Цена снижена! Продам большую 1к квартиру , новый дом, ж/м Фрунзенский ул Высоцкого 2 а, 7/16 кирпич 50/20/12 хорошее жилое состояние, ремонт, большой круглый балкон, большой санузел 6 кв/м- с окном , красивый вид на Днепр, бойлер, кондиционер, счетчики, встроенные шкафы - все остается. Консьерж, закрытый двор, детская площадка, развитая инфраструктура, рядом зона отдыха, речка, пляж, Набережная, рынок, супермаркет , транспорт. При желании можно перепланировать в 2х комнатную квартиру. Можно вложить деньги и сдавать в аренду! Отличная квартира для молодой семьи !
Продам простору 3-кімнатну квартиру на ж/м Ломівський (Фрунзенський)
Пропоную чудову, затишну квартиру в цегляному будинку чеського проєкту (1994 року).
Площа — 80 м²
Велика кухня — 11 м²
Кімнати роздільні
Двостороннє планування
Квартира не кутова, у хорошому житловому стані
Зручне розташування — поруч ринок, магазини, автостоянка, річка.
Розвинена інфраструктура — все необхідне для комфортного життя в пішій доступності!
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Квартира варта вашої уваги!
Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами, кухнею, гардеробною та великою затишною лоджією. У квартирі зроблений якісний євроремонт.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира здається без меблів.
Будинок цегляний з ОСББ. Двір благоустроєний.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою та хорошою транспортною розвязкою. У 5 хвилинах ходьби знаходиться Фрунзенський пляж.
У квартирі є роздільний санвузол.
Квартира спланована в простору студію та 2 спальні. Зроблений хороший ремонт.
У квартирі залишаються меблі та техніка.
Можлива продажа за державними програмами.
Цегляний будинок.
Квартира розташована в чудовій локації. Все в пішій доступності. Навпроти будинку знаходиться прекрасний пляж та ліс. У районі багато різних магазинів.
Квартира має видовий панорамний вид.
Квартира з євроремонтом має просторе планування: кухня-вітальня, спальня, санвузол та лоджія. У квартирі встановлена тепла підлога.
Квартира продається з меблями та технікою.
Будинок цегляний, побудований у 2009 році.
Квартира з роздільним плануванням. У квартирі є кухня-студія, 4 спальні, 2 санвузли, кладовка, гардеробна, комора. Виконано авторський проект капітального ремонту з якісних екологічно чистих матеріалів. Установлено натяжні стелі, ламінат, плитку і натуральну пробку.
У квартирі є бойлери в кожному санвузлі, встановлено лічильники на газ і опалення. Є підігрів підлоги.
У квартирі є всі необхідні меблі та техніка, які залишаються в квартирі після продажу. Це включає холодильник, духову шафу, пральну машину, кондиціонери в кожній кімнаті. Установлено 2 великі вбудовані шафи-купе.
Документи готові. Можливий безготівковий розрахунок. Торг умесний.
Квартира розташована в цегляному будинку 1991 року побудови. Підїзд чистий і доглянутий. У дворі є стоянка, школа, поліклініка, 2 дитячих садка, музична школа, спортзал, магазини "Варум", "Єва", "АТБ", мийка, ринок.
Квартира розташована в 100 метрах від каналу і лісу. До центру міста - 7 хвилин. Поблизу розташовані всі маршрутки та розвязки.
У квартирі є панорамні вікна, сигналізація, камера на вході, інтернет, кабельне телебачення. У квартирі є місце на стоянці під будинком у 30 метрах.