / 34 м²
4 сот
1 поверх
можливий продаж по єОселя
3.5 млн грн
38 525 грн/м²
Данила Заболотного улица, 15
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже дом 90м2 на ул Заболотного,
Район Калиновой.
Планировка, кухня, зал и 3 раздельные комнаты.
Ремонту 3 года.
При продаже остается вся мебель и техника.
Есть навес на 3 автомобиля
4 сотки земли.
Возможен безналичный расчет.
Цена 80000$
4 кімнати
з ремонтом
90 / 64 / 13 м²
4 сот
1 поверх
можливий продаж по єОселя
генератор
4 млн грн
33 326 грн/м²
Мольера улица, 92
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам уютный дом 120кв.м. улица Мольера Янтарная Отечественная Гринченко, АНД район Левый берег!
+ Одноэтажный кирпичный дом
+ Общая площадь: 120 м²
+ Количество комнат: 4
+ Площадь участка: 6 соток
+ Отопление: Индивидуальное газовое
+ Есть генератор
+ Комфорт: Забор, Терраса, Кондиционер, Сигнализация, Подсобные помещения, Душевая кабина, сад, огород
ОПИСАНИЕ:
Стены и чердак утеплённые. В доме 3 полноценные спальни , просторная гостиная (30кв.м.) с выходом на веранду. Кухня и отдельно столовая. Совмещённый санузел в кафеле. Просторный коридор с тремя большими шкаф купе.
Отопление газовое, двухконтурный котёл (новый), в доме есть генератор.
Ухоженный двор, хоз. помещение с погребом. Парковка для 2-3 машин.
Крытая веранда с потрясающим видом лужайку и хвойные растения. Все в доме делалось с любовью, для себя.
Дом очень экономичный, счётчик день/ночь. В доме стоит сигнализация, интернет.
ЦЕНА: 90 000$
Звоните, и поехали выбирать Ваш вариант!
С уважением ваш риелтор Александр
4 кімнати
з ремонтом
120 / 54 / 8 м²
6 сот
1 поверх
5.9 млн грн
73 317 грн/м²
Данила Заболотного улица
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У будинку є затишна спальня, кабінет, простора вітальня з виходом на терасу, зручна кухня та суміжний санвузол з ванною. Зроблено євроремонт.
Є асфальтована дорога, електрика, вивезення відходів, газ, каналізація септик, центральний водопровід. Опалення індивідуальне газове.
Будинок мебльований. У наявності є швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
У будинку є цоколь та підвал. Ділянка 5 соток приватизована з доглянутим газоном та ландшафтним дизайном. На території є навіс для авто, автоматичні ворота, дві тераси, господарська споруда, літній душ та туалет.
Будинок розташований у зручному місці, де все необхідне знаходиться поруч, але водночас відчувається повна самотність.
У будинку є альтанка, мангал, відеоспостереження, тераса, кондиціонер, підігрів підлоги, огорожа, сад і город.
2 кімнати
з ремонтом
80 м²
5 сот
1 поверх
Обрати розташування будинку
1.3 млн грн
14 708 грн/м²
Дружная улица, 37
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається просторий таунхаус на другому поверсі — з окремим входом, що дає повну автономність! Будівля капітальна, з хорошим фундаментом та великими вікнами, всередині — підготовлене приміщення під ремонт на ваш смак. Планування роздільне, санвузол роздільний. Ремонт під чистову обробку.
Всі комунікації поруч. Система опалення централізоване. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Меблювання: Ні.
Без арештів та заборон. Ідеально для офісу, салону, невеликого бізнесу чи комфортного житла.
Будівля капітальна, з хорошим фундаментом та великими вікнами.
Гарне розташування — тихий район Лівобережжя.
Свій окремий вхід. Два поверхи: можливість зробити просторе планування або комерцію + житло.
3 кімнати
без ремонту
90.7 / - / 23.1 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 2
2.7 млн грн
50 300 грн/м²
Георгия Каминского улица
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок розташований на тихій спокійній вулиці. Ділянка рівна, квадратна, з господарськими постройками, мангальною зоною, городом та садом. У будинку є всі комунікації (газ, світло, вода), можна зайти і жити. Також є гараж та ще один будинок готовністю на 80%%.
У будинку є всі комунікації: газ, світло, вода. Система опалення індивідуальна газова.
Дуже зручна локація: поруч АТБ, школа, маршрутки. До ТРЦ "Караван" їхати 10 хвилин.
3 кімнати
з ремонтом
53 м²
6 сот
1 поверх
1.1 млн грн
22 662 грн/м²
Мольера улица
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжне, прохідне планування. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані.
У квартирі є свердловинна вода та каналізація. Встановлено електричний лічильник з тарифами "день-ніч" та тепловий лічильник, оскільки газу в будинку немає. Система опалення твердопаливна, взимку опалювалася кондиціонером, рахунок за опалення не перевищував 1000 грн. Також є автономне освітлення на 12 вольт.
У квартирі є піч, яка функціонує. Встановлено кондиціонер та підігрів підлоги. Є душова кабіна.
Продаж від власника. Можливе розташування допоміжних споруд (гараж тощо) на ділянці перед квартирою.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Квартира має окремий вхід. Сусіди молоді та доброзичливі.
За 100 метрів від квартири розташовані школа та дитячий садок. Супермаркет АТБ знаходиться за 3 хвилини ходьби.
Квартира розташована у тихому затишному місці. Перед квартирою є ділянка, на якій можна розташувати допоміжні споруди. На вікнах встановлені ґрати.
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 15.5 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 2
8.4 млн грн
45 945 грн/м²
Данила Заболотного улица
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 2 поверхи. На першому поверсі розташовані просторий зал-вітальня, велика кухня-столова та кабінет. На другому поверсі знаходяться 3 окремі спальні. Також є 2 санвузли та хол з виходом на балкон. Ремонт в будинку - євроремонт.
Система опалення - індивідуальне газове. Централізоване водопостачання, каналізація - септик. Є газ, електрика. Встановлені лічильники.
У будинку залишаються всі меблі та техніка, що дозволяє одразу заїхати та жити.
Можливий безготівковий розрахунок, сертифікати, ваучери. Ціна: 190 000 $ + торг.
Будинок капітальний, 2-поверховий, побудований з червоної цегли з утепленням мінватою та облицювальною цеглою. На території ділянки 5.76 соток розташовані гараж зі смотровою ямою, зона відпочинку, зона барбекю. Подвіря доглянуте, з плиткою та ландшафтним дизайном. Встановлено відеоспостереження, сигналізація, огорожа.
Будинок розташований на вулиці Клочко. Поруч є парк.
Будинок має багато простору, світла та повітря. Всі кімнати великі та зручні. Наявний балкон, підігрів підлоги, душова кабіна, кондиціонер. Ділянка приватизована.
5 кімнат
з ремонтом
183.7 м²
5.76 сот
2 поверхи
власник
4.7 млн грн
40 213 грн/м²
Урожайная улица, 17
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має два входи. Вбудовані меблі та техніка присутні. Стан ремонту не вказано.
Водопостачання централізоване, також була свердловина. Є газ, світло. Дві зливні ями.
Будинок продається з вбудованими меблями та технікою.
Навіс на два авто. Окремо гараж на дві машини з великою оглядовою ямою, оздоблений тротуарною плиткою та кахлем. Газонна трава.
Район вул. Калинова-Янтарна.
Санвузол в будинку та на подвірї.
4 кімнати
з ремонтом
116 / 65 / - м²
4 сот
поверх 1 з 1
власник
2 млн грн
34 348 грн/м²
Лозовая улица, 31
ТЦ Караван
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок продається від перших власників. Літня кухня потребує ремонту. Загальний стан будинку не вказано, але є окремі вказівки на потребу ремонту літньої кухні.
Опалення будинку газове, також є пічне опалення. Інформація про водопостачання, електрику та лічильники відсутня.
Будинок продається без ріелторів. Приватизований, є кадастрові номери на будинок і земельну ділянку. Умови купівлі, такі як ціна, депозит, або можливість використання державних програм, не вказані.
Будинок розташований в ексклюзивному районі з хорошою енергетикою та тихим, спокійним сусідством. Є гараж. Інформація про інфраструктуру ЖК, паркінг, дитячі майданчики, консьєржа відсутня.
Розташований за 7 хвилин ходьби від зупинки Березинка. Поруч є школа, дитячий садок, супермаркети Сільпо та АТБ. Поруч немає критичної інфраструктури.